245
Ez sem rossz..
  • Axon
    #85
    Tökéletesen működik a crack.
    Sajnos otthon vannak a mentéseim a 2. pálya elejéről, mivel az első pályát nem akarom mégegyszer végigtolni. Na majd hétvégén nekiállok.
  • Axon
    #84
    Megjelent egy crack az orosz nyelvű officershez. Lehúztam és mindjárt ki is próbálom.
  • Axon
    #83
    Letöltöttem az orosz nyelvű Officers-et. Mérete 706 mega.
    A program telepítés után indítva cd key-t kér. Nekem az nincs. Ennek hiányában is hajlandó elindulni, de csak 1 óra játékidőt enged, azután nem indul el.
    A demoban megismert pályával kezd a játék. Szerencsére a demoból volt mentésem a pálya legvégéről. Ezt betöltve aztán kezdhettem a 2. pálya elejéről. Egy várost elfoglalnak a szövettségesek így indul az intro. Ezután meg kell védenünk a várost a német ellentámadástól. Egy félkör alakú lövészárok rendszerben vannak a katonáink, mögöttük tankok beásva. Az egységek kb. 1/3-át irányíthatjuk, a többit a gép kezeli.
    Az elején a németek PzIVH és PzIVG tankokkal támadnak gyalogsági támogatással. Nagyon reménytelennek tűnik a rohamuk és hamar elvéreznek. Aztán a második hullámban már feltünik tigris és királytigris harckocsi is és igencsak megtépázzák a védelmet. Én 1 tigrist és 2 királyt láttam, de lehetett több is a nagy csatában. A katonák feje fölött közben vad légicsata játszódik. Itt már küldhetünk mi is vadászgépeket.
    Ha sikeresen visszavertük a támadást, akkor jön a mi ellentámadásunk, a demoban megszokott körülmények között. A térkép tele van piros körökkel és kiemelt vaskeresztes városokkal. Ezeket kell(ene) elfoglalnunk.
    Utánpótlást lehet kérni és lehet indulni is. A gép is indít egy hatalmas sereget az egyik kiemelt város ellen.
    Én az első piros pöttyös stratégiai pont elfoglalásáig jutottam. Nem tudom, hogy én lettem-e bénább, vagy javítottak a harcrendszeren. Mert a hatalmas erőfölényem ellenére, hihetetlen veszteségeket szenvedtem már az első pontnál.
    Sajnos eddig jutottam nemegészen 1 óra alatt, mivel rengeteg ideig pöcsörögtem az egységek nézegetésével, forgatásával, zoommolásával. Nem győzök vele betelni. Eszméletlen jó, amikor a nyitott önjáró tüzérségben az emberek betöltik az ágyút, mozgatják az ágyócsövet, majd elsütik az ágyút. Szóval nézegetéssel elment az idő.
    Sajnos a PrintScreen billentyű hatástalan, így nem tudtam képernyő mentéseket készíteni. Beüzemeltem két képlopót is, de azok gyorsbillentyűi is hatástalanok. Van ezekenk a képlopóknak időzítő funkciójuk is, de azokkal nem tudom elkapni a tigriseket, vagy a jobb ágyúlövéseket, légicsatákat, így nem is próbálkozom velük.

    További játék csak akkor ha szerzek cdkey-t. Szólhatnátok, ha valahol a neten találkoztok vele.
  • Dexantreal
    #82
    Jó lesz ez is.
  • Serpa
    #81
    érdemes a ToW-ra is figyelni.
  • Dexantreal
    #80
    Aha, értem.

    Jónak indult, de így eléggé elcseszik a játékot ezekkel a rossz hírekkel.
  • Axon
    #79
    CoH = Company of Heroes
    Ezt a játékot mostanában etalonként emlegetik, főleg (egyáltalán nem pártatlan) játékmagazinok. Szép-szép, de hasraesni éppen nem kell tőle, ráadásul csak a jenkikkel lehet benne lenni, no comment.

