2153
  • ranGer2
    #392
    Haver azt mondja neki megvan a full.. :) mondom ok.... majd hozhatod. :DDDDD
  • Cubemaniac
    #391
    nem azért kérdem
  • DJ Skyline
    #390
    fingnunk sics...te tudod esetleg?
  • Cubemaniac
    #389
    Amugy már valaki kitalálta melyik a Nitro
  • ranGer2
    #388
    OK nm!
  • DJ Skyline
    #387
    pont ez a szar demo fog izélni,mikor a 6x igényesebb,jobb játékok semmi visszaugatás nélkül elindulnak...CoD akadás nélül megy a neten full felbontással,maximum grafikkal...
    mind1 ezt a demot nem erőltetem...majd ha kijön egy normális...

    azért köszi...
  • ranGer2
    #386
    Nah! Lokiosta 12 azt üzeni minden kedves hozzánemértőnek hogyha nem engedi configolni akkor a windowsban alapból vegyétek le 800x600 ra és 16 bitre ha nem engedi így se akkor tovább kell variárni a felbontással!

    Üdv:Lokista 12
  • Chaos Mad
    #385
    ok
  • Bucser
    #384
    27 kicsomizva betömörítve meg 25:) Melyik kell??
  • CSOCSO
    #383
    amugy tokom kivan..mostmar egyaltalan nem latja a joy-t!...
    ujrauninstalaltam de igy se...
  • CSOCSO
    #382
    ne panikolj mar.. nem nalad van a hiba hanem nalam...
  • CSOCSO
    #381
    koszike kedves vagy.. hany mega??
  • Chaos Mad
    #380
    amikor zenét kerestem hozzá, egyböl ez a szám ugrott be, pont ide való :)
  • Chaos Mad
    #379
    meg movie makerrel :)
  • Chaos Mad
    #378
    aha, 2.1-el :)
    köszi
  • Bucser
    #377
    Nickelback istenkirály!!!!!! Ilyen zene kellene végig a game alá nem valami rap szar.. (Az NFS-U zenlje a fülemen jött ki egy idő után...) A videó pedig istenien van összevágva... Mivel csináltad??? Frapsal???
  • Chaos Mad
    #376
    nekünk minden ok, egyszer sem volt gond ezzel :)
    szerencsére
  • Chaos Mad
    #375
    kösz, legalább valaki nem küld el a francba.
    az egyik kedvenc számom :)
  • Eisenhower
    #374
    ehh ez mé ment L 2x
  • Eisenhower
    #373
    háááát erre a muzikra se lehet lassúzni az is tutkós^.^ amugy nemrossz a videjo
  • Eisenhower
    #372
    háááát erre a muzikra se lehet lassúzni az is tutkós^.^ amugy nemrossz a videjo
  • Bucser
    #371
    Az USA-ból kicsit lassú a dolog vagy egyltalán nem jön be:)

    Csocso Har eggelsz valamilyen tárhelyszolgáltatónál helyet akkor leszedem neked a videókatz amiket nem tudsz lekapni aztán feltöltöm ahova gondolod...
  • Chaos Mad
    #370
    mér szar? nekem jo, most basszál le lécci, amugy nem tudom mi nem jön be, nekem lazán bejön
  • CSOCSO
    #369
    srv szerver.. ennel mar csak az szarabb ami be sem jon:((
  • CSOCSO
    #368
    ertsd mar meg hogy szar a demo. majd kiadjak belole a normalisat a heten vagy a jovoheten
  • Chaos Mad
    #367
    na kész lett a videóm a demoból :)

    aki kiváncsi rá az itt megtalálhatja :)))
  • ranGer2
    #366
    jóh ugyis a full kell majd! meg nem demoban fogunk csapatot alkotni... stb..
  • DJ Skyline
    #365
    figy...ez van...egyenlőre még a configig se jut el...kártyát felismeri a többi kussol...
  • Loco
    #364
    Büszke lehetsz gyönyörüségem az infós haverodra, tényleg piszokul ért hozzá.
  • DJ Skyline
    #363
    informatikus haverom mondta hogy a kártyám 9-es...ezen a retek demon kívül eddig minden játék,játék demo akadás mentesen elfutott...
  • DJ Skyline
    #362
    2 különböző helyről szedtem le...3x feltettem...annyira végülis nem izgat a dolog...
  • Bucser
    #361
    Ti4200 idején nem is volt szó DX9-ről... Estleg töltsd le újra mert lehet hibás volt valami a telepítésnél...
  • Eisenhower
    #360
    öö a gf4 ti 4200 az dx 8.1 nem ? nem dx 9
  • DJ Skyline
    #359
    az lehetetlen mert lenn havernál DX8-as kártya van...nála smián ment csak pocsék grafikával...nekem DX9-es van,de még configolni se tom ezt a szart...
  • Bucser
    #358
    Hangot tudtommal nem is lehet állítani... Nálam legalábbis nem kellett... A grafko felbontásnál meg nem lehet az a gond, hogy DX9es kártya kell neki hivatalosan is??? Ezért a Dx8as Kártyákkal nem is foglalkoztak a demohoz...
  • Glpetyus
    #357
    :((
    :)
  • ranGer2
    #356
    Neeeem csak neked!
  • Glpetyus
    #355
    másnak is ficánkól a lökhárító??
  • DJ Skyline
    #354
    bazz akkor ez eléggé ratyi,béta demó ha ennyi hiba van ezzel...valakinek a grafikája szar,valaki elsetudja indítani,valakit kidob a játék,stb...pfff...reméljük kijön majd a nyár folyamán valami értelmesebb verzió...
  • DJ Skyline
    #353
    Sound Blaster Live...