260
Valami gond lehet.
  • Tikal #139
    ha van virusirtod akkor nem mindegy hogy a szolgáltato szur e vagy sem?... bár a freemail tényleg fos, mert sokszor lassu....
    viszont a hotmail-es cimemet meg se merem nyitni mert tele van spammel...
  • cseri001
    #138
    Kösz, nekem eszembe se jutott... :)
  • Guest
    #137
    http://ingyenmail.lap.hu

    Parancsolj, válogass. :)
  • cseri001
    #136
    Légyszi...
  • cseri001
    #135
    És megosztanál egyet-kettőt esetleg velem is?! :)
  • The Garrett
    #134
    csak tonnányit :)
  • cseri001
    #133
    Tudtok valami más ingyenes, MŰKÖDŐ mailt???
  • Kori
    #132
    hát elég gyengus mostanság
  • CSOCSO
    #131
    en meg levelezot hasznalok, firewall,antivirus, spam filter... es igy szinte semmi bajom... bar most van mert a spam filter nem akar mukodni:( szal siman megjon a napi 20 level amibol 19 "hi" meg a tsai
  • Bandee1987
    #130
    Én nem használok olyan szart, mint a freemail. Sokkal jobb sztem a hotmail, igaz nekem nem hotmailes, hanem msn-es mail cimem van:) Sokkal biztonságosabb a virusos mailek terén.
  • selwik
    #129
    Primposta abszolut nem szűri a vírusokat. A gagyi freemail legalább az ismertebb férgeket megfogja. Egy régi primpostás címemre múltkor benéztem, kb 100 vírusos "hi", meg "re: your details" témájú szar fogadott:))

    Egyébként van egy csomó jobb ingyenes mail szolgáltatás, nemtom miért nem állnak át rá az emberek, ha ennyi baj van ezzel. Én is csak a regisztrációkhoz használom a frees címemet.
  • Trade
    #128
    Nálam nem megy most a levélírás.Nem akar betöltődniz
  • 0ppika
    #127
    Már megint nem jó!
  • cSuwwi
    #126
    van pop3-a. De legalább megy. Na mind1, te tudod...
  • mikike
    #125
    a primpostával meg az a baj, hogy...

    már nem emlékszem mi, de anno nem tetszett (talán nem volt pop3a?)

    most meg már nem akarok cserélni
  • cSuwwi
    #124
    akkor ottvan a primposta pl. Igazhogy időnként túl van terhelve, de legalább megy. Nekem évek óta az van, és meg vagyok vele elégedve...
  • mikike
    #123
    de a net szolgáltatód akármikor változhat...

    az outlook express meg nem ad emilcímet...
  • cSuwwi
    #122
    naaa... pl. ott van net szolgáltatódtól kapott e-mail. Meg ott van pl. az Outlook Express (bár azt nem ajánlom)
  • mikike
    #121
    mert nincs más
  • cSuwwi
    #120
    "baj van a freemail-el"

    Mikor nincs baj a fríméllel? Miért nem használtok mást?
  • zaki
    #119
    nálatok most működik? nekem nem nagyon :(
  • mikike
    #118
    mi baja van már megint??
  • kasika
    #117
    ja, hozzáteszem, hogy én a freemailes címemről akarok levelet küldeni, nem pedig a szolgáltatótól kapott címről...
  • kasika
    #116
    áh, de van... vagyis a freemail FAQon ki van írva, freemail.hu, csakhogy az nekem nem megy... :( Eddig ment, mert vhogy sikerült megépítenem a rendszert, hogy menjen, azt új vinyó, új win és most nemtom mi van, nem vágom és tré, hogy ha levelet akarok írni, akkor ki kell mennem a webes felületre... Nah. Érteni? :D
  • mikike
    #115
    a freemailnek nincs smtp címe, azt a net szolgáltatód adja
  • kasika
    #114
    Öööö, izzé... Nekem POP3mal megy, csak néha nem... De a kérdésem az lenne, hogy tudja-e vki a freemail smtp címét Outlook Expresshez...? Mert az nekem vmiért szarakszik... Ja és ne mondjátok, nem fogok másik progit használni és új mailcímem sem lesz, mert már ez van kb 4 éve... Előre is thx
  • GregSB
    #113
    Nekem eddig mindig bejött, az ön készülékében van a hiba! :D
  • mikike
    #112
    igen a freemail már megint szarakodik

    másrészt én is kipróbáltam a vipmailt és az még többször nem volt elérhető
  • GregSB
    #111
    Én már rég váltottam vipmailra...

    Ezerszer jobb a dizájnja/kezelhetősége (4 sort kell ktitölteni a regisztrációhoz, freemailen meg oldalakon át kell töltögetni minden hülyeséget) és ami a legfontosabb hogy nem sz@rakodik már 1 hónapja mint a freemail.
  • Fefe
    #110
    vagy azóta is a worm bénítja :D
  • Bucser
    #109
    pop3-n keresztül beugrik egyszer egyszer:)) 2 fiokom van az elsőt mindig csont nélkül nézi a 2.-nál már TCp-Ip hibat ír:))) Haldoklik a server vagy csak keskeny a nyaka és folytogatjak? Vagy ujabb Worm terjed?
  • Fefe
    #108
    Nekem már 1 hete nem megy. Még csak be se jelentkezik. Asszem váltok másra
  • Evil
    #107
    detto, azsem kiprobalom azt amit kaptam az axi hoz, bar ahogy hallottam az se jobb :(
  • Breki33
    #106
    nem megmondtam? P
  • DJ Skyline
    #105
    megint gecizik a freemail!
    nektek nem?
    nekem vagy azt írja ki hogy "Adatbázis hiba!
    Később próbálja újra",vagy azt hogy Érvénytelen azonosító...de ha 1x sikerül is belépni akkor vagy qrva lassú,vagy éppen jó...de a jó az eléggé kivételes eset!
  • OPM
    #104
    de már hónapok óta ez van... :(
    lehet, én is váltok valami másra
  • BADE
    #103
    Most már vipmailt használok,szerintem negyon gyors és kinézetre is kafa!
  • davos80
    #102
    A tetü anyját freemailnek!!!Már megin' fos!!!Az adatbázishibás k*rva anyját!!!
  • hen-tes
    #101
    rohannyá el ! : )
  • mukika
    #100
    100