3410
SlipKnoT
  • TomBrady12
    #3410
    béna zenekar
  • Sickness
    #3409
    nem
  • tigeroo
    #3408
    mondjuk most még azt mondanám, hogy akkor a csúcson hagynák abba. de gondolom még eszük ágában sincs!
  • benőmenő
    #3407
    Nekem nem úgy néz ki. :D
    De nyilván öregszik és erről beszélt az interjúban, hogy 50 felett már nem hiszi, hogy bírni fogja.
  • Sickness
    #3406
    Az imént olvastam, hogy Kóri kilép... Igaz? :((((
  • skinnyman
    #3405
  • benőmenő
    #3404
    Corey is sorba rakta az albumjaikat! :D
  • skinnyman
    #3403
    "“The Next Generation is 9 Months away!”"
    Ezek nem normalisak :)
  • skinnyman
    #3402
    Ez mekkora kep mar:
  • benőmenő
    #3401
    Dafaq
    "Mickeal Gordon Thomson—better known as Slipknot guitarist Mick Thomson—“sustained a stab wound to the back of his head,” after getting into an altercation with his younger brother, Andrew."
  • benőmenő
    #3400
  • skinnyman
    #3399
  • CUCLI
    #3398
    hát a meet & greeten be volt tépve mint a szemét :D
  • skinnyman
    #3397
    Sid kurva nagy allat volt a koncerten, gondolkoztam is h milyen befolyasoltsag alatt volt :) Osszevissza maszkalt, maszott, ugralt, tancolt, az egyik legnagyob show arc :)

    Talaltam egy videot is rola, peldaul:
  • Sickness
    #3396
    :D
    Képeket majd pls.
  • CUCLI
    #3395
    leszakadt a fél arcom, kihordtam lábon 3 szélütést, de már jobban vagyok azóta
    a meet & greet kb. 1-1,5 óra volt, és ha jól emlékszem 15-20 ember volt rajta. akik ott voltak (érkezési sorrendben, mert egymástól függetlenül jöttek össze-vissza): chris, jim, sid, corey, shawn. háááát. tündérek
    chris gyorsan letudta a dolgot, mindenkivel pacsizott, szignózott, fotó aztán uzsgyi. látszott rajta, hogy inkább lenne máshol
    jim egy kibaszott létra konkrétan, halál laza a fószer
    sid annyira be volt tépve, hogy világáról nem tudott igazából, kissé rottyon volt
    corey volt ott a legtöbbet, ő beszélt mindenkivel a legtovább. hatalmas arc, de komolyan :D
    shawn ahogy belépett a terembe egyből a büfével próbált közelebbi kapcsolatot kialakítani, de végül az egyik technikus aki kísérte kisegítette pár csokival.
    turné ajándék: volt egy darab laminált vip pass, illetve egy db poszter amit aláírtak. nem egy nagy cucc, de engem nem is ez érdekelt :D
    én dedikáltattam az oldalam velük és másnap mentem varratni :D
  • Sickness
    #3394
    Na meséljetek köcsögök! Főleg te cucli!!!4
  • skinnyman
    #3393
    hat ez bizony kurva jo volt
  • Marton95
    #3392
    Úristen már alig várom a koncertet :D Ti hova vettetek jegyet? Én most beruháztam egy kiemelt állóra.
  • skinnyman
    #3391
  • Sickness
    #3390
    xix és a devil in i bejön eddig. ezeket meghallgatom naponta azért. -.-
  • CUCLI
    #3389
    tényleg sajnálom :(
    én szvsz jobban fostam az albumtól mint bármi mástól, mert a AHIG után úgy éreztem magam mint akit megerőszakoltak.
    ott szerintem kevesebb dolog inspirálta őket mint ezen a lemezen. a két lemez között meghalt paul, joey rejtélyes okok miatt távozott, új tagok, etc... szóval volt miről írni meg lehetett mi miatt megőrülni és dühöngeni.
    GECIJÓ
    próbálkozz még vele egy kicsit! :)
  • skinnyman
    #3388
    number one-kent debutalt ez is
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2014.11.05. 11:48:30
  • Sickness
    #3387
    már azt mondják, hogy nem drog...
  • skinnyman
    #3386
    Drugs are bad, mkay?
  • benőmenő
    #3385
    :(
    F@szér' kell drogozni, Paul-t is az vitte el :S
  • Sickness
    #3384
    Nem ide tartozik, de http://hammerworld.hu/2014/11/02/static-x-48-evesen-elhunyt-wayne-static-enekes/
  • Kmarha
    #3383
    furcsa, én bárhova belepörgettem csak a régi kedvenc számok jöttek. Jó nem néztem végig, csak bele-bele. 1 új számba sikerült így belefutnom :D
  • benőmenő
    #3382
    Az tényleg gáz volt, hogy az amúgy is gány maszkkal állandóan babrálnia kellett, mert az alsó része állandóan felcsúszott a szája elé.
  • Sickness
    #3381
    Kövezzetek meg, de nekem nem jön be csak egy szám... Corey maszkja sem tetszik... Megnéztem az imént a Knotfesztes fellépést és az sem... Sajnálom, de nekem már túl sok az új dolog a bandában, és így már a koncertjük sem nagyon érdekel. Inkább maradok az IOWA-nál meg a Vol.3-nál. :)
  • skinnyman
    #3380
    Egyebkent a rejtett bonusz szamok kozott a 6 perces az tudja valaki hogy mi akar lenni?
    Valami oriasi kamugep nyomja, hogy o irta egy csomo egyuttes minden szamat, meg ilyenek, de jo lenne tudni valamit az eredeterol :)
  • benőmenő
    #3379
    Ha minden igaz 22:30-tól fogják streamelni a Knotfest-es koncertjüket: ITT
  • benőmenő
    #3378
    A legutóbbi vonatúton sikerült oda-vissza végighallgatni az egész albumot, így már határozottan meg tudom különböztetni a track-eket :D
    Az AHIG-t simán üti nálam, ami a jelenlegi Slipknot-ot elnézve az elérhető maximum volt és hozták.
    A XIX pedig az eddigi legatomzsíroskenyérkirályabb intrójuk ever.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2014.10.23. 12:32:05
  • skinnyman
    #3377
    Nekem mar nehany vegighallgatas utan is elegge kurvajonak tunik az uj album. Es kesobb valszeg megjobb lesz. :)
  • bujcsik555
    #3376
    Húúú, hát, első végighallgatás után nem vagyok oda az új albumért. Nem azt mondom hogy rossz, de olyan: mehhh

    Ha nem ismerném fel Corey hangját, sok számról nem épp ők jutnának eszembe. Olyan kevésbé erőteljes, kevésbé dinamikus érzésű nekem.

    Na de még legalább egyszer majd meg kell hallgatnom hogy jobban megemésszem kicsit.


    Koncertre szintén ez igaz, még bizonytalan vagyok, félek hogy túl sok lesz az új szám.

  • CUCLI
    #3375
    nem bírtam ki :D nem ment :D
  • skinnyman
    #3374
    Az komoly :)
    En egy sima front of stage-et vettem.
  • CUCLI
    #3373
    én végül m&g mellett döntöttem, haters gonna hét!4
  • Sickness
    #3372
    szivem szerint meet, de az se biztos, hogy tudok menni, mert kint vagyok nemetbe, es nem tudom kapnek-e szabit... :/
    Utoljára szerkesztette: Sickness, 2014.10.15. 11:27:49
  • skinnyman
    #3371
    melyikre mesz? :)