195
576 Lóerő (Road To Fame)
  • 767123
    #195
    Háááát nem tudom, hogy megvegyem-e ezt a játékot. Mondjuk az EVM-től úgy se várok túlságosan sokat de ez a csillogó-villogó grafika sem olyan hízelgő meg hát teljesen magyar az meg egészen nagy dolog egy játéknál.
    Úgy hogy lehet, hogy ki lesz próbálva és akkor részletesen beszémolok...
  • Gregorius
    #194

    Ilyenkor mindig elgongolkodom...
    ...vajon csalódottság keríti hatalmába az ilyen játékost? Mert akkor egyébként
  • 3P
    #193
    Hát megnéztem. Bár ne tettem volna... :(
    Lehet, hogy magyar fejlesztésű, de ez akkor is szánalmasan gyenge játék.
    A budget kategóriában is sokkal jobb játékok vannak. A minap játszottam a NFS 3-mal, mág annak is bőven jobb a grafikája (jobb, sőt nem egy kategória, pedig itt is mindent maxra húztam), pedig az már hány, de hány éves játék...
    Nem szoktam így lehordani hazai játékot, de ez akkor is szánalmas, kár lenne lokálpatriotizmusból dícsérni...
    Szememben kiérdemelte a mindenidők leggyengébb magyar fejlesztésű játéka címet.

    ps. Nem akartam senkit megsérteni, nem ismerem a játék hátterét, így ez egy szigorú szubjektív vélemény.
  • grebber
    #192
    Vagy aki esetleg nem akar érte izé tudjátok ott vannak a német torrentes oldalak.
  • grebber
    #191
    Semmi eltérés nem lesz a nyelven kivül a verziók között.
    Amugy aki akarja --> Wanadoo
  • ati2002
    #190
    1et értek, bár én nem adnék 74 %-ot neki. Mindenképp 60 % alatt.
  • abonyitomz
    #189
    Értékelésem: (saját véleményem)

    Grafika: 72% ( nem szép .... )
    Irányítás: 70% ( nehéz , szokható de akkor is.... )
    Játékélmény: 73% ( semmi különöset nem vettem észre)
    Lehetőségek: 80% ( tuning , egyéb , anyira nem jöttem rá mert ez még német , talán majd az angol vagy a magyar verzió)

    Végső: 74%

    -----> Felejthető game , talán a magyar vagy angol.....
  • abonyitomz
    #188
    keress rá , lassan fentlesznek a magyar warez oldalakon is
  • [HUN]FaTaL
    #187
    honnan?
  • abonyitomz
    #186
    GG , lehet tölteni!
  • abonyitomz
    #185

    Releasedate: 30.06.2005
    Protection: None
    Size: 26x15 MB
    Developer: 576 Media
    Publisher: 576 Media


    Das Grundkonzept ist einfach: Man startet
    mit einem schaebigen kleinen Wagen, und
    dann - nachdem Rennen um Rennen gewonnen
    und ein Haufen Geld gescheffelt wurde
    - kauft man sich neue Autos und
    Hochleistungstuningteile. Was ist aber an
    Road to Fame so besonders? Wagen koennen
    auch in Eigenregie aufgepeppt und
    ausgestattet und so, ganz besondere Autos
    mit vielen Extras gebaut werden. Aber
    nicht allein die ungewoehnlichen Autos
    machen das Spiel zu etwas Besonderem
    - auch die Umgebung der Staedte und die
    Rennkurse wirken absolut echt! Auch die
    Maedels wurden bedacht: Von jedem Auto
    gibt es eine Girly-Version (Deko, Farben,
    weibliche Charaktere)

    Features:

    - Die Entwicklung des Spiels basiert auf
    Interviews mit Fans des Genres;

    - Hervorragende Racing 3D-Engine und mal-
    erische Erzaehlungen und Helden in Comic
    Manier;

    - Eine Vielzahl an Autos, die aufgemotzt
    werden koennen - Tuning-Optionen;

    - Realistisches Fahrverhalten;

    - Einzelrennen und Meisterschaften;

    - Abgedrehte Strassenlevel und zahlreiche
    Rennstrecken;

    - Atemberaubende Landschaften oder
    Phantasieumgebungen;

    - Fetziger Soundtrack.

    Webseite:

    http://www.576.hu/rtf/index.html
  • Gregorius
    #184
    Remélem azért neked is lesz gyereked!
  • K.András
    #183
    Ilyen szar játékokat ma már telefonokra sem csinálnak, ki a franc fog ehhez hozzányulni egy pc-n?Ahogy mondani szokták, még bottal sem piszkálnám meg...
  • báttyó02
    #182
  • grebber
    #181
    Ahogy elnézem elég sokan nyomják a gamet
  • FiReBoY
    #180
    Pff.... Visszaolvasás RuLeZ!!!!
  • FiReBoY
    #179
    Elvleg megjelent már vagy nem?
  • grebber
    #178
    Army Racer oldal
  • M@TriX
    #177
    egyet értek szerintem ez tényleg gáz... de azért ha lenne demó megnézném, de a topicban már kifejtettem a (megalapozott) véleményemet.
  • Gabe18
    #176
    576-ról:

