858
  • Qwerty4
    #858
    Én is végigvittem.Minden percét élveztem.
  • Qwerty4
    #857
    Csak nem tudom miért magyarázod ezt nekem.
    Szerintem se lényeg, de az embernek attól függetlenül van szeme, esztéikai érzéke, ízlése és a grafika is egy értékelhető pont a játékoknál.A játék része.
    És biza sok szép játék egy trágya-fos, pl. Crysis. valósággal kínosak voltak számomra az átvezető videók, azoknak "élettelensége".
  • Rundstedt17
    #856
    Khm hát én nem ámulni akarok a csili villi grafikán mert ha játszom nem gyönyörködni akarok hanem egy jó történetet és egy jó gameplayt persze ne 10 éves grafikai szinvonalon legyen de amúgy nem számít.....
  • Maxtreme
    #855
    Kíváncsi vagyok erről a közhelyről mikor szoknak már le egyesek :)
    A grafika UGYANAYNNYIRA az adott játék fontos eleme mint a történet, és gameplay..
  • Rundstedt17
    #854
    pár hónap is sokat számít amúgy meg nem a grafika a lényeg...
  • Qwerty4
    #853
    Nem volt semmi élmény, mikor a bérházban egy lélek sincs, megcsorgetem az egyik szobában a telefont és hirtelen a síri csendből előugrik egy szellembácsi vagy mi...
  • Qwerty4
    #852
    Pár hónappal újabb az Obscure, tényleg. xD
    Legalább olyan minőségű graf azért sztem lehetett volna.
  • LMNO
    #851
    Az Obscure újabb (bár nem sokkal)
  • Qwerty4
    #850
    A hangulata óriási ennek a gamenek. :respect:
    Csak kár, hogy legalább az Obscure grafikájának a szintjét nem üti.Hát ronda, a textúrák rettenetesek, meg amúgy is, a hangok sem valami fényesek, amikor az erdőben sétálok akkor meg valami ultragagyi, fültépő.Irányítás megszokható, ue. volt az Obscureban és a Fahrenheitban is, ismerős már. :D Ennyit a tecnikai dolgokról.
    Az a lényeg, hogy jó a játék. :)
  • Rundstedt17
    #849
    a rippelt verzióból csak a videók vannak kivágva...DE azok a videók több gigásak(minimum 1,5 GB de szerintem több)...szerintem senki nem fogja feltölteni...akkor már inkább töltsd le egészbe...
  • sorrow
    #848
    a "demo" kb 2,5GB ha csak 1mb-os neted is van 4-5 óra és kipróbálhatod és ha tetszik akkor megveszed.
  • zsoltz
    #847
    tudom de mivel nem vmi jó netem van ezért nem akartam 25 mappát leszedni neten találtam egy missing files torrentet(nem csak 1-et)de mivel nem vok torrentes nem tom lszedni és csak torrenten van!ezért kértelek titeket hogy vhova pls töltsétek fel a movie mappát
  • Rundstedt17
    #846
    Talán nem ripeltett kellett volna tölteni,letöltheted normálisba amúgy lemondhatsz a videókról
  • zsoltz
    #845
    hello!nekem a rippelt változat van emg és így ügye nincs videó a játékban engem ez zavar! szal nem tudnátok feltenni a movie mappát vagy amibe a videók vannak?
  • djjeges
    #844
    Sziasztok!
    Elakadtam már az elején :D
    Lemegyek azon a mozgólépcsőn találkozom a csajjal elmegy klótyóra azt kinyírok pár kutyát ezután van 1 nagy kukac a falban addig jutottam ja és megvan má a stuki is.És ezután hogyan tovább?pls valaki!
  • gerro
    #843
    sziasztok
    újból elővettem a gamet, de telepítéskor jön ez a drc.dll hiba
    a játék feltelepül ugyan, de indításnál "crash occured" üzenettel kilép
    régebben is volt ez a hiba, akkor valahogy sikerült megoldani, de most nem megy
    tudtok segíteni?
  • MerlinW
    #842
    Szvsz a 2. rész a legjobb utána az 1. majd a 3.
    A The Room nekem nem jött be annyira. De inkább ez mint az ötödik rész, azok alapján amiket írnak róla:)

    Egyébként a második és harmadik részhez teljes magyar szinkron készült, talán a legjobb, játékhoz készült szinkron.
  • ffxi
    #841
    Nem rossz nah!
  • Qwerty4
    #840
    Ezt a sorozatot is a 4. résszel kezdem, mint a RE-t.
    Ma próbálom ki, remélem jó lesz.
  • adam555
    #839
    én nem annyira értem a játékot. talán túl misztikus. játszottam a 4.kel lehet hogy ujra felteszem, megjött a kedvem. de van benne izgalmas rész is? mármint lehet borzongani meg minden, azt elismerem.... pl végefelé van valami hiper fő boss? sokáig tart kijátszani?
  • Rundstedt17
    #838
    szerintem ez a rész volt a legjobb.itt még rájöttem magamtól is a dolgokra...de a 2 ben végigjátszás nélkül lehetetlen volt...a 3 ban is volt pár rész amihez kelett végigjátszás...bár a 4, nem igazán volt parás de a sztori a legjobb.
  • Rundstedt17
    #837
    elárulom én neked.mert ha nem eredetivel játszol és ripelt az a baj...
  • sorrow
    #836
    Csak 1 tippem van: a játék movie mappájában lévő videofájlokat nevezd át .avi kiterjesztésűvé és így megtekintetőek bármelyik lejátszó programmal.
  • Katamano
    #835
    sikerült végig játszan ia játékot, de nekem nem jön ki a végén semmi movie... Ez miért lehet, vagy mit kéne tennem? Megöltem Waltert a végén és kijött a mentés rész, ki sem írta hogy a négyből melyik befejezést sikerült véghez vinnem :( Ha valakinek van valami tippe nagyon megköszönnem:)
  • dante3
    #834
    Silent hill 5. interju
  • ffxi
    #833
    Én sem, eddig a Konami naon szimpi kis kiadó volt számomra a multiplatform szemléletével, de most.... :S
  • kirol
    #832
    Az új videókat láttátok?
    Videók

    A grafban semmi extrát nem látok, nem értem miért nem lesz PC-re. :(
  • ffxi
    #831
    Jah végig fenn volt? :P Bocsesz...
  • gyuri12
    #830
    fennt van a magyarítás...
  • ffxi
    #829
    Télleg jól mondja, tedd fel a magyarítást.
  • wedge31
    #828
    Tedd fel a magyaritást könyebb ugy tolni.
    Angol nyelvü végigjátszást tudok egy párat de nem tudom az jo e neked.
  • gyuri12
    #827
    mert már kerestem,de nem találtam?hm...
  • kirol
    #826
    Miért nem keresel egy végigjátszást?
  • gyuri12
    #825
    ehh...:(
  • kirol
    #824
    Én már totál nem emlékszek rá sajnos.
  • gyuri12
    #823
    miért nem segít senkisem?
  • ffxi
    #822
    Még nincs hivatalos infó :(
  • kirol
    #821
    Igen, de a Silent Hill 5 az lesz egyátalán PC-re?
  • gyuri12
    #820
    végre valaki!
    ott mit kell csinálni,amikor felveszek egy kulcsot,amit kiástam a fa "kezéből" és ott utána csak bolyongok,hogy lehet tovább menni?
  • grebber
    #819
    Na most olvastam worthplayingen a hamarosan kezdödö GC-n lesz új Silent Hill is!