94974
10725198101090741028.jpg

-Nem alkalmazunk jelzős szerkezetet. Még arra se, akivel nagyon nem értesz egyet.
-Nem gyűlölködünk!
-HADITECHNIKAI TOPIC, aki nem tudja értelmezni, az megy máshova!


[Légi Harcászati / Légvédelmi FAQ]
  • Grenzjager
    #1439
    no egy kis infó:



    Type
    Strategic, long-range, multirole bomber
    Power Plant
    Four General Electric F118-GE-100 Turbofan engines rated in the 19,000-pound thrust class
    Top Speed
    High subsonic
    Crew
    Two (Pilot and Mission Commander)
    Range
    6,000+ nautical miles unrefueled
    10,000+ nautical miles with one refueling
    Combat Ceiling
    50,000 feet
    Takeoff Gross Weight
    336,500 pounds
    Armament
    40,000+ pounds; can deliver a variety of conventional and nuclear weapons, including near precision-guided munitions, gravity bombs and maritime weapons

    no ebből kérnék 15-öt a Honvédségnek
  • Grenzjager
    #1438
    hát nem a szárnyába dugták a bomákat az tuti
  • Punker
    #1437
    jó kérdés, nekem is soknak tűnik
  • kiskorúbézoltán #1436
    Hogy a nyavajába fér bele ennyi ???
  • Grenzjager
    #1435
  • Grenzjager
    #1434
    ...hát nem lennék a földön amikor ez B-2es űrít....

  • kiskorúbézoltán #1433
    Nah , nagy nehezen leesett mi olyan furcsa ezen a képen , meg van fordítva !
  • Yetike
    #1432
    ...?
  • Yetike
    #1431


    Nekem ez tetszik :) Hiába, harckocsi mániás vagyok :).
  • Yetike
    #1429
    Bezzeg a volt 'néphatalomban'... Ha pofáztál tarkón basztak a puskatussal, ha szökni akartál akkor meg beléd eresztettek egy 30as tárat... Senki nem szólt semmit.

    Mostanság sikerült átesni a ló túloldalára...
  • Cat #1428
    A hivatalos személy elleni eroszak gyanúját is felveti a múlt pénteki salgótarjáni tortaügy, véli a rendorség, amely továbbította az iratokat az ügyészségi nyomozóhivatalhoz. A salgótarjáni képviselo-testület óvodabezárási döntése ellen tiltakozva vágott a polgármesterhez tortát az egyik szülo.

    a rendőr nem lőhet (csak ha meghalt) a polgármester meg hivatalos személy :)
  • Punker
    #1427
    ez egyszerűen nevetséges vagy inkább siralmas
  • [NST]Cifu
    #1426
    Ez már nevetséges, esetleg a kezüket ne kössék hátra, hogyha fogságból szököttet üldöznek, hogy fair play legyen?

    Iszonyú értelmesek lehetnek az alkotmánybírák is, ha még azt is alkotmányellenesnek tartják, hogy egy szökött fegyencre lőni lehetne...
  • Cat #1425
    Az Alkotmánybíróság az élethez való jog sérelme miatt alkotmányellenesnek ítélte a rendorségrol szóló törvénynek a rendori lofegyverhasználatra vonatkozó egyes rendelkezéseket. Így nem tüzelhetnek a rendorök a fogságból megszököttekre, tuzfegyver használata nélkül kell elfogniuk az állam- és emberiség ellenes buntettel gyanúsíthatókat.
  • Punker
    #1424
    Discovery-n II.vh-s film megy.
  • traXion
    #1423
    Engem nem érdekel... :)
  • [NST]Cifu
    #1422
    Konkrétan a Google és az Altavista képkeresőjével kerestem még több kulcsszóval (a panzer, tank, train, transport, panther, tiger, railway, wehrmacht, waffen, stb.), de így is alig találtam meg a lenti képeket... Szóval nem olyan egyszerű, mint elsőre tünik (csak keress rá te is :))..
  • [NST]Cifu
    #1421
    Ezekre konkrétan a "transport panzer" kulcsszavakkal találtam, de akkor keresgélek még, ok?
  • traXion
    #1420
    képre keress gecc
  • Trade
    #1419
    nem tudom a kulcsszavakat az a baj.
    ilyeneke próbáltam:panzer train,tigre tain,tiger train,railway tank,railway panzer.
    Hát nem sok sikerrel jártam.
    segíteszz keresni?
  • [NST]Cifu
    #1418
    Ha nagyon kellenek, még kereshetek, bár ezeket is úgy találtam Google-el. :))
  • Trade
    #1417
    Köszi!!!
    Pont ilyen képeket kerestem!Tudsz még hasonlókat?
  • [NST]Cifu
    #1416
    Ez már volt párszor :)

    A képanyag mondjuk tényleg nagyon jó, de a szöveg tele van szakmai pontatlanságokkal (olykor erősen PR-szagúan) és a magyar szinkron csak ront a helyzeten (pl. "semleges uránium"...).
  • Punker
    #1415
    meg tank elhárító rakétákról
  • Punker
    #1414
    Discovery-t nézzétek most!!!!! tank lövedékekről van szó
  • Tikal #1413
    békefentartok, dánok... lehet igazad van
  • kiskorúbézoltán #1412
    Ha jobban megnézed a jobb vállukat az talán megmagyarázza a dolgot , valószínűleg csak indokolt esetben tehetnek töltött tárat a fegyverbe . Üres meg minek legyen benne , lehet hogy nincs is náluk üres tár .
  • [NST]Cifu
    #1411
    De akkor is, ha csak a "hatás" kevéért fogok fegyvert (pláne valami okból - aligha valószinű, hogy nekiáltak a fotós kedvéért pózolni), legalább egy üres tárat benyomok a fegyverbe, nem?

    Így kissé mulatságonak hat a marcona pózolás + a tár nélküli fegyver...
  • kiskorúbézoltán #1410
    De sziorú tekintettel hatásosan pótolja !
  • I.C.ram
    #1409
    Gondolom csak a kép kedvéért fogtak fegyvert.
  • Tikal #1408
    jol látod :)
  • [NST]Cifu
    #1407
    Hát egy fokkal meggyőzöbben tartja a PKM-et, mint Stallone a Rambo filmekben...
  • [NST]Cifu
    #1406
    Én látom rosszul, vagy a legközelebbi ürge M4A1-esében tényleg nincs tár?
  • kiskorúbézoltán #1405
    Még egy kis MT-12 :)

  • I.C.ram
    #1404
    LOL EZ A KÉP! :D

  • kiskorúbézoltán #1403
    A kedvenc kép :)))

    Az MT-12 pct.á.

  • Tikal #1402


  • antijedi
    #1401
    hmm ez akép aranyos:

    tisztára mint egy amcsi propagandafilm... :)))
  • [NST]Cifu
    #1400
    Akkor itt valami érdekes dolog lehet, mert mind a munkahelyi gépről, mind az otthoniról ugyanezt tapasztaltam. Mozilla 1.6 ill. IE6.0...
  • [NST]Cifu
    #1399
    Na, megint megtaláltam a Csecsen háború képeit - azthiszem ide még nem nyomtam be :)))
    Csak pár izelítőnek, akit érdekel, a többit megtalálja ITT és ITT.