    Sajnos újabb pletykákat hallottam az Officersről. Először is csak Oroszországban jelenik meg egyelőre. Nem tudni mikor ér európába. Ez nem is pletyka, hanem tény. Ami viszont pletykának tűnik (de nagyon valósnak), hogy nem lesz benne sem multiplayer, sem pedig német kampány (oroszról nem pletykálnak), csak majd állítólag egy kiegészítőben fog érkezni. Na mondjuk ezt mondták a CoH-al kapcsolatban is és ahhoz sem érkezett még semmiféle kiegészítő (tudtommal).
    Hát így hirtelen ennyit a rosszhírekből (rosszpletykákból).
  • Dexantreal
    #78
    CoH? Amúgy jó, ha mindegyik oldal képviselteti magát
  • Axon
    #77
    Szuper!

    Átböngészve az angol szöveget, azt vettem ki, hogy lesz orosz és német kampány is. Remélem jól vettem le az infókat. Többen is aggódtak, hogy benne lesznek-e az oroszok. Keleti front nélkül nem lett volna igazi a játék, másrészről azokat a játékokat sem szeretem, ahol csak a "tökös" jenki srácokkal lehet rambózni, mint például a CoH-ban.
  • Serpa
    #76
  • grebber
    #75
    GOLD!
  • Axon
    #74
    Végigtoltam a demot.
    Nos, aki már játszott vele az tudja, hogy az alaptérképen nyolc szektor van, minden szektornak egy kiemelt startégiailag fő pontja van. Akkor ért a meglepetés, amikor elfoglaltam a 4. szektor fő pontját, mert kiírta, hogy győztem és vége lett a küldetésnek. Biztos kiírta ezt a feladatot valamikor a játék indítása elején, de én nem olvastam ezt el. Eddig módszeresen haladtam és a szektor összes pontját elfoglaltam, csak ezután mentemn mindig a következő szektorba. Ezért tartott nekem ilyen hosszú ideig a demo végigtolása. Nos ha valaki csak négy szektor fő pontjaira koncentrál, akkor szerintem egy óra sem kell a végigjátszáshoz, na de akkor mi értelme a többi - általában jól védett -, startégiai pontnak a térképen, na meg mi értelme a 8 szektornak?
    Amikor végigvittem a pályát, akkor megjelent a teljes listája az összes pályának, és a második küldetés már nem volt inaktív mint a többi. Izgatottan ráklikkeltem, de csak az eligazitási képernyő jön be és nem indul el a pálya. Gondolom nincs is benne a demoban.
    Összességében remek játék az officers, igazi méltó utódja a Sudden Strike vonalnak.
  • Dexantreal
    #73
    Oké és thanks az infot! Észben tartom... de szerintem majd csak a full géjmmel játszok vele.
  • Axon
    #72
    Az engem is nagyon zavar, hogy nem lehet közvetlenül állást betölteni, hanem el kell indítani az első (és egyetlen) pályát, majd ezután lehet állást betölteni. Mondjuk ezután már viszonylag gyorsan betöltődnek az elmentett állások.
  • Axon
    #71
    Én már egyszer eljutottam addig, hogy elfoglaltam 3 szektort és annak az összes stratégiai pontját. Ezután újra kezdtem az egészet mert nagyon sok mindenre menet közben jöttem rá és nagyon elpocsékoltam az utánpótlásokat.
    Érdemes az elején amint lehet a gép által irányított egységek segítségére sietni a partraszállásnál. A gép rengeteg egységet elpocsékol és ha nem segítünk neki, akkor egy idő után a támadása kifullad. A gép által támadott szektor és a saját kezdő szektorunk határán van egy ellenséges állás, ahol 4 német rakétavető is van. Ezeket érdemes az eleján bezsákmányolni, mert aztán hatalmas segítséget jelentenek. Ezeknek megadjuk a célpontot, majd a lövés után maguktól újratöltődnek, nem kell lőszert szállítani neki, mint ahogy a többi egységnek sem.
