377
  • phalanx
    #377
    ez a topic korábban indult, elméletileg azt kéne bezárni
  • Beni521
    #376
    javítsatok ki ha tévedek de ezt a topicot is lehet bezárni: a magyarázatért kattints ide
  • gta04
    #375
    Nem tudok sehonnan sem béta kulcsot szerezni, valaki tudna adni egy jó linket vagy valamit.
  • Monoton
    #374
    fu ottvok énis

    kicsit abahagytam a gémet de elnézve ezt a 2es szintet gyorsba nekiugrok :)
  • Lyan Kyj
    #373
    nálam meg azt írja, h már a listán vagy...lol
  • [Jakuza]
    #372
  • [Jakuza]
    #371
    Ez erdekes mert nem latom a karidat.
    Friendshez beirtam, hogy Erithys, mint eddig barki masnal es csak ???? jelek vannak a karirol.

  • Lyan Kyj
    #370
    nem, Northmoor
  • [Jakuza]
    #369
    Toki

    Ugye nem az uj szerverre csinaltad a karidat?
    Nem latlak.
  • Lyan Kyj
    #368
    Erithys
    tiéd?
  • [Jakuza]
    #367
    Lyan
    Mond a karinevedet.
  • PerfectCircle
    #366
    akkor müködik rendesen a hype meg a franchise
  • Lyan Kyj
    #365
    wow, mekkora fight volt ma az 1000 kulcsért:)) 46 perc alatt elfogyott mind
  • Lyan Kyj
    #364
    hát nem tom, van egy 14-es elf hunterem, és nemigazán volt olyan, hogy 6-7 questnél több volt nálam egyszerre, azok célja is szinte szigorúan ugyanaz volt... Mindegy, most nem kötekedés gyanánt írtam, én ezt látom a játékban.
    Kiv vok az utolsó 10 szinten mi lesz, meg főleg az 50es után.
    Egyelőre még nincs meg a szerelem sokadik látásra, úgyhogy biztos nem lesz nagy kedvenc, ettől függetlenül eljátszogatok vele.
    Egyébként hányan vunk itt sg-n, aki tolja?
  • PerfectCircle
    #363
    lehet nem egy játékról beszélünk Lyan, ez nem koreai grindfesztivál.Van egy lvl22-es hobbit karakterem, de mobokat vadászni szintezés céljából 1x sem kellett, de nem is lehetne mert a respawn lassú és alacsony számú. A rengeteg küldetés folyamatos fejlődést biztosít, ráadásul a szórása nagy, meglepően változatos, pont ez a játék erőssége. Ha már koppintás akkor WoW ( nem is kicsit)
  • PerfectCircle
    #362
    természetesen nem tudhatom milyen céljaid vannak az életben, de ha te beletörödsz abba hogy havi 200e forintot fogsz keresni életed derekáig... lehet most jópár embernek ez soknak hangzik, de se lakás, se jólét nem lesz megalapozva ekkora jövedelemből, hosszú távú lekötéssel megtakarítás vagy bbefektetés meg pláne elérhetetlen.
    Az élethez való hozzáállásunk eltérő, nem vagyunk egyformák, teljesen természetes. Nem álmokat akarok szőni hanem élni az álmokat, ehhez pedig el kell felejteni az átlagemberek kigyózó sorába beállást.

    bevallom én 35 évesen már nem akarok dolgozni,sokkal inkább élvezni az életet a szereteimmel. Nem azért születtünk hogy 60 éven keresztül robotoljunk és hagyjuk mellettünk elsuhanni az élet örömeit és sajnálkozva megkeseredve aludni nap nap után. Köszönöm nem.
    Szerencsére olyan jövőképet kaptam a szüleimtől és társaktól amely célig tartó motivációt kölcsönöz.

