61
Hell Forces újabb FPS...
  • grebber
    #61
    Na torrentet be is izzotom.
    De csak hétvégén tudom kiporbálni :(
  • Gabe18
    #60
    Na kiváncsi leszek mi sül ebből ki.
  • ThugEdge
    #59
    http://www.nforce.nl/index.php?m=nfo&id=93154
  • GrimReaper78
    #58
    Hehe. Mindegy, azért kijöhetne, szívesen lövöldöznék egyet. Tegnap játszottam ki a Doom3:RoE-t, és viszket a tenyerem :D
  • Gabe18
    #57
    Bár hogy miért gondoltam hogy tegnap,amikor ma van 15. azt nem tudom...
  • Gabe18
    #56
    Hát az "TBA" ami tudtommal az ismeretlennel egyenlő.
  • GrimReaper78
    #55
    Bár szerintem inkább az amerikai megjelenést kéne nézni az OEM verzióhoz, nem? :P
  • GrimReaper78
    #54
    Aha.
  • Gabe18
    #53
    Innen
  • GrimReaper78
    #52
    Ezt honnan veszed?
  • Gabe18
    #51
    Ma elvileg Európában megjelenik ez a csoda,ha minden igaz...
  • grebber
    #50
    Képek
  • Gabe18
    #49
    Na csak jöjjön,egy kis zombi irtásra mindig kapható vagyok...
  • dardevil
    #48
    Aranylemezen a Hellforces !
    2005. 03. 19. 09:26 - Marco

    A GMX Media a tegnapi napon jelentette be, hogy új FPS játékuk elérte az aranylemez szintet. A sokszorosítás máris megkezdődött, hiszen az FPS-ek kategóriáját bővítő játékot március 25-ik napjától vehetjük kezünkbe.



  • Gabe18
    #47
    Ebből még minden lehet,ha a hangulatát eltalálják,esetleg jó kis fizikát nyomnak bele,még valami jó is kerekedhet belőle,pont mint a Painkiller.
    De ha meg csak egy közpszerü (vagy gyengébb)valami lesz akkor meg ugyis kuka,mert azzal tele a padlás...
  • Braveheart
    #46
    lassan kitalálhatnának vmi eredeti ötletet is... (kapásból a Painkiller jut az eszembe)
  • grebber
    #45
    Hellforces - GOLD!

    [2005-03-17 @ 18:49 - sHadeS]

    A GMX Media a mai napot választotta, hogy bejelentse: elkészült a Hellforces, ez a ízig-vérig akcióorientált, zombihentelő FPS. A játék március 25-én érkezik az Egyesült Királyság boltjaiba, ergo onnantól lehet keresni nálunk is. A fícsőröket most nem sorolom fel, a fenti linken ott figyel mind. Hogy azonban ne essen ez a hír a "háromsorosok" kategóriájába, hadd idézzem az eredeti cikk utolsó mondatát: Save the earth from the heresy and the minions of Lucifer!

    info: Gamestar
  • grebber
    #44
    új képek
  • grebber
    #43
    Képek
  • grebber
    #42
    Hellforces: A Rézpáncélos Cyborgfarkas

    Sogun, 14:08 - PC - Játék: Akció

    (Worthplaying) Rozsdás vascsővel kezdődően lézeres sznájperpuskáig mindennel fejbe trafálhatjuk Bafomet zombi szolgáit az Orion Design horror akciójátékában. Kezd vérforralóan kinézni az alkotás. Jelenleg az ódon hangulatú Rézpáncélos Cyborgfarkas büntet sárga izzófénnyel. 24 fegyvert markolhatunk és három világban lyuggathatjuk ki a zombifajzatok kérges bőrét.

