2153
  • hykao #112
    Bannernek:

    1.

    2.
  • toMpEr
    #111
    Megis van egy kis gond az ejszakai palya eleg furan nez ki nalam, de azon kivul minden tokeletes
  • CSOCSO
    #110
    hat anno az nfsu ban is en voltam az elso.. akkor most itt is:)
    az elso juiced mad max karika:)))

  • 505thZajcev[PT]
    #109
    Nekem is kilepked, elindul, par mp es desktop ....
    gef4ti4200 43.45os driver
  • CSOCSO
    #108
    Az tuti hogy az iranyitas mar jobban bejon mint az NFSU.. itt azert lehet erezni a lovakat.. kanyarban nyomtamneki egy kicsit egybol kibaszta a segget.. JUHUUUUUUUUUUUUU NAGYON ZSIIIR:)
  • toMpEr
    #107
    nalam ment gef4ti4200 52.16, folyamatos 1024x768 32bitben
  • Horci
    #106
    Velem van a baj, vagy a játék nem szereti az nVidiát? :) Másnak ment Geforce-al? Azon kívül nemtom' mi leht a baj. DirectX 9b is van .... :(
  • toMpEr
    #105
    nemsok kulonbseget latok
  • Eisenhower
    #104
    nekem jobban teccik mint az nfsu ^.^ utáltam hogy mindig vizes volt a pálya ^^ meg az a sok kib*szott fényreklám a szemem majd kifolyt az tutkós hogy a tuningolás nagyon széleskörű lesz rengeteg variáció ^^főleg felni meg rugószettek stb ^^
  • CSOCSO
    #103
    DEMO DEMO DEMO SUPRA SUPRA SUPRA!!!!!! AARGH IMADNAK A FEJLESZTOOOK!!!!!!
  • Eisenhower
    #102
    nyomjátok már azt az auto mod-ot akkora shirály ^.^ (page down billentyű)
  • Eisenhower
    #101
    loál ^.^
  • Gugger
    #100
  • 12346
    #99
    pl dx9 támogatás:)))
  • Horci
    #98
    Van a grafikának valami titka amit én nem tudok? :) Nekem így néz ki a játék: http://homes.puskas.hu/safpers/images/juiced.jpg
    (Geforce 2 GTS 64 MB, legújabb detonátorral, DirectX 9. Mi kell még? :) )
  • Eisenhower
    #97
    jah és előbb volt olyan hogy nekimentem vminek elég erősen és csippantott 1-et hogy az alváznál a világítás szarakszik egy ideig pislogott majd bemondta az uncsit de volt olyan is hogy ugyancsak nekimentem vminek és elfolyt a nitrom......
  • zaki
    #96
    vágom, már az 576-nál is, én onnan szedem
  • Eisenhower
    #95
    *autot
  • Eisenhower
    #94
    sztem jó kis gém lesz ez nincs olyan csillivilli az auto mint nfsu-ban mondjuk én nem is bánom^.^ az a sok világító reklámfény mindig baszta a szemem. amikor autit választotok azért nem árt párszor megnyomni azt a page down billentyűt. hát ugy látom tuningcucc lesz bőven. a régi fajta celica-ra vannak olyan tuningok hogy csak néztem^.^ azért rakhattak volna bele régebbi verdát is ^^ mondjuk azt a honda crx-et amit láttam képeken vagy mittom én 2-es golfot ^^ sztem jó játék. itt (hál isten) nem a csillivillire mentek.
  • Gear
    #93
    A 4.5 caty nálam belassított néhány gamát de fagyás nem volt .
  • Gear
    #92
    a gs-en má lokálba vala :)
  • zaki
    #91
    na, kíváncsi vagyok a gammára, elkezdtem én is lecibálni a demót
  • davos80
    #90
    Hol a francba kell beállítani az irányítást?
    Hol kell kilépni a gémből?
    Nekem egyik sem sikerült, alt+esc-el léptem ki.
  • pluhi
    #89
    Felnyomtam minden szűrőt, hogy lássam a gépigényt. Hát a verseny első másodpercében hozta a fagyit. Grebber, milyen catalysted van? Itt 4.5, lehet hogy nem komálja. Persze nem ir ki semmit, tehát bármire háklis lehet.
  • grebber
    #88
    Ez már látszik
  • pluhi
    #87
    Vagy fél éve nem látott dolgot sikerült előhozni a játéknak. Kékhalált. Sőt, olyan kékhalált, hogy ki sem irt semmit.
    NFSU szebb volt. Viszont itt kipördültem a kanyarban a Suprával. Hoppá.
  • grebber
    #86
    Remélem bejön a kép ha nem nem tom mér
  • grebber
    #85
    Az NFSU szerintem szebb.Ebben DX9-es kártyával mintha bagyon csillognának a kocsik túl szépek.
  • toMpEr
    #84
    itt meg van par
  • shala
    #83
    dx9 es kártyával jobb a helyzet , nekem is mindjárt lejön és kipróbálom. de a 78 as kép szerintem nem olyan rossz
  • Johnny23
    #82
    Szebb,mint az nfsu ????
  • toMpEr
    #81
    mondjuk a start-rol, arrol van nekem is, ossze lehetne hasonlitani
  • toMpEr
    #80
    rakj mar be kepet kivancsi vagyok
  • grebber
    #79
    Nekem tetszik a game 9600por-val valamivel szebb azért.
  • toMpEr
    #78
  • toMpEr
    #77
    mert szar?
  • toMpEr
    #76
    hopp, kicsit atarhelyem lekell torolnom par dolgot
  • shala
    #75
    :D ez aztán a grafika
  • toMpEr
    #74
    kepek
    ugylatom nehol bugos a screenshot, majd mindjart kitorlom az elejerol a szarokat
  • Pyx #73
    htx