190
ONIMUSHA
  • gregtom6
    #190
    Hy! Akkor pontosan hány rész jelent meg PC-re?
    Úgy tudom,h az 1:Warlords és a 3:Demon Siege,de a Warlords PC-s verziójában van az első 3 rész benne?Vagy az egy külön verzió?
    És ha nfo készült a Blade Warriors-hoz,akkor ezek szerint azt is megcsinálták PC-re,nem?
  • gregtom6
    #189
    Hy! Akkor pontosan hány rész jelent meg PC-re?
    Úgy tudom,h az 1:Warlords és a 3:Demon Siege,de a Warlords PC-s verziójában van az első 3 rész benne?Vagy az egy külön verzió?
    És ha nfo készült a Blade Warriors-hoz,akkor ezek szerint azt is megcsinálták PC-re,nem?
  • Sheke
    #188
    má bocs de ez egy kalapszar a 3 hoz képest


  • Sheke
    #187
    az irányítást hogy kell átállítani?plzzzz irjtaok márrr
  • Sheke
    #186
    tom hülye kérdés hogy kell telepíteno
  • Sheke
    #185
    és van pcre grafó? lehet hogy letőtöm
  • Sheke
    #184
    ez a legelső onimuha?
  • sagjoz
    #183
    gyerekek hogy tudom a kínai v japán betüket angol betükre kalibrálni v. állítani?
  • Shep
    #182
    Fúú akkor nem is láttad az introt? Pedig az ám a jó :)
    Nvidia karid van, hm lehet, hogy akkor rosszul emlékszem és azokkal is gyors volt az átvezető.

    Nem nem tudom mire gondolsz, nem vagyok gondolatolvasó :) írj privátot

  • mucius
    #181
    nekem nvidia kártyám van.
    neked netán meg van iso-ban? mert ez a ripelt verzió ami nekem van elég gyatra (semmi zene, gondolom videók is ohne, térkép nincs stb), pedig egykét pálya után nagyon megtetszett. szal esetleg nem lenne megoldható a tudodúgyismiregondolok :) ?
  • Shep
    #180
    Hát igen 640*480, ha jól emlékszem csak ATIs kártyával van gondja, nekem is az volt mikor végigvittem és nekem is gyors volt, meg el-el tűntek textúrák, mostani nvidiás karin még nem próbáltam.
  • mucius
    #179
    hali emberek! ezt a játékot csak 640x480-ban lehet játszani? mert átkúrja a windows felbontását rá és ez kellemetlen. ja meg a másik, cutsceenek kurvagyorsan mennek, erre nincs orvosság?
  • Seth
    #178
    itt biztos tudnak segíteni...pc-re sajnos csak az 1. rész van meg :(
  • Turboman
    #177
    Hello Fiuk Lanyok!

    Kenne egy kis segitseg Onimuha3-hoz. Nem tudom, hogy hol kell használni a power crystal-t amit Jean Reno ki vette a gebbol. Elore is koszi a segitseget. Qmen
  • GabiWong
    #176
    Sziasztok.