    Képek:
    1.2.3.4.5.


    info: Hardwired
  • grebber
    #41
    Hellforces: Sátán szolgája

    Sogun, 17:49 - PC - Játék: Horror


    (Worthplaying) Sajátos fegyverekkel teli klasszikus FPS-ben Stephen Geist főhőssel nyomozunk lendületesen, ki megpróbálja kitalálni, mi történhetett eltűnt barátjával. Stephen az első szörnyek kiirtása után rájön, hogy természetfeletti erőkkel került szembe. Így maga is hasonló eszközökhöz folyamodik. Egyszer és mindenkorra meg akarja állítani a gonoszt. Halott szörnyek százai morognak és sok hordónyi vérek csorognak. 24 misztikus fegyver markolható kezdve a rozsdás csődarabtól, a lenyűgözően megmunkált sámánboton át, a lézeres mesterlövészpuskáig. Különféle speciális eszközök várják, hogy használatba vedd őket három rémisztő univerzumban, a zombik szüntelenül özönlő seregei és a végén Bafomet ellen. A játékról korábban már sikoltoztunk. Csak kövessétek a vérnyomokat! Itt és itt. Tévében a fejlesztők úgy látszik túl sokat néztek Star Treket vagy megkívánták az Elite Forces sorozatot, mert tisztára megőrültek és az alább ijesztgető trélerben befigyelnek a cyberesített Borg-zombik! ÁÁÁÁáárrgghh..

    A hivatalos oldalon még egy drámai múvi is rémisztgeti a túl kíváncsi látogatókat!
    Csak erős idegzetűeknek!!!


    Trailer

    Képek és info :Hardwired
  • grebber
    #40
    Hellforces: hajlakkal lefújt Zombi!

    Sogun, 14:23 - Játék: Horror


    (Worthplaying) A HomeLan felszentelt papjai tesztelték a Hellforces néven futó oroszországi zombiinváziót. A Far Cry, Doom és most már a Half-Life 2 által igen magasra tett grafikai minőségi színvonalhoz közel illik ugornia egy FPS-nek, ha tetszelegni akar. Az Orion fejlesztői és a Buka kiadó remélik, megfelelnek majd az elvárásoknak. A Hellforcesban rengeteg fegyvert használhatunk, köztük az impulzuskarabélyt. Golyók lepattannak néha fémes felületekről és könnyen belénk vágódhatnak, ha nincs szerencsénk.

    A zombikat irányító AI nem túl okos, viszont HL2-vel ellentétben hiába lövöd le a zombik fejét, azok nem zavartatják magukat, jönnek tovább! A pályák grafikája szépséges, a buja dzsungelben annyira jó, hogy simán el lehet tévedni. DirectX9 effektek garmadája vár minket és a zombik úgy néznek ki, mint hajlakktól fénylő bőrű, karácsonyfadísz csillogású, deathmetal rocksztárok. De erre a Buka azt mondta, hogy ez a tesztverzió mégcsak prealfabétagamma-per-nulla, szóval nem kell végleg megrémülni tőle. Mostanában hiány van az igazi zombinyögős játékokból. A Daggerfall után már hiányolom azt a rendkívül szórakoztató zombi süvöltés kórust, ami az első labirintusban fogadott, hihi. Így hát drukkoljunk a fejlesztőknek: hajrá Orion! Epekedve várjuk a megjelenést a ZombiMalac 2005. esztendejében.

    kép
    kép1

    info:Hardwired
  • grebber
    #39
    10 új kép
  • grebber
    #38
  • Gabe18
    #37
    Fentől 3. kép iszonyú szar...
    Az utolsón meg mi történt,lefagyott a rendszer?
  • grebber
    #36






  • Tom3 #35
    Néztem a trailert és meglepődtem hogy lelhet ütni meg lőni a zombi fejét!
  • Gabe18
    #34
    A Call of Duty cimű játék egyik net-es módjában egy rádió /ami a főhadiszállást jelképezi/ megszerzése,illetve megvédése a cél.Ezt sokat nyomtam-nyomom,innen a szöveg.
  • grebber
    #33
    Nem lesz rosz szerintem a game.Ez legalább világos lesz nem ugy mint a D3 :)
  • grebber
    #32
    [MOVIE] Hellforces

