408
milyen oldalak vannak ezzel kapcsolatban ?
  • HencStein
    #208
    hello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bellohello bello
  • Shadow_THH
    #207
    hello hello
    írd le még húszszor
  • HencStein
    #206
    hello bello
    Valaki tudna nekem segiteni a Kertész Imre :Sorstalanság cimü könyv kellene röviditetbe vagy valamilyen olyan link amibe levan irva nagyon nagyon tömören,vagy 1 e-maillal dobjatok meg linkkel vagy a röviditettel .Thx elöre is a segitségei
    E-mail:[email protected]
  • nyami
    #205
  • HencStein
    #204
    hello bello
    Valaki tudna nekem segiteni a Kertész Imre :Sorstalanság cimü könyv kellene röviditetbe vagy valamilyen olyan link amibe levan irva nagyon nagyon tömören,vagy 1 e-maillal dobjatok meg linkkel vagy a röviditettel .Thx elöre is a segitségei
    E-mail:[email protected]
  • Ben C
    #203
    még van 1 napom kiolvasni a Szigeti Veszedelmet, és még bele sem kezdtem. Valaki tudna segíteni egy olvasónapóval?
  • Vlala #202
    É.A.
  • realbadboy
    #201
    sziasztok! tudna valaki segyteni h Kosztolányi Édes Annáját hol keressem röviden
  • Shadow_THH
    #200
    numerakirály :D
  • hen-tes
    #199
    ez nem az a topic :|
  • Vlala #198
    a rózsa latin nevét meg tudom keresni esetleg...

    többiek: olvassátok el, jól jártok vele. a nők buknak a könyvolvasