3410
SlipKnoT
  • Sickness
    #3370
    Meet&Greet (kiemelt álló/front of stage standing) 94,900 HUF
    Early Entry (kiemelt álló/front of stage standing) 56,900 HUF
    Hot Tickets (ülő/seated) 45,900 HUF
  • skinnyman
    #3369
    Egeszen pontosan:

    PL1 - kiemelt álló / front of stage standing 19,900 HUF
    PL2 - ülőhely / seated 16,900 HUF
    PL3 - állóhely / standing 12,900 HUF
    PL4 - ülőhely / seated 10,900 HUF
    PL5 - ülőhely / seated 9,900 HUF

    A kerdes csak hogy FOS, vagy sima allo. Mennyire akarok meghalni? :)
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2014.10.14. 18:33:08
  • Synit HUN
    #3368
    A legtöbb helyen azt írták 17-től lehet kapni 9990-19990 Ft áron.
  • skinnyman
    #3367
    Mar most lehet kapni slipknot1.com-on keresztul (regisztralt tagoknak elvileg), es paran allitolag mar vettek is, de kell meg hozza valami presale code, amit nekem nem kuldtek meg...
  • Sickness
    #3366
    Jegyeket, mikor és hol lehet kapni?
  • Synit HUN
    #3365
    Ezért mondta Corey, hogy a két új tag még nem teljes értékű, mert a Slipknotban keményen kell dolgozni.
  • CUCLI
    #3364
    BA-SZA-TÁS :)
  • Kmarha
    #3363
    elírtam: február 5. de a linkben benne van

    Amúgy érdemes megnézni a koncert listát:
    http://www.slipknot1.com/

    Ezek két naponta (van ahol naponta) koncerteznek hónapokig. Ezt hogy lehet bírni?
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2014.10.13. 16:19:27
  • skinnyman
    #3362
    Aztakurva
  • Kmarha
    #3361
    Slipknot és Korn - Február 15, Budapest
  • Synit HUN
    #3360
    Szerintem ez egy f@sza album. Minden lemezükön van olyan szám amit nem nagyon vagy egyáltalán nem hallgatok. Erre is került olyan. Minden együttes minden lemezén előfordul ilyen. Szerintem ez odab@sz!
  • skinnyman
    #3359
    2 szam szerintem meg nem olyan sok elore, sok egyuttes a fele szamat kinyomja megjelenes elott, annak tenyleg semmi ertelme... En ezt a 2 szamot is direkt kevesszer hallgattam meg, mert ugyis majd az egesz albumot fogom egyben daralni.
  • benőmenő
    #3358
    Le kéne szokniuk arról, hogy előre lelövik a legjobb számokat, mert így a teljes album nem tud felérni a hype-hoz :(
    Persze idő kell, hogy ülepedjen...
  • skinnyman
    #3357
    Na egyre kivancsibb vagyok, de meg varok kicsit, legalabb amig cd minosegben meglesz :)
    Egy koncertjukre en is regota el akarnek menni, de van egy olyan erzesem, h a novarock-nal kozelebb nem fognak most sem jonni, szoval talan oda kene egyszer kijutni..
  • Kmarha
    #3356
    hát így első (munka mellett végig hallgatva, és csak félig a zenére figyelve) elég vegyes. A fele régi Slipknot hangulatot teremt, de sok a Stone Souros illetve szinte majdnem tisztán csak éneklős szám.
    Aztán ott van egy két betegebb szám (11.-es Custer vagy), amit nem tudok hova tenni :)

    A 2. és a 3. az zseniális, több ilyen kellett volna bele és kevesebb az 5., 8.ból (az utolsó számon konkrétan majdnem elaludtam)

    Még emésztenem kell az albumot. Ettől függetlenül, örülnék ha jövőre Novarock előtt/után még egy kicsit tovább jönnének egy kicsit, mondjuk Budapestre is :)
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2014.10.09. 12:27:57
  • skinnyman
    #3355
    WE’VE HEARD THE NEW SLIPKNOT ALBUM. THIS IS WHAT IT SOUNDS LIKE.
  • Synit HUN
    #3354
    Magon elérhető! :D Fuckyeah!
  • skinnyman
    #3353
    review
  • benőmenő
    #3352
  • skinnyman
    #3351
    SLIPKNOT's .5: The Gray Chapter Review: Track-By-Track First Impressions

    Ezt en mar el se merem olvasni a megjelenes elott, csak kinoznam magam vele...
  • Synit HUN
    #3350
    Nekem bejönnek az új számok. Azt a Slipknotot hallom benne amit szeretek.
  • skinnyman
    #3349
    Review: Slipknot — .5: The Gray Chapter
    SLIPKNOT's JIM ROOT: We Put The New Drummer 'Through The Wringer'

    Egyre kivancsibb vagyok, mar tukon ulok :)

    Joey tavozasarol meg minden amit olvastam eleg homalyosnak tunik, kivancsi vagyok, hogy valoban mi volt a hatterben...
  • benőmenő
    #3348
    Az all hope is gone szintjét szerintem hozni fogják, de remélem csak én értelmeztem rosszul ezt a kinyírjuk a régi slipknot dolgot a kilpben
    De most tényleg. Mi szükség van ezekre a vásári gusztustalankodásokra?
    A régi klippjeikben csak azt vágták össze, ahogy élőben zúztak és az is elég durva volt, nem kellett ujjakat lerágni hogy meg legyen a "heavy stuff fílin".
    Corey a maszkokkal pedig már tuti sormintára játszik. Volt az eredeti slipknot-iowa maszkja, ami király volt, utána a vol. 3.-as az ilyen wtf zombi cucc, a fehér maszk megint állati betegen nézett ki, ez meg most megint mi az isten :D
    Valamint kíváncsi vagyok, hogy craig még hány szeget tud áttolni azon a maszkon, mert ezzel már baromi meredek lesz headbangelni xd
  • skinnyman
    #3347
  • tigeroo
    #3346
    szerintem tökre surfacing az egész dal.

    vmi concept képen látszik paul maszkja (legalábbis valamilyen disznófej), beleállítva egy balta. kíváncsi leszek mit hoznak majd
  • skinnyman
    #3345
    Eloszor annyira nem jott be, mert valami AHIG-fele odakuro refrent vartam, ez meg mas jellegu, de par hallgatas utan hatarozottan elegedett vagyok vele. Olyan Iowa-s stilus, visszateres a jo kis 666 motivumokhoz, jo kis dj effektekhez, stb, amolyan jo kis regi "klasszikus" hangzas :)
    Asszem mondtak is az uj albumrol, hogy ilyen Iowa-Vol3 hybridre lehet szamitani, ez kb illeszkedik is ehhez.

    A klipben meg jol megoldottak, hogy ne kelljen mutatni magukbol (uj maszkok) meg az uj dobosbol meg semmit :)
    Elvileg most 12-en lesz a kovetkezo bejelentes, remelhetoleg mondanak valami nagy dolgot, pl egy album cimet es megjelenesi datumot.
  • tigeroo
    #3344
    hát nemtom. 5. perc után mi az a pergő, tiszta st. anger hangzás:D nem jó előjel
  • skinnyman
    #3343
  • skinnyman
    #3342
    Uj szam a fooldalon
  • skinnyman
    #3341
    holifakk:
    slipknot1.com
  • Fehercsoki
    #3340
    Én nem is tudtam hogy lesz új album.
  • tigeroo
    #3339
    corey taylor szerint az új album 98%-ban kész.

    mit gondoltok, mit vártok az új anyagtól?
  • tigeroo
    #3338
    Joey elhagyta a bandát
  • Vegas
    #3337
    satap
  • Fehercsoki
    #3336
    Hát akkor nem ismerhetsz túl sok bandát/zenészt:S
  • skinnyman
    #3331
    akarsz korszakallt?
  • skinnyman
    #3328

    komoly
  • bcrics
    #3326
    Namivan, CSíp a pisi?
  • Fehercsoki
    #3318
    2012-ben regisztrált, szóval valószínűbb hogy csak fel lett törve.
  • kakaoskalacs
    #3317
    Oké most már felfedheti magát az aki ezért a műsorért képes volt alreget gyártani.