74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • hykao #11813
    de rád ez jó hatással volt úgy tűnik: elég erősnek tűnsz.
  • parizer
    #11812
    pusz
  • parizer
    #11811
    hát...én tudnék mesélni a családomról, kinek milyen szekrényhez vágós fiatal kora volt és hogy én mit éltem át. nem önsajnálat, csak szar az élet. ez amúgy nem igaz, de régebben sokszor éreztem ezt!
  • Free
    #11810
  • Free
    #11809
    Más az hogy DE KELL. És más az hogy tegnap annyit röhögtem hogy leszartam mindent magasról :o)))

    Olyan beszólások voltak hogy frankón videózni kellett volna. Gondold L amikor egy 45 éves emberke megpróbál minket asztal alá inni és HÁÁTTT nem jött össze neki :o)))

    Azt mondta hogy mi nem tudunk inni. De ő még a házban 22:00 kor kidőlt mi meg még hajnalig L mentünk kocsmázni.
  • Al Bundy23
    #11808
    na uraim, hölgyeim bundella távozik és kézbe veszi a.......gitárját :) csumperátor for all, majd bekk valamikor
  • hykao #11807
    ezt úgy értettem: ha hímnemű sokkal nagyobb bajnak tartom az önállótlanságot, mintha egy nőnemű önállótlan!!!
    Azért a férfi legyen férfi (mégha a médiából nem mindig ez derül ki...akkor is)!!!
  • Free
    #11806
    Szerintem meg egál. a Lényokat inkább apuci félti a Fiukat meg inkább anyuci. És ez pont azért van mert mindakét szülő a saját fiatal korából merít emlékeket és képzeli L mennyi minden másképp lett volna ha. ÉS hogy mennyi emberrel milyen is volt főlleg ellenkező neművel. Na ettől próbálják megvédeni a gyermekeket. És persze ez nem biztos hogy jó. Az ember nem mindig hisz a szónak in kább a tapasztalatainak.
  • Al Bundy23
    #11805
    röhögtél miközbe befigyelt a köbgyök mi?? :)) ehehehe szeritnem inkább sikitottál eheheheh
  • hykao #11804
    na akkó' má' nem kell társ???
  • parizer
    #11803
    főleg ha hímnemű? hát szerintem a lányok sokkal nehezebb helyzetben vannak!
  • Free
    #11802
    CSak hogy "sírjak" és " rinyáljak" egy kicsit. A Tegnapi Buli nagyon nagyon nagyon nagyon Jól sikerült. Hatalmassat itunk beszélgettünk iszonyúan jól éreztem magam. Rég voltam olyan "kanbulin" ahol ennyit röhögtem :o))))))
  • Free
    #11801
    Apád... Nemesebbik szervét azt :o))))
  • Al Bundy23
    #11800
    na megjött kancsóár free :)
  • Al Bundy23
    #11799
    G azért fel a fejjel :)
  • Free
    #11798
    Na szép reggelt mindenkibe
  • hykao #11797
    Áááá, sokkal tartozol??? Hmm, erre csak azt tudom mondani, hogy az anyai-apai szeretet-gondoskodás stb. önzetlen kell legyen, különben a gyerek (később felnött) élete csak törlesztésekből állna...
    ...neked is lesz saját családod, gyereked, kutyád, macskád, anyósod (meg ilyen kellemes és kellemetlen járulékok)!!! Az embernek elég ezekkel a kihívásokkal boldogulni, hogy még az őseit is a nyakába vegye, az már mindenképp sok!!!

    Az anyák amikor gyereküket magukhoz próbálják láncolni (ált. vagy a férj elvesztése, vagy nem megfelelő kapcsolat miatt), azzal akarva-akaratlanul is rosszat tesznek: a gyerek önállótlan lesz (rossz esetben kétes nemi identitás is kialakulhat!!!), kreatívitás hiánya stb...

