74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • seAke
    #16784
    Jó reggelt!
  • gazo
    #16783
    egy JÓ-t...
  • [negativ] Les
    #16782
    simán...:)
    'Aki nem tud helyesen írni, az ne is legyen főnök...'
  • K.András
    #16781
    Egy jo titkárnöt azért vegyél fel :)
  • [negativ] Les
    #16780
    na akor cssinálók eggyjet é,s én leszek a főnök..:)
  • gazo
    #16779
    hát igen, erre már 8 éve ráébredtem...
  • K.András
    #16778
    Ami azt illeti, ritka az olyan cég amelyiknél ugy mennek a dolgok, ahogy egy normális cégtöl el lehetne várni...
  • hykao #16777
  • gazo
    #16776
    De sajnos az...
    de itt kicsit másként mentek a dolgok anno, meg még most is, mint amit az ember egy normálisabb cégtől elvárna...
  • Gfreiter
    #16775
    Aki nem tud helyesen írni, az ne is legyen főnök...
  • Gfreiter
    #16774
  • gazo
    #16773
  • gazo
    #16772
    az exfőnököm se tud jól helyesen írni magyarul, eleinte mindig átnézette velem az irományait, de mostanában hanyagolja, mert szvsz rájött, hogy kissé ciki neki...
    meg már nem is a főnököm...
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #16771
    ne izgulj... vannak magyarok is akik egyáltalán nem tudnak helyesen írni...
    ismerek is egyet...
  • K.András
    #16770
    Pedig a francia van a legközelebb a román nyelvhez...
    Mivel foglalkozol egyébként?4 Nyelvet beszélsz és ott huzod az igavonot?
  • Sephi
    #16769
    angol , nemet , olasz , spanyol a perfekt.

    francia es portugalla nem vagyok meg joba.


