2153
  • TYME
    #1553
    SAVE GAME PLEASE!!!!!!!!!
  • TYME
    #1552
    nekem
  • TYME
    #1551
    Én nem fikáztam az írányitást csak azt mondtam furcsa!!!!!
  • Duddits
    #1550
    Aki fikázza az irányítását, húzzon el és vegyen egy Force Feedback-es kormányt mert eszméletlen ahogy érzed, hogy rámész egy patkára és kimozdul a kocsi!!
  • TYME
    #1549
    Ja és hogy tudok feltenni képet a gépemről ezt is köszi
  • TYME
    #1548
    Valaki adjon mentést!!!
    Szeretem a Corradot nagyon, de nem valami fényessen tudom vezetni az autót mert az írányítás naon furcsa.
  • Tufa
    #1547
    mindenkinek ugyanazt a hibát adja ki...
  • odex
    #1546
    figy az nem törés hiba ne halgass shekére hülyeséget mond!
    1 gyereknek is így volt hogy ezt írta ki és ha jól tudom az eggyik program bezavar neki és ezért szar utána meg a windowsot ujra tedte és 1-ből indult neki!
  • musha
    #1545
    tényleg, ilyen brutál teljesítményű autók közül melyik a legirányíthatóbb? (ha jól láttam, a két legerősebb kocsi a Viper és az egyik Corvette, de ezek nagyon kiprögősek)
  • musha
    #1544
    tegnap kicsit kikerekedtek a szemeim éjjel, amikor már nem volt a kívánt kategóriában career verseny (online), csak 1200 lóerős dögöknek. mondom poénból benevezek a 3000GT-mmel, ami hát a fele sincs erőben :) nem megnyertem? nem akartam hinni a szememnek. bár mondjuk valószínű, ha kihasználják a kocsik adta lehetőségeket, akkor rommá vernek, de másodszorra is épp hogy csak második lettem.
    van egy viperem, de azzal kizárólag a körpályán vagyok hajlandó menni, mert az tényleg irányíthatatlan.
  • Tufa
    #1543
    jó a 4 kerék meghajtásúak megint csak más kategóriába tartoznak :) nekem a 4wdből az EVO VIII tetszik a legjobban. Épphogy a legnagyobb elérhető kategória legalján vagyok de a majd 100-150lóval erősebb amcsi betonszaggatókat simán lehagyja :)
  • Tufa
    #1542
    én gondolkoztam hogy kipróbáljam-e kormányal, de az túl fárasztó :D
    Egyébként meg meglehet tanulni a pályákat, nem annyira nehezek. Bár van egy, elég nagy-kanyargós, nem tudom mi a neve, verseny volt, 1es kategória, Viperel voltam(pontosabban nem én, hanem az egyik Crew tagom) 1047lóerő. T.K volt egy Corvettel 940valahány ló. Valami hihetetlenül durva iramot diktáltak egymásnak, tátott szájjal néztem :D
    6körös verseny alatt, 1 kört rávertem pedig végig mediumban ment.
  • musha
    #1541
    dehát a gt4 egy kicsit más műfaj. az azért jó, mert brutál sok kocsi és pálya, és egyáltalán mert gt, ez meg azért mert száguldozás, tuning és online versenyek.
  • Hmuda
    #1540
    Ezt mindig megpróbálom eljátszani a legtöbb hibás játéknál. :-)
  • musha
    #1539
    ó, hát pedig egy jól feltuningolt 5-ös kategóriás (499 lóerős) 3000GT teljesen jól kezelhető, bár az eddigi favorit kezelhetőségben nálam az rsx, bár az kissé gyengébb teljesítményű.
  • Tufa
    #1538
    Na ez a jó hozzáálás :) Még ha le is húzod, legalább megnézed hogy milyen lesz a patchal :)
  • musha
    #1537
    game pad-et viszont full be lehet kalibrálni, hibátlanul. ez a desktopra rakás az EGYETLEN hibája a játéknak (és ugye ez sem a játék hibája), aki nem tudja irányítani, az nézzen magába, döntse el, hogy képes-e ezt a hihetetlen feladatot megoldani vagy félrerakja...de az, hogy a különböző fórumokon a saját bénasága miatt rengeteg ember lehúzza az annyira nevetséges...
    ja és ez persze nem neked szólt Tufa, csak az első mondat ^^
  • Hmuda
    #1536
    Végülis mindegy, mert az NFSU-t is utálom (régen szerettem, de GT4 óta nehezemre esik komolyan venni az arcade cuccokat :D).
  • Hmuda
    #1535
    Azt azért még hozzátenném, hogy megvárok egy pár pecset, mielőtt uninstalálom, de hiba volt ilyen átgondolatlanul kiadni.
  • Tufa
    #1534
    nem tudom, tény hogy más mint az nfsu, és mind a mai napig 7-8as autókat tudok csak a pályán tartani(esetleg FWD-ben 5-6 is menne), de pont ez tetszik benne. Sprint részben nekem ezerszer jobban tetszik mint az nfsu, viszont a körpályák meg ilyenek, nfsu-ban kissé butyutább, könnyebben kezelhetőek voltak, igy az a része jobban tetszik.
  • Hmuda
    #1533
    Az irányítás irtóra el van cseszve. Bár lehet, hogy a hülye kamerakezelés maitt tünik katasztrófának, de akkor is...béna.
  • Tufa
    #1532
    Azért hogy melyik az "igazibb" játék a kettő közül, vitába szálnék.Csak példa képpen NFSU-ban ha egy suprának a kanyarba nyomsz egy padlógázt, kifordul? Ott sérülnek az autók?
    Bugok alatt mondtál 1et, ami mint kiderült, a tört verzió hibája. De az NFSU hibátlan ;)

