1125

Az Univerzum - néhány tény, amelynek ismerete megkönnyíti benne az életet:
  • Dzsini
    #885
    Questular Rontok elnökhelyettes
  • Panzerfaust
    #884
    Jaj még csak annyi, hogy az a fekete hajú csaj a vogonokkal, az ki volt?
  • maozedong
    #883
    Stop!
  • Aquir
    #882
    légy elnéző vele, hiszen ő "idegroncs" !!! :)))
  • Iori
    #881
    loll :D
  • Lacee
    #880
    pffffffffffff, ennek mi köze a témához?!
  • Idegroncs
    #879
    Hi. Nem tudja valaki hogy a Világok Harcát mikor mutatják be moziba??
  • Panzerfaust
    #878
    Láttam. Nagyos kira. Bár néhol kicsit meglepődtem, de azért a vogonok nagyon ott vannak.
  • [HUN]PAStheLoD
    #877
    áz!
    én most néztem meg, az egerek ott vannak :))
  • Eye-scream
    #876
    DA feje pedig az Arany Szív legutolsó alakja mikor a végén elindulnak. :)
  • Aquir
    #875
    a sorbaállásnál az az ezüst robotféleség a régi Marvin :)
  • RelakS
    #874
    Nem láttam, hogy hol a régi marvin, mert nemtom, milyen a régi marvin :(

    A DAfejről is valahogy lemaradtam :(
  • RelakS
    #873
    Nem megmutatni, hanem megbeszélni :D
  • magus
    #872
    megneztem meg1x ma haverral. akkoris Marvin alegjobb:)
  • Lacee
    #871
    jaja, minden gép hangja nagyonjó volt: marvin, eddie, a Könyv... ja, és észrevettétek hogy a régi Marvin is benne volt a filmben?

    a másik aranyos dolog az, amikor végén a valószínűtlenség miatt egy nagy DA-fejé változik a hajó :)
  • Eye-scream
    #870
    Nekem legjobban a valószínűtlenségi hajtómű megoldása tetszett :)
    Főleg a Bannerben látható jelenet :D

    Meg Eddie hangja volt az, ami egyszerűen fenomenálisra sikerült :)
  • Szamee
    #869
    most néztem meg egy órája. még friss az élmény nagyon. ÁHHH!!! FÉLELMETES!! HIHETETLEN!!!
  • Szamee
    #868
    "Beszéltem a fedélzeti kompjúterrel, és azt montdta utál."

    Ez a kedvencem:D
  • Aquir
    #867
    rák: - víííí .. víííííí ... vííí. *DANG* :DD

    a bálnát is iszonyú jól csinálták meg :D
    Magrathea csodálatos volt :)
    Tetszett az is ahogy próbáta tekergetni Ford a forgókereket a zsilipkamrába, utána meg közölte hogy "Semmi, tényleg meghalunk" :D
    Sok jó rész volt :)))
  • rezsofiz
    #866
    hát halljátok ez a Marvin figura beszarás volt:) rég röhögtem moziba ekkorát :))
  • Eye-scream
    #865
    A Mr. Prosserest gondoltam, hogy nem teszik bele, az már a sorozatban sem volt meg :\
  • Eye-scream
    #864
    Ja, a rákokon nagyon röhögtem másodszorra is, haverom meg aki nem olvasta a könyvet csak nézett bután, hogy minek örülök :)

    Nagyon hiányoltam a következőket:
    "Tudod, valahányszor Betlegusi pasaokkal zárnak össze vogon légzsilipekbe, hogy később kihajítsanak az űrbe, mindig azt kívánom, bárcsak odafigyeltem volna arra, amit a nagymamám mondott mikor kicsi voltam
    Miért mi az?
    Nem tudom. Sosem figyeltem."
    "Ford, mindjárt pingvinné változol. Légy szíves, hagyd abba."
    "Ford, végtelenül sok majom van odakint, és mind meg akarják mutatni nekünk azt a Hamlet szövegkönyvet amit kidolgoztak."
    (Sry, nem pontosak csak fejből írtam őket)

