3410
SlipKnoT
  • Manoi
    #252
    Mit kell csinálni ezekkel a torrent cuccokkal, ha letöltöttem?
  • mukika
    #251
    ismerős jegyirodába dolgozik... :)

    és álló jegy 6450FT.
  • Csudri #250
    Hol vetted a jegyet és mennyit kellett kiköhögnöd érte?
  • mukika
    #249
    Slipknotot sry...
  • mukika
    #248
    na vazze :)))

    2004. júl 1. Prága: Slipknot, Metallica in T-mobile Aréna!! :))))

    meg van a jegyem. mondjuk a Metallica miatt, de most a Sliknotot is végignézem. Sportszigeten inkább eljöttem....
  • lee86
    #247
    végül nem Mick, hanem James volt a másik riportalany, lényeg az, h az interju megvolt, jó volt, csak az a kibaszott hanghiba ne csúszott volna be...
  • Faffy
    #246
    Slipknot interjú és tonnányi fotó, itt: http://www.shockmagazin.hu
  • lee86
    #245
    MA ESTE M2-N 21.45-KOR INTERJU JOEY-VAL, ÉS MICK-KEL A TVSZIGET C MŰSORBAN!!!!
  • nemcsakfeel
    #244
    a következő generáció punkjai megmajd kigyúrtak és ugyanolyan agresszívak lesznek mint a mostani bone head ek
  • _Vegeta_
    #243
    Nemcsak h szomoru, hanem katasztrofalis, h vkinek ez a szorakozas.
  • lee86
    #242
    én hálisten lemaradtam róla, de sokan mondták már, h jah, a sok skin jött verni a punkokat... szomorú.. :((
  • nemcsakfeel
    #241
    Koncerten tényleg volt késpogó, meg baseball ?????
    sok faszfej :ő
  • Csudri #240
    Kizárt, nem hinném, hogy kiköhögtek volna annyi pénzt a Slipknot-nak, hogy az egész bulit leadhassák!
  • lee86
    #239
    na ide is berakom, elvégre több szem többet lát:
    TV Sziget c műsort nem nézte vki az m2-n? állítólag olyan hangzott el benne, h jövő héten vmikor leadják majd a sportszigeti Slipknot koncertet.. ez igaz?
  • magus
    #238
    persze, nem azt mondom hogy elviselhetetlen volt, csak azt hogy látszott hogy sporolas volt mindennel. persze ingyen volt...
  • Csudri #237
    Bizony! A limpbizkit hiába szólt királyul (kivéve a gitárt) ha egyszer egy lószar volt a buli! A Slipknot legalább bulit csinált, úgyis mondhatnám, hogy megkaptuk a magunkét. :D
  • lee86
    #236
    jóhogy.. nemtom mér kell mindenben csak a rosszat látni... lehet, h voltak hiányosságok, meg elég gyengus volt a szervezés, naésaztán! a többség szórakozott egy kurvajót, és sztem ez a fontos... a hangosítást meg leszarom, mer ha ismered a számot, meg a dalszöveget, meg minden, ami hozzá van, akkor leszarod a hangosítást, mer tudod, h miről van szó...
  • Krinyo
    #235
    akkor minek voltál kinn?
  • magus
    #234
    sztem krva szar volt. szar hangositas, sok szar emberrel. azert sajnalom oket, hogy o nhibajukon kivul ekkorat egtek
  • RadeoN
    #233
    akkor most már őszintén bevall(6)om, hogy maximálisan egyetértek Veled!

  • Csudri #232
    A tavalyi Clawfinger a szigeten olyan volt! És csak az emberek 1/4-es fért be a sátorba! El sem tudom képzelni mi lett volna, ha a nagyszínpadon van a bulee!
  • Sadun Tryst
    #231
    ja! az a lényeg! lovat kell csak a közönség alá rakni, és akkor olyan buli lesz, h csak NA! :)

