74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • OrioN the S
    #68226
    ez azert nem ilyen egyszeru :)
  • Ben C
    #68225
    vagy kimegy a kocsmából rágyújtani, amikor már kell neki, fázik, rájön hogy ez így nem jó, megpróbál leszokni, és addig próbálgatja amíg sikerül megkímélve ezzel egészségét és pénztárcáját.
  • Máté94
    #68224
    korzy te véletlenül nem Szegedi vagy?:D
  • SötétBarom
    #68223
    Majd akkor nézz utána a vendéglátóipar alakulásának Angliában, a dohányzás betiltása óta..
  • VRSDM
    #68222
    dohányzóként nem zavar maga a füst. ha az adott helynek van normális légkondícionálása.

    van néhány hely ahol kifújom a füstöt, és a felettem lévő 3x4méteres légkondi már szívja is ki a pofazacskómból és nyeli is el.

    de ahol már csípi a szemem a füst. meg kiszárad a szemem, pofám na azt én is utálom, pedig magam is szívom.
  • wordsworth
    #68221
    Én speciel dohányzom, de én is örülnék ennek, ha kitiltanák. De nem indenki gondolkozik ugy mint én.
  • magus
    #68220
    ha kollektívan tiltják akkor hozzászoknak. picsognak egy kicsit, de hozzászoknak, európában sok helyen működőképes dolog. én is amellett vagyok
  • Szabi84
    #68219
    akkor aki dohányzik az hétvégente szomjandöglik és -10 fokban is inkább kinnt iszik, vagy a szobájában, a nemdohányosok pedig eltartják az összes kocsmát
  • wordsworth
    #68218
    hát akkor nem fognak járni a vendégek ergo be lehet zárni a kput, szal inkább cigizzenek.
  • Szabi84
    #68217
    de ha sehol sem lehet akkor nemtökmindegy
  • wordsworth
    #68216
    itt a vendégekről van szó. szerinted mennyien maradnának egy kocsmában ahol nem lehet dohányozni?
  • magus
    #68215
    egy kocsma 5-10 Ft-ot keres egy eladott doboz cigin. Nem tudom a menőbb szórakozóhelyeknél ez hogy van, lehet ők többet keresnek rajta, de egy átlag (nem legmenőbb) kocsmában mondjuk eladnak naponta 30 doboz cigit. 10*30*24=7200 Ft, elenyésző összeg
  • bardocz
    #68214
    Már miért lenne rajta haszna?Mindenhol ugyan annyiért adják meg veszik.
  • Szabi84
    #68213
    Én is dohányzok de hogy valakinek ekkora tragédia legyen hogy betíltják... Én betíltanám mindenhol, káros! Ha ezt bevezetik 1 hónap múlva már senkinek sem fog az eszébe jutni, hogy egy sör mellett rágyújtson!
  • I.C.ram
    #68212
    + a legtobb szorakozohelynek/kocsmanak nem kis haszna van az ott vasarolt cigibol is.
  • wordsworth
    #68211
    több a dohányzó egy szórakozóhelyen, mint egy nemdohányos szerintem... Meg a tulaj leszarja, hogy kinek károsodik a tüdeje, legyen pénz és kész.
  • magus
    #68210
    magyarországon az embereknek a vérükben van a másik baszogatása. élvezik, ez ad nekik erőt a hétköznapok átvészelésére. kurva magas lesz a büntetés, és nagyobb szórakozóhelyeken tuti lesz vmi cigiellenes Jézus aki beköpi őket. persze ezek a pesti viszonyok, vidéken egy pálinka biztos mindent megold
  • wordsworth
    #68209
    És itt a rendőrok, meg a razziások, majd biztos törni fogják magukat a laza 80-90k-s fizuval :D Meginálják egy cigivel őket és ők is beállnak partyzni vagy iszogatni. Ez van.
  • magus
    #68208
    cigi kicsit feltűnőbb mint a drog
  • GregSB
    #68207
    A többi országban úgy van megoldva, hogy random ellenőrzéseket tartanak. Ha valakit rajtakaptak hogy cigizik akkor megbüntették őt és a hely tulajdonosát is. Országonként változó a bírság, az Íreknél kb 1 millió Ft-nyi euróra büntetik a cigizőt és a helytulajdonost is. Volt rá precedens, nem is cigizik senki már bent náluk.

    Attól én is tartok hogy ez itthon nem így fog működni :S
  • wordsworth
    #68206
    hmm fel kezzel irtam sry :?D
  • wordsworth
    #68205
    betiltjak a dohanyzast zart helyen, egy kocsmában, vagy discóban ki nem fogja leszarni a törvényt? :D drog is tiltott mégis szarnak bele
  • RatBaG #68204
    ne legyen ennél nagyobb gondod az életben...
  • BiG G
    #68203
    ne dramatizáljuk túl a dolgot
  • bardocz
    #68202
    És ez kicsiték,neméri meg.
  • VRSDM
    #68201
    kitty te kajak késztetést érzel hogy buzimód csalj egy kúrva tékért?
    imádok tékelni de nem úgy hogy csalok :C faszkivan.
  • Hajnalcat
    #68200
    TÉK
  • Hajnalcat
    #68199
    de erről nem....
  • Hajnalcat
    #68198
    hát erről lemaradtam
  • bardocz
    #68197
    Jah biztos.
  • csuszi
    #68196
    ne magadból indulj ki, én tiszteletben tartom a másikat...
    de ha még így is lenne, valóban egy kategória a kettő. belehalsz ha melletted a vonaton valaki hangosan nevetgél, vagy ha valaki hangosan hallgat zenét (de mint mondtam, én nem vagyok híján az empátiának, én odafigyelek másokra. veled ellentétben...)
  • BiG G
    #68195
    :DDD

    enyéim se rosszak mondjuk -.-
  • Hirk
    #68194
    amúgy meg faszság ez a passzív dohányzás... miért lenne károsabb az a füst, amit kifújok, mint amit még nem tudőztem le? ezt csak azért találjűk ki hogy legyen miért betiltani...
  • Hirk
    #68193
    nekem ahhoz nincs kedvem hogy hülyülsz a haverjaiddal a vonaton vagy akárhol, kiabáltok az utcán, hallgatjátok hangosan a zenét...
  • OrioN the S
    #68192
    most nezem milyen nevet adtal a kepeimnek :D
  • GregSB
    #68191
    Tiltsák csak be beltérben a dohányzást. Engem qrvára idegesít hogy amint beköszönt az ősz és bezárnak a kültéri kávézók, szórakozóhelyek nem tudok úgy elmenni kikapcsolódni hogy ne legyen hányadék szagú a ruhám, hajam, bőröm, és másnap reggel ne 5 kiló slájmot köhögjek fel a tüdőmből.
  • csuszi
    #68190
    bocsi már hogy zavar hogy széjjel baszod az egészségem a kurva cigiddel. majd ha én úgy döntök rákot szeretnék, szólok. addig lennétek figyelemmel másokra. beszarok hogy ezen kell vitatkozni. tényleg elmaradott a társadalmunk.
    mágus hidd el leszarom mit csinálsuz, tőlem cigizhetsz, drogozhatsz, alkoholt tolhatsz magadba, amíg nem az én egészségemre megy.
  • magus
    #68189
    félreértések elkerülése végett, ha ki lesznek tiltva a dohányosok a zárt helyekről, akkor képesek lesznek ezek a no life állatok a saját házamba eljönni h nehogy rágyújtsak
  • magus
    #68188
    mi ez a sok önjelölt Jézus cigiellenes aktivista. eltorzult egy társadalomban élünk, hogy még nyugodtan sem pusztíthatok. szivom a kocsid fustjet, tiszta rossz nekem. latom a vizualis kornyezetszennyezest okozo arcod, nyogom a kinai sportcipodbol szarmazo gazdasagi fugges sulyat, nehogymar pont ezen akadjon fenn akarki is.
  • Mirk
    #68187
    :)