    Bill kiosztáshoz nincs hozzáfüzni valóm, én se tudtam állítani, de könnyen megszoktam.
  • musha
    #1531
    <ásít>
  • Hmuda
    #1530
    Hát régen láttam ennyire elkapkodott és átgondolatlan játékot. Irányítás katasztrófa, ehhez képest az NFSU maga a megtestesült realizmus (pedig az űberarcade), totál összecsapott billentyűzetkiosztás (amit még állítani se lehet, mondja, hogy válasszam ki a gombhoz rendelt funkciót, de a lista töküres, ráadásul gombokhoz kell funkciót és nem funkciókhoz gombot rendelni...eh), orbitális bugok (tesztvezetésnél gondol egyet és mindig kivág desktopra, tök jó, nem lehet tesztelni a kocsit). Ez egy újabb elkrút konzoladaptáció. Sokadik már...
  • Duddits
    #1529
    Jók!
  • ranGer2
    #1528


  • ranGer2
    #1527
    sokpacis!!44



  • Solid Snake
    #1526
    Nehasználd ezt az opciót.
  • Tockos
    #1525
    Tud valaki valamilyen megoldást arra hogy miért lép ki az asztalra a game mikor a garázsba vagyok és kiakarom probálni az autot benyomom hogy test drive vagy valami ilyesmi és kidob az asztalra.Miért torténik ez?Tud rá valaki valmilyen megoldást?És még egy kérdés van a játéknak valamilyen magyar fan oldala,vagy hol találhatók valamilyen átalakítások az autókhoz.
  • Duddits
    #1524
    Hát akkor ez nem fog menni.




    Valaki tud gépigényt mondani?
  • Dj gaga
    #1523
    Nemcsesztem el semmit telepítés közben!Daemonnal felraktam,crack,config,indítás és a 3.képnél ezzel a hibaüzenettel kilép.de nemírja,hogy mi a baja.
  • Dj gaga
    #1522
    szar.700Mhz,geeforce2.de eddig minden új játék probléma nélkül megy és ment rajta.
  • Duddits
    #1521
    Semmi!

    Nem értem telepítés közbe mit lehet elcseszni... Milyen géped van?
  • Dj gaga
    #1520
    És mi az a hlm-intro.exe?
  • Dj gaga
    #1519
    Akkor nem én vagyok a hülye...ez+nyugtat.
  • Tufa
    #1518
    teljesen normálisan, semmi extra. Miután felraktam, CD1, hoodlum mappából a cracket beraktam a játék mappájába, aztán játék :)
  • Dj gaga
    #1517
    +És hogy telepítetted?hátha ott csesztem el vmi alap dolgot.
  • Tufa
    #1516
    igen
  • Dj gaga
    #1515
    Neked is ez a HOODLUM verzió van meg?
  • Dj gaga
    #1514
    Kezd idegesíteni!!2nap volt mire lejött(már ez röhely)most meg nemakar elindulni.