6021
Ki lesz a legjobb?
  • geronimo77
    #3218
    nem is baj
    Nekem ez a kedvenc TV műsorom
  • Sonajk @:o)
    #3217
    én egészen biztos vagyok benne
    nézettség, pénz
    nem kérdés
  • G_ArchAngel #3216
    Én semmin sem csodálkoznék, addig kell a tyúknak tojni az aranytojást, míg bele nem pusztul...
  • geronimo77
    #3215
    egy korábbi interjúban azt nyilatkoza a producer hogy valószínűleg lesz 4
  • G_ArchAngel #3214
    GémÓvár

    jöhet a MegaTánc 1.
  • geronimo77
    #3213
    Remélem Magdi is megmarad ilyennek.

    Mint ahogy kedden beszélgettünk a megaház lépcsőjén :)
  • G_ArchAngel #3212
    Adrienn egy egyszerű vidéki lány volt, aki a mai napig minden sztáralűr nélkül lemegy a nagymamájához vagy eljön Tapolcára meglátogatni az ismerőseit...
    És tudod mi a legjobb?
    Nem gondolok rá, hogy vele beszélek, vagy Szabival (férjével) koccintok, esetleg Balázzsal (öccsével) a sárga földig leisszuk magunkat:)

    Na de az anyja - na Ő sztárnak képzeli magát...brrr...
  • geronimo77
    #3211
    Jólvanna, tud ő is énekelni de látom nem érted mire godolok.
    Egyékbént szerintem még Eszter is sokkal jobb volt nála
  • geronimo77
    #3210
    Szóval Magdi is szivárvány :)
  • geronimo77
    #3209
    Szóval Magdi is szivárvány :)
  • Sonajk @:o)
    #3208
    biztosan igazad van, ezért ülsz a gép előtt velem együtt, Ő pedig ezért énekel ott, ahol most látod
    (ez több mint érdekes)
  • Szabina
    #3207
    azért vannak életkorban is különbségek:
    Magni 20 éves, egy kis vajdasági faluból származik (vagy kisvárosból) soha nem állt még ekkora színpadon stb... Ha már annyi éve lesz a szakmában mint Zséda lehet, hogy neki is több "színe" lesz.

    Zséda valóban egy befutott díva, ezt senki sem vitatja, de rengeteg tapasztalattal a háta mögött, 20 évesen lehet, hogy ő is még "csak" egy megszeppent kislány volt... :)
  • G_ArchAngel #3206
    ÉS MÉG1×!

    Megy ez nekem:))))))
  • G_ArchAngel #3205
    hoppá, ezt benéztem:DDDDDDDD

    Szabó Eszterre írtad???

    [LÁMA VOK]
  • geronimo77
    #3204
    Ezt nem Zsédára írtam hanem Ferire!!!!!!!
  • Sonajk @:o)
    #3203
    az lehet, hogy neghezebben tanul, de közel sem biztos, hogy rosszul énekelni
  • Szabina
    #3202
    Igen, Zséda már egy befutott énekesnő, hatalmas tehetséggel megáldva, én is szeretem őt hallgatni, nagyon egyedi a hangja és az egyénisége is.
  • G_ArchAngel #3201
    "felőlem akár 5 is lehet de akkor sincs egyénisége ,vagy valami különlegessége. Szóval jó jó de ...."

    na, ez kicsit sok volt - elfogult vagyok, mert személyesen ismerem és az öccse a haverom, ezt nem titkolom, de a kis szürke Magdihoz, Adrienn maga a szivárvány:)

    Ha láttad volna hétről-hétre, hogy táncolja be magát a Szombat Esti Láz döntőjébe!
    És ugye ha egy Somlónak, Horváth Charlie-nak megtiszteltetés fellépni egy Zséda koncerten, akkor éppúgy nem érdemes összehasonlítani Magdival, mint a BMW M3-ast egy Bugatti Veyron-nal...
  • Sonajk @:o)
    #3200
    hallottátok Somát?
    ezek olvássák a fórumot :D
  • geronimo77
    #3199
    ja igen és aki a dalszöveg nagy részét a súgóról nézi ....
  • geronimo77
    #3198
    Na én ugyanígy voltam Magdi egy két dalával. De én csak 28 vagyok :)
  • G_ArchAngel #3197
    Nos, mint Sonajk is mondta - Zséda a "magyar Mariah Carey"...
    Ha hallottad (volna) például a karácsonyi albumát, akkor azon volt pár olyan dal, amelyek hatására 30 éves férfiként is elkellett pár könnycseppet morzsolnom titokban a szemem sarkában...
  • Szabina
    #3196
    ezzel teljesen egyetértek. Nekem Magdi a kedvencem ebben a szériában, de az előző kettő döntőben pl. Oláh Ibolya, Tóth Vera, Palcsó Tamás egyáltalán nem jöbb be (elismerem a tehetségüket, de attól még így érzek - a zenei ízlésem nem egyezik az előadói stílusukkal)

    Egyik nap láttam Palcsó Tamás klippjét a Viván, és komolyan szánalmat éreztem a "megfordult a világ, közös múlt közös (...), elfog egy érzés nincs kérdés" című közhelyes dalocskájától, röhejes volt ez egész, kicsit még sajnáltam is, hogy a neki írt szöveg olyan szinten átlátszó és semmitmondó, mintha kiválasztották volna a 10 legközhelyesebb szót, majd véletlenszerű sorrendben egymás mögé pakolták...

