6021
Ki lesz a legjobb?
  • DKm
    #3178
    Ez nagyon jó volt. :) Kíváncsi vagyok a párbajdalra.
  • geronimo77
    #3177
    Hát az Eszterhez igen az biztos :))))
  • geronimo77
    #3176
  • G_ArchAngel #3175
    na, ez most NAGYON tetszik!

    Kontor mihez nem ért?
  • G_ArchAngel #3174
    OFF
    Zséda továbbjutott!
    ON
  • DKm
    #3173
  • DKm
    #3172
    Ezt nem is kérdőjeleztem meg. Elképzelhető, hogy teknikailag nem volt kivitelezhető az élő zene az arénában. Így is elég szar néha a szöveg.
  • G_ArchAngel #3171
    bluetooth gitár, Logitech vazze:)))
  • Szabina
    #3170
    OK, de az ének az biztos hogy élő, meg az is tuti hogy kb. 12.000 néző van jelen
  • Sonajk @:o)
    #3169
    nagy a távolság az adó és a vevő között, ezért a három akkordnyi késés

    (ezt most nem ér komolyan venni)
  • Sonajk @:o)
    #3168
    esküszöm ez volt az első, ami bennem is megfogalmazódott
    úgy látom nem vagyok egyedül ;)
  • DKm
    #3167
    "12.000 ember előtt kell énekelned élőben, élő zenekarral." Ezt most én mondom, mint zenész: Ha megfigyeled, akkor nincsenek bekötve a gitárok erősítőre. Tehát kapásból nem igazán hiszem, hogy a zene az élő. Az egyik akusztikus gitáros számnál az is feltűnt, hogy a gitáros (miközben már lement 3 akkord egymás után) ő még mindig egy akkordot fogott le. :) Viszont az énekesek tehetségébe és hangjukba meg az összképbe se kötök bele.Ja, és győzzőn a jobbik.
  • Szabina
    #3166
    A Novák azt mondta, hogy azért beszélnek így mert az egész teret "át kell beszélniük", de tényleg nagyon vicces a Soma, ahogy túlartikulálja a mondandóját
  • Szabina
    #3165
    szerintem azért ez túlzás. Nem mindegy, hogy 20-30 (lehet hogy rosszul mértem fel, de mintha a "Viva kareokemicsoda" műsorban kb. ennyi főből állt volna a közönség)vagy 12.000 ember előtt kell énekelned élőben, élő zenekarral.

    Lehet mindig találni szebbet-jobbat a másiknál, de Magdni tehetésége szerintem nem vitás.

  • DJ Skyline
    #3164
    mintha belenne szívva,vagy nem tudom!
  • baca01
    #3163
    bocsi félreértettetek! akkor inkább úgy fogalmazok, hogy a magdi a legjobb, utána a feri...ő is jól énekel sőt sztem a második számával verte a magdit mondjuk abban mélyen benne van hogy a torres egy tök gagyi számot írt szegény alá na mind1 ők ketten jól énekelnek de a többi nagyon gyér...
  • Mojlepque
    #3162
    még a vígaszágasak, akik most énekelnek, azok is annyira tetszenek, hiába hogy nem olyan gyakorlottak...
  • DKm
    #3161
    Azért köszi! Valaki más?
  • Sonajk @:o)
    #3160
    Látod, az igazság valahol itt van.
    Egy korekt megállapítás, minden elfogultság nélkül.
    Ezt szeretem
  • Mojlepque
    #3159
    Szerintem meg ne is legyen szavazás, mert már nem nagyon van értelme, mert mindketten fantasztikus énekesek, ha bár Magdi személyileg, és eladóilag is nagyon szimpatikus ember
  • Mojlepque
    #3158
    majd vmikor áttudnád küldeni a filmslágerek után lévő albumokat?
    Csak mert sajna nem voltam túl gyakran gép közelben
  • Sonajk @:o)
    #3157
    Ugye te is halottad ezt a kritikát?
  • Sonajk @:o)
    #3156
    csak osztani tudom a véleményedet testvérem :D
  • G_ArchAngel #3155
    azért, akármilyen sz@r ez a MSZ3, még mindig veri a Fresh vagy Kozmix Lala szintű baromságokat...