    Nem tudom, hogy megmarad-e a teljes verzióban is a lőszer hiánya, azaz, hogy végtelen mennyiségű van belőle az egységeknél.
    Az elején van több német 37 mm-es légvédelmi ágyú is, ami hihetetlenül pusztítja a katonáinkat. Ha sikerül megszerezni egyet is, az nagyban növelni fogja a győzelmi esélyeinket. Én már kb. 6 szor kezdtem el a játékot (de csak kétszer komolyan a többi ismerkedő jellegű volt) és ebből csak egyszer sikerült egyetlen 37 mm-es légvédelmi ágyút elfoglalnom, mivel a katonák előszeretettel lővik ki rakéta vetővel, vagy kínálják meg kézigránáttál, így az teljesen megsemmisül. Hihetetlenül hatásos a gyalogság ellen, de a páncélozott járművek és a tankok ellen is. Egyébként is elmondható, hogy a légvédelmi egységek nagyon hatásosak a játékban, így roppant mód érdemes vigyázni az utánpótlásként kapható 16 mm-es ikergéppuskával felszerelt légvédelmi egységre is.
  • Dexantreal
    #70
    Az a baj, hogy rohadt lassan tölti be nekem a pályát, aztá meg még nem nagyon igazódtam ki rajta.... töröltem. Majd a teljes játéknál megnézem mit hogyan kell.
  • Axon
    #69
    Végig vitte már valaki a demot?
  • Hecker007
    #68
    lehet már tudni mikor lesz kint a game?
  • Axon
    #67
    Végre sikerült nyúznom a játékot.
    A hat partraszálló csónak legénységét értelmetlenül nekizavartam a lövészárkoknak. Mindet lemészárolták, úgy hogy minimális veszteséget okoztak. Azt hittem, hogy vége, de megint kaptam 6 csónaknyi embert. Ezeket is nekizavartam és ezek is meghalltak. Itt már majdnem hagytam a fenébe az egészet, de adtam még a játéknak egy esélyt.
    Ezután megint kaptam 6 csónaknyit. Na ezeknek már sikerült elfoglalni az első beton bunkert. Végre elkezdhettem játszani.
    Légvédelmi ágyúk elfoglalásával már könnyen likvidáltam a környéket, majd egy jól ledobott deszant egység segítségével enyém lett a szektor keresztje. Jött néhány tank is, így már könnyebben tisztogattam. Rájöttem, hogy a piros pöttyök a térképen szintén ellenséges csapatok, így hiába kapott csillagot a szektor, maradt még benne ellenség bőven.
    Na eddig jutottam.
    A játék nagyon tetszik. Ilyennek kellett volna lennie a Sudden Strike 3-nak. Sajnos eddig az meg sem közelíti ezt a játékot.
    Ettől függetlenül továbbra is fenttartom azon véleményem, hogy nem ez a pálya a legmegfelelőbb választás egy demo kezdő pályájának.
  • Dexantreal
    #66
    Áhh, de több óra mire lejön? Nincs gyorsabb hely?
  • Axon
    #65
    Nem a játékot fikáztam, hanem a rossz pálya választást egy demohoz. Ezt át lehetett volna hidalni azzal, ha két pályát raknak a demóba. Egy kis egyszerűt kezdésnek, azután pedig jöhet a partraszállás.
    Mindegy. Ha elég időm lesz rá, akkor majd elszöszmötölök vele.
  • Dexantreal
    #64
    Hmmm, letöltöööm a jáátékooot. Tök jónak ígérkezik a leírtak alapján... a teljes mikorra várható?
  • Serpa
    #63
    space -el meg tod állítani a játékot, így át tod tekinteni.
  • alma2
    #62
    Mivel dinamikusan valtozik az ido napszakok, a partraszallas meg sotetben volt ezert indul sotetben a jatek. Ha jol osztok-szorzok leszamolom, hogy meg benazok is, egy mapot megcsinalni vagy 10 ora biztos van, ez tenyleg strategai jatek, a coh ehhez kepest shootem up.
    Aki szeret szoszmotolni, erot gyujteni gyonyoru grafika mellett, ne hagyja ki. Minden egysegnek van vagy 10 kulonbozo parametere, egyszerre rohangal mar vagy 400 egyseg a terkepen eleg jo...
    na ennyit a reklamrol :)

