6021
Ki lesz a legjobb?
  • VinylToy #1208
    Ide szerintem fel fogják tenni hamarosan!
  • rezsofiz
    #1207
    Btw nem tudja vki honnan lehet lekapni Caramellnek az LGT-s előadását? video/mp3
  • Johnyy
    #1206
  • rezsofiz
    #1205
    Torres rulz
  • Rózsalány
    #1204
    az biztos, hogy nagy színész és ugyebár tetszik a lányoknak, mert viszonylag jóképű! előadónak nagyon jó!

    amúgy én nem szeretem az LGT számait, úgyhogy nekem az tetszett aki a legszebben énekelt és az a Boogie volt, mert az gyönyörű volt szerintem, nekem megszépítette ez a dal a srácot:)))
  • winnie
    #1203
    ez a szám nagyon rossz volt szerintem, meg a végén most pozitívan értékelték végülis és csak pislogott meg hunyorgott... tény hogy nem sok jót kapott eddig.

    itt is nagyon rosszul viselte a kritikáta, ahogy kiment backstage-re, már sírt is egy kicsit t. gabi nyakában.

    ellenben ő az, aki nagyon ráérzett, hogy mi kell a közönségnek. ha nem is olyan jó énekes, de nagyon jó előadó. végigugrabugrálta a számot, látványos volt, nem is csoda, hogy nem szavazták ki.
  • Waterhorse
    #1202
    Jó volt nagyon, én úgy izgultam, hogy a Gabi essen ki, de aztán a csalódás sem volt olyan nagy a Pál Tomi kiesésével.

    Hogy mondjak valami értelmeset is, innentől kezdve, már majdnem mindenki jó általános viszonylatban nézve és félretéve a "nekem ez, nekem meg az szimpi effektust". Már a múltkori adás is bebizonyította, hogy bárki megy el az órási veszteség, dehát ez a játékszabály, nincs mit tenni, és okokat, vagy ellenérveket keresni. Presser már alig tudta kimondani azt a nevet akit bent szeretne tartani, szerintetek?

    Visszatérve a nekem ki szimpire. A tegnapi döntőn, engem újra fölrázott az Eszti, a Boogie és a Palcsó, már nekem is kezdett egy kicsit egysíkú lenni amit csinálnak, és lám, ha jó dalokat adnak elő, és tudnak vele mit kezdeni, akkor zseniálisat alkotnak. Még a Torres-t is ide sorolnám. Ádám se nem jó, se nem rossz, ő elérte azt nálam amit a Levi, olyan semmilyen, szürke egér. Gabi meg tényleg hazamehetne már, mert szabályosan üvölt, nem énekel, ahogy a zsűri mondta, van benne erő, hát persze, bennem is van erő ha teli torokból üvöltök, és közben semmi harmónia nem jön ki a torkomon:)
  • Rózsalány
    #1201
    én nagyon sajnálom a Pál Tomit, mert nagyon nagyon szép hangja van,a Tóth Gabinál sokkal jobb!:(
    szerintem a Palcsó Tomi, Bartók eszter rosszabbak nála sokkal, főleg hogy már unalmasak nagyon nekem...
    a Bálint Ádámot már nem tudom hova tenni... az most vagy elmebeteg vagy ki akar esni vagy eccerűen csak ennyire nem méri fel, hogy miket énekel??? ez a szám nagyon rossz volt szerintem, meg a végén most pozitívan értékelték végülis és csak pislogott meg hunyorgott... tény hogy nem sok jót kapott eddig.
    Viszont karamel meg boogie nagyon jól énekeltek és booginak nagyon kijött ebben a számban az a szép férfias hangja!
  • winnie
    #1200
    amúgy szerintem elég durva, hogy pély ennyire kibeszélt a zsűriből (nyilvánvaló szereptévesztésben vannak - kezdve azzal, hogy kiharcolták, hogy ők dönték el a kiesőt), hogy szavazzanak tóth gabira. (nem, nem mondjuk meg a nézőknek ki mennyi szavazatot kapott...)