    azért Zitája nincs az RTL-nek:)
    mondjuk Kapócs Zsókát sem rúgdosnám ki az ágyamból:)
  • G_ArchAngel #3154
    hááát...

    mostanában megnéztem a VivaTV karaoke ökörségét, Magdika pár ember ellen elvérzett volna...

    szvsz a leggyengébb Megasztár - jobb lett volna, ha a TV2 a csúcson hagyja abba - lehet az RTL-nek ma nagyobb nézettsége lesz megint...
  • Sonajk @:o)
    #3153
    Nem vagy te egy kicsit (kicsit???) botfülü?
    Magdi valóban nagyot énekelt, de Feri száma sem volt semmi.
    Val szeg magdi nyeri, de Feri is megérdemli, hogy itt van.
    Ne legyél már ennyire elfogult!
  • Super Mario
    #3152
    Érzitek, hogy valami nincs rendben Somával? Túlzottan lassan beszél. Amúgy meg kiváló volt eddig minden. Én már szavaztam ;-) Annyira az az érzésem, hogy a Feri nem odavaló. Hiányzik az Eszti!!!
  • baca01
    #3151
    Hát gyerekek ezeknek nem az arénában lenne a helye hanem a kabaréban. Borzasztóan énekelnek kivéve a Magdit meg még egy-két embert. Egyértelmű ki lesz a győztes,ez
    az Aerosmith szám marhajó volt de a többi az nagyon gyér... :P
  • Super Mario
    #3150
    A részemről megérdemelne 1-2 szavazatot :-D
  • G_ArchAngel #3149
    Zitára?
  • Super Mario
    #3148
    Gyerekek, 36 perc múlva Megasztár! Izzítsátok a telefont, és szavazni a legjobbra ;-)
  • feketeribizli
    #3147
    Valami amerikás müsor? UTÁLOM!
  • Super Mario
    #3146
    No, az már más Valaki esetleg...
  • DKm
    #3145
    És esetleg nem tudná nekem valaki feltölteni?
  • Super Mario
    #3144
    Bárkit kérdezel, mindenkinek megvan ;-)
  • DKm
    #3143
    Sziasztok! Meg van valakinek a mostani csillagdal?
  • Super Mario
    #3142
    Kiírtam egy CD-re a Szabó Eszter által énekelt dalokat, és egyszerűen fantasztikus! Tökéletes CD minőség. És annyira jó hallgatni a dalokat, szerintem megállná a helyét, ha kiadnák önálló albumként. Meg így egyszerre hallgatni a dalokat, azt mondhatom, hogy nagyon jó dalokat választott, imádom hallgatni.
  • Super Mario
    #3141
    Hát, mondasz valamit. Mert Oláh Ibolya volt az, aki olyan "szépet" mondott most a Megasztárról az egyik bulvárlap szerint. De ők is összehordanak mindent. Most nem tudom elképzelni, hogy kik nem lesznek ott, de remélem, hogy a kedvenceimet láthatom: Dér Henriettát, Schmidt Barbarát, Galambos Dorinát, Oláh Ibolyát, Tóth Gabriellát. A 3.-ból úgyis mindenki ott lesz.
  • Mojlepque
    #3140
    ja, és mint általában, már megint lemaradok sztem a műsorról:( Meg asszem közben szombat esti láz is megy, és az is érdekel, ugyanis táncra járok én magam is, és érdekes dolgokat mutatnak be.
  • Mojlepque
    #3139
    Elvileg csak 30-an lépnek föl, mert nem tud mindenki részt venni... ...de ma találkoztam a Gál Csaba Boogie-val, ugyanis a sulim melett lévő irodaházban dolgozik és ő mondta hogy nagy valószínűséggel nem mindenki megy el.

    Másrészt Super Mario: sztem nagyon is Rúzsa fog nyerni, mert hiteles előadó művész, a Varga úr is jó, de viszont Rúzsa megállná a helyét minden fajta zeneműfajban.