74918

SG Fórumozók Képtára - http://tagok.sg.hu/keptar/

Nincs "Szívkirályevolúsün", képzeld oda, ha fáj!

Képberakás előtt olvasd el: Gyakran Ismételt Kérdések
  • Firerock
    #70752
    szépvagy Ádi:D
    dugunk?
  • OrioN the S
    #70751
    en ennel durvabban neztem ki amikro motorral csusztam buko nelkul... kicsit leradirozott a betony :c
  • bcrics
    #70750
    hehe,egyszer énis így jártam,,persze ez csak smink és nemis én vagyok a képen-.katedrális c film forgatásán készült de legaláb szar.:)

  • Lullaby
    #70749
    Nekem öcsém ilyen, mindig széttöri magát, az anyja retteg főleg versenyek előtt :D
  • R0zs0máK
    #70748
    Engem a drifteléstől XD
  • CUCLI
    #70747
    szépen elintézted magad ázze O_o
  • OrioN the S
    #70746
    hat igen :D masnaposan nem a legjobb otlet ugralni :D

    engem a motortol ovnak fanatikusan...az egesz csalad. meg jo, hogy nem nyitottak pezsgot amikor eladtam :S
  • VRSDM
    #70745
    magam sem tudom igazán . árok, mellette korlát, egybe a kettőt átbánizni
    tök sima volt ránézésre, szóval nem volt nagy vállalás az egész.

    valószínűleg az előző esti buli miatt nem volt képbe az agyam teljesen, szóval félig még kivoltam :D lehet ez tett be... elbasztam azt csá.

    édesanyám most nagyon akarja hogy ne bicózzak többet, de hát nem érti hogy nem úgy megy az : )
  • OrioN the S
    #70744
    true emos kep :D am jobbulast :| ijjjjj :| hogy a faszba hoztad ossze? ez kemeny :| en az elso par esesem utan eladtam a bmx-em.

    Bruce Willises kep :)
  • VRSDM
    #70743
    ha lehet nem kérném a képtárba :) de azért ti gyönyörködjetek csak benne
  • VRSDM
    #70742
    röntgen fölösleges mert nem törött semmim (ez csoda mert eddig nagyon sok törésem volt, elég gyenguszok a csontjaim)
    viszont van kép a koponyámról kettő, kettő a nyaki gerincről, egy a vállról, egy a mellkasi jobb felső bordákról, meg egy a gerinc középtájáról...

    pofámról meg minnyá, csak töltök elemet. ma reggelre jól bevérzett a szemem is szóval még szebb lettem mint tegnap :D
  • Metwork
    #70741
    Te, az idióta fej vágás együtt jár az emosággal?:)

    VRSDM jöhet a kép, ha van akkor röntgen is:D
  • OrioN the S
    #70740
    pozer
  • kakaoskalacs
    #70739
    jah mutasd :D
  • VRSDM
    #70738
    tegyek képtárba féligleszakadtfüles bevérzettszemes, megrándult nyakas-vállas-gerinces képet? :)

    -tegnap elestem bmxel
  • kakaoskalacs
    #70737
    ezt kérném

    a többit meg ami van képem képtárba törölni tessék kérem :)

    (és igen emo )
  • Máté94
    #70736
    -Igen,ott fekszik a meggyilkolt barátnőim nagy része a tóban csak jobban meg kell nézni!:D
  • tigeroo
    #70735
    képt
  • The Protector
    #70734
    Kurvajó kép lett.
  • immovable
    #70733
    Egy centivel magasabb és fél kilóval könnyebb vagy, mint én. Tűrhetetlen.
  • tigeroo
    #70732
    188centi valóság, 86kiló izom
  • immovable
    #70731
    Na fújd'ki a levegőt.
  • tigeroo
    #70730
    ezt kérem a képtáramba, köszönöm!



  • Firerock
    #70729
    de legalább jó szar
  • Máté94
    #70728
    Ez nem jó kép:D
  • autoszimulator
    #70727
    wtf tényleg sylar :DDDDDDDDD
  • SötétBarom
    #70726
    Sylar a hírózból. E M O
  • VRSDM
    #70725
    Ez biza én :)
  • REPS0L
    #70724
    ezki.
  • VRSDM
    #70723
    eztis pliz.
    köfköf
  • REPS0L
    #70722
    :D
  • SötétBarom
    #70721
    El kell, hogy keserítselek. A családom lógófülű nyulakat tenyészt évszázadok óta. A repülőddel mehetsz a picsába
  • SötétBarom
    #70720
  • REPS0L
    #70719
    imádlak <3
  • Máté94
    #70718
    Beleírtam zárójelbe tehát felesleges volt:D

    Most egy kicsit offolok de nézzétek el:
    Itt van leírva,hogy mik is lettünk:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2009. július 1-jétől iskolánk a Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Kőrösy József Tagintézményeként folytatja közel 125 éves oktató-nevelő munkáját.
    Az átalakulással az egy intézménnyé váló iskolák (mellettünk a Krúdy Gyula Kereskedelmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola és a Vasvári Pál Közgazdasági Szakközépiskola) összeadják mindazokat az értékeket, amit eddig önállóan képviseltek. Mi hárman továbbra is a gazdaság-szolgáltatási szakterület meghatározó (iskolái) iskolája leszünk, a régió gazdasági szakemberei nálunk kapják meg szakmai alapozó ismereteiket.
    A Kőrösy eddig is méltán volt büszke diákjai eredményeire, az iskola hagyományaira, szakképzési gyakorlatára, a pedagógusok gyerekszerető, következetes nevelő munkájára. Ezt a szervezeti, pedagógiai, szakképzési tapasztalatot visszük tovább, közösen tanulóinkkal, szüleikkel, gazdasági partnereinkkel.
    Az új iskola székhelye és főigazgatósága jelenlegi épületünkben, a Stefánián kap helyet.
  • autoszimulator
    #70717
    megmentem a jövőnek!

    Rókusi Általános Iskola/Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola Kőrösy József Tagintézmény
  • Máté94
    #70716
    Hát pontosabban azt hiszem 4 iskola egybe tömörült és nem is tudom,hogy van ez de ahova én járok az a főfejes mármint oda kell menni valakinek ha valami baja van.De iagazad van javítom is amúgy Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola a neve van/volt.:)
  • autoszimulator
    #70715
    én azóta tisztellek, mióta megláttam az adatlapodon, hova jársz suliba. Hogy lehet ilyen nevet adni egy sulinak, önéletrajzodban, érettségi bizonyítványodban jól fog mutatni...
  • Máté94
    #70714
    Hát nagyon sajnálom,hogy nem keltettem jó benyomást de ígérem igyekezni fogok,hogy ne kelljen miattam szégyenkezned.Beismerem,hogy én voltam a hülye és buta és ezt földi halandó sose érheti el amit te!
    Magamba egy kicsit kínozlak de azért szeretlek amiatt az irritáló stílusod miatt!

    2.Nekem jaktot is van ám:D
  • VRSDM
    #70713
    nem borítóról és nem ebből a topikból. hanem az esgéponthun elkövetett stílusodért és viselkedésedért :D

    de mi a fasznak vitázunk? kata az enyém mert van repülőnk. egyéb kérdés? :D