    a múltkor sem sokon múlott az uccsó 2-be kerülése (ezt még tilla mv is kiemelte, hogy ide-oda változik az állás közte és b. eszter között, de most már b. levente kiesésével úgy tűnik nem tudott sokat növelni. a köv. körben a tendencia alapján meg fog nőni jelentősen a szavazatainak a száma, mivel a rászavazűk félteni fogják (ld, a legutóbbi boogie-boost)
  • TomCat18
    #1199
    Hááát...lehet hogy én vagyok fáradt már...de ezt a gondolatmenetet nem tudom követni.
  • winnie
    #1198
    ATóth Gabin nem csodáxok, elég pénzes család. A szavazások arról szólnak, hogy Tapolcán vagy Pesten, esetleg Alsórekettyésen van-e több pénz esemesr

    :) az összeesküvés-elmélet fanatikusoknak erre is lesz magyarázata:)
  • Sil3nt
    #1197
    nahh ezt nem értettem az a lényeg hogy te érted
  • winnie
    #1196
    tudom (/me titokzatos - term. elhinni nem kell), de egyszerű matek alapján is majdnem kijön az eredmény (csak majdnem, de a nézettség, illetve a vv-hez képest csökkentett szavazási idő, valamint az, hogy nem buzdítják a nézőt másodlagos szavazásra az is ebbe az irányba mutatna, annak, aki nem ismeri a vlós számokat)
  • Ramza
    #1195
    Ez a topik erőteljesen kezd emlékeztetni a választások idején futó politikai topikokra, ahol mindenki f@sz volt, aki nem arra szavazott, akire az aktuális hozzászóló, és ez önmagában elegendő volt a másik lenézésére és sértegetésére.
  • winnie
    #1194
    Szerintem nem volt igazságos a mai döntő.

    ha azt nézzük, akkor a szavazók között őket látták a legkevesebben elsőnek - személyes ízlés (tied, enyém) nyilván nem számít.

    amúgy a lényeg: elméletileg lehetséges, hogy mondjuk a mai vagy múlt heti kiszavazott minden egyes szavazónál a második helyen végzett) és a legtöbb szavazatot kapó lehet, hogy a legtöbb embernél utolsó volt), de mivel a győztesre szavaznak, így nem az esik ki, aki a nép szerint a leggyengébb, hanem az, aki a legkevesebb embernél első:)
  • Sil3nt
    #1193
    honnan tudod? nem mondtak semmit hogy hányan szavaznak stb...
  • winnie
    #1192
    Az a legviccesebb amikor valaki azokra fogja, hogy itt ennyi pénz van sms-re

    ráadásul a megasztárra a vv-hez épest csak töredék ember szavaz. a nézettsége kb. a fele, az sms-szavazatok a nyolcada.
  • Alien
    #1191
    "(azt meg hogy valakinek baja van a Boogie-val inkább csak botfülre vall:D)"

    na inkább erre sem mondok semmit................
  • Alien
    #1190
    pontosan... inkább nem mondok semmit én sem :(
  • Sil3nt
    #1189
    Szerintem nem volt igazságos a mai döntő. Én személy szerint Esztert és Ádámot állítottam ki a zsűri elé. Pál Tamás szerintem nagyon jó volt, és nem értem miért kapott kevés szavazatot. Eszter mi újat tudott mutatni a saját számán kívül? Caramel is csak egy hangsúllyal és stílussal énekel, de mindnenki mást azzal b@szattnak, hogy legyen új stílus stb...
    hát igen....
  • Davidus
    #1188
    ...
  • Inquisitor
    #1187
    Lol. Elfelejtettem elkapcsolni a TV-t, most már tudom miért emlegetik ezt a műsort "Megasz*r"-ként. :)
  • Bucser
    #1186
    Jézusom... titeket még érdekel ki kerül be az első 3-ba? Meg megint majd megy az így csaltak úgy csaltak amúgy csaltak.... Annyira nem érdekel már az egész megnézem a műsort és kész.. Az a legviccesebb amikor valaki azokra fogja, hogy itt ennyi pénz van sms-re.. országos sugárzású ám a műsor tehát az egész országból szavaz aki szavaz és nem csak a falucskából ám..... NA mind1.. (azt meg hogy valakinek baja van a Boogie-val inkább csak botfülre vall:D)

    NA byz
  • Alien
    #1185
    Csodálod? Állandóan csesztetik szerencsétlent.

