74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Free
    #12019
    Na re mindenkinek
  • hykao #12018
    Hehe, tényleg, közben az is megvolt...
  • [Walaki]D`Lair
    #12017
  • [Walaki]D`Lair
    #12016
    b+ lemaradtam a 12K-ról..:D
  • hykao #12015
    Kedves Katalin!
    Alkalomadtán ismét szerét ejthetnéd a múltkori - egy másik hölgyel kapcsolatos - élményeid elmesélésének!
    Sajnos a múltkor nem volt alkalmam, e - vélhetően csodás - történet rejtelmeibe betekintést nyerni, mert mire hazaértem, valamelyik moderátor 30 hozzászólást törölt, amiben ez a téma is volt...
    ...és az ilyen témák - két szép hölgy közötti bensőségesebb testi kontaktus - számomra igen figyelemre méltóak.
  • PLaci #12014
    Animálom!
  • PLaci #12013
    ehhh. gif nem jpg...
  • hykao #12012
    Szia drága!
  • Al Bundy23
    #12011
    azért nem egészen....
  • Kata
    #12009
    [lusta visszaolvasni, úgyis csak szpem a semmiről...]
  • PLaci #12008
    Hmmm.... még igazítani kéne rajta...
  • PLaci #12007
    Régi.
    Új.
  • PLaci #12006
    Szerintetek milyen az új logóm? A régi abból a nagyon szemcsés képből volt...
  • parizer
    #12005
    pusz
  • Free
    #12004
    Ez ngyon LOL

    Na én lépekj fiatalok. Legyetek rosszak mert abban van a vitami. Csuma
  • parizer
    #12003
    miután én jobban ismerem Őt(vagy inkább másképp), mint az emberek többsége, nem tudok attista lenni!
  • parizer
    #12002
    nem én nem. az a lényeg, hogy nem hiszenek semmi felsőbbrendűségben, mindenki azt csinál amit akar és Atti az egy örök és egyetlen :)
  • Arch
    #12001
    Nyilván hogy Attilát kell imádni :))
  • Free
    #12000
    LOL

    Te is köztük vagy ??? Mi az alapja ????
  • parizer
    #11999
    sok sok attista
  • parizer
    #11998
    :) van egy jóbarátom(Attilának hívják), aki megalapította az attizmust. több híve is akadt :D !
  • Free
    #11997
    Ám léegyen szerintem ezt a témát is rendessen kiveséztük :o)))

    Te nem tudsz engem megyőzni én meg téged. És valamiylen szinten mindkettőn érvelése jó
  • FtranX
    #11996
    :DDD
  • FtranX
    #11995
    mint mondtam a tudományban nem így működnek a dolgok
  • Free
    #11994
    Megalkítjuk az önmagunkban hívők egyházát :o)))

    Máris kisebb az adó :o))
  • FtranX
    #11993
    ez lehetne akár egy vallás is :)
  • Free
    #11992
    Jaaaaajjjj

    Na nézd nem azt mondtam hogy nem te irányítod hanem azt hogy max 10% ban irányítod te. az a 10% az 1000 meg 1000 Döntésed. De a 90% az amin te nem tudsz a döntéseiddel változtatni.. Ami ha akarod ha nem jön és van . Ez a Véletlen tényező. Ez az amin nincs hatalmad
  • Al Bundy23
    #11991
    igen ám, de nem csak 1féle képpen lehet dönteni pubi!!! dönthetsz 1000 meg 1000 féle képpen!!! Érted? valóban külsö behatások is befolyásolják a dolgokat, de akkor is a te döntésedtöl függ hoyg merre mész tovább, és ilyenformán máris te irányitod a sorsodat...
  • Free
    #11990
    Kicsit gondolj bele mit teszel egy nap???
    Mennyi olyan tényező van ami arra késztet hogy tegyél valamit... Érted??? PL ami tőlled független. Amit nem tudsz szabájozni amivel együtt kell élned amihez alkalmazkodnod kell. Érted már. És amihez nem alkalmazkodsz azt magadhoz igazítod. Tehát a 90 10 nem olyan rossz arány mert a te döntéseid a te gondolataid egy külső tényező váltja ki...
  • Al Bundy23
    #11989
    igaz:) az lelki segély az OFFTOPIC-ban van :)
  • Arch
    #11988
    Nem lelki segély, hanem vélemény :)
    Bár tény, hogy nem állt szándékomban végigolvasni ezt a sok hozzászólást, de kíváncsi voltam mi nyomja G. szívét, úgyhogy mégis visszaolvastam...
    De a lelkisegélyszolgálat nem ez :)))
  • Al Bundy23
    #11987
    oké de a 10-90 arány elég hibás szeritnem...
  • Free
    #11986
    JAAAAAJJJJJJ.
    Na figyi. Nem azt mondtam hogy ninbcs köze a sorsnak a gondolatokhoz. HANEM AZT hogy nem csak annak van köze hozzá érted???????????
    Hogy nem mindig a te irányítod a sorsod. Van beleszólásdo de sajnos mindig van olyan körülmény ami tőlled független.... Érted már????
  • Al Bundy23
    #11985
    hoppá free,"elképzelte" az is egy gondolat!!!!!Nos akkro igazam van?
  • Al Bundy23
    #11984
    ismát egy kis lelkisegély a sok misztikum között :)
  • Free
    #11983
    A Másik pedig hogy hogyan gondoltak erre??? Valaki kitalálta megálmodta L képzelte. Tetszik tudni. Minden technikai találmány valakinek az ötletéből álmaiból ered. Mert hitt egy olyan dologban ami nem létezett...
  • Al Bundy23
    #11982
    ja a zseni és örült végülis majdhogynem ugyan az :)
  • Arch
    #11981
    B@sszus ennyi hozzászólást :)

    G. Szerintem nem baj, ha valaki törődik a szüleivel. Sőt. De túl sok beleszólást sem szabad engedni az életedbe. A TE életed, nem az Övé(k). Meg kell hallgatni Őket, sok jó tanácsot adhatnak, de neked kell döntened a dolgaidat illetően. Akár munka, akár tanulás, akár barátok, barátnő. Ezt mondjuk nagyon nem is értem, hogy hogy lehet szakítani valakivel akit szeretsz a szüleid miatt... Érdekelni talán érdekel, hogy mit szólnak a páromhoz, vagy a vele való kapcsolatomhoz, de sosem engedtem, hogy beleszóljanak. És sosem alakítottam nagyon másképp a párommal való dolgaimat a szüleim miatt...
    Anyukáddal is meg kéne értetni, hogy már nem szólhat bele mindenbe, max tanácsot adhat, amit vagy megfogadsz vagy nem... Szóval a lényeg az arany-közép út. [Hú de bölcs ]
  • Free
    #11980
    Szerintem annak nincs bizonyítéka hogy képesek vagyunk fényéveket egy pillanat alatt megtenni az ürben. nincs bizonyíték térgörbületek meglétére vagy féregjáratokra ezek mind mind egy álmodozó és fantáziáló elme szüleményei. De mégis sokan hisznek benne. És ez nem vallás hacsak a technikát nem nevezzük vallásnak..
  • [Walaki]D`Lair
    #11979
    jézus....mennyit írtok...:D