    [2004-08-05 @ 19:42 - Berkenye]

    A Hellforces című horror-FPS-ből is megérkezett egy zaftos animka, meg egy adag új kép is... Lehet, hogy a Painkiller nyomdokaiba szeretne lépni, mert elég sok hasonlóság van köztük, ám van is igény ilyesmire, úgyhogy jöjjön csak! (Thanks Frans)

    Trailer 49,69MB

    info: Gamestar
  • TneX
    #31
    OFF

    Nem igazán értem az aláírásod,kifejtenéd? :D
  • Gabe18
    #30
    Jaj,az alsó képen az a zombi vagy mi,valami elképesztő siralmassan néz ki...
  • Glpetyus
    #29
    Loller grafika :(
  • grebber
    #28




    További képek itt.
  • grebber
    #27
    Képek
  • Lacc
    #26
    Elég nekem a kép, le nem szedek ennek 156 megát...
  • HuAn82
    #25
    Thx, de sajna elég gyengusnak nézz ki.
  • grebber
    #24
    Hellforces - First movie (156MB)
  • grebber
    #23
    Képek.
  • grebber
    #22
    A 2003 májusban alakult orosz Orion fejlesztőcsapat bejelentette, hogy a Buka Entertainment személyében kiadót talált a Hellforces című FPS-ének. A megjelenést 2005 első negyedére tervezik.

    Mint már lassan megszokhatjuk, érdekes játékok várhatóak a keleti régióból, és ez az alkotás sem mindennapi darabnak ígérkezik. A kiadó elég szűkszavúan nyilatkozott a játékról, de a fejlesztők honlapján már többet meg lehet tudni erről az alkotásról. A játékban Stephen Geist bőrébe bújhatunk, aki az eltűnt barátja után kutat. Úgy tűnik rossz helyre nyúlt, ugyanis fényt derít egy sátáni összeesküvésre. Annyira sátáni, hogy maga a sátán szervez inváziót erre a világra. A dolgunk mindössze annyi, hogy kiderítsük az igazságot és állítsuk meg az inváziót.
    A látványért egy saját fejlesztésű grafikai motor felel majd, amely támogatja a DirectX 9-et, a pixel és vertex shadereket (1.1, 1.4, 2.0). A képernyőn egyszerre 300.000 poligon is tolonghat majd izzasztva a gépünket. Egy karakter 5-7.000 poligonból épül majd fel és egyszerre 16-an lesznek maximum a képernyőn. Eddig ötféle szörny ismert: Zombie, Cop, Task Force Man, Gangster Worker, Mobster. Gyönyörködhetünk majd a valós idejű fény- és árnyékhatásokban és a Bump Mapping csodáiban. A karakterek a Half-Life 2-höz hasonlóan arcjátékot is használnak, mozgásukat Motion Capture-technikával rögzítették. Extra effektek is helyet kapnak, úgymint meleg levegő, üveg, víz, fények. Saját fejlesztésű fizikai motor is benne lesz a játékban, hangügyileg támogatva lesz az EAX 2.0.

    A játék nagy részét a zombik gyilkolászása fogja kitenni, de az igéretek szerint ezt szarkasztikus humorral teszik majd emészthetőbbé. A fegyverarzenál 24 féle fegyverből áll, többek között ütővel, késsel, bárddal, fémrúddal, pisztolyokkal, gépfegyverekkel és lézerfegyverrel küzdhetünk. Egyéb felszereléseket is beszerezhetünk, mint például éjjellátó készülék, távcső, mozgásérzékelő. Három különböző világban fordulhatunk majd meg, de erről még hallgatnak a fejlesztők. Összegezve: nem hangzik rosszul ez az egész, egy kicsit DOOM III feeling, de az nem is baj. Puding próbája az evés, szóval majd meglátjuk.

    Info: Supergamez!