6021
Ki lesz a legjobb?
  • cargame
    #4420
    Nem aze de Viktor megis jobb mint DAvid. En elhiszem h neked DAvid bejon, meg aranyos meg minden , de nezd a tehetseget is ;)
  • LordVenom
    #4419
    Nekem egyikre sincs szükségem...azért mint pártatlan megint mondok egy szubjektív véleményt. Ha már két rossz közül kellett nyernie valakinek,jogosan nyert Viktor. (ja és a két rosszat nem magamhoz mértem. )
  • tomonor
    #4418
    -akkor a részesedésemről...
    -ODA NÉZZ, ARNOLD SVÁJCÉNEGGER!!!444
    -Pwnt lol!
  • kisspiroska
    #4417
    Minél pocsékabb az élet, annál inkább előretör a lélek ... ez már csask így működik .... mert más már nem marad .... mert akkor már csak önmagából tud építkezni az ember ....

    Viktor mire menne/ment volna pénz nélkül?

    Dávid pénz nélkül is sokat ér ....
  • cargame
    #4416
    Nezzetek az RTL-t Lagzi Lajcsi a szombat esti lazban XD
  • Istencsászár
    #4415
    "nem énekelt viktorka ilyen jól mindig"

    de fejlődött nagyon sokat... túlzáskép egy amatörből egy profi énekes lett belőle ma estére
  • tomonor
    #4414
    a probléma nem az eredmény, mert az várhaó volt a kezdetektől. Sajnos túl nagy volt a korruptság és ugyebár nem énekelt viktorka ilyen jól mindig. Egy szó mint száz, gáz volt ez a megasztár.
  • FZoleee
    #4413
    most kellene szájról olvasni, hogy mit mondanak egymásnak...
  • mama 2
    #4412
    Amúgy Fenyő mondta a műsor közepén, hogy most hogy itt van a kettő legjobb... Nos, akkor lehetne mondani hogy ott van a kettő legjobb a döntőben, ha az egész megaszar végéig a zsűri döntött volna, és nem a közönség. Mert amíg a közönség dönt, addig nem lehet mondani hogy szakmailag a legjobb kettő van a döntőben, mert a gözönségnek halvány lila fingja sincs a zenéről(tisztelek a kivételnek).
  • kisspiroska
    #4411
    Ja, nálam is volt, hogy foglaltat jelzett a telefon .... Ennyit a korrket szavazási lehetőségről .....
  • cargame
    #4410
    DAvidra van szukesege a nepnek ? :DDD na ne nevettes mar :DDD Viktorra sincs szuksege amugy. Itt Schwarc davidra lenne szukseg.
  • Dean Winchester
    #4409
    most zavarban vok..nem gáspár laci nyerte meg eaz egyik megasztárt?
  • Istencsászár
    #4408
    Vonatkoztassatok el attól hogy van egy ( butuska ) de nagyon jó hangú huga vagy növére fogalmam sincs, s jómódu családból származik. A hangja alapján neki kellett megnyerni, és habár nem egy karamell ( ami nekem nem kimondottan tetszik, de elismrem hogy nagyon jó a hangja ), megállja a helyét az eddigi nyertesek mellett, a mai száma amivel megnyerte tökéletesen sikerült, egyszerűen erre csak ő volt képes már hetek óta, senki más...
  • tomonor
    #4407
    Mondjuk már alapba az volt a csalás hogy Viktor a Sirály családba tartozik. Még azt sem tartom kizártnak hogy miatta indították az egész megasztár 4-et... *khöm*
  • mama 2
    #4406
    :o
  • kisspiroska
    #4405
    Szégyen! Magyar népnek angol nyelvű megasztár! Durva .....

    Dávid, fel a fejjel! A népnek nem Viktor dalára, hanem a Tiédre van szüksége .... Meg arra a szeretetre, ami Belőled a verseny folyamán végig áradt!

    Dávid, ne törődj senkivel, ez csak egy verseny, a közönség majd eldönti, kit szeretne hallgatni a jövőben, vagyis menj tovább az elkezdett úton!

    Nem szoktam én megasztárt nézni ... Egyszer véletlenül belenéztem .... Jéééé .... olyan dalok, amikre ebben a zord világban szükség van ....
    Azóta drukkolok Neked, Dávid .... Az élet Téged fog igazolni!!!

    Remélem eljut Hozzád a véleményem.

    Piroska
  • mama 2
    #4404
    !
  • tomonor
    #4403
    Jé ott volt az unokatesóm a tv-ben :o!!!
  • Tinman #4402
    Engem is, engem is
  • Gyuszopapa
    #4401
    Szégyelhetik magukat.Bár szerintem nagy karrier áll Dávid előtt,nem féltem őt.Viktor mögött nagy anyagi támogatás áll,a megasztár nélkül is nagy sztárt faragnak belölle.
  • mama 2
    #4400
    Hát jah. Adja nekem:D.
  • mama 2
    #4399
    A CSÍTER *** ANNAK A *** TV2-NEK ***MEG
  • Dean Winchester
    #4398
    viktor majd rászorul a luxuslakásra :D biztos benem költözik sztem :Ddddd
  • cargame
    #4397
    Mondjuk igazad van :)
  • tomonor
    #4396
    hiába hívtam a szavazás lezárása előtt a számot 5 perccel, ne mkapcsolta a hívást o_O CHEAT LEET HAXORZ!!!!444
  • LordVenom
    #4395
    Mit sztrájkoltok,nem mindegy ki nyert? :DDD
    És így még Mesternek sem kellett harakirit végeznie. :))
  • cargame
    #4394
    Jaja mutattak a szazalekot es utanna bumm le is zartak. Akkor mi ertelme volt mutatni az alast??? pffff
  • mama 2
    #4393
    meg szokott lenni a popdaráló. És szerintetek most mér hozták előrébb az eredményhirdetést? Azért mert a Viki vezetett:C.
  • SlayR
    #4392
    Megakamu mint tudjuk drága jó viktor apukája nagy támogatója a tv2nek ninc smin csodálkozni
    :)
  • ricsa008
    #4391
    szopjon le az összes ..................................................................................................
  • cargame
    #4390
    CSALAS!!!!!!!! MERT MUTATTAK H 51 %49%, DE RA 1 PERCRE LEZARTAK A SZAVAZAST!!! ES H MIERT????????? MERT AKKOR VIKTOR VEZETETT !!!!!! MASKOR MEG FEL ORAN AT KELL SZAVAZNI MEG BLA BLA
  • matrix666
    #4389
    Nem Utasi Ápri nyert neeeeeeeeeeeeeeee
  • Gyuszopapa
    #4388
    Na a buzi örülhet igy nem kell öngyilkosnak lennie mert nem tudta volna elviselni a vereséget.A meleg fiu.
  • mama 2
    #4387
    cinkelés, fake, csalás...
  • Tomo15
    #4386
    A zsűri nyalása és ez a bunda valami gyomorforgató volt. Apuka elintézte
  • Dean Winchester
    #4385
    megnéztem volna a zsűri képét ha a dávid nyer..kcisit csalódott vok.dávidnak drukkltam :)
  • andaxxin
    #4384
    iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiggggggggggggggggggggggggggggggggggggeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tinman #4383
    Sejtettük.
  • xxxpaulxxx
    #4382
    nah Viktor nyert...
  • LordVenom
    #4381
    Akárki akármit mond,én csípem Fridit. :DDD