2153
  • CalebJoe
    #432
    Hát kipróbáltam szerintem messze áll az undergroundhoz ,főleg grafikailag.
    Az irányítás hát...persze ,hogy a suprát próbáltam ki elsőnek alig lehet irányítani ,az egésznek elég Arcade feeling-je van.
    De majd a full-ból kiderül milyen is lett az egész.
  • CSOCSO
    #431
    szebb jobb a mostani demo...plusz be lehet allitani vegre az iranyitast.. de megsem mukodik:((
  • Bucser
    #430
    Nekem annyi a bajopm, hogy semmi újat nem hozott az official demo a leaked-hez képest:( sőt asszem még lejebb is vették az ujrajátszhatósági értéket.. lehet nappal menni meg este:(
  • CSOCSO
    #429
    nah mi a fakk van mar??? kihaltatok??? supraval valoban ubergaz menni ha bill ed van..igaz most mentem nitro nelkul 1.06 os idot a legelso korben. a masodikat elbasztam:((((((
    nemsokat de szerintem valtozott a fizika.. foleg a celicacnal
  • CSOCSO
    #428
    :(((((((((((((((( uj demo ide vagy oda. nem mukodik rendesen a joy ommal:(((((((((((((
    hiaba allitom be nem lesz jo a gaz.. egyfolytaban azt erzekeli hogy nyomom a gazt:(
    1.9 es idot mentem vele ami nem nagyon jo.. az elozovel mentem azhem 1.5 ot...szep meg minden...csak... kormanyt kell vennem:(picsaba..pedig olyan izgatott voltam
  • CSOCSO
    #427
    amugy eppen azeert jottem hogy lattam van demo es gondoltam gyorsan megosztom veletek..erre latom mar ket napja nyomjatok:(((
  • CSOCSO
    #426
    baaszameg en csak most talaltam ide!! mar rangatom lefele a demot. kurva istenit..remeg a kezem olyan ideg vagyok!!!
  • DJ Skyline
    #425
    én nem veszem eredetiben...fater szerzni nekem csak most a "díler" szabin van így maradt a net!:)
  • Bucser
    #424
    :) Én meg tegnap vettem meg eredetiben (máármint a Lock-on-t.)
  • DJ Skyline
    #423
    én majd holnap leszedem...ma újítottam be egy 700 megás játékot a netről(Lock On)...
  • Bucser
    #422
    jól meg lett csinálva a demo.. nálam is megy gond nélkül (SbLive!Value) végre lehet anuallal váltani és hatása is van... jahh és akár startot is vezényelheted manualvaltassal.. nem úgy mint NFS-ben hogy beteszi kettesbe:)) És kicsit jobban gyűrődik a kasztni mint az előzőbe.. suprat még mindig nem próbáltam:)
  • bodesz
    #421
    KIRÁLY ez a demo sokkal jobb mér most mint a nfs:u sztem hang nekem van sőt jó az autók hangja is és az irányítás meg csak suprának rossz és teccik hogy ki lehet pödörni az autókat vagy téged pödörnek ki de nagyon állat lessz a full
  • lwb
    #420
    nemtom nálam a mi lehet a gond. meg se mukkan, akárhogy indítom is a demót. csak az acclaim logo zenél, maga a játék kussol. :(
  • Eisenhower
    #419
    igen alaplapi soundstorm van^.^ (ánusz a7n8x-e deluxe lap)
  • lwb
    #418
    és nálad hang is van rendesen?
  • Eisenhower
    #417
    hmhm jó lett^.^ nekem teccik^^ mostmár faszán tükröződik a verda a nitro effekt is meg van csinálva az autó horpad mint a meszes^^ előbb belémjöttek oldalrol elég jól nézett ki a celica ^.^
  • Bucser
    #416
    SRCS Racing team:)
  • ranGer2
    #415
    Skyline,Csocso! lehet gondolkozni hogy mi legyen a csapatunk neve! :)
  • lwb
    #414
    na, kint az official demo. nekem speciel semmi hangot nem ad ki az Acclaim logo után. szóval vagy nem szeretik az nforce-os integrált hangchipet vagy szarul rakták össze a demot.
  • CUCLI
    #413
    nagyon lol a hangfelvétel :D
  • Eisenhower
    #412
    juiced showoff trailer 1
    juiced showoff trailer 2 juiced showoff trailer 3
    juiced showoff trailer 4
  • ranGer2
    #411
    asszem van egy tuningoltabb verzió ha megtalálom akoor megmutatom azt is :)
  • ranGer2
    #410
  • DJ Skyline
    #409
    nekem igen!
  • ranGer2
    #408
    rendereltem egy kis finomságot remélem tetszik :)
  • CSOCSO
    #407
  • ranGer2
    #406
    Hát miért mit gondoltál ilyen világban ahol a limonádéba mesterséges szinezéket raknak de a bútorápolóban valódi citrom kivonat van.. :)
  • grebber
    #405
    Mér tiszta hihető hogy van neki Juiced csak mert chatelt azért nem mutatta meg neked :) lol
  • ranGer2
    #404
    :) engem néha a haverok is igy hivnak.. megszokásból.. (élőben)
  • Bucser
    #403
    Sejtettem mert nicken engem is csak klán/csapattársak szólítanak...
  • ranGer2
    #402
    nemnem TS :) de ez csak egy vágott verzió! :D a teljes még LOL abb :) amugy a klántársam sajna! :( remélem nemsoká kirugják...
  • Bucser
    #401
    EZ NAGYON LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Netes ismeretség?? Mert akkor keményen nyomja a messziről jött ember azt mond amit akar című dologt:) Messengerrel vetted fel???

    EGyébiránt a game jó lenne ha végre kijönne...
  • ranGer2
    #400
    Nah ezt figyuzz all! felvetttem egy beszélgetést ugy hogy nem tudott róla a kis hülye! de ugy lebőgött :) akkora LOL! :)
    én meg megvágtam a hangfájlt és beszúrom ide nektek :)
    Örüljetek :D
    A loálkám
  • ranGer2
    #399
    főleg mivel csapatot is alapitottam már.. és ideje lenne ténylegesen is megcsinálni a dolgokat..
  • ranGer2
    #398
    jah! hmm!
  • grebber
    #397
    Ja sokan mindig szeretnek nagyokat mondani, de nincs érteleme.De kijöhetne már ez is .
  • ranGer2
    #396
    De az a legpoénabb az egészben hogy nevetségess dolgokat mond és ezzel keménykedik! Jah és külön érdekes hogy azt mondta hogy nem hozza el nekem mert szerezzem meg magad és hogy ő senkinek nem fogja odaadni mert.... (valami ok)
  • Stranger
    #395
    Nekem meg egyik kollégám ezelőtt 2 hónappal mondta, hogy neki most hozták amcsiból az Xpand Rallyt:) Amikor szóltunk neki hogy ugyan hozza már be, mert mi is látni szeretnénk, akkor érdekes módon éppen nem tudta, mert a felesége odaadta egyik haverjának. Aki természetesen még azóta sem hozta:) Érdekes dolgok ezek, általában idegbajt kapok az ilyen emberektől, addig nem szoktam megnyugodni amíg tényleg rá nem bizonyítom, hogy kamuzik.
  • ranGer2
    #394
    Nah de ezt azután mondta miután kifejtette hogy ő már rég végignyomta a DOOM 3 at is.. meg hogy hogy lehet hogy nekem az még nincs meg... :DDD
  • grebber
    #393
    Ez mér hihetetlen lehet ezt is a demó alapján befejezték az ororszok az árulják :)