2153
  • DJ Skyline
    #232
    nem jó ez a láthatatlan fal..az összes NFS-ben benne volt...ha azt vesszük ezen a téren a Midtown Madness a legjobb...megjegyzem sikerült Neont haza vágni...és van nitró mert kiírta hogy Nitrous Leak...és elkezdett a fehér csík lemenni...lehet hogy csak az itteni NetCafés gépen látszik szarnak de kib*szott nagy a textúra ugrálás...meg szar az egész grafik...mindjárt teszek be képet...
  • CSOCSO
    #231
    buta buta buta buta:)))csak dicserni:)))))))nekem ez a lathatatlan fal meg mindig jobban bejon mint amikor az nfsu ban beleakadsz a haz sarkaba...
  • DJ Skyline
    #230
    nem tudom nekem nem klaffol...
    olyan mint a Toca Race Driver 2,és a supercar street challenge ötvözete lenne...különböző versenytípusok kötött helyen...pl a láthatatlan fal effekt nagyon jelen van...
  • CSOCSO
    #229
    persze hogy erdekes.. de szerintem meg mindig jobb mint ha ugy erunk be a celba hogy a fel autonk nincs meg...
    amugy az is zsir hogy mar ezt megengedtek az autogyartok!! ez mar nagy dolog am!:)
  • DJ Skyline
    #228
    első az volt hogy kajak neki a falnak hogy hogyan is törünk...hááát...kissé fura hogy már az 5-dik falnak menés,és borulás után is csak ott lötyög a lökhárító...
  • CSOCSO
    #227
    akkor jo szarul vezethetsz:) en suprval megyek 1:04 et azhem.. nem nyomom neki nagyon. mert bill el felek hogy elmegy a segge... de nem is igazan torom az autot.. es azert megyek vele rendesen:)
    az elejen csak a turbo kinyirasaig jutottam el...
    kezifek nos meg nem talalhato.. nemtom mivan ezzel a demovel...elegge beta demo.. szal meg varni kell a rendes demora.. ja.. hulye vagyok. .kezifek a B! de nem hasznalom.. eletben sem hasznalsz kezifeket .. es itt is eleg cifran keresztbetesz a kezifek..
  • DJ Skyline
    #226
    hát én az előbb vágtam galyra a kormány művet...:)
  • DJ Skyline
    #225
    kézifék nincs?NOS?vagy csak dísznek van ott az n2o felirat amikor játszol?
  • CSOCSO
    #224
    amit tudok.. (gondolok)
    szerintem mar csak a bugokat kell kijavitani.. oke a grafikan lehetne valtoztatni de a bugokon kivul tok elfogadhato az egesz.. bar talan a sok nezo kozonseg nemnagyon kene.. vagy max a startnal a sok ember.. mint a fast and furiusban...
    fizika...haat.. senki nem mondta hogy verni fogja az LFS-t...de nem is sima arcade.. azt irtak hogy fel szim fel arkad.. szerettek volna megtalalni az arany kozeputat.. ami szerintem sikerult is!
    allitolag majd telefonon fogod kapni az infot hogy hova kell menned versenyezni.. a fizika allitasarol meg em sokat tudok.. de azt igen hogy minden tuningcucctol valtozik az auto viselkedese!:)
    azt irjak hogy a serules hatassal lesz az autodra... hat.. majd meglatjuk...nem szeretnem ha egy kis utkozestol leszakadva a fel motor mint az eletben... nekem ez igy tok jo ahogy most van.. 3-4 utkozesnel mar a turbod is elszall...
    ami mar most jol hangzik hogy lesz dyno teszt:) ( loero teszt)

    hirtelen most ennyi jutott az eszembe
  • Eisenhower
    #223
    hm ha ez eléggé összedobált vmi akkor milyen lesz ha normálisan megcsinálják? ^.^ A full gamet akarom ^.^
  • CSOCSO
    #222
    'At last someone knows how to take on Gran Turismo'
    - Official Playstation Magazine

    'Sharp, Fast and totally addictive'
    - IGN.com

    'If you thought Need For Speed was good, just you wait'
    - PSW Magazine

    'Deep' doesn't do Juiced enough justice'
    - Official XBOX Magazine
  • CSOCSO
    #221
    ?? nem vettem eszre