    Amig meg a marketing és médiát illeti. Hál istennek nem azért kell már tanulnom hogy abból éljek meg. Nem ia azért hogy mások szeme előtt lobogtassam a diplomát, nem, csupán magamnak megerősítésként( lelki egyensúly rulez).( sosem voltam oda a tanulásért, szükséges rossznak tartottam, de 22 évesen,egy otthagyott egyetemel a hátam mögött rájöttem úgyis egész életemen át tanulni fogok direkt/indirekt módon, úgyhogy tanulok olyat ami érdekel, annak ellenére hogy nem abban a témában akarom megvalósítani a céljaimat)

    Nyitott szemmel, lehetőségek keresésével és feltétlen támogatással mindenkinek ott a lehetőség, az más kérdés hogy valamilyen begyepesedett hozzáállás, gondolkozás, attitüd miatt marad ott ahol eddig is volt

    ennyit a prédikációmról, de kezd a topic eltávolodni az eredeti témától (köszönhető nekem is ), szal privibe intézze mostantól mindenki
  • PerfectCircle
    #361
    tudom, tudom dehát szurka-piszka
  • Lyan Kyj
    #360
    öcsém kulcsán már nyomtam vele, csak kéne egy saját, mert 3-an használjuk:)
    Nem írok részletes véleményezést a gammáról, sok mindent utálok benne (UI?!?!?!?, la2-nél is több grind, meg ott a tény, h ekkora pofátlan koppintást is rég láttunk - aki játszott vele, az tudja miről beszélek), de a LOTR világ miatt megvárom a fullt. Ha javítják a sérelmezett dolgokat, akkor az AION-ig elleszek vele:)
  • trident
    #359
    (javítok: vannak a megélhetési vállakozók is (ami megint más tészta; de a "havi kéccázasé nem ukrálok" szöveget érdemes hanagolni, nem irígység, csupán ostoba érzéktelenséget jelöl), de a jelenlegi vadkapitalizmus és szürkegazdaság korában a legtöbbször a "vállalkozónak" nincs feltétlen jó szinezete. Talán egyszer... Majd...)
  • trident
    #358
    Vagy röviden az aki másból él, más munkájának hasznát élvezni és/vagy olyan díjazási tételeket számol fel, mely mögött nincs szolgáltatás, plusz tartalom.
    (nem támadás, nem flém és nem a vita kedvéért, nem veszek példákat, nem fogok ide irogatni, csak benéztem a topikba, olvasgattam, kíváncsi voltám mi újság ezen mmo-val és ne kérje senki hogy meghatározzam mit gondolok a marketingről vagy a magyar/közép európai médiáról^^)
  • Monoton
    #357
    vicceltem má ne oltogass :) :P
  • PerfectCircle
    #356
    erősen más a filozófiája mint a guild warsnak,de ha meguntad a gvg-ket kellemes felüdülést fog okozni.(Bár hozzáteszem ez is csapatközpontú)
    csakhát aza felesleges kulcs a sarkallatos pont:-)
  • PerfectCircle
    #355
    jah a don, bár nem vagyok tisztában hogy a te olvasatodban a "maffiozó"milyen életcéllal, álmokkal milyen hivatást gyakorol, de erősen kétlem hogy un. "maffiozóként" részt lehet venni meghívottként Orlandoban és Dél-Afrikában konferenciákon ill jogdíj(aka)t, passzív jövedelmet lehet elérni.
    egyébként vállalkozó az én szememben az a személy aki nem hajlandó(és ezért tesz is) 30 éven keresztül, heti 5 napon, napi 8-10 órán keresztül alkalmazottként, a lelkét kitéve a vállalati hierarchiában feletti álló kénye-kedve szerint ugrálni havi 200ezerért.

    Rossz aki rosszra gondol de talán még találóbb a Boldogok a Tudatlanok megállapítás
  • Lyan Kyj
    #354
    ha esetleg van vkinek egy feles kulcsa, az megdobhatna vele:)
  • Reyes
    #353
    Jah..."vállalkozó":D
  • Monoton
    #352
    O_o maffiozo :)
  • PerfectCircle
    #351
    legtisztább ha az mondom (társ)vállalkozó ill. marketing manager, mindezek mellett kommunikáció és médiatudomány szak hallgatója
  • Monoton
    #350
    te mivel foglalkozol :)
  • PerfectCircle
    #349
    Huh most jött el megint az idő egy hosszabb játékszüneteltetésre ,komolyabban összesűrűsödött a télvégi menetrendem, több külföldi út, számos előadás.... Aztán nyárig sajnos/nem sajnos a megszokott és nyugis hétköznapok, vissza a szemináriumok nyugodt bóbiskolásához.