  • alma2
    #61
    ja es van angol nyelvu a demo is.
  • alma2
    #60
    hmm az elottem levo is egy velemeny...Ha keptelen vagy atlatni, az a te bajod nem a jateke.DE gondolom a fenyero tekerot meg megtalalod a monitoron, hogy ne vakon tapogatozz, mert a jelek szerint azt tetted.
    Ekkora jatekteret egy jatekban sem lattam, kb 1000 X -e a COH-nak. Ebbol adadodik teljesen mas stilusu jatek sokkal tobb egyseggel.Annyi kozos van bennuk itt is teruleteket kell foglalni.Meg nagyon az elejen vagyok. folyamatos hatter tamogatassal kell nyomulni, kiepiteni a supply vonalat stb stb. Eddig lenyugozott, de majd ket ora mulva meglatom mindig iyg erzem -e :)
  • Axon
    #59
    Kipróbáltam a demot.
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem már herótom van a Normandyai partraszállástól. Már a Company of Heroes is azért tartott nálam 3 percig, mert rögtön partraszállás volt a kezdés.
    Ráadásul ez egy demo, egy eddig ismeretlen frissen megjelent játéknak a bemutatója.
    Ideális lett volna egy nyugis kezdésű pálya, ahol rácsodálkozunk a járművekre, emberkékre, környezetre. Zoomolgatunk, forgatjuk a pályát, megvizsgáljuk a járművek kidolgozását, fegyverzetét, festését, mozgását. Megnézni hogyan mozognak a katonák, miként kúsznak, másznak, esetleg járművekbe ki- és beszállás.
    Ezek után szépen elindulni, fokozatosan felderítve a terepet, szembetalálkozva egy esetleg két ellenséggel, hogy tudjuk miként reagál az ellen és a saját egységeink, majd egy közepesen beásott ellenséges csapat megtámadása és közepes keménységű kűzdelemben való legyőzése, sikerélmények begyűjtése. Ezután hátradőlünk és azt mondjuk: "Ez Igen! Ez a nekem való játék, ez olyan... olyan megakúúúúl!"

    Erre itt:
    Sötét partvonal, írgalmatlan fegyverropogás, robbanás mindenütt. Partrarohanó gyalogosok, melyek a másodperc tört része alatt meghalnak. Ész nélküli egység kijelölés és kétségbeesett kattintgatás valamivel, valahova. Azt sem látom mit jelöltem ki, hova menjek, mitől halt meg, mi lőtte le. Majd game over felirat. Ezután uninstall, anyázás, sörfelbontás, szentségelés.
  • Serpa
    #58
    itt mindkettőt megtalálod
  • grebber
    #57
    Aki leszedte tegyen be képeket és véleményezze a demót!
  • Serpa
    #56
    hátha kelendőbb lesz

    ANGOL LOKALIZÁCIÓ

    a 2 filet ide --> ...\Assets\Localizable
    kell másolni
  • Serpa
    #55
    senki nem probálta még?
    pedig közel áll ahhoz, h a Sudden Strikeot megingassa.
  • Serpa
    #54
    orosz demo ~636mega
  • TommoT
    #53
    jöhetne már
    végre lesz német oldalon is normális szingli feladatokkal
  • Nyers
    #52
    GC 2006 képek
  • Serpa
    #51
    ez is hallatt magáról, ősszel érkezik.
    ingame trailer

    szépen átsíklottak a végén, ahogy a tank átmegy a villanypoznán ...
  • Serpa
    #50
    frissült.
  • grebber
    #49
    új képek
  • grebber
    #48
    Képek
  • ChevyG #47
    igéretes
  • grebber
    #46
    4 új kép