74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • tigeroo
    #70152
    (+18) a szag is stimmel
  • Sir Quno Jedi
    #70151
    Mi pont a minap is rendeltünk a wasabi-ból és bizony onnan sem sushit kértem ám... :DDD
  • Nuki
    #70150
    Van olyan hal is, amit jól megsütsz és elropogtatod a szálkáival együtt, kivéve a gerincét.
  • F1re
    #70149
    jaja en is igy vok vele imadom a halat de idegesitenek a qrva szalkak ! kivéve a hekkbe abbol konnyu kiszedni es finom is :D viszont pl halaszle' az ge.ire felbax h minden masodpercben szalkat kell szedegetni

    am spec eppen halrud a kaja
  • Sir Quno Jedi
    #70148
    Ettem afrikai harcsát is, annak is halíze van. EZ pont olyan, mikor nekem be akarták magyarázni, hogy nem lehet észrevenni a pörköltben a szóját!!! Namost és pár százalék szóját is kiszúrok SZAGRA, nemhogy 100%-ot vaze! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #70147
    Magyar ember nem tengeri vaze! :D
  • OrioN the S
    #70146
    meg szar ,hogy eszed es allandoan szalkaba utkozol... eskuszom felidegesit ,hogy nem lehet normalisan enni :D
  • autoszimulator
    #70145
    afrikai harcsa, nincs szálka benne, legalábbis ha úgy van előkészítve, és rengeteg módon lehet elkészíteni, nem száraz, szaftos, finom, mellékíz nélküli húsa van, isten.

    hekk meg a balatoni büfétúrák örök résztvevője, nyakig zsírosan, halasan, ahogy túrod két kézzel belőle a szálkákat :D de az is egy feeling, viszont itthon ilyen apró szálkás halat soha az életbe nem állnék neki enni, mert félek a szálkától :d
  • OrioN the S
    #70144
    Pedig a hekk az nagyon jo es nem aprok a szalkai meg arrol szepen le lehet szedni a hucst.
  • tigeroo
    #70143
    énis utálom a halat, max halászlé (aztis csak úgy hogy a kenyeret beletunkolom)

    nem állom a halnak se az ízét se a bűzét
  • gameplusz
    #70142
    Jó a hal, nem csak hogy egészséges is, de nagyon jó ételeket lehet belőle készíteni ;)
  • Sir Quno Jedi
    #70141
    Nemén. Rántott pontyot (kicsit papritásan) azt régen igen, néha. DE manapság kerülöm a halat, pedig egészéges, de ha 1x borzasztó. Szálkás haltól elev kitör a para, a többinek meg szimplán ízét/állagát nem komálom. Pedig még kardhalat, busát, afrikai izéket, sőt lábasfejüt, aka polippörit is ettem (spanyol), de NEM. Napokig halízű minden, ha halat eszem, szal. kösz, de kösz nem.

    Nekem MEDIUMMARHASTEAK+ROPOGÓSRASÜLTLIBAMÁJ kombó jöhet, az mindig bejön...
  • kakaoskalacs
    #70140
    fagyasztott halrudakat se eszed?:D
  • Sir Quno Jedi
    #70139
    Én pl. rühellem a halat, meg nem eszem, de sajnálni attól még sajnálom.
  • autoszimulator
    #70138
    én is azt mondom, hogy a legjobb a halaspultnál található, előkészített, jobb esetben filézett harcsa, lazac. Bár afrikai harcsán kívül mást nem nagyon eszek meg, édesvízi dögöket nem szeretem, de a lazacot is csak néhány elkészítési módban, mikor nem érezni azt a fura iszapos mellékízt rajta...

    együnk inkább gén kezelt disznót
  • OrioN the S
    #70137
    es,mint a kepen lathato ez egy ritka terminator hal,ami Firerock-ra van ragerjedve :\
  • tigeroo
    #70136
    ez az achievement :D

    a horgászok nagyrésze meg úgyis visszaengedi a halat utána a vízbe (főleg ha halastónál vannak, sok helyen kötelező)
  • Sir Quno Jedi
    #70135
    Én ilyenkor minidg úgy sajnálom a halat... Sosem értettem hogy lehet pózolni szegény deglett állattal, hogy nézzétek na vaze, ezt a öltem vaze! Gyilkos vagyok, imággyatok! Pfúhhhjjj...
  • VRSDM
    #70134
    sulyánszki zsolt " subi " . vácról?
    mert akkor lehet :/
  • SötétBarom
    #70133
    Meggyőződésem pedig. Voltak benne BMX-es részek is btw..
  • VRSDM
    #70132
    biztosnem mivel bmxes :)
  • SötétBarom
    #70131
    Jobb szélső tag volt valamelyik Trash to Treasure fimlben??? Ismerős a feje..
  • BiG G
    #70130
    jóvoltazestena :D
  • The Protector
    #70129
    atya úr istenXDDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
  • VRSDM
    #70128
    szörfös . billabong
  • ba32107
    #70127
    -AS:??SA:S_A?DS:_
  • R0zs0máK
    #70126
    szarfaszú köcsög :DDD
  • kakaoskalacs
    #70125
    fasza az a sapi a haverodon :D milyen márka?
  • gameplusz
    #70124
    szemét öööt :D
  • VRSDM
    #70123
    szép kölköt?
  • Firerock
    #70122
    am voltunk a mátrában és láttam egy hozzád hasonló szk-t:D
  • Firerock
    #70121
    natessék:D
  • VRSDM
    #70120
    nem, én azt kérdezném hogy mióta tudnak beszélni a halak?
  • Firerock
    #70119
    mert ha én lennék a képen te nem kérdezted vóna meg?:D
    ejnye Ádi
  • VRSDM
    #70118
    ja , és képnévnek . " agytotál "
  • VRSDM
    #70117
    hogy a rosszindulatod vigyen a rákba :D
  • Firerock
    #70116
    Mennyit szívtatok Ádi?
  • Máté94
    #70115
    Már csak 3 cm és lehagylak:D
  • Hajnalcat
    #70114
    :Dddddddddddddddddddd
  • Bulykin
    #70113
    az ilyet a büntibe