    "Épp most futottam össze (csak virtuálisan) a Road to Fame külhoni verzióiért felelős kollégával, aki (saját állítása szerint) éppen a harmadik pohár pezsgőt döntötte magába. Nem csak a húsvét okán került megbontásra a gyöngyöző palack: a srác két korty között elárulta, hogy a magyar megjelenéssel párhuzamosan Németország, Ausztria, Svájc, Franciaország, a Benelux Államok, Spanyolország, Lengyelország és Oroszország (plusz a SZU ex-tagállamai) szakboltjainak polcain is feltűnik / feltűnt a játék. Utóbbit (az orosz verziót) volt szerencsém látni, nagyon kúúúlak az eredeti angolból átfordított autónevek (különösen a Lada-dizájnt takaró Szputnyik, aminek különösen örültek az orosz kollégák... :-) "

    Igy már semmi sem lehetetlen,bár a képeket elnézve,nem tudom megéri-e ezt várni...
    De az csak az én véleményem.
  • grebber
    #175
    Demoról nem tudok.És letölteni sem lehet mivel magyar fejlesztés ,és ezek nem nagyon szoktak kikerülni.
  • [HUN]FaTaL
    #174
    demo van vagy vmi? vagy fullt le lehet kapni vhonnan? mert kipróbálnám de még nem láttam sehol.
  • grebber
    #173
    Ehe már készül a 2. rész :)

    "pár hónapja készülő Army Racer - ami a csapat előző játékának, a héten megjelent Road to Fame-nek egyenes ági folytatása."

    Army Racer (Road to Fame 2): az első képek

    1.2.3.

    info: 576.hu
  • BaLeeX
    #172
    Na, legalább nem szálltak el árban. :)


    "Boltokban a Road to Fame
    PC - 2005-03-23 20:30:00 Kommentek (12 db)

    Erős egy héttel az aranylemezre kerülés után a boltok polcain pihen az 576 Media által fejlesztett Road to Fame. Huszonhét meglovagolható járgány (köztük a KGST-korszak közkedvelt csodáival - nyomultál már Trabival videojátékban?), tíz darab pálya, rengeteg (vizuális & teljesítmény) tuning-lehetőség, képregényes átvezetők, őrült karakterek és még őrültebb versenyek - mindez teljesen baráti, 1999 forintos áron, az EVM sorozat részeként. Az 576 Shopokban, nagyobb szakboltokban és hipermarketekben keresd, vagy rendeld meg most azonnal, a játék magyar nyelvű termékoldalán!
    liquid (20:30) "

    Próbálta már valaki?
  • grebber
    #171
    Egy árban van az RPM Tuningal mindkettő 1990 FT-.
  • grebber
    #170
    Elvileg itt már kapható vagy mi a szösz :)
  • Szörényi Ádám
    #169
    kiváncsi leszek bár nem tűnik nagy számnak de azért kipróbálom majd.
  • grebber
    #168
    Ez lol.
    De azért várom.
  • M@TriX
    #167
    na mondom arany lett!!! :)
  • M@TriX
    #166
    jah mondasz valamit...

    nmellékesen arany lett a gém, szóval hamarosan élesben tesztelhető a cucc, amúgy pl az RPM Tuning lesz az ellenfele, ugyanis az is Value kategória. Kissé ég és földnek tűnik vagy mi...
  • RedRiot
    #165
    Hát elég igénytelennek tűnik ez a játék. :( Ezek az autók elmennének egy kb. 1999-es játékban, az a gond, hogy mingyá' 2005 van. Aránytalan autók, 50 polygonból, átláthatatlan ablakok. Olyanok a verdák 3d-modelljei (és textúrái!), mintha matchboxok fotói alapján készültek volna, nem pedig gyári tervrajzok alapján.

    A tuningok is érdekesek: a felső képen a Chrysler Crossfire-szerűség kerékjáratain mi van? Hajlított krómcső? A küszöbön meg fellépő? A Ferrari-replika hátulján utólag felszerelt krómütköző? Ezek a legújabb tuner-trendek? :) A készítők valamiért nem tudták megoldani hogy pl. a lökhárítókat cserélni lehessen mint az NFSU-ban. Vagyis az autó alap objektumán cserélni részeket. Annyiban merül ki a tuning, hogy különböző csicsákat lehet az alapmodellre ráaggatni. :/ Elég eccerű.

    Jó, lehet mondani hogy csináljak én jobb gémet, ha így fikázok, de ez nem így működik. Igazi utcai autókat is kritizálnak az újságírók, pedig a többségük nem főkonstruktőr a Daimler-Chryslernél vagy a Porsche-nél.
  • M@TriX
    #164
    az is volt...
  • M@TriX
    #163
    nem annyira rosz, ámbár amitől poligonszegény egy autó attól még lehetne arányos és jól kinéző, ala NFS1, mondjuk...

    magasan vannak a kocsik, egy ferrari nem off-road gép... ;)
  • Kit--Kat
    #162
    nem októberre ígérték a megjelenést???
  • grebber
    #161
    Képek:







  • Krinyo
    #160
    joh, nem emlékszem már minden részletre :)
  • Szabyka
    #159
    CovBoy még anno a Cov(commodore világ)-ban tünt fel :)
  • Krinyo
    #158
    birtam a szövegét...aztán meg jött az új ember...nah azóta nem veszem/vettem az újságot
  • M@TriX
    #157
    ő volt akkor amikor nagy gáz lett, aztán gyorsan elvették tőle :)
  • The Hedgehog
    #156
    jah! de nem ő volt az utolsó főszeri :)