    amugy ja.. altalaban en se szeretek menni autok korul a kanyarban mert nem igazan fogok kijonni belole... sajnos az ellenfelek csak mennek es nem figyelnek oda hogy ott vagyunk..:(
  • ranGer2
    #220
    ütközésvizsgálat.. javitják...
  • Bucser
    #219
    Észrevettétek, hogy az ellenfél kocsiját csak úgy tudod megtolni ha kicsit belemész a kasztniba viszont az ellenfeled már 2 méterről meg tud csúsztatni??? Ahnyszor be akarok vágni elé keresztbeforditja az autóm a láthatatlan eleje:) Ez az ami kicsit idegesít így a szoros body to body actionökből nehéz kijönni kanyarokban jól...
  • TwiceR
    #218
    hi
  • CSOCSO
    #217
    NFSu val kapcsolatban ketszer toltam vegig az nfsu-tsehol nem volt erezheto a loero.. tehat nemigazan porgott ki a kerek,, nem tette keresztbe magat gazadasra... es a juicedben rohadtul erezni hogy melyik elso es melyik hatso kerekes.. soot a celica gt i smashogy megy.. mert sztem az 4 kerekes! a fizikaja az jo lesz... es meg sehol nem tart a jatek.. ki tudja mi lesz.. erdekesseg nalam is volt.. kanyarban az auto felborult.. de nem is foglalkozom meg vele.. majd ha keszen lesz meglatjuk...

    tores.. nahja eddigi legjobb nfs a pojse volt.. legjobb kormany tamogatas.. toresmodell.. hat ott is erdekesen gyurodott a kasztni:) sot meg gazabbul mint itt...mert ott meg a lampa is kockasra csuszott!!:)
    valahol meg kellhuzni a hatart.. itt egy komolyabb futamon szana szet fogjuk magunkat torni.. hurra dejo lesz mikor akov futamra meg maink se lesz szerelni es az auto nem tudna menni.. ezt akarod?? szerintem ez igy jol van.. igy is szerintem a nitrot el kell hasznalni hamar mer utanna egymas miatt kicsuszunk es kilyukad a cuccos es oda a nitro... aztan meg egy bumm es annyi a turbonak.. ha olyan jatekot szeretnel ami kicsit hasonlit az igazi elethez akkor szeezd be a burnoutot.. ps2 re... no mindegy.. amugy meg ha nem tetszik nem kotelezo valaszolni, idejarni... megertem te tobbre szamitasz... csak ugy nez ki ha kicsit realebb cuccosra vagyik az ember azt nem fogja megkapni igy... csak ha egy autogyartorol van szo.. viper racing.. nfs porsche...
  • ranGer2
    #216
    Jaja! juppy király lesz!
  • CSOCSO
    #215
    AMEN
  • CSOCSO
    #214
    benne vagyok.. szintfelmeronek pedig adunk egy idot es es az alatt kell teljesitenie.. szerintem az eleg.. nem?
  • ranGer2
    #213
    Jahj! demot lehet leszedni ha gyorsan akarod akkor a #136 os hozzászólásnál megtalálod...
  • CSOCSO
    #212
    en is igy vagyok. grafikan kivul ami nem olyan randa csak nem csillog ugy mint az nfsu.. mas tekintetben lenyomja az nfsu-t... fizika.. gyurodes...
  • BránerMaister
    #211
    Most már megy csak lusta voltam vissza olvasni!
  • BránerMaister
    #210
    honnan léhet leszedni ezt a juiced game-t??
    hivlak.....
  • Bucser
    #209
    Ez egy erősen leaked demo.. éppen csak össze lett dobva sietve... Az Acclaim vissza is vonatta mindenhonnan... A menű és szét lett szedve mint láthattad még a kilépés meg a controls gomb sem működött:) De elvileg támogatja alapból a kormányt és nem kell állítani semmit rajta:)
  • Chaos Mad
    #208
    na én is kiprobáltam a demot, és mit ne mondjak, nekem jobban tetszik mint az nfsu. itt legalább lehet nappal is versenyezni. amugy kormánnyal nem lehet a demot tolni? és valami controls beállitás van? mer még nem találtam, azt sem tudom mi a nitro gomb :) nem tudja valaki?
  • PrOceSs
    #207
    Kipróbáltam a demo-t. Akárki akármit mond, ez már most veri az NFSU-t. Pláne ha kész lesz.
  • pluhi
    #206
    Nálam kezeli a Dual Actiont alapból. Van analóg gáz és fordulás is.
  • ranGer2
    #205
    Szintfelmérő jah hát valami olyasmi hogy azért a leglámábbakat nem veszzük fel hanem akit megnéztünk hogy hogyan vezet de nyugodtan lehet gúnyolódni!
  • DJ Skyline
    #204
    én benne...csak legyen meg a géjm!:PPP
  • Bucser
    #203
    És az miből állna? Meg kell verni a már benntlévő tagokat?
  • insp
    #202
    LOLLER.
  • insp
    #201
    "Szintfelmérő"
  • ranGer2
    #200
    Tudtam én! multiba kemény lesz majd! Nah ki lesz a csapatomban? mert ugye tudjátok hogy lehet majd csapatokat alkotni illetve online kocsit vásárolni,eladni... CSinálni kéne egy jó kis ütős csapatot! Legfőképpen CSOCSO ra gondoltam meg Skyline ra de hogy ne legyen sértődés más is jelentkezhet.. majd lesz ilyen szintfelmérő. persze csak ha benne vagytok aztán kitaláljuk a dolgokat.. nah benne vagytok? :)
  • DJ Skyline
    #199
  • Bucser
    #198
    Azért te is bevallhatod, hogy a Porsche Unleashed egy kakukktojás volt az NFS széria "autószimulátorai" között... Kedvencem volt a Porsche de ha megnézted a pályát voltak részek ahol fel lehetett menni a padkára és voltak részek ahol nem. Amik nekem hinyoznak a juicedban azok a lerövidítések:( ÉS azért szerintem év végéig még 4rengeteg változást lesznek képesek eszközölni a gameban...
  • 3P
    #197
    CSOCSO!

