74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Al Bundy23
    #11938
    jaja igy van, de szeritnem még nagyon nagyon sok minden van elöttünk a fizikában, sőt szerintem egy rakás elmélet elöbb utobb ugy megdől mint a pizzai ferdetorony.....
  • Free
    #11937
    Azért mondtam hogy 10% ban te irányítod és 90% ban a körülötted zajló dolgok. Más emberek döntései és emberi döntéstől független dolgok. Hiába akarsz te repülni ha nincs szárnyad..... Érted mire gondolok. Tehát nem csak és kizárólag te irányítasz
  • cSuwwi
    #11936
    Szépjóreggelt, látom sikerült betetetni a képfeltöltés linkjét. :)
  • FtranX
    #11935
    az a baj, hogy még azt sem tudjuk, hogy mekkora a fehért folt van még a fizikában. Lehet, hogy még olyan lehetőségek tárháza áll előttünk, amiről nem is álmodhatunk. De az is lehet, hogy már nem sok. (bár a 19 sz. végén is ezt gondolták...)
  • Al Bundy23
    #11934
    kezicsokolom :)
  • Al Bundy23
    #11933
    hát ha te igy látod oké, ez a te dolgod, de gondolj csak bele, ha ezt azt nem teszed meg vagy megteszed, már másképpen alakul az életed, nemde?
  • Free
    #11932
    Szijja
  • Free
    #11931
    Jah arról van L képzelésem meg tanították is, de most pontos adatot nem tudok mondani.
  • Arch
    #11930
    Hello!
  • Free
    #11929
    Figyelek a gondolataimra
    Figyelek a Szavaimra
    Figyelek a Tetteimre
    Figyelek a szokásaimra
    De ennek az egészenk nincs köze a sorsomhoz mert az esetek 90% ban más határozza meg nem az ahogy te viselkedsz és te élsz. Annyi dolog határozza meg amint nem tudsz változtatni hogy csak na
  • Al Bundy23
    #11928
    tényleg kell ezt a halál témát feszegetni?
  • PLaci #11927
    Tudod mennyi a fénysebesség ember????
  • Al Bundy23
    #11926
    Szóval a gondolat nagy úr, mert onnan indul minden :)
  • PLaci #11925
    Ő sem köti be magát, szerinte akkor halna meg kocsitörés közben... Mármint nem babonából, hanem a mozgásszabadság miatt.
  • Free
    #11924
    Egyébként ebben te vagy otthon de csak egy kérdés. Egy Napkitörés állítólag több millió kilóméter is lehet és mégis pillanatok alatt pár tized másodperc alatt lezajlik akkor az nem gyorsabba fénynél????
    Ne verj meg ezért én nem vagyok otthon a témában
  • Al Bundy23
    #11923
    egyéb iránt hadd irjak le valamit

    Ügyelj gondolataidre, mert azok szabják meg szavaid
    ügyelj szavaidra, mert azok szabják meg a tetteid
    ügyelj tetteidre, mert azok szabják meg szokásaid
    ügyelj szokásaidra, mert azok szabják meg jellemed
    ÉS ügyelj jellemedre, mert azok szabják meg a SORSOD

    és ez szeritnem kibaszottul igaz
  • PLaci #11922
    Debrecen? Hű oda jár IC, mikor indul az első?
  • hykao #11921
    távkapcsolat nálam:
  • Free
    #11920
    CSak azért mert valamit nem tudounk felfogni még nem is biztos hogy nem létezik.
  • hykao #11919
    én nem tudom, ki hova miért jár, csak azt tudom, hogy egyszerűen gyógynak érzem bekötve magam. ennyi
  • Free
    #11918
    Tudod HA azon múlna én lemennék bármilyen messzire...

    HA parizer idősebb volna HA nem lenne Fiuja HA Lenne nála esélyem. És EZ mindjárt 3 HA...
    :o))) Így én meg sem próbálom :o)))
  • Al Bundy23
    #11917
    igen pont ezt akartam irni, de nem mertem mert félek hoyg itt megköveztek
  • Al Bundy23
    #11916
    Gondolod? Én ezt nem hiszem. Elméletileg nem, de gyakorlatilag elképzelhető...És ha belegondolsz 100 éve még képtelenség volt elhinni hogy valaha a holdon ember jár...és tessék, megtettük. csak "IDŐ" kérdése..
  • Gfreiter
    #11915
    És alakítgatnám a saját életkémet...
  • PLaci #11914
    Van haverom, aki a balatonra jár kocsit zúzni... (gondolom a biztosítások miatt)
  • Gfreiter
    #11913
    Igen. Anyámat elküldeném tripla világkörüli útra (mer utaznoi azt imád), és addig ellenék itthon egyedül.
  • Free
    #11912
    Na ja . Néhány dolgot nekünk olyan nehéz lehet felfogni mint a Krisztus korában élő ermbereknek a M?icrosütő vagy a TV. Gondold L lehet hogy nbem kell fénysebességgel utazni csak egy térkaput kell megnyitni és ott vagy akárhol pillanatok alatt. De egyenlőre mi ezt nem tudjuk felfogni hogyan lehet...
  • hykao #11911
    akkó' is kivagy lőve, te távollakó
  • hykao #11910
    ez mind szép és jó, de elméletileg semmi sem érhet el nagyobb sebességet az univerzumban, mint a fény sebessége, és még ez is nagyon-nagyon lassú (emberi mértékkel) a hatalmas távolságokhoz képest...
  • Free
    #11909
    De hidd L azért mert sok vagy épp kevés pénzed van nem feltétlen leszel boldog. Ha most több pénzed lenne külön laknál ??? Külön élnél???? Ezek a problémák amiről beszéltél érzelmni problémák és ezen sajna a pénz nem mindig segít
  • Al Bundy23
    #11908
    G most nem az emberekröl van szó :) Mi materiális világban élünk :)
  • Gfreiter
    #11907
    Én csak akkor nem kötöttem be magam, amikor ki akatam nyiffanni, de önerőböl képtelen voltam :)
  • Al Bundy23
    #11906
    pontosan..
  • Gfreiter
    #11905
    Akkor nem fulladnál meg a víz alatt :D
  • parizer
    #11904
    váá itt a pont!
  • Al Bundy23
    #11903
    kikérem magamnak!!! nem vok hülye 1részt, másrészt én nem voltam itt mikor a kisasszony mondta hogy hol lakik.
  • Free
    #11902
    Van ez így...
    Neki akkor járt le az ideje...
  • Al Bundy23
    #11900
    na és mi van ha nem materiális az az élet, vagyis nincs test, csak ENERGIA? ahhoz nem kell bolygó
  • FtranX
    #11899
    hát én sem úgy értettem, hogy 200-nál megvédene, hanem, hogy volt egy ürge, aki 50 mph-nál fejelte le a kormányt és az arcából nem maradt semmi. (meg is halt)
  • hykao #11897
    Hülyék! Debrecen, ti nem figyeltek???