    Ellenben tök király, hogy a bálna gondolatai végig bennt voltak, meg a petúniáé is. Meg nagyon tetszett a Vogonok nagymamájára vonatkozó utalás megvalósítása is :)
  • Lacee
    #863
    igen, a bábelhal Útikalauz-magyarázatát én is hiányoltam, meg az elején a Dzsingisz kán-Mr. Prosser összefüggést :)
  • RelakSfromhome
    #862
    Nameg a Sziporkákkal Ékesített Zsilipfúró Rákok, és a Vogonok, kapcsolatát is leírhatták volna rendesen :D
  • RelakSfromhome
    #861
    pl lehetett volna idézni a bábelhal teljes szövegét :)
  • RelakSfromhome
    #860
    Ja, csak végén nem kellett volna fejbetetoválni.


    Mindenesetre Humma Kavuláért, Zaphod fejeiért, meg egy csomó más dologért kár :(
  • RelakSfromhome
    #859
    A Zaphodos novellában nem emléxem, hogy lett volna. Abban Ford Prefekt volt asszem, őt tárolták a hiper-szuper-mega-o-biztos tartályban, ami kettétört :)
  • Eye-scream
    #858
    A Zaphodos novellában volt ha jól emléxem. Az bent van a Kétség Lazacában is.
  • Lacee
    #857
    pedig nekem valahonnan ismerős volt... talán a Kétség Lazacában említik? vagy a régi TV-verzióban?
  • Lacee
    #856
    jó, akkor "médiajegyzet" vagy "élménybeszámoló"
  • magus
    #855
    az indexen egy cikket sem neveznek "kritikanak"
  • Eye-scream
    #854
    A fegyver nem volt a könyvben, de nagyon bejövős ötlet, az egyik legjobb a filmben szvsz.
    Főleg mikor a végén Marvin...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • franco
    #853
    "Míg azonban Paris Hilton kiugrási kísérlete végül nem sikerült elég eredetire, dugni ugyanis mindenki tud"

    ezen behaltam :D:SA:_S:ASD:
  • Lacee
    #852
    filmkritika az Indexen
  • geri15
    #851
    Végül megnéztem angolul, felirat nélkül, és el kell mondjam ekkora vígjátékot még soha a büdös életbe nem láttam
    Fergeteges, igazi elvont humora van, és gondolkodtató, egyszerűen kibaszottjó :DDDDD

    Eddig nem olvastam a könyvet, de nem lesz kérdés, hogy mi lesz a jövő heti elfoglaltságom
  • Aquir
    #850
    nem kell emlékezned, mivel nem volt :)
  • magus
    #849
    ja es a szineszek szerintem nem nyujtottak valami kiemelkedot. Arthur engem kicsit idegesitett, Zaphod nagyon jo volt, Ford meg olyan semmilyennek tunt.

    Ami a legjobban tetszett, mint a konyvebn is Marvin, a total depresszios hiperintelligens robot:) hat az fergeteges volt:D
  • magus
    #848
    hát...

    Nekem tetszett ugyan, de akikkel neztem nem rohogtek fel amikor en igen, mert nem olvastak, meg akinek a konyv humora nem jott be, annak a filme sem. Meg nem tudom, hogy en ennyire regen olvastam e, vagy tenyleg voltak olyan jelenetek benne amik a konyvben nem, mert pl arra a fegyverre ami a te szemleleteted atadja, arra total nem emlekszem. Most nyaron lesz idom, elolvasom meg1x oket azert.
  • geri15
    #847
    Magyar vagy angol felirat van már a filmhez? DC-n, és SuperSubtitles-en néztem, de ott nem találtam
  • LSL
    #846
    Mindig ütött, ha valakinek támadt egy ötlete. Vogonokat már rég nem kellett megütniük