    Ismer valaki szamurályos játékot pc-re ?
    /kaland + kardos|szabadlós/
  • Davidus
    #175
    Nagyon fasza ez a game. Még jó hogy volt egy tartalég gef3-am mert radeon9600-al szaggat mint az ökör. 4 CD de megérte leszedni:)
  • Shep
    #174
    Elakadtam és kellene egy kis segítség, ott tartok, hogy a plafonról lelóg egy öregember, van egy ajtó amin van egy jelölés de a fele hiányzik, van egy másik ajtó amin kék fény van, de egyik sem nyílik, van egy kötél is egy kút vagy mi felett de semmi nincs, na itt mit kell csinálni?
  • gator
    #173
    na tovabbfejlesztettem a kardomat.
    most egy olyan szobaban vagyok egy csajjal ahol karokat kell mozgatni es ugy nyit/zar odik a racs a.annak a vegen van egy szoba . a csajnak van egy shinobi nevu valamilye.azt nem tudom hasznalni!hogy tovabb ?
    Thx
  • gator
    #172
    hi!
    elakadtam a jatekban!
    elso palya,egyik mentohely melett van egy doboz a bokorban.
    Abban meg van egy puzzle,amiben van egy angol szoveg es alul meg japan jelek.Az kerdesem h milyen sorrendben kell kirakni.
    ja es van 2papirom a jatekban es a daemonnak es a subvertednek meg a jele.
    De nem tudom a sorrendet!
    Kerlek segitsetek!
    Koszike!
  • gator
    #171
    Hi!
    Elakadtam jatekban,amikor a piros kardom van , es van egy haz meg az elejen es az elott van egy hid,ahol ilyen kis szornyecskek vannak.Na most a hazban nem tudom mit kell csijnalni.Vannak olyan ajtok aminek az elejen 2db piros szem van ,es en ezt meg nem tudom kinyitni!
    Pls valaki irjoN!!Thx .
  • La Hire
    #170
    Hy all!
    Látom már haldoklik a téma de én még csak most kezdtem.
    Persze rögtön elakadtam... Az első pályán ahol az első kérdéses ládikót megtaláltam. Már majdnem minden variációt kipróbáltam de nem megy. + a pálya további részénél azt mondja valamilyen equipment kell, hogy tovább mehessek.
    Azt sem találom.. Szal kész...
    Help please!!
  • lwb
    #169
    Az összes találóskérdéses doboz japánul van? Így nehéz lesz kiagyalni a válaszokat...
  • lwb
    #168
    Nekem is a legújabb catalyst van fent 9600pro-n, mégis akadás nélkül megy a game.
    Legalábbis az első fél órábans semmi gáz nem volt még. Csak ez a 640x480-as felbontás bántja egy picit a szemem. :)
  • Gear
    #167
    Ati.com ról leszedett új catalyst 4.1-el is szar(R9800). A démon királynál már úgy szagattott hogy abbahagytam.A jácchatatlanságig belassult!
    sajnálom mert nagyon tetszett a game:(
  • lwb
    #166
    Most szedem le. 9600 pro-m van, remélem nem dobja nálam is az ATI-s hibát ...
  • zaki
    #165
    véletlenül a fix tv.re kapcsoltam, és ott lenyomtak egy trailert ajáték 3. részéről. hát a szám nyitva maradt, elképesztő látványos volt...
  • Sugam
    #164
    Én ps-en játszottam végig és
    ha jól emlékszem akkor fejleszteni kell a kaedod és úgy kifog nyílni!
  • gator
    #163
    Pls valaki firkantson vissza .
  • gator
    #162
    Hi!
    Elakadtam jatekban,amikor a piros kardom van , es van egy haz meg az elejen es az elott van egy hid,ahol ilyen kis szornyecskek vannak.Na most a hazban nem tudom mit kell csijnalni.Vannak olyan ajtok aminek az elejen 2db piros szem van ,es en ezt meg nem tudom kinyitni!
    Pls valaki irjoN!!Thx .
  • smog
    #161
    ati radeon 9600pro-m van,simán megy a játék,nem kell hozzá semmi patch, ati oldalról töltöd új drivereket??minthogy pölö az új CATALYST...
    ati.com
  • insp
    #160
    A játékban van a bug. HIvatalos javítás megjavítja, de nem találsz hozzá cracket.
  • Bercy #159
    van 1 geforce2-őm is de nem alázom meg a gépem azzal h bele teszem :D na télleg akinek radeon-on nem szaggat az lécci írja le h milyen drivereket használ, mert nem hiszem h 1 9600-on szaggatni kéne(főleg nem ennyire)
  • Gear
    #158




  • Teperinke
    #157
    Kérj kölcsön egy geforcet.
  • Gear
    #156
    Emberek...nincs valami megoldás végre az ATi-s graf hibákra(vegyél GeForce-t tippek nem érdekelnek)
  • Bercy #155
    hi all. elolvastam a fórumot és láttam h másoknál is szaggat a játék. nekem p4 1.6 9600 radeonaom van. de olvastam olyant is h vkinél gef2mx-en fut. megkérnék vkit aki radeonnal jáccik írja meg h melyik driver van fenn neki, mert lehet ha za hiba. nekem 3.10 catilyst van
  • Demon Eyes Kyo
    #153
    várom a peccset, mert 98 alatt rögtön kilép :-(
  • Gear
    #152
    Na meglett!
  • Gear
    #151
    Help!!!

    Nem találom sehol sem a azt a fél pénzt ammi kell a vizbeömléses csapda utáni felső szinten 1 ajtóba!
    Az egyik fele megvan de a másikat sehol nem találom.Már 3szor bejártam az egész pályát de semmi.
  • Wendol
    #148
    Hali
    Koszi szepen.
    Udv Wendol