74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Free
    #11896
    Jah gondold bele ha ccsak minden 10 milliomodik csillag körül van egy olyan bolygó ahol van élet. Akkor is mennyi csillag van egy galaxisban és hány galaxis van.
    A Matematiak alapján is több millió milliárd bolygó létezhet amin a fejlettség különböző fokán lévő életformák vannak.
  • hykao #11895
    én annak ellenére nem vagyok bekötve soha (és néha úgy tolom mint egy állat), hogy jópár verdát porrá zúztam.
  • parizer
    #11894
    miskolc?? nem
  • Al Bundy23
    #11893
    miskolc? na akkor mégsem megyünk táncolni :)
  • Free
    #11892
    Ügyi Miskolc????
  • hykao #11891
    ez igaz.
    egy másik példa: az egyik - szabadszemmel is látható - galaxis -> az Androméda tőlünk majd 3 millió fényév távolságra van: azaz eleve amit éppen látunk az a 3 millió évvel ezelőtti állapotokat tükrözi, és ha lenne olyan űrhajónk ami fénysebességgel lenne képes közlekedni (ettől jelenleg olyan messze vagyunk, mint makó Jeruzsálemtől), akkor is 3 millió évig kellene utazni, hogy megérkezzünk...
  • Free
    #11890
    Így van. Azoktól a dolgoktól lettünk ilyenek amik megtörténtek velünk.

    És most egy közhely: Ami nem öl meg az erősebbé tesz... Téma Lezárva részemről :o)))
  • Al Bundy23
    #11889
    jelentem még szinte Noob vagyok itt :)
  • parizer
    #11888
    ó hát nem tudod? ejnye...
  • Free
    #11887
    Én olyat látam ahol be volt kötve a faszi de 200 nál nem vétte meg : Szinmte kettészakadt az ürge...
  • Free
    #11886
    Nézd G nekem ennyi gondom van mint a szemét. De Nem mondom azt hogy nem vagyok Boldog. Nálam a Boldogságnak eléggé nincs köze az anyagiakhoz. Én megpróbálok mindennek örülni. És mindenhez jópofát vágni. Még Hykao beszólásait is bozitívan veszem és jól esik mert lkegalább figyel rám valaki. Még ha ilyen fórmában is de figyel :o)))
  • FtranX
    #11885
    na én azóta kötöm be mindig a biztonsági övet, mióta láttam egy pár baleseti képet, ahol nem volt bekötve...
  • Al Bundy23
    #11884
    oké :) de hol is az a nálunk?
  • Al Bundy23
    #11883
    G ne sirasd azt a lányt. MEnnie kellett, Biztosan megvan az OKA hogy miért történt ugy ahogy!! ok-okozat világban élünk. Semmi sem történik véletlenül. (ismét sajnát vélemény)
  • parizer
    #11882
    oké. akkor fél hatkor nálunk!
  • Al Bundy23
    #11881
    hát tudod egye fene nem bánom, benne vagyok :)
  • Al Bundy23
    #11880
    G ez is hibás elgondolás, nem vafgyunk porszemek, csak ha azt hisszük magunkrol. valónam kicsit vagyunk a vegtelen univerzumban, de elég nagyok ahhoz hoyg naoprol napra jobbá váljunk, vagy forditva. Ugyanis szeritnem a létünk értelme pont a JOBBÁ válás. na ez a saját véleményem. ugyhoyg ne kövezettek meg ha valaki nem ifgy gondolja
  • parizer
    #11879
    márpedig én megtáncoltatnálak!
  • Gfreiter
    #11878
    Persze persze, nem is erre gondoltam, hanem arra, hogy ha ott maradtam volna (legalább egy ideig), akkor lenne már valami alapon, hogy saját exisztenciám legyen, talán a barátnőmmel sem szakítok, talán akkor minden rózsaszín ma is, talán boldog lennék... Nem, távol áll tőlem a tárgyi dolgokkal való kérkedés.
  • PLaci #11877
    G, Free, Parizer:
  • Free
    #11876
    Na de akkor már nem működik az úgy...
    Ha L kiséred azért táncolni is kell egyedül csak nem táncolhat. Neked kell lenni melette az erős férfinek :o)))
  • hykao #11875
    nézd, én már jó régóta nem is akarok megérteni ilyen dolgokat...minek?
    élem az életem, úgy ahogy én akarom, a szülőknek pedig egy cseppnyi betekintést sem engedek a pénz kereseteimbe (hehe vicces is lenne), egyéb ügyeimbe.
    nem vagyok én hülye, hogy fokozzam a rám nehezedő fárasztásokat...
  • parizer
    #11874
    a barátomnak is addig érő haja volt. kábé egy hónapja vágatta le!
  • Free
    #11873
    Ezzel eggyetértek :o)

