74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • hykao #11856
    Nem az élet sem szar, a világ sem szar!!! Egyszerűen olyan amilyen.
    Egyébként nekem pl. igazán akkortól volt könnyebb felülemelkednem az élet, a világ dolgain, amikor elkezdtem (hobbiszinten) komolyabban foglalkozni a világegyetemmel.
    Megdöbbentő, hogy az ember, de még az egész FÖLD is flórástól-faunástól mennyire jelentéktelen az UNIVERZUM egészéhez képest -> az egész világunk annyit se számít, mint egyetlen porszem egy hatalmas sivatagban...
    ...arról nem is beszélve, hogy a lényünk, a technológiánk sajátságai miatt vagyunk a saját szülőbolygónk rabajai, hisz bármely élőlény számára (egyelőre se közel se távol) az univerzumban nincs más hely ahol létezhetnénk, a technológiáink (és lehet, hogy a fizikumunk sem!!!) egyelőre még arra sem elegendőek, hogy eljussunk a hozzánk legközelebbi bolygóra...
  • Free
    #11855
    Én benne vagyok :o)
  • Al Bundy23
    #11854
    na lehetne témát váltani?
  • Al Bundy23
    #11853
    én megértem qamit irtál, nálam se tul jó a szitu, de már megtanultam beleszarni a dolgokba és a magam utját járni.
  • Free
    #11852
    Szerintem Hykao megteszi neked. Szerintem sem kell így kiteregetni. Bár én eléggé rendessen kitárgyalom az életem ....
  • parizer
    #11851
    fel fel csak sokaknak másképp jön le ha nem éltek át ilyesmit!
  • Free
    #11850
    Ezért mondom hogy mindenkinek kijut csak valaki erőssen bírja és tartya magát mint pl ao. ( őt mellesleg irigylem ezért) Más néha néha kicsit belefárad de felveszi úlyra a kesztűt és megy tovább...
  • Al Bundy23
    #11849
    inkább tiszteni kell mert felvállalod...
  • PLaci #11848
    Sajnos a gyerekek 99.9999999999999%-ban tehetelenek....
  • Al Bundy23
    #11846
    gyerekek ezeket kurva szar olvasni!!! beszéljetek már kicsit vidámabb témákról.
    Parizer téged sem irigyellek :((
  • PLaci #11845
    Szar az élet, de ezt kell élnünk...
  • Free
    #11844
    Jaj egy kis OFF olvastam hogy Briginek nem tetszett a logo. Ez van :O))))Akkor ilyen sikeredett. Nem ismerem annyira hogy bármi mást csináltam volna neki. De nem mentegetőzöm ....
  • PLaci #11842
    #11834-ra
  • Gfreiter
    #11841
    Áh, abszolút nem erről van szó!!
  • PLaci #11840
    Júúúúj! Elég rosszul kezelte le.... De telegalább ismerted az édesapád, én 2 éves voltam, amikr meghalt...
  • Free
    #11839
    #11834 túl bizalmas volt én töröltem magam
  • hykao #11838
    ehh, én nem kamaszkorról beszéltem, amikor még függsz tőlük...
  • PLaci #11837
    Megnézted, mire írtam?
  • [Walaki]D`Lair
    #11836
    Figyelj...mindíg azt mondják, hogy a "kamaszkorban a legnehezebb a szülőkkel" meg etc...én így értettem, hogy sztem nem...mert igaz ugyan hogy basztatnak folyamatosan, hogy tanuljak, de igazuk is van...
  • Al Bundy23
    #11835
    csak meg kell tanulni benne élni :)
  • Gfreiter
    #11833
    Én mindig azt mondtam, hogy az élet nem szar, sőt, szép lehetne, csak a világ szar...
  • hykao #11832
    ilyenkor jön jól egy karakterisztikus társ!
  • hykao #11831
    ja a világot fiatalabb koromban én is ezerszer láttam szarnak.
    hidd el igen komoly kihívásokkal kellett szembenéznem már eddigi életem során is!
    ...és igazából egy dologra vagyok büszke magammal kapcsolatban: amit eddig elértem, azt a magam erejéből értem el, nem szülői segítséggel, nem más hátán...
  • parizer
    #11830
    valóban :)
  • hykao #11829
    ...hisz ebben a helyzetben mit sem érnek a női praktikák...
  • hykao #11828
    jó, az igaz lehet, hogy egy lánynak nehezebb szembeszállni a szülői terrorral.
  • hykao #11827
    ...hát akkor még korai kicsit az "ez nem így van" kijelentésed, nem gondolod???
  • parizer
    #11826
    hát érdekes hogy szerintem Te is úgy látnád hogy szar a világ, hogyha a földön feküdnél, és az anyud épp a hajkefét... na ez nem idevaló. lényeg hogy azóta ez már megváltozott, most más bajaink vannak. de túlélem. megedződtem !
    szép az élet bafni jó, éljen szov... na elég most már elég!
    és bocsánat mindenkitől. csak ritkán tör ki belőlem az effajta életszemlélet!
  • hykao #11825
    micsoda???
  • PLaci #11824
    Jó reggelt Vietnám!
  • [Walaki]D`Lair
    #11823
    18
  • PLaci #11822
    Azt hittem egyedül vagyok a hasonló problémámmal...
  • hykao #11821
    ...hány éves is vagy???
  • hykao #11820
    előbb utóbb el kell szakadnod, ha nehéz, ha nem!!!
    ...különben mi lesz a TE ÉLETEDDEL???
  • [Walaki]D`Lair
    #11819
    Amúgy reggelt!!
  • [Walaki]D`Lair
    #11818
    Ez nem így van...
  • PLaci #11817
    Nehogy valaha is komolyan vedd az öreget!
  • FtranX
    #11816
    jó reggel!
    nyamvadt telefon felébresztett
  • Gfreiter
    #11815
    tudom, csak hát ő tényleg olyan szerencsétlen. Édesapám meghalt, amikor egy éves voltam, aztán közel 10 évig egyedül volt, aztán megismerkedett egy kedves, rendes emberrel, akivel 4 vagy 5 évig volt együtt, csak sajnos piázott a csóka (vodka), és meghalt hasnyálmirigy-gyulladásban. Na ekkor a tesóm már egy kretén volt, bandázott, lógott, stb (és a mai napig sem változott), én meg pár évre rá lettem kretén, szal akkor jó néhány évig szarba se vettük... Én most ezt próbálom ledolgozni... Ezért gondolom, hogy tartozom neki... Mert nem volt boldog, és sztem nagy részben miattunk.
    Nemi identitási problémáim hál Istennek nincsenek :D stabil hetero vagyok, viszont az önállóság hiánya az sajnos nagyon is megvan, és 24 évesen ezt már nem lehet megengedni. Így nem lesz sose normális kapcsolatom pl. Egyébként erről nem beszéltem nagyon korábban, de a ex-barátnőmmel való szakításunk oka is kb 40%-ban ez volt...
  • Free
    #11814
    Nézd.. Én lettem amilyen lettem és ezt vállalom ilyen vagyok egy érzelgős .....(ide Hykao kitalál még valami frappánsat) Én 3 nő között nőtem fel, és mégse mondtam ilyen szempontból hogy szar az élet. Ettől lessz szines a világ. Mindenkimás és más :o)))

    ÉS arra büszke vagyok hogy ennyi nő között annyira nem lettem MÁS :o))))