266
Keresem azt a jatekot ...
  • zvaragabor
    #66
    Keresem azt a játékot, ami stílusban hasonló a Myst-hez és a PS2-es Shadow of the Colossus-hoz, tehát akció-kaland, és kor-stílusban is megegyezik velük (ijen ókori stílusú, fantasy elemekkel, lehet RPG-is). És legyen adott egy hatalmas szabadon bejárható földrész, gyönyörű tájakkal, gyengébb gépen is szép grafikával.

    A gépem: Celeron 2,66 GHz
    Radeon 9600
    1Gb dual RAM

    Az Oblivion kilőve, az minimumon is szaggatva megy.(butítással)
    Morrowind megvan, annak nem tetszik annyira a grafikája, és a világ sem, amiben játszódik(mocsaras, lápos, kopár, sivár)
    Gothic 3 megin nagyobb vasat igényel
    gothic 2-re aszonták gyengébb a grafja mint a morrowindnek, szal ez sem.

    Köszi szépen!
  • Istencsászár
    #65
    soha?:D
  • liverpool123
    #64
    mikor lesz?
  • Seth
    #63
    nincs pc-re
  • liverpool123
    #62
    Kéne nekem a Liberty City PC-n privát üzit irjon lécci
  • Zozzo
    #61
    Volt valami játék ha jól emlékszem Second Sight.Nem kifejezetten idöutazos de jol megkavarták benne az idöt.Nem FPS de nekem nagyon bejött.
  • Leech
    #60

    Itt egy link a Shadow of Destiny-ről, ha többet akarsz róla tudni.
  • BBird
    #59
    The Shadow of Destiny egy manga stílus keverék, kaland játék. Tényleg nem rossz, és még baromira olcsó is a boltokban. :-) (pl. cd galaxis)
  • Qwerty4
    #58
    Zozzo-nak írtam
  • Qwerty4
    #57
    én nem párszor másztam a falra, hanem mindig, amikor elértem a madár boszhoz fel is adtam, nem bírtam az idegeimmel
  • Qwerty4
    #56
    aha, de sztem ki se próbáld, mert a 2-ős az egy rémálom, mármint nagyon béna, akkor az 1-es egyenesen katasztrófális lehet
  • _Atti_
    #55
    hát 2 vh körül forog de időutazós, én nemnagyon játszottam se egyel se kettővel csak eszembe jutott hogy abban van ilyesmi.
  • Zozzo
    #54
    na ja, párszor énis a falra másztam töle de amugy egész jo volt
  • Qwerty4
    #53
    a kameraállás miatt
  • Zozzo
    #52
    miért nem?
  • Qwerty4
    #51
    jajj abba volt már részem, nem tudok a pop-on játszani
  • Qwerty4
    #50
    na ez nagyon jól hangzik, ha még fps is akkor megütöttem a főnyereményt
  • Zozzo
    #49
    Prince Of Persia WW.Oda vissza rohangál az idöben.
  • Leech
    #48
    Qwerty4 - Időutazós játéknak a The Shadow of Destiny (vagy Shadow of memories, két címe van ) sirály. Kalandjáték, PS2-ről portolták át, de kegyetlen jó története van (5 db befejezéssel). Rögtön a játék elején megölnek és vissza kell menned az időben, hogy megakadályozd a gyilkosság(sorozat)ot.
  • Qwerty4
    #47
    az nem 2. világháborús?játszodtam a 2. részen, de kurvára felhúzott...
  • _Atti_
    #46
    mortyr
  • Qwerty4
    #45
    ellopta vki
  • Code92
    #44
    keresem azt a játékot amit múlthéten a polcomra reaktam és most nincs ott nemn tudjátok egész véletlenül hoo van?
  • Apus
    #43
    7th Legion?
  • BBird
    #42
    Igen, csak a címből sejtettem... de köszi a kisegítést! :-)
  • darkling
    #41
    A Wheel Of Time Robert Jordan műveire épülő fantasy FPS. Emlékeim szerint nem volt benne időutazás. De mindemellett egy remek játék. Itt van demó is meg egyéb infók.
  • Qwerty4
    #40
    A Thief 3-nak azt a pályáját illetve a játékot is sikerült végigvinni ezen a nyáron, az is fantasztikus volt, alig vártam kiugorjak az ablakon és vége legyen, mármint aki nem tudja a pálya végső célja az ablakból való kiugrás volt.
    Hát az a bölcső ahogy nevezték lenyűgöző hangulatú volt, a Thief sorozat egyik legremekebb pályája.

    A Wheel of Time-nak utánanézek...
  • BBird
    #39
    Ja és eszembe jutott egy kellemes időutazás feeling, ha már az Undying -ban is tetszett: Thief 3. Ott van egy nagyon "parapálya". Egy elhagyatott, szellemek és ott felejtett páciensek által lakott gyogyóház. Ahogy jársz/kelsz találkozol történetekkel, tárgyakkal... és a vége felé vissza is mész az időben, amikor még fénykorát élte a hely, találkozhatsz a betegekkel, ápolókkal. Remek. :-)
  • BBird
    #38
    Nem játszottam vele, de Wheel of Time FPS nem időutazásról szól? :-)

    Hexen 2 -ben is van időutazás. Középkor, Egyiptomi birodalom, stb. :-)
  • Qwerty4
    #37
    kösz a tippeket, az undyingot már sikerült végigvinni, ott tényleg nagyon jó volt visszamanni az időbe, érdekes volt azt a várat téli időben is látni, ilyenfajta élményekre vágyom
  • Seth
    #36
    Időutazás volt az Undying-ban, Daikatana-ban, megaizében....többet nem tudok^^
  • Zozzo
    #35
    Volt egy régi játék a DirecX kezdetén Timecommando,más időutazásosat nem ismerek.
    A Path Of Neo valoban mátrixos game.
  • Zozzo
    #34
    Köszi de ez nekem nem járható út.arra gondoltam hátha valakinek megvan 17Mb becsomizva,egyébként nem egy nagy sakkprogi de hatalmas poén.
  • Qwerty4
    #33
    A Half-Life 2-ben nem időutazás volt...hanem csak a térben utaztak(transzportálták magukat)
    Path of Neo, ez gondolom Matrixos game ugy-e?
  • cicai
    #32
    half life2
    Path of neo
  • Colton
    #31
    KKND?
  • ibrik
    #30
    Ja a telefonszámuk is ugyanott megtalálható.
  • ibrik
    #29
    A Sakkmester változatait az Automex forgalmazza (ha tényleg a magyar Sakkmesterre gondoltál).
    Az oldalukon (www.automex.hu) jelenleg nem sok minden van, mert egy új oldalt készítenek, de ottvan a budapesti címük. Vagy ha nem vagy odavalósi, az emailcímük: [email protected]
  • Zozzo
    #28
    Hali.Keresek egy bazirégi sakkjátékot a cime valami olyasmi hogy sakkmester 5billion+1 hátha valakinek megvan már régóta keresem.
  • Qwerty4
    #27
    Húúú, lehalt a téma, de azért bebököm a mondanivalómat:
    Mostanában nagyon izgat az időutazás...tudtok esetleg ezzel a témával kapcsolatos játékot?Mert én sajna nem ismerek, de nagyon szeretnék egy ilyennel játszani.Lehetőleg FPS(de nemcsak) legyen úgy 2002-től(de lehet korábbról is).
    Help Me!!!