25
  • MaDFoX
    #25
    Egyebkent meg most jutott eszembe:
    Ha a spemmerek szarnak arra hogy en nem akarok buzi illegalis hirdeteseket olvasni, akkor en is szarok arra hogy mit rinyalnak az "eloadok" a cadillac-okban ulve. (nem mintha osszefuggne, de igy esik jol)
  • MaDFoX
    #24
    Marrrhasag!
    Azt csinalok a gepemen amit akarok, legfeljebb ezentul nem akarok windowst - palladiumot futtatni, jatszani, mittomenmitcsinalni, maradok annal ami ingyen van vagy jol el lehet lopni es szarok a halakra... :S
    (majd ha akkora lesz a fizetesem hogy vasarolgathatok osszevissza, vagy erdemesnek tartok ra valamit hogy megvegyem akkor...)
  • Pintyőke
    #21
    En a HP helyeben nem vertem volna ezt nagy dobra. Lehet, hogy a kiadoknak kellokepp benyalt ezzel, de szamos kuncsaftot veszitett, az biztos. Kerdes, hogy melyik eri meg neki jobban.

    ix: Igaz amit irtal, csak abba is gondolj bele, hogy ezt szepen a visszalyara is lehet foditani. Gondolj bele! Pl.: Mindenki olyan chipet forgalmaz majd amiben a szerzoi jogokat figyelo algoritmus is bele van epitve. Erre Te alapitasz egy ceget, ami olyan chipet gyart, amibol ez a vedelem kimarad. Nana, hogy szarra keresed magadat. Hat ezert IS nem fog egykonnyen megvaltozni a vilag a kiadok kedve szerint. Minden mindennel osszefugg, tehat nagyon at kell latniuk a helyzetet es szinte biztos vagyok abban, hogy ez a strategia nem fog helyt allni. Mostantol maskepp kell tekinteniuk az egeszre, nem ugy mint eddig (aranytojast tojo tyuk).
  • asdasdasd
    #20
    Szegény bőrjakós zenészek ilyen ingyenkajás bemutatókra járnak olyan szarul megy nekik...
  • gz8
    #16
    Ez is pénz kérdése... Ha csak tizedannyit keresnék havonta, mint doktor Tré, akkor már tele lenne legális CD-vel a lakásom

    A jelenlegi fizetések és a CD-k ára közt iszonyatos aránytalanság van. Könnyű a f*szunkat más pénztárcájával verni!
  • juhand
    #14
    Lesz egy-két cég aki abból fog nagyot kaszálni, hogy lesza ja a TCPA-t meg a többi marhaságot. Nem tudom kik lesznek azok, de remélem ők is gyártanak majd jó cuccot.
    ui: ezentúl vigyázz milyen HP nyomtató drivert telepítesz :-)))
  • tomo
    #12
    a jobb szélső - idézem : "az U2 együttes egyik gitárosa" . segítek, The Edge-nek hívják.
  • gz8
    #9
    Gondolom a monochrome/monokróm videókártyára és az XT-re gondoltál
  • FtranX
    #7
    ja, meg még speaker se lesz benne, nehogy valaki cseles módon azon halgasson mp3-at. )
  • [NST]Cifu
    #4
    Nem teljesen vágom a problémát. Ezentúl talán majd a HP PC-ken nem lehet majd MP3-akat halgatni? :)
  • HuAn82
    #3
    "HP is a széllel szemben pisál!" Én is erre gondoltam! :-) Bár egy nőtől ez is érdekes lenne!:-D
  • Cat #2
    az a jobbszélső nem a metallicás csávó? sztm ezek régen is a fájlcserélők ellen voltak, szal nem ujdonság