    ...én a magam részéről minden ilyen szülői próbálkozást 14 éves korom kürül úgy leráztam magamról, mint rodeón a ló a lovast!!! (kegyetlen dolog, de ha nem teszi meg az ember - főleg ha hímnemű - akkor csak saját magának árt vele)
  • Gfreiter
    #11796
    csak vicceltemk, ezt a tegnapi miatt mondtam :)
  • Gfreiter
    #11795
    Nyissá pls gumipapucsos rinyálós topikot, mer most rinyálnom kell
  • Gfreiter
    #11794
    Hát igen, csak sajnos sokkal tartozom neki, és ő végülis egyedül lenne, ha én nem lennék. Se kutyája se macskája, rajtam kívül van még egy tesóm de már elköltözött (anyám vette lakásba), de az csak akkor jön, ha lóvé kell, amúgy szarik anyám fejére... A múltkor is azt magyarázta, hogy ő úgy képzeli el a jövőt, hogy egy házban élünk, gyerekek, unokák... Na ez pontosan az, amit ezek után én pláne nem tok elképzelni. Meg ugyanakkor a tesóm, amikor nősült, meg anyám akkor is ezt tervezték, hogy együtt építenek egy házat. Anyám csiliárdokat baszott ki a tervekre, földre, stb, aztán a tesómék meggondolták magukat... Hoppá. azt ha nincs ló, jó szamár is...
  • Al Bundy23
    #11793
    hát erre nem tudok mit mondani. sajnos vannak akik a saját hibájukból sem tanulnak, és ugylátom mutterod is éppen ilyen...
  • parizer
    #11792
    jahajj tisztára, mint nálunk!
  • hykao #11791
    Az ember minél idősebb, annál nehezebb együtt élni a szülőkkel...
  • Gfreiter
    #11790
    Jaja, csak amikor valaki egyfolytában fasságot csinál, és utána meg jajveszékel, hogy nem érti, hogy mi van, amikor meg elmagyarázod neki, hogy ne haragudj, de ez van, meg ezt sajnos magadnak köszönheted, akkor meg én vagyok a rohadt aljas szemétláda... Hát a tökömet... Persze amikor meg el akarok innen húzni a picsába, akkor azt hallom, hogy "Ha elköltöznél, azt én nem élném túl..." Faszkivanmá de nagyon :(((
  • Al Bundy23
    #11789
    ejnye :) ne mérgelödjél :) nem egészséges, de tényleg.
  • Gfreiter
    #11788
    Ne is mondd... Nagyon szeretem Anyámat, de az ostobaságával és naívságával engem fog mielőbb a sírba küldeni... De tárgytalan a dolog, csak minnyá szétrobban fejem...
  • Al Bundy23
    #11787
    szevasz G :) eléggé ramatyul nézel ki :)
  • Gfreiter
    #11786
    reg...
  • parizer
    #11785
    heló heló!
  • Zoleeca
    #11784
  • Al Bundy23
    #11783
    én köszi remekül, épp a brádámat költöztetem :) és én uralkodom majd a tetötérben :))))
  • Pyx #11782
    helloz! :)
  • parizer
    #11781
    szintén
  • hykao #11780
    'reggelt!
  • parizer
    #11779
    egyébként hogy vagy? minden oké? mi újság?
    ma lesz a bááááááál
  • Al Bundy23
    #11778
    de sose azt nézd .) a szabály amugy is azé van hogy megszegjük :)
    amugy reggelt for all! :)
  • parizer
    #11777
    ohó tényleg... hát akkor most azonnal BOCSÁNATOT is kérek...
  • Al Bundy23
    #11776
    de te is mingyá le leszel baszva mert hogy ezeket nem ide kellene tenni.....fogja ezt mondani hykao :)
  • Al Bundy23
    #11775
    ehehheheheh ez botrányos :)
  • parizer
    #11774
    ezekről a kutyás képekről jutott eszembe...
    ha már láttátok, akkor szori!