    roman es magyar kozott a roman ugye alap es a magyar is csak az utobbinal nem tudok helyesen irni :(
  • K.András
    #16768
    Ez általános sajnos,Gfreiter kifejtette nem kivánom tovább szidni öket :)))
  • K.András
    #16767
    Melyik nyelvben vagy perfect(meg milyen nyelveket beszélsz)?Nem a magyarban ugye?:)))
    Persze ha nem tanultad a magyart akkor egész jo...
  • [negativ] Les
    #16766
    de:))
  • Gfreiter
    #16765
    De, csak az ékezeteket felejted el... Hol lax?
  • [negativ] Les
    #16764
    thx ...
  • Gfreiter
    #16763
    *fagyishoz*
  • Sephi
    #16762
    Csak szolok neked hogy 4 nyelvet beszelek perfektul es 2-ot nem egeszen jol. Ez talan azert van mert nem eltem magyarok kozott eleget de ahoz kepest hogy soha sem tanultam magyar helyesirast azert jobban irok mint par mas ember nemde?
  • Gfreiter
    #16761
    Ez mindig így van :( A francia a legsovinisztább nép a világon, az egyszer tuti. Persze eddig mindenki a németektől fosott, de én azért szeretem őket nagyon, mert náluk kedvesebb, vendégszeretőbb emberekkel nem nagyon találkoztam. A magyarokat kimondottan imádják. Volt, hogy egy szendvicsbárban Berlinben, mikor megtudták, hogy magyar vagyok, ki se kellett fizetnem a számlát... Mondjuk ez kicsit ciki volt :) Bár a Ruhr vidékről nem sok jót hallottam, de ott még nem voltam, de azt leszámítva szinte mindenhol érvényes ez.
  • Gfreiter
    #16760
    De ettől függetlenül parasztok mindenkivel, és franciául megjegyzéseket tesznek az emberekre. Én tudok franciául, szal hallgattam, hogy mit mondanak a turistákra, amikor odamentek a figyishoz pl. kiszolgálják őket, és közben kurvának nevezték őket. mocsok egy nép, csak abba nem gondolnak bele, hogy a jólétüket nagyrészben a turizmusnak köszönhetik... Agytalan idióták.
  • [negativ] Les
    #16759
    :D
  • [negativ] Les
    #16758
    Pedig tök szerettem volna menni oda is..:lol:
    ez most csak 1-1 esetben volt ill. van így vagy általában?
    Merthogy nekem úgy tűnik te tapasztalatból beszéltél....
  • Gfreiter
    #16757
    Egy német haverom mesélte, hogy amikor a franciáknál elment egy luxus étterembe, és kihozták a kajáját, belenézett a húsba, és emberi körmöt, meg hasonlókat talált benne... Hallották, hogy németül beszél a barátnőjével, és telenyomták ilyenekkel a kajáját. Na ezután amikor kimentem, vittem magammal konzervet, be nem ültem volna semmilyen étterembe...
  • K.András
    #16756
    Persze,nem egy gép köpött ki minket egy kaptafára :)))
  • K.András
    #16755
    A franciáknál gizdább lenézöbb embereket sehol a világon nem találsz,ez tuti.Sokan még arra sem hajlandoak hogy angolul beszéljenek veled,persze ugy hogy közben ismeri az angol nyelvet!!!Ugy gondolkodik hogy ha beszélni akarsz vele akkor tanulj meg franciául...Nagyon utálom öket!
  • [negativ] Les
    #16754
    Akkor ez valóban mind emberfüggő..
    Kinek ez kinek az de mind jó
  • Gfreiter
    #16753
    Honvággyal meg úgy vagyok, hogy pl jártam másfél évig együtt egy külföldi csajjal, és volt, hogy 2 hónapig kint voltam (meg elmentünk nyaralni, stb), de bazi szar volt, hogy egyedül voltam magyar, és soxor átfutott rajtam egy érzés, hogy mi a fa*zt keresek én itt? Idegen országban "idegen" család lakásában, stb. Vannak külföldön haverjaim, szal ha hozzájuk megyek rövidebb időre, ráadásul haverral megyek, akkor az egész már, akkor nincs akkora honvágyam, de akkor is a legjobb érzés, amikor hazafele átlépem a magyar határt :) Valahogy úgy érzem, hogy ha elhagyom az országot, hogy egy megtűrt kutya vagyok (főleg az osztrákoknál, franciáknál, németeknél már nem, ott otthonosan érzem magam :) ), és bármikor megállíthatnak a rendőrök, és ok nélkül basztathatnak, esetleg vissza is küldhetnek.
  • Gfreiter
    #16752
    Nekem is kb 10 év ment el full bulizás, piálás, meg hasonló "életromboló" tevékenységekkel, szal ma már inkább sikerült megtalálnom az arany középutat. Nem nagyon bulizok, hétvégén egy-két sör, havonta egyszer egy bazi nagy buli (koncert, vagy szülinap, meg ilyesmi), évente kb kétszer pedig haverokkal elmegyünk külföldre egy-két hétre, valamikor csak egy hétvégére egy jót bulizni és ezzel mondhatom, hogy teljes életet élek, nincs is többre szükségem. Ha folyton buliznék, meg utaznék, akkor már nem lenne akkora élmény, nem készülnék rá annyira, nem izgulnék előtte, szal elveszne a varázsa.
  • K.András
    #16751
    Persze,ott születtél, nyugodtan tarthatod a hazádnak,én meg itt születtem igy ez a hazám,attol függetlenül hogy valoszinü nem itt fogok megöregedni...
  • K.András
    #16750
    Azért a változatosságba is bele lehet fásulni,nekem 5 év egyfolytában bulizással ment el,mindennap máshol bulizol kelsz fel(nem csavargásra kell gondolni),aztán kezdödik elölröl,egy idö után az is uncsi,de a minimum hogy nagyon megviselö,szerintem jo dolog ha van rendszeresség az életedben,nehéz megtalálni az arany középutat,de ha sikerül az a legjobb szvsz.
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #16749
    maximálisan egyetértek veled!

    változtatni kell, hogy ne fásulj bele a dolgokba!
  • [negativ] Les
    #16748
    viszont ;)
  • [negativ] Les
    #16747
    Nem, nem mondm, hogy nem érzem magam annak de érzem, hogy nem is ide tartozom...ha megkérdeznék mint ahogy tették is máshol, hogy melyik országot tartom a hazámnak akkor simán AUSTRÁLIÁ -t mondanék..

  • peet69
    #16746
    Reggelt
  • K.András
    #16745
    Hja,én azt hittem kint vagy most is,azt mondtad tennan creek a lakhelyed,lehet ezért gondoltam...De hát akkor te magyar vagy,esetleg nem érzed annak magad?:)
    (nem provokál)