1125

Az Univerzum - néhány tény, amelynek ismerete megkönnyíti benne az életet:
  • Dzsini
    #165
    a 42 benne lesz. a buli szinte biztos, hogy nem.. a krikettiek szintén. viszont sok olyan lesz, amit DA a film részére írt.
    Marvin lesz, és a hangja nagyon jó lenne, ha Stephen Moore lehetne...
  • Sephi
    #164
    Van ott sokminden amit meg akarunk nezni ugyebar :)
  • magus
    #163
    viszont szeretném látni a 42 kiszámolását, a soha véget nem érő bulit, azt szerencsetlent, akit mindig megöl Arthur, a krikettháboorú kezdetét mikor úgy döntenek, hogy elpusztitják a világegyetemet, és persze Marvint:)
  • Sephi
    #162
    Akkoris alig varom a filmet megha Ford olyan lesz aminek mondjak. Igaz a rendezo nem ismert es ez lesz az elso komoly filmje :)
  • Hmuda
    #161
    Hamár megközelítően olyan depis lesz a ahngja mint a sorozatban akkor nekem megfelel. :-)
  • Lacee
    #160
    egyetértek! :)

    ja, meg Marvin dumáit...
  • via_mala
    #159
    Amikor a Nagy Zarquon próféta a világ vége előtt 1 perccel materializálódik a semmiből, és miután magához tér egy kicsit:

    - Ööö - mondta. - Helló! Ööö. . . az a helyzet. . . izé. . . elnézést a késésért, de sajnos közbejött valami az utolsó percben.
    Szemlátomást idegesítette, hogy lélegzet-visszafojtva lesik minden szavát. Megköszörülte a torkát.
    - Ööö... hogy állunk az idõvel? - kérdezte. - Volna egy per.. ?
    És ekkor vége lett a világnak.
  • Sephi
    #158
    Jaj! A legjobban az fog erdekelni (ha ugye benne lesz) amikor elmennek a vilagvege etterembe :))))

    En azt ugy el tudtam kepzelni hogy kirazott a hideg :)
  • Aquir
    #157
    áá biztos csak kezek kellenek :)
  • Hmuda
    #156
    Á az a régi sorozatban annyira gyenge volt hogy nagyon. Inkább érdekelnek hogyan oldják meg a majmokoat, amint Shakespeare kézirataikat akarják megmutatni nekik. :DDD
  • Aquir
    #155
    de ott egy csomó hülyeség végbe megy :)
  • Aquir
    #154
    és amikor pingvinné változik Arthur(vagy Ford?) az Arany Szívben? :D
  • Hmuda
    #153
    Én a szerencsétlen lelket akarom viszontlátni, meg persze kíváncsi vagyok Magrathea szerelőcsarnokára is. :D
  • Aquir
    #152
    azt megnézném mikor repül, repül,
    és el*ssza a repülő buli :DDD
  • Sephi
    #151
    Hat a repulost , a 42-est , azt amikor Artur a nyllal temazgat es hat na mindegyiket :) De foleg robotunk szovegeit :)
  • Aquir
    #150
    Melyik jelenetet szeretnétek leginkább viszontlátni?
  • Sephi
    #149
    Van vagy egy masik otletem! Inkabb ne! :PPP
  • Lacee
    #148
    tele kell szpemmelni a topicot és akkor fent marad :)
  • Sephi
    #147
    UP!
  • Sephi
    #146
    Jo ha' engem nem zavar de vigyaza' masko'. :)))
  • Lacee
    #145
    jóvannamán, csak eszembe jutott.
  • Sephi
    #144
    Ha de ne spoilerezze' vaze! Ha nem megmondta?
  • Lacee
    #143
    a 42 persze hogy helyes, de hogy a Végső Kérdés is az-e, az más tészta... :D
  • Guest
    #142
    SPOILER!!! :)))
  • Sephi
    #141
    Hihi :)
  • Dzsini
    #140
    persze hogy helyes. kiszámolta a Deep Thought. (Bölcs Elme vagy mi volt a magyar neve...)
  • magus
    #139
    remélem a 4.et már nem veszik be, mert ott még nem tartok, és azt sem tudom h helyes e a 42 vagy nem:)
  • Dzsini
    #138
    a további kötetek nem igazán egybefüggőek, nem nagyon lesz további rész. főleg, hogy nincs már ki megírja.
  • Sephi
    #137
    Szvsz most az elso ket konyv lesz es a masodik reszben akkor az utso harom.
  • Dzsini
    #136
    az a tvsorozatban és a rádiójátékban is jól meg van csinálva :)
  • Sephi
    #135
    Alig varom hogy lassam milyen pofat fognak vagni amikor a szmitogep kimondja a 42- ot :)))
  • Dzsini
    #134
    elég látványos ötlet, úgyhogy szerintem belevehetik...
    én arra vagyok kiváncsi, hogy a guide jelenlétét hogy oldják meg... nagyon régen volt narrációs film, ide viszont szükséges :)
  • Sephi
    #133
    Vajon a repules elmelet benne lesz ? :))

    En mar el tudom kepzelni mekkora lenne a jelenet :)
  • Dzsini
    #132
    ahogy írták a siteon nagyjából az első 2 könyv alapján íródott a forgatókönyv, szóval kb ugyanannyi, mint a rádiójáték első 6 epizódja - persze biztosan lesz benne részlet a többiből, meg rengeteg új részlet - pl. Humma Kavula meg kitudja még mi minden :)
  • Sephi
    #131
    Vajon a film hany konyvig fog kiterjedni? Szerintetek tobb reszes lesz vagy csak egy amibe bele szerencsetlenkedik az ot konyvet?
  • Dzsini
    #130
    ne offoljunk kéremszépen :) köszjól
  • Sephi
    #129
    Hogy vagy ?:)
  • Sephi
    #128
  • Dzsini
    #127
    üdvözöllek az általános eszmecserében :) (majd mondd meg lécci melyik kérdésedre nem válaszoltam, plusz "akinek nem inge..." ;) )
  • Sephi
    #126
    Na meg fajn hogy feszultseget keltesz! Amikor egy masik forumon valaki kerdez en pl mindig tudok valaszolni es segiteni masoknak. Te nem mert neked azonnal okoskodni kell es meg bolcsnek lenni.