74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Al Bundy23
    #11978
    szoval akkor vallásos vagyok mert 100%-ig hiszek abban hogy mondjuk 1x igazán jol fogok gitározni?nincs rá bizonyosság hogy igen, de mégis hiszem...na akkor hoyg is van ez? :)
  • Al Bundy23
    #11977
    vita nincs :) csak megbeszéltük a dolgot hogy nem a vallásrol beszéltem hanem arrol hoyg higyj magadban :)
    na akkor a témát a kozmoszban folytatjuk :)
  • FtranX
    #11976
    de te mégis a vallási megközelítést alkalmazod (bizonyosság nélküli HIT)

    #11969-re:
    a repülés és a kvantum-teleportáció nem azért sikerült, mert valakik hittek benne, hanem mert a feltalálók/tudósok elméleti bizonyítékokkal rendelkeztek arra, hogy ez megvalósítható (a startreket azért ne keverjük bele :)). Esetleg a hitük abban nyilvánulhatott meg, hogy ők ezt meg tudják csinálni. De ha valamire még elmélet sincs, akkor nicns értelme foglalkozni vele.
  • Al Bundy23
    #11975
    hivjuk aminek akarjuk :) a lányege hoyg HISZEL magadban hogy képes vagy elérni amit akarsz!! ennyi :)
  • Free
    #11974
    Már fel is tettem pár kérdést de lenne még egy csomó. Nagyon érdekel a TÉma
  • hykao #11973
    megnyitottam KOZMOSZ címen. ide várom a kérdéseket. amíg nem indul be az eszmecsere szórom befelé az érdekes adatokat...
  • Free
    #11972
    Na jó most vesztettem L a fonalat. Akkro most miről van a vita???? :o))))
  • FtranX
    #11971
    akkor hívjuk önbizalomnak? :)
  • Free
    #11970
    Nem a vallásról hanem a technikáról beszélgetünk.
  • Free
    #11969
    Télleg gyerekek ha nem hinnének abban hogy tudunk repülni akkor soha nem reppültünk volna??????

    Az álmodozók vitték előre a világot akik hittek abban hogy minden lehetséges. Jó példa a telewprotáció. Valaki megálmodta és valaki meg hisz benne hogy lehetséges. PL. ha jól tudom egy fotont már tudnak teleportálni
  • FtranX
    #11968
    lásd a #11963-as hozzászólásom
  • Al Bundy23
    #11967
    na bi rájt bekk
    scka megyek öbédelni :)
  • Al Bundy23
    #11966
    bocs de nem a vallásrol beszélek, az hoyg hiszekl magadban hoyg képes vagy erre arra az nem vallás szeritnem.
  • parizer
    #11965
    jaj kidobott az ekplórer. hibajelentés küldése... anyád!
  • hykao #11964
    ez nem lehet, ez biztos!
  • FtranX
    #11963
    amiről te beszélsz azt vallásnak nevezik.
    a tudomány másról szól...
  • hykao #11962
    Na akkor megnézem, hogy nincs-e már hasonló téma, ha nincs akkó' nyitok, és egyelőre csak érdekesebb adatokat fogok beszórni oda, azt majd kialakulnak az ezzel kapcsolatos kérdések.
  • Al Bundy23
    #11961
    na és nem lehet hoyg épp ezért jutottál el oda ahol most vagy? mert hittél magadban!!
  • Free
    #11960
    De ha nem hiszel valamiben nem is keresed ha nem keresed akkor télleg nem fogod megtalálni...
  • hykao #11959
    én csak egyvalamiben hiszek: saját magamban, a többi mind csak feltételezés...
  • Free
    #11958
    Én benne vagyok.
    Beteszem azt is a kedvencekbe
  • Al Bundy23
    #11957
    dehogynem HINNI mindig érdemes.
  • FtranX
    #11956
    abban igazad van, hogy ha valamire nincs bizonyték, az nem jelenti azt, hogy nincs, de akkor nem is érdemes hinni benne. (lsd: asztrológia, szellemvilág stb.)
  • Gfreiter
    #11955
    Még zuhizni megyek gyorsan, szóval benézek :)
  • Al Bundy23
    #11954
    szeritnem simán mehetne.... ottan állandó vendég leszek
  • hykao #11953
    Na, nyissak???
  • Al Bundy23
    #11952
    hát most majdnem azt mondtam hoyg vájruk ki a végét :)
  • hykao #11951
    Ha van rá érdeklődés, lehet, hogy nyitok egy UNIVERZUM c. topikot, ahol fel lehetne tenni kérdéseket, vagy beszélgetni lehetne ezzel kapcsolatos témakörökről, Marsutazásról stb.
  • FtranX
    #11950
    a jelenlegi elméletek még akkor semem biztos, hogy meg fognak dőlni, ha a relaitivitás elmélethez hasonló szintű előrelépés történik. Newton törvényei a maguk szintjén még most is érvényesek. Ez ugyan úgy igaz lehet a relativitásra és a kvantummechanikára is. Tehát a fénysebességre korlátjára is.
  • Al Bundy23
    #11949
    Hallod G várjá még parizer TÉEGD akar :)
  • Free
    #11948

    Légy jó és fel a fejjel
  • Free
    #11947
    Köszke. Ezzel sosem voltam tisztában pedig nagyon jó téma
  • parizer
    #11946
    héj várj még!
  • Gfreiter
    #11945
    Na jók legyetek csajok/skacok! Este jövök :)
  • Free
    #11944
    Jó rendben rossz példa volt de a lényeg hogy hiába akarod a magad sorsát irányítan egy irányba ha minden más egy másik irányba terel. Na de ne ragozzuk mert ezt már túl tárgyaltuk szerintem
  • hykao #11943
    A fénysebesség: 300 000 km/másodperc. A napkitörések valóban hamar lezajlanak, de ez nem azt jelenti, hogy a másodperc tört része alatt elérik a sugarak a több millió kilométeres távolságot...
    Amúgy a föld sajátosságai révén (tömeg, gravitáció) bármi csak akkor tudja elhagyni a földet, ha legalább 40 000 km/órás sebességgel halad...
    ...a mostani "űrutazások" csak a föld légkörének felső részéig jutnak (a föld teljes légköre kb: 100 000km): az ürrepülőgépek hordozói csak 28 000 km/órás sebességre képesek.
  • Al Bundy23
    #11942
    na de free, nyilván az ember nem tud repülni segitség nélkül(repülö) de én nem is erröl beszéltem, mert te most ezzel állsz elö hoyg nem tudok repülni. Mi köze a repülésnek ahhoz, hogy magadnak CSINÁLOD a sorsod..
  • [Walaki]D`Lair
    #11941
    Reggeltö!
  • Free
    #11940
    Jah. Meg lehet hogy a mostani Fizikai és Matematikai tudásunk hatalmas tévedéseken alapul. Olyanon mint az hogy semmi nem lehet gyorsabba fénynél. Szerintem ez nem igaz de nincs rá bizonyíték. Szerintem csak azért mert még nem leltünk rá valamire nem lehet zt mondani hogy nincs.
  • PLaci #11939
    Tegnap mutogattam (belinkeltem a tagos aloldalam) egy optársamnak a képeket, beszólt valamit, erre pont a bemutatós képhez éert....