    Arra lennék kiváncsi, hogy akkor mi van ha mondjuk Bartók-Boogie-Caramel hármas közül lesznek az utolsó helyen. (hozzáteszem, remélem valami hasonló lesz :D)

    Hülye Pély írhatná megint a hol van a fületek cetlijét
  • Davidus
    #1184
    Bálint Ádámot ki kell szavazni mert be fog golyózni:P
  • winnie
    #1183
    A szavazások arról szólnak, hogy Tapolcán vagy Pesten, esetleg Alsórekettyésen van-e több pénz esemesre.

    ez természetesen csak ujjból szopott dolog (feltételezések, paranoia:), de ha így lenne, akkor mi van? te sem hiszem, hogy szétszavaznád magad, ha valaki a te faludból jött volna, és sem szavaznék az én falubelimre:)

    A hüle magyarral elhitetik, hogy számít a szavazata, és a tévékettő annyira nagylelkű, hogy tévét is sorsol a szavazók között. Loller.

    miért ne számítana - frankó ez az üldözési mánia, de idővel egyre unalmasabb lesz.
  • Aspyrin
    #1182
    Loál, nem erről van szó, csak nem szeretném bővebben elmesélni, a lényeg, hogy a "vonal" végén a Pély áll, zsal ezek voltak a múlt heti tények.
  • Waterhorse
    #1181
    Nem hinném, hogy a Palcsó Tomi kapott sokat, a sanda gyanúm az, hogy a Caramell inkább kapott mint ő. Már talán mondtam is, hogy a biztos háromban sajnos Caramell és Gabi is benne lesz.
    Tényleg ne nagy cucc, meghamisítani egy ilyen telefonos szavazást. Csak kell egy ember a háttérben, gép előtt, aki kap erre sok pénzt, és szépen begépeli a papíron, vagy levélben meghatározott szavazatszámokat.
  • Waterhorse
    #1180
    Nekem aztán adhatnának ingyen Tóth Vera cd-t:)))
    Ezzel nem tudnának befojásolni, a kis buták.

    Ha ez a szavazás igazi is lenne, akkor is az a helyzet, hogy aki anno a Verára szavazot, az most a testvérére fog. Meg azok a Tapolcaiak vannak sokan:)
  • Vlala #1179
    ez a "meg nem erősített források szerint"? Nálunk is van ilyen vonal, úgy hívják, pletyka...
    ATóth Gabin nem csodáxok, elég pénzes család. A szavazások arról szólnak, hogy Tapolcán vagy Pesten, esetleg Alsórekettyésen van-e több pénz esemesre. További "meg nem erősített forrás szerint" Tapolcán 800-1000 db Tóth Vera CD-t osztogattak szét ingyen... na miért?
    A hüle magyarral elhitetik, hogy számít a szavazata, és a tévékettő annyira nagylelkű, hogy tévét is sorsol a szavazók között. Loller.
  • Aspyrin
    #1178
    Zsal azt hallottam valakitől aki ismerőse valakinek stb. vonalon, hogy a legtöbb szavazatot a Palcsó Tamás és Tóth Gabi páros kapta. Remélem, ez idővel változni fog..
  • Waterhorse
    #1177
    Jó, ezt a nem értiteket nem úgy gondoltam:))) Arra utaltam, hogy nem fejeztem ki magam érthetően, amikor azt ecseteltem, hogy szerintem, az az általános standard, hogy az lesz igazán jó ebben a szakmában akinek megvan az egyénisége, ami valódi, saját egyéniség.