    Nekem sincs lóvém meg kocsim(Szegényke kiégett) És mégis egy arany embernek mondanank :o)))
  • Al Bundy23
    #11872
    táncolni én sem tudok :) én csak mint kisérö gondoltam magam, nem mint táncpartner :)
  • Gfreiter
    #11871
    És ez az, amire én is az elmúlt hónapokban rájöttem. Hogy igazából jelentéktelen kis porszemek vagyunk. Mondjuk én ezen akkor kezdtem el gondolkozni, amikor láttam egy oldalt ahol különböző balesetek voltak, és láttam a csókát kettétört fejjel... Akkor jöttem rá, hogy az ember egy nudli... Már testileg.
  • parizer
    #11870
    köszönöm. hogy hálálhatnám meg?
  • Al Bundy23
    #11869
    Te G, nem attol ér valamit egy ember hoyg milyen kocsival jár, mennyi pénze van. Sajnos sokan azt hiszik hogy ettöl ŐK érnek sokat, holott ez nagyon nem igaz.
  • Free
    #11868
    Én nem szeretem az öltönyt na meg a bálokat sem mert nem igazán tudok táncolni :o)))

    Az ölöny meg attól függetlenűl hogy jó érzés mert valahogy tartást ad az ebernek nekem túl hm... szóval nem szeretem....
  • Al Bundy23
    #11867
    höhö gondolopd hoyg nekem nincs olyanom? :)
    bár elég hülyén nézek ki derékig érö hajjal (föleg ha ki van engedve, ezt hamarosan megtudjátok)meg öltönyben eheheh
  • Gfreiter
    #11866
    Ezért akarok elhúzni az egyetemre... Akkor ő is meg lesz elégedve, én meg el leszek foglalva azzal...
    Önállósággal kapcsolatban: felfüggesztettem egy sulit (amit azóta befejeztem), anyám rinyált, hogy menjek dolgozni, nagy nehezen találtam egy melót. Olyan hely volt, ahol rengeteget kellett dolgozni, de nagy volt a perspektíva (már elő is akartak léptetni, és az eggyel fölöttem levők már Alfa 156-osokkal, meg új Omegákkal jártak), de tényleg rohadt sok meló volt. Volt, hogy 3 napig dolgoztam egyfolytában, alvás nuku. Amúgy átlagos napokon sem értem haza éjfél előtt, persze utána nem volt szabadnap meg ilyesmi. Viszont honorálták a melódat. Ekkor anyám elkezdett könyörögni, hogy hagyjam ott ezt a munkát. Egy darabig még dolgoztam, de aztán a tököm tele lett anyám csesztetésével, és inkább otthagytam a melót. Megcsináltam a sulit. Ekkor megint elkezdtem dolgozni, anyám meg megint rinyált, hogy hagyjam őket ott, de ott még jó sokáig dolgoztam, mert szerettem a kollegáimat, meg a beosztás is jó volt, a pénz viszont szar volt. Őket akkor hagytam ott, amikro szakítottam a nőmmel. Kis idő múlva anyám megint sipítozott, hogy mér nem dolgozom (közben főiskolára jártam), én meg megint elmentem dolgozni, akkor megint elkezdte, hogy ne dolgozzak, inkább tanuljak... Akkor onna is eljöttem (nem anyám miatt), de akkor már késő volt, hogy tanulni tudjak a felvételire a másik egyetemre (mer közben a főiskolát otthagytam), szal nem vettek fel. Na most tavaly nyár óta igazából nem csinálok semmit, mert már úgy vagyok vele, hogy mi a fas*nak... :( Itthon ülök, tanulok, és közben hallgatom anyám kárálását, hogy menjek dolgozni. Voltam egy melóhelyen interjún, de amikor anyámnak mondtam, hogy megyek interjúra, akkor megint elkezdte, hogy inkább tanuljak... Ki a tököm érti ezt???
  • hykao #11865
    megtettem kedves.
  • parizer
    #11864
    bál az isiben!
    Al... elkísérsz? öltönyben kell lenni!
  • Al Bundy23
    #11863
    há hogyne érdekelne kicsi lány :) elkisérhetlek ?:)
  • Free
    #11862
    Ez már igaz én mindenben bennevagyok egy bizonyos szintig :o)))
  • Al Bundy23
    #11861
    te hykao erröl lehetne sokat beszélni. amugy egyetértek teljesen azzal amit irtál.
  • Free
    #11860
    Teljessen igazad van
    Majd ebből merítek én is :o)))

    #11858 Milyen bál ?????
  • parizer
    #11859
    megtennéd? törölnéd?
  • parizer
    #11858
    téma... ma lesz a bál! ez senkit nem érdekel rajtam kívül...
  • Al Bundy23
    #11857
    Free hát te mibe nem vagy benne :) öreg cimborám :)