    1szer voltam én is 1 olyan koncerten, ahol az énekes már nem győzöte a közönséget dícsérni. a közönség meg mégjobban beindult! olyan buli volt az bazze, azóta sem voltam olyan jó koncerten, mint az! :)
  • Csudri #230
    Valaki megemlítette a diaksziget.com-on, hogy ősszel a Slipknot visszatér kicsiny országunkba, méghozzá a Slayer társaságában! Remélem igaz a hír! Azt is remélem, hogy egy fizetős bulin nem lesz annyi csíra, mint a szombati bulin, hanem csak és kizárólag igazi RAJONGÓK!
  • lee86
    #229
    hát még ha nem is volt fullosan őszinte, azér elég hatásos volt a hergelésre! :))
  • lee86
    #228
    Disasterpieces?
  • Sadun Tryst
    #227
    mondhatjuk úgy, ez a beszólás akkor amolyan hangulatfokozó... :)
  • Krinyo
    #226
    ha végignézed a dvdjüket meglátod :)
  • Krinyo
    #225
    Én kint voltam és eszméletlen buli volt.
    Viszont ezeket a dolgokat mindenhol elmondja :D
    Az összes országban ahol voltak mindenhol azt mondják hogy a legőrültebb ország.
    Pl angliai koncert a dvd-n.
    de persze ez nem baj, ez egy nagy show és qrva jó!!!!!
  • Voltan
    #224
    Ki van zárva. Ha igaz lenne, gondolod, hogy nem ettől harsogna a Fókusz, meg az Aktív, meg a mittudoménmi?
  • lee86
    #223
    hát mondogatják sok helyen ezt a dolgot.. hát nemtom.. mentőautót nem láttam arrafele, szal nemtom, h a hir igaz-e.. sokak szerint csak bár balfék terjeszti ezt a rémhírt, de én már nem tom miben higyek....
  • Tetsuo
    #222
    Én nem ismerem ezt a Slipizét, de állítólag meghalt 2 ember a koncerten. Ez igaz?
  • nemcsakfeel
    #221
    igen, náluk ebben merül ki a buli fogalma.
    kurva anyjukat!
  • _Vegeta_
    #220
    "de a 2005-ös koncertturnéba hátha bebiggyesztik Budapestet is! :)"
    Ugylegyen! :))))
  • Balo
    #219
    Szerintem nagyon jó volt. Kár hogy pár skinhead megint balhézott, de lehet nekik ez a koncert.
    Na mindegy, tényleg egy élmény volt, a közönség is fantasztikus volt, szal remélem jönnek még...
  • PResident Evil
    #218
    LOL :D
  • lee86
    #217
    figyu: hát elég meggyőzően mutatta ki a meglepettségét látva a közönséget! ilyen 'oh my fuckin god' , vagy 'Jesus Christ what the hell is going on out there', sőt azt is kimondta, h a Slipknot történetében ez volt a legfergetesebb fellépés egy olyan országban, ahol még nem jártak azelőtt.. nameg a magyar közönség elnyerte az idei év legőrültebb közönsége címet!! :))) (és ezt nem én mondtam, hanem Corey személyesen! :))

    mindenestre tuti nem csalódtak bennünk, de elnézve a turnédátumaikat idén már nemhiszem, h visszajönnek, de a 2005-ös koncertturnéba hátha bebiggyesztik Budapestet is! :)
  • _Vegeta_
    #216
    Szted jonnek még ? ;)
  • _Vegeta_
    #215
    Mér mennyi vot a belepo ? :)
  • Alien
    #214
    Én is kinn voltam, és szerintem nagyon jó volt. Bírtam, ahogy magyarul beszélt egy-két dolgot :) Szerintem sajnálhatja aki nem volt ott.
  • lee86
    #213
    nononono!! azér ez nem teljesen igy volt! (saját szöveg, csak máshonnan illesztem be>>lusta vagyok kétszer megfogalmazni az egészet.. :))

    kár hogy picit hátrébb voltam, dehát evvan, igy is kibebaszott király volt az egész konert!!
    ezt leszámítva meg bazmeg nekem is egy életreszóló élmény volt, amit nem fogok egyhamar elfelejteni!!! Nameg Corey állandó dicsőítései! Nem tom felfogni, h ilyen jók voltunk!!! Először Mo-n.. hát bazz sztem lenyomják ezt a turnét, és első dolguk az lesz, h visszajönnek ide! azér milyen igényes már! érted bazz, tennapelőtt németországban voltak, ma már svájcban, első fellépés idehaza, és mindenki azt hihetné, h oké, ez csak egy kis állomás, lejönnek, leadják az a 8-10 számot, és elmennek! de nem bazmeg! Corey vette a fáradtságot, és le"sziasztok"ozott minket! meg az állandó "koszonom"-ök!!! lehet, h kis részlet, de azér még sokat jelenthet!!!

    áááá bazz.... ennek még tudatosulnia kell bennem... alig fogom föl!!!