    Ezzel nem a rajongóit akartam megbántani, de nem vagyunk egyformák...

  • geronimo77
    #3195
    felőlem akár 5 is lehet de akkor sincs egyénisége ,vagy valami különlegessége. Szóval jó jó de ....
  • Sonajk @:o)
    #3194
    Valaki 4 oktávval a torkában neked csak tucaténekes?
    Aztán te is sokat értesz a zenéhez.
    (miért nem marad csendben az ilyen?)
  • geronimo77
    #3193
    Az elején nekem is Eszter volt a favoritom, sőt végig a döntőbe vártam.
    De Magdinak volt egy-két olyan produkciója ami tényleg fenomenális volt.

    És egy kis kötekedés én nem ismerem Zsédát meg a zenjét, de azt nem hiszem hogy több érzelmet tudna belevinni és közetíteni a dalaival mint Magdi.
    Hozzáteszem szerintem ma nem volt a legjobb.
  • Szabina
    #3192
    nekem is pont ez jutott eszembe
  • G_ArchAngel #3191
    én igazából csak ma figyeltem Magdit: Ferinél sokkal jobb...

    nem tudok objektív lenni, mert eddig Kontor Tomi és Szabó Eszter volt a favorítom, de ugye Ők rétegzenészek...
  • Sonajk @:o)
    #3190
    megasztorbitális

    (nyelvújítottam)
  • DKm
    #3189
    Ez az "Együtt a zenéért" szerintem nem igazán volt playback, bár nem tudom.
  • geronimo77
    #3188
    jó persze.
    De azért ne hasonlítsuk össze őket. Majd esetleg egy pár év múlva.
    Feri úgymond semmilyen. Se egyéniség, se egyedi hang se semmi. tucaténekes. Belőle biztos nem lesz megasztár. Ez lemezig elviszi a TV2 aztán annyi.
    De szerintem Magdi toronymagan kiemelkedik ebből a mezőnyből.
    Bár ma szerintem nem nyújtott kiemelkedőt.
  • Super Mario
    #3187
    Bennem is, csak nem mertem mondani. De valami orbitális ez a döntő.
  • G_ArchAngel #3186
    Mások vagyunk:)
    Én ezt a párost eléggé közepesnek tartom...

    Az, hogy kiből lesz sztár, az a személyiségén fog múlni - a TV2 mesterségesen a felszínen tartja Őket 1 évig, de ahhoz nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon sokat kellene Magdinak nyújtania, hogy Zsédával egy kategóriában lehessen említeni...

    (megjegyzem Zsédenyi Adrienn sokat köszönhet a Cotton Clubos éveinek, mert ott kezdődött a dívává formálódása - nem tudnék a magyar könnyűzene palettájáról jobb énekesnőt mondani, és aki volt már a Kongresszusi Központban az egyik koncertjén, az tudja miről beszélek...)
  • Sonajk @:o)
    #3185
    ó igen :(
  • Mojlepque
    #3184
    viszont többnyire egyszerre 3-4 gitárral is játszanak, szal 1 gitár még elnézhető. De amúgy meg profi a műsor sztem:)
  • DJ Skyline
    #3183
    néha Korda Gyuri jut eszembe..."Klárikkámmal"
  • geronimo77
    #3182
    szerintem ez a mostani kivétel lesz

    Bár nem tudom hogy Mo. eléggé felnőtt e Magdi tehetségéhez
  • G_ArchAngel #3181
    A műsor legnagyobb hiányossága, hogy nagyon populáris a végeredmény...

    ezért a rétegzenészek, akik később nagyobb pályát futhatnak be, mint a győztesek (Kontor, Bartók, Torres...) háttérbe szorulnak a döntők során, saját kategóriájukban kiütnek mindenkit, de mivel nem "tinikedvenc" karakterek, ezért nem jutnak el a végéig...

    valahol nem igazságos, de a TV2-t is meglehet érteni: ez csak üzlet...
  • baca01
    #3180
    teljes mértékben egyet értek :D
  • G_ArchAngel #3179
    Kontorról vmiért a Nickelback énekese jut eszembe, de előadásra inkább magyar Bryan Adams...