    Amit írtál nagyon jó meglátás, az együttesekben helyet foglaló előadokról. Van rá egy nagyon egyszerű válaszom:)))

    Mivel pont azt írtad példának, az összes előadóra, hogy más volt az együttesében és más szolóban. Ez így igaz, és helyes meglátás. Erről azt gondolom, hogy egy zenekarban nem minden esetben tud kialakulni, és önmegvalósítani valaki, esetleg elnyomják a többiek, vagy csak alkalmazkodik hozzájuk, ill. együtt másokkal teljesen más lesz a stílusa, hiszen más az élete is tőle. Az együttes a kollektivitásról szól, amit a neve is takar. Én el tudom azt képzelni, hogy ha valaki szóloba kezd, akkor alakul ki a valódi énje, stílusa, egzinszenticája, vagy csak a kollektív egóját felváltja az egyéni egó, amitől természetesen változni fog mindenben. Nem minden esetben persze, de általában azt hiszem merhetem ezt állítani. Föleg olyan esetekben amikor ténylegesen észrevehető, hogy más egy együttes tagjaként, és más szolóban.
  • Vlala #1176
    igen, és végülis tökmindegy, kire szavazol, már most együtt koncerteznek az "___év hangjai___" LOL...
    Ezek az év hangjai? a Megasztár 3-ba benevezem a lyukas kipufogómat...
  • magus
    #1175
    Két embernek van itt igazi hangja, ebből 1 már kiesett, a másikat meg ki akarják ejteni. nem véletlenül megjegyzem... röhej az egész
  • fifi
    #1174
    Palcsó a Péló zeneiskolájának növendéke...

    khm
  • desigo
    #1173
    Mi az a reease???
  • Vlala #1172
    énsecsakmonták.
  • b-type
    #1171
    "Hát nem értitek még mindíg?"
    ez azért kicsit szőrborzoló :)))
    egyébként a felsorol művészek, igazából a első, nem Mgyarok felsorolásra értem, szal nekik sem a mostani volt a stilusuk régebben...sőt nagyon nem.
    akár a Police-os Sting-et nézem, akár a Madonna-t, akár a Genesis-es Phil Collins-ot (bár ott azért ki tudhatja :D )
    De a Wham sem Szólt arról amiről a mostani George Michael.
    Nem is kell elvárni egy pályakezdő énekestől, hogy mármost kialakult stilusa legyen...inkább tegye próbára magát kényszerítve, mert még fogalma sincs, hogy ez akár jót is tehet vele, szélesedik a tudástára.
    Az hogy ez miatt ki is eshet, az már gázabbá teszi a dolgot.
    ..De öszintén megmondva, tök mindegy, lesz egy 'sztár' aki megnyeri a közönség szerint, de aztán ennyi. max többet tud haknizni különféle fesztiválokon, és meghívják beszélgető műsorokba.
    A zenésznek csak kihívásra, új tapasztalatokra, és nyilvánoságra van szüksége sztem.
  • Waterhorse
    #1170
    állítani=állapítani
  • Waterhorse
    #1169
    Hát nem értitek még mindíg?
    Van egy énekes-előadóművész, és annak van egy stílusa, azt többé kevésbé meg lehet állítani, hogy saját, egyéni vagy átvett, másolt stílusról beszélünk.
    A Popszakmában jeleskedő nagyoknak is egyféle stílusuk van, mindegyik saját:
    Sting
    Madonna
    George Michael
    Phil Collins
    Michael Jackson

    Vagy nagyarok (inkább régebbiek):
    Bikini
    KFT
    Sipos F. Tamás (Exotic)
    Ákos (Bonanza)
    és bizony én úgy gondolom Pierrot-ban is megvan ez (ha nem akkor nem jó előadóművész, de én merem remélni, hogy az általános közvélemény szerint is az).

    Csak azt kéne megérteni, hogy ez nem fikázni való dolog, mert nem könnyű megőrizni, vagy egyálalán megtalálni a saját egzisztenciáját, és saját stílust kialakítani egy ilyen művésznek. Ez a becsülendő, értékelhető és követendő példa, és nem hinném, hogy fújolással kéne díjazni.