3410
SlipKnoT
  • myplague
    #42
    Használ valaki DC++-ot????
  • myplague
    #41
    EZ AZ OLDALUNK
  • myplague
    #40
    Akkor is slipknot 4ever
  • myplague
    #39
    SLIPKNOT
  • myplague
    #38
    Na szóval én akkor is azt mondom hogy a régi slipknot a jó pl.:
    No Life
    Prosthetics
    Scissors
    Diluted
    Snap
    Carve
    Black Heart
    Meg ilyenek
    Mindegyik beszólásba van igazszág .
    Pl Az IOWA című albumot a "Maggotok" cseszték el
    Hallgassátok meg pl a Disasterpiece című szám végét
    Abba van igazi zúzás..........
  • Calver
    #37
    "pedig pl. egy linkin park nem igazi metál,csak egy felturbózott britni szpirsz"
    nagyonigaz!
  • Sadun Tryst
    #36
    vagy még a Me inside is kira! :)
  • Sadun Tryst
    #35
    SlipKnoT 4eva'! a legjobb számuk a Wait and Bleed és a Left Behind! :)

    "I've felt hate rise up in me
    Kneel down and clear the stone of leaves
    I wander out where you can't see
    Inside my shell, I wait and bleed!"
  • PResident Evil
    #34
    én nem azt mondod hogy nem tetszik, csak amit a 'fanok' műveltek vele...
  • szacsi
    #33
    a zenet,amit linkeltem,letoltotted?
  • szacsi
    #31
    ahha
  • szacsi
    #30
    hát...hmm...de slipknotot leginkább tizenévesek hallgatnak és a legtöbbjükre (lehet,hogy általánosítok,mint mindig,bocs)hogy azt hiszik,hogy rokkerek,meg minden,azért hallgatnak ilyeneket és azért hiszik azt....pedig pl. egy linkin park nem igazi metál,csak egy felturbózott britni szpirsz
  • szacsi
    #29
    értem,de ha csakis egybe jó,akkor viszont roppant egysuerű zene lehet,nem?????
    és valahogy az ének is mintha "csúszna" a zenén....
    amugy attól,hogy DT hallgatok,még meghallgathatok más stílust is,és nem azért nem tetszik a slipknot,mert közben a dream theatert hallgatom...közben meghallgatom a gyuruk ura zenejet vagy pl. a transatlanticot,ami azért nem éppen dt hangzásvilágú zene....vagy pl. ott a rage is...szívesen hallgatom,pedig nem progresszív...sőt,még olykor a system of a down-t is meghallgatom és bár az se bonyolult,sőt,a szövegek is elég "furcsák"mde valahogy mégis jobban tetszik,mert mintha kidolgozottabb lenne....
  • szacsi
    #25
    nesztek tik,nem a sliknot a zene,hanem ez!!!!
    tudom,hogy nektek nem fog tetszeni,mer szerintetek "nyálas" lesz,de rálehetne már jönni,hogy nm mindig az a metál,amiben összevissza zúznak :P


    jah...és röhejes,hogy egye emberek azt hiszik,hogy ha ezeket a szennyeket hallgatják,akkor ők olyan hűdenagyonkemények.
  • Cheky
    #24
    Disasterpieces dvdrip
  • szacsi
    #23
    és ponz az,hogy itt semmi nincs,amit értékelni leehtne.letöltöttem a wait and bleedet vagy micsodát és egyszerűen szar...a hangszerek közt semmi összhang,csak szolnak és kész.és a szöveg se valami nagyonjó.egyszóval nem tudom mire gondoltok az egyediségnél,mindenesetre ebben max annyi az egyedi,hogy egy összevisszaság az egész....nem sok ilyen szar létezik....eltűnhetnének már rényleg,az összes többi ilyen zenekarral is,mert csak butít,butít és elszedi a hülyegyerekek pénzét....mert ez nem zene,hanem egy üzlet...
  • myplague
    #22
    Rock - Rap

    Punk
  • myplague
    #21


  • myplague
    #20
    Van valakinek teljes slipknot videója?
    koncert meg ilyenek?
  • Cheky
    #19
    Most mondhatnák sok mindent, hogy miért nincs igazatok, de azzal nem jutnánk elöbbre. Nem tudtok meggyőzni, hogy szar a slipknot és én se tudok senkit rávenni, hogy hallgason ezt ha nem jön be neki a műfaj. ennyi.
    hell myplague! :)
  • myplague
    #18
    Van itt olyan is aki szereti a slipknotot?
  • PResident Evil
    #17
    vannak kivételek :) meg az a refrén :D
  • O0D:
    #16
    Azt hogy koncerteken leszarják e egymást passz, nem voltam még koncertjükön. De azt viszont én is remélem hogy gyorsan ellillan, mert ez tényleg csak egy divat vakítás, hogy hújj de kemény zene hogy mindenki hülye benne.. bazz minek ehhezennyi eggyüttes tag? ja amúgy tudom hogy a Downthesun ba benne van két slipknot os tag, de azért az kissé más stílus. Ja és nem divat ( ugye ? )
    A maszk elég nevetséges.. Ha durvát akarnak csinálni miért nem durvát csinálnak, vagy ezzel a 10 év alattiaknál akarnak bevágódni? A sok fuckozást szar zenével én sem szeretem. ( seven words , ugye president evil ? :DDD)

    A nu-metálról... linkinpark .. Loál. azt minek kell emlegetni a zene kategóriában ? ugyan olyan pöcs szar mint a Crasy town vagy mi a rák divat szar.. ááhrgt. Ebben már tényleg az a vicces hogy vannak gyerekek akiknek az okoz örömet hogy ilyenegyütteses ruhákat hordanak..

    13*... szóval numetal.. kicsit unalmas,hogy mindegyik ugyanarra épül ez az állításod teljesen igaz!! csak kár hogy minden zenére. És minden műfajon belül egy két kivétel van csak!
  • PResident Evil
    #15
    nemtom... az elején egyedi volt... de most már divattá majmolták... ennyit erről !
  • szacsi
    #13
    ahha....meg a tobbi nu metalt szart is...kicsit unalmas,hogy mindegyik ugyanarra épül meg mindegyik csak muther fuckerozik....meg nemtom minek nekik a 7huros gitar,ha csak 3 hurt ismernek rola
  • Taranov
    #12
    Hát én is remélem, mert diákként nem tudom kizárni az életemből a Slipknotot, pedig szívesen megtenném.
  • szacsi
    #11
    ahha...meg leszarják egymást a koncerteken...amug ez is csak egy mulo divat a linkin parkal meg a limpbiztkittel együtt...legalábbis remélem,mer már nem bírom sokáig
  • szacsi
    #8
    ahha..én pl. most megnéztem a dt dalszövegeit és az uj albumon egy fuckot talaltam
  • Bandew
    #7
    Ejha! De nagyon színvonalas!
  • Cheky
    #6
    ez a refrén, abban sok fucknak kell lennie
  • szacsi
    #5
    hmmm...ezt nem szeretem ebben az egészben,hogy a szöveg 3 szó ismételgetéséből áll...fuck,shit,meg muther fucker...hopp...en má négy.... :)
  • Cheky
    #4
    A kedvenc bandám!!!
    FUCK IT ALL! FUCK THIS WORLD!
    FUCK EVERYTHING THAT YOU STAND FOR!
    DON'T BELONG! DON'T EXIST!
    DON'T GIVE A SHIT!
    DON'T EVER JUDGE ME!
  • szacsi
    #3
    hozzászólás
  • myplague
    #2
    SLIPKNOT 4EVER
  • myplague
    #1
    Ide várom hozzászólásotokat.