    Megjelenésnél elsők között kénytelen leszek ismét a Megye szolgálatában állítani a tolvaj félszerzetet (preorder rulez),
    Előrendeléssel nem kockáztattok semmit, remekbeszabott mmo, első igazán történetvezérelt online kaland
  • [Jakuza]
    #348
    Mar a Neverwinternek is ilyen iranyitasa volt.
    Hidd el sokkal jobban alkalmazhato, ha gaz van. El lehet konnyeden futni, a gyorsbillentyuk mellett meg kulon mast is lehet csinalni az egerrel stb.
    Eleget jatszottam vele PWken, hogy kideruljon az, hogy szazszor hamarabb menti meg az az ilyen iranyitas az eleted, mint a klikkelgetos.
    PVP-knel meg kifejezetten elonyos, eselye sincs olyannak, aki klikkelget.
  • PerfectCircle
    #347
    én is inkább a wsad irányítást preferálom, megszokás kérdése
  • Monoton
    #346
    én ugy vok vele ha awsd t akarok akkor bekapcsolom a codot :)
  • [Jakuza]
    #345
    Szerintem meg pont ez az idealis iranyitas, nem a klikkelgetos modszer.
  • Monoton
    #344
    hátja irányitás engem is elkeserített :)
  • Sanko
    #343
    kiprószáltam....sajna ami biztos a gépem nem elég neki....fura mert ennél szebb gamék kisebb gépigénnyel lazán mennek...L2, 2Moons, Cabal, Gw....de ez egy dolog...(a karakterek kifelyezetten rondák)

    az irányítás: katasztrófa mondhatnám használhatattlan...egy játék amit folyamatosan 2 kézzel kell játszani az nem jó....ha meg egérrel irányítom az ujjak görcsölnek be azzal hogy mind a 2 egérgombot kell folyamatosan nyomni a közlekedéshez....szerintem ez nem csak szokás kérdése hanem illogikus átgondolatlan...

    így sajna a játékból túl sokat nem tudtam meg nem csak azért mert zavart hogy 3 kéznek kéne lenni hanem mert nem igen lehetett belépni se...még szombat kora du ment de utána már nem igazán..

    azért teszek majd még egy próbát valamikor de most nincs az a varázs érzés...

  • [Jakuza]
    #342
    Szerintem az is lesz.
    Csak nem akarjak egybol az osszes rokabort lehuzni elsore a jatekrol.
  • PerfectCircle
    #341
    Szerintem egyáltalán nem gond hogy nagy a hasonlóság a blizzard aranybányájával. Jelenleg aki mást stílust fejleszt(t) bebukja, csinál egy koreai grindfesztivált vagy megpróbálja másolni a guild warst. A WoW-ban annyi remekül kitalált featura van amit vétek nem átvenni.( ala HL2 és gravity gun az fps-ek világában)

    Akinek nem jön be a warcraft világa, de szereti az mmorpg-ket itt egy kiválónak tűnő alternatíva. Nembeszélve a küldetések tömkelege által vezetett storyorientáltságról (és ezek változatoságáról), ami pl nekem hiányzik a jelenlegi online rpgkből.
    DE nagy,fájdalmas pontja a játéknak az ellenkező játszható oldal teljes hiánya, ezzel magyarázva a pvp hiányát, pedig pvp szerver lenne az igazi móka
  • MelWin
    #340
    Tegnap játszogattam egy kicsit, de sajna eljött az idő, hogy kitakarítsam a gépet, mert túlmelegszik :) Kettős érzelmeim voltak a játékkal kapcsolatban, tetszik is, meg nem is. Lehet, hogy túl nagy elvárásaim voltak, de lehet, hogy még túlságosan az elején vagyok. A baj az, hogy túlságosan WoW érzésem volt. A classoknál is visszaköszönt egy kissé a wow, a loremasterek meg valahogy nem illenek bele az általam elképzelt világba. Középföldét (főleg a harmadkorban) nem jellemezte ennyire a látványos mágia, akiket mágusokként ismerünk, azok se emberek, hanem mayák. A körben álló trainerekről inkább nem is beszélek :) Na mind1, még nyúzom egy kicsit, meglátjuk mi sül ki belőle, remélem, hogy nem egy battleground nélküli WoW-ot akarnak eladni a Lord of The Ring jól csengő nevével.
  • Monoton
    #339
    áhh nemrossz a game

    kicsit fura nekem lineage után eza awsd kombinácio :)

    meg lehet ugrani lol :_: _D

    amuyg Monoton néven játszok rohani ember
  • Monoton
    #338
    nahheljutottam a karakterválasztoig majd szétkapcsolt azota kapcsolodok :)