312
  • Zsolt01
    #312
    301 ezt nézted amit itt annó írtam! Próbáltad!
  • Chris9505
    #311
    Hello!
    Neke meg van a Pokoli Szomszédok 2... amikor először föltettem a gépre hiba nélkül futott. Most pedig ugyanúgy fölteszem és nem megy.
    Valaki tanácsot tudna adni, hogy mit csináljak?
  • Nike91
    #310
    http://wmpartner.try.hu/?pid=Nike91
    pls regeljetek mert tök ingyenes és 1000Ft-ot kapsz a ha regisztrálsz!!!!Nem vicc!1000Ft ha regisztrálsz!!!!Megéri!
  • Nike91
    #309
    Halihó srácok.A játékot érdemes torrent oldalakról letölteni.Az 1 és 2 részek fenn vannak a http://mininova.org -n ahonnan én is letöltöttem és nagyon jó(tömörítve szeded le,kibontod és mehet a menet)A 3. részt pedig nem nagyon ajánlom senkinek mert egy rakás ... nem is a joowood készített és a szereplők is mások.Az oroszok készítették.Tehát érdemtelen és felesleged.Viszont az a hír megy h elvileg a 4.-t csinálják és azt a joowood csinálja és olyan lesz mint az 1-2.A magyarosítások pedig a www.magyarositasok.hu -n vannak.A letöltött fájlt csak be kell rakni a data mappába ahol kicseréled az ott lévővel.Jó játékot;)
  • gadamka
    #308
    [email protected] plz küld el nekem erre a cimre azt a 2 fájlt! előre is köszi
  • gadamka
    #307
    hogy tom létrehozni azt a 2 fájlt?
  • gadamka
    #306
    ave!
    lenne egy gondom... nem indul a játék... feltettem és amikor kétszer rákattintok az ikonjára nem történik semmi...
    tud segiteni vki? plz hlp! thx
  • howard13
    #305
    Ha nem látnád: ez konzolos kép.
  • Shark96
    #304
    Az 1-ben.

    Ugyan ez van az 1-ben is.
  • Shark96
    #303
    Kép 1
    Kép 2

    Na nézzétek meg ezeket a linkeket. Képek. Arra akarok kilyukadni, hogy egy csomó dolog más helyen mint a játékban. A pálya is más. A kijelző is. Új cuccok vannak a pályán. Ez hogy lehet? Mi ez? Pályakészítő? Előre is köszi, aki segít.
  • Shark96
    #302


    Ezt furcsálom. Az a chips automata nem volt ott a 2-ben. Ez hogy lehet?
  • Zsolt01
    #301
    Neighbours From Hell 2 elidítása:

    Xp Sp2 -nél, valószínű így indul:
    C:/Documents and Settings/(felhasználónév pl.: Zsolt)/Dokumentumok/JoWooD/Nfh2_uk:
    - gameoptions.xml
    - userdata.ngh
    Ez így létezik ???
    Mert ha nem akkor létre kell hozni !
    Vagy a :

    1. Neighbours From Hell (1) ha fel van téve akkor az gond nélkül létrehozza ezt:
    C:/Documents and Settings/(felhasználónév pl.: Zsolt)/Dokumentumok/JoWooD/Nfh_uk:
    - gameoptions.xml
    - userdata.ngh
    Na ha ezt megtaláltad akkor kimásolod valahová a Nfh_uk könyvtárat a (2 elemmel) és átnevezed Nfh2 -ra és beteszed a C:/Documents and Settings/(felhasználónév pl.: Zsolt)/Dokumentumok/JoWooD könyvtárba.
    Vagy:

    2. Adsz 1 e-mail címet és elküldöm.
  • zbundy
    #300
    Helló! Most raktam fel a játékot, de nem indul. Régen ment, de most feltelepíti, elindítom (legalábbis megpróbálom :D) és nem történik semmi. Valaki esetleg hogy mi lehet a baj? Előrre is köszik!
  • Zsolt01
    #299
    Magyarítások !
  • KIAG
    #298
    Sziasztok.Most olvastam hogy nem nagyon találjátok a pokoli szomszédok I-II-III letöltési helyét.Egy oldal cimet tudok adni ahol mind a 3 részt le tujátok tölteni.http://www.gportal.hu/gindex-php?pg=22988664&PHPSESSID=79ef68caea3ad6714347468168d5aafe Az oldal közepén a jobb oldali sávban találjátok meg,csak kattinsatok rá és az expoler automatikusan letölti majd.Tömöritett mappába szedi majd le(rar).Ez a tömöritö program legyen fenn a gépeteken(Win rar).Ha lent van a gépen csak csomagoljátok ki,és utána a torrentés letöltö programmal el lehet kezdeni a letöltést.Tud valaki a Pokoli szomszédok 1hez magyarositást?Irjatok az E-mail cimemre: [email protected] Ezen minig elérhetö vagyok.Péter...
  • miche
    #297
    Hali! Nem tudjátok, lehet a játékot ablakban futtatni? Hiába próbálom a w betűvel, sehogy se megy. Csak azért lenne érdekes, mert a felbontása kicsi a monitoromhoz képest és így nem olyan szép éles a kép.
  • koj
    #296
    Sziasztok! Valaki segítsen! Már a 3. vagy 4 et fajta torrentet töltöm le és nem jó! Feltelepítem, carck-elem és nem jó a 4 ből egyik fajta sem! Valaki tud mondani egy olyan oldalt ahol le lehet szedi a nem telepítős verziót és olyat ami el is indul? Előre is Köszönöm!
  • gulya700
    #295
    Nekem valami STAR Protect csinálja de azt tudom hogy az a CD T Kéri és megpróbáltam én is a Protect ből kimásolni a crackot de az nem crack valaki tud NO CD Crackot hozzá?
    Köszönöm
  • gulya700
    #294
    Raimundó ez jó ötlet elmondondom a 3d részhez a letöltést a crackot meg küld el emailben a címem [email protected] A Cím:http://www.btmon.com/Games/PC/Neighbours_from_Hell_3_-_In_Office.torrent.html Bit Lord Kell Hozzá A Progi Amivel ki tudod mountolni az UltraISO
  • ocskoszilard
    #293
    én a moobs-ról szedtem le
  • raimundo
    #292
    hello valaki meg tudná mondani hogy honnan lehet le tölteni a pokoli szomszédok 2 t ja mamuszka nem megy onnan segítsetek
  • mamuszka
    #291
    Szia Raimundo!

    Én az isohunt.com ról szedtem le! Bitlord-dal! De más torrent oldalakon is fennt van!
  • raimundo
    #290
    mamuszka nekem meg van a crack 3. ik részhez csak a játék kellene el tudod mondani hogys honna töltötted le akkor én a crack at mondom el
  • mamuszka
    #289
    Sziasztok!
    Valaki segítsen...! Meg van nekem a 3. rész ( az az orosz valami) és tudom hogy a crack a protect könyvtárban van, de átmásolom azokat a játék főkönyvtárába és nem jó neki! Valamit ellenőriz és kiírja hogy hiba!!!Van valami ötlet? Köszi!
  • zotja
    #288
    sziasztok! én az ucscó páylát nem tudom teljesen megcsinálni! h kell kinyitni az ajtót h bemenjek a kapitányhoz?
  • Zsolt01
    #287
    Hát rákerestem. Hát ilyen nálam nincs !

    Szerintem keress másik verziót. Töltsd le pl.: Torrent oldalról.
  • XXXXXxxxxx123
    #286
    Megprobaltam,es a jatek el indul,csak keri ezt az "cursor/hide.xml" filet!!!
  • Zsolt01
    #285
    Itt mind a ketőt próbáltad !

    Itt meg a
    # Neighbours From Hell 2 v1.0 [MULTI2] No-CD/Fixed EXE
    # Neighbours From Hell 2 v1.0 [ENGLISH] Fixed EXE
    .....próbáltad ezeket is !

    Ha semelyik se ...
    Akkor keress másik verziót. Töltsd le pl.: Torrent oldalról.
  • XXXXXxxxxx123
    #284
    Ok koszi,ez meg volt most ezt irja ki:
    File "cursor/hide.xml" not found!

    The programm will be terminated.

    Press OK to copy this Message to the clipboard.

    Mit csinaljak most?
  • Zsolt01
    #283
    Vagy Itt !
  • Zsolt01
    #282
    Itt nézelődj !
  • XXXXXxxxxx123
    #281
    Ha belemegyek a game.exe re akkor ezt irja ki:Bitte legen Sie die Orginal CD
    "Böse Nachbarn 2"ein!!!
    Mit csinaljak????Honnan tolthetek le cracket?
  • howard13
    #280
    Fujtató+tűz+tűzálló gatya+papucs
  • Shark96
    #279
    azt tudom de utána mit kell csinálni mert az utolsó viccet nem tudom
  • howard13
    #278
    gyufa+csatornafedél
  • Shark96
    #277
    A nem tudom hogy mit kell csinálni akkor amikor a szomszéd (a 2-ben) be megy a Taj mahal ba.Mit kell csinálni azzal a csatorna lyukkal?már mindent megpróbáltam
  • Shark96
    #276
    habár azért mégegyszer megbézem a 3-mat
  • Shark96
    #275
    köszke FleT
  • Shark96
    #274
    láttam képeken meg unokatesómnak megvolt
  • Shark96
    #273
    A többi fórumba azt írták hogy a 3 szar (sztem is)