    Nem akarok külön-külön egyesével minden hozzászólásodra reagálni, megpróbálom így összefoglalva.

    Nézzük, hogy miért is írok "baromságot" a fizikával kapcsolatban? Illetve miért is írom azt, hogy ettől még talán az NFSU-nak is jobb a fizikája (holott azt sem szeretem)?
    Attól, hogy egy hátsókerék meghajtású kocsi a kanyarban kidobja a farát még nem jó fizikájú (ha ott nagy gázt adunk), az inkább temészetes, mitöbb még az NFSU-ban is benne volt... Számomra inkább az a "baromság", hogyha nagy sebességgel rásodródok egy útpatkára akkor lepattanok úgy róla, mint egy ping-pong labda a falról. Ez persze a valóságban is előfordól, de az is, hogy a patkára sodródva úgy megdobja a kocsit, hogy a bénázó soförnek igencsak kellemetlen pillanatok tud okozni. Az viszont már igencsak érdekes, hogy ugynez történik, ha szemből hajtok neki a patkának, ott ugye az a minimum hogy felugratok a patkára, a következményei természetesen a patkamagassága és a sebesség illetve egyébb dolgok függvénye... Ebben csak az a vicc, vagyinkább az érdekes, hogy abban a bizonyos NFSU-ban lekezeli a progi ezt a patkára való sodródást, talán a ping-pong labda effektustól különbb módon is...

    Igen köszönöm ismerem a Viper Racinget, a kedvencek közé is tartozik...

    Lehet, hogy volt amikor azért könyörgött az egész bagázs, hogy legyen benne törsémodell, de én nem abba a bagázsba tartoztam, aki ilyen törésmodellért siránkozott, talán más sem. Ha már a készítők, vagy a managerek ki tudták sírni az autógyáraktól, hogy törhessenek végre a verdák, akkor számomra érthetetlen, hogy ezt miért csak így optikailag valósítják meg? Nem kell itt rögtön szélsőségekbe esni, mint pl. a Viper Racinges kerék kitörési Game Over modell! Kereshetünk egy ehhez a játékhoz sokkal inkább passzoló árkádosabb fizikai sérülésmodellt! Most szándékosan fogok a Need for Speed-del példálózni, mégpedig a Porsche Unleashed résszel (NFS 5). Abban ugye optikailag is sérül a kocsi egy-egy nemkívánatos csattanásnál, mitöbb ott ez meg is látszik a kocsi viselkedésén is, akár a motor teljesítménye, vagy akár az irányíthatóságban is egyaránt, sőt mi több 1-1 hátsó kerék meghajtású modell igen csak keresztbe tudott forulni a kanyarban egy nagyobb gázadásra...

    Számomra meg tehát ez a nevetséges, hogy rögtön le kell valakit hülyézni, s a véleményét baromságnak titulálni, ha nem egyezik meg a tiéddel, s mentségül a közizléssel példáózva bizonyítani a saját igazat...
  • Bucser
    #196
    Hát mielőtt letörölted fel kellett volna húzni kicsitr a grafikát az Optionsben + meg átrakni 1024x 768-ba és mondjuk egy esti futamot indítani... Azon kívül, hogy nincs maca az indításkor ugyanúgy néz ki mint az NFSu... Nekem jobban bejön mint az... NA mind1 ez egyéni vélemény...
  • M@TriX
    #195
    en is ezért sírtam, de én örülök is neki. ;)
    Jó lesz itt a munkahelyi partihoz biztosan...
    ha "csak" annyira jó mint az NFSU plusz gyűrődés akkor nem már elég lesz. ;)
  • bodesz
    #194
    hát letöltöttem a demót játszottam vele 5 percet és már le is töröltem :D
    nagyon gáz egy game ez sztem
  • CSOCSO
    #193
    vot miko azert konyorgott az egesz bagazs hogy legalabb optikai gyurodes legyen.. VEGRE VAN!!! eredeti autok ( tehat nem kitalalt hot wheels szarsagok.. itt van amit szerettunk volna es most josz hogy ez nevetseges:)))) szamomra ez a nevetseges!!!!