74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Zillo
    #68466
    hoppá,3bol 2öt elkakáltam,sorry

    ujra..igy könyebb







    remélem most oké
  • Zillo
    #68465
    sziasztok!

    alulról a második kivételével légyszi töröljétek le az összeset,és ezeket rakjátok fel helyettük,köszi

    1

    2

    3

  • Solten
    #68464
    Látszik nem a jó kis Panámmal készült...
  • Solten
    #68463
    Nem.. igen, az ellen nem véd
  • viizo
    #68462
    odapörköltek neki, naaa :D
  • autoszimulator
    #68461
    lol, második kép olyan, mintha gőzölögne a leány bugyija hátul, biztos ég a vágytól
  • Mirk
    #68460
    tőlük is megkapta a zengedéjt, meg pólgár jenőtül is a hivatalba
  • R0zs0máK
    #68459
    És a kocsordi tanács részirül?
  • Máté94
    #68458
  • BiG G
    #68457
    zomg Solti
  • Solten
    #68456
    Öhm, kéretik a képtárba plz...





    Utóbbinál megvan a barátnőmtől a Zengedéj..
  • fery02
    #68455
    Aha, majd egyszer készíthetek mindről képet, vagy akár videót is, csak egyelőre szégyellem őket ilyen állapotba feltenni az internetre, mert azért az a 10 év mégis meglátszik rajtuk. :) Formájuk is elég doboz néhol, amit akkori szemléletem még elfogadott, de mostanában tervezném, hogy továbbhajlítgatnám őket, mert azért nem egészen így néz ki az a modell: http://www.fastcoolcars.com/images/wallpaper/1Lamborghini_Diablo_VT.jpg :)
    Meg azért egy festés is rájuk férne, immár nem vízfestékkel. :D
    Amúgy a belsejükkel is elszórakoztam anno: kagylóülések, 3 pedál, sebváltó, kézifék; 3 dimenzióban "lemodellezett" motor a motorháztető alatt, meg ilyen apróságok. :P
  • bardocz
    #68454
    Nagyon jól néz ki,és jól látom,hogy a küszöbnél még a szellőző is meg van csinálva?:O
  • fery02
    #68453
    Köszi! Am mosóporos kartondobozokból készült, még valamikor alsós iskolás koromban foglalkoztam ilyenekkel, akkor még ember voltam. Készítettem sok ilyen modellt, Bugattitól kezdve, Porsche-ken át Ferrari Testarossa-ig. :)
    A szélvédő meg ásványvizes üvegből lett kihajtogatva, kivágva. :D
  • 5w0rdf15h
    #68452
    megoldódott a CSS probléma? :DD
  • SötétBarom
    #68451
    btw. nem rossz. :D
  • autoszimulator
    #68450
  • Timbo
    #68449
    erotika topik xd
  • Sir Quno Jedi
    #68448
    Legalább lehet neki venni egy újat és akkor mindenki boldog és lehet azt is "tesztelni".
  • SötétBarom
    #68447
    Az jó, mer kicsit kurvás. -.-
  • SötétBarom
    #68446
    Hasztakurva micsoda borkihuzogatás mety itten. Fetizsizták!!44
  • wordsworth
    #68445
    szakadt harisnya miatt te is sírnááá' nem? :P
  • Sir Quno Jedi
    #68444
    Azis. De komyoaln mondom. Én néha megkérem, hogy ugyanmá öltözzenek vissza (ha túl gyorsan megszabadulnának a ruhadarabjaiktól). Úgy érdekesebb.
  • BiG G
    #68443
    sok volt a kávé ma reggel, mi? :)
  • Kata
    #68442
    minek levenni? nincs útban :D
  • Sir Quno Jedi
    #68441
    Egy nőt először öltöztetni kell. Meg sokkal izgatóbb, mikor félig meddig még van rajtuk valami, sőt! Fullcsupban is szépek, de azé a csomagolás keményen dob még a dolgon.
  • wordsworth
    #68440
    Nemtom én ezeket a harisnyákat levenni szeretem :))
  • Sir Quno Jedi
    #68439
    Amúgymeg kéne majd valami jobb megvilágítás... Ezek a digitális gépek nem bírják az ilyesféle alacsony fényviszonyokat. Hmmmm. Vannak ezek az 500-1000W-os kis refik (pl. bricoba, praktiban, obiban), na azok ócsók és ha viszel magaddal párat, meg egy-két világos esernyőt, máris össze tudtok ütni egy pofás bevilágítást. Igaz ennek is megvannak a maga műhelytitkai de amatőr szinten is lehet tűrhetőt összedobni. (láttam is valahol egy ilyen világítástechnikával foglakozó magánoldalt)

    Tényleg, Yeltzin mostanában pénzé fényképez, vagy miva'?!
  • Kata
    #68438
    lyólvan
  • Sir Quno Jedi
    #68437
    Majd linkeld be a rosszarcokba, hogy mely példányok nyerték el a tetszésedet. Esetleg ha megvan/lesz valamelyik és fotózod/tatod magad benne, azokról is szívesen látnánk ezt-azt (elég comb+combfix+cipő fotó).
  • Sir Quno Jedi
    #68436
    Ez az átnyálazás iszonyat magas labda vooolt, de tudom, hogy fáradt vagy és így nem csapom le... [rendes] :D
  • Kata
    #68435
    Azért ne egy hétig tartsanak már ki... :)
    Majd otthon átnyálazom az áruházat.
  • Sir Quno Jedi
    #68434
    Szerintem egyáltalán nem drága. 20k-ért be tudsz szerezni egy hétre valót belőlük. Van egy pár igen szép darab.
  • Kata
    #68433
    Na, asszem most fogok elkölteni itt pártízezret, nem kellett volna mutatnod az oldalt :DD
  • Sir Quno Jedi
    #68432
    Ezt pl. most leltem: harisnyawebshop
  • Sir Quno Jedi
    #68431
    Naja, de ha nem elég hosszú/magas a tapadós réteg, akkor visszagöndörödhet, vagy összegyűrődhet és voilá. Igaz attól is függ mennyire szűk és milyen formájú a comb amire ráfeszítik... :D

    De tény, hogy a tartó a legjobb. El kell menni és közösen egy jót választani, aztán ezt ismételgetni, míg elegendő nem áll belőle rendelkezésre.
  • Kata
    #68430
    nem nyűgös, csak jót kell venni, a szilikonos se csúszik le ha jó minőségű
  • Sir Quno Jedi
    #68429
    Meg ugye a sima szilikonos sem rossz, csak az lecsúszhat. A harisnyakötő meg önmagában is izgalams tud ám lenni. Igaz, azt is nyűgös hordani, én megértem, de azé nem árt.
  • Sir Quno Jedi
    #68428
    De azt má nem látom. Nekem éreznem kell. Mikor a sima nylon-t simogatom, akkor nem érzem a bőr felületét. Mondjuk az is izgató tud lenni, az tuti... :D

    Nehéz a döntés. Asszem még válogatok.
  • Kata
    #68427
    a sima nylon se zárt, csak annak meg nagyon apró négyszögletű cellácskái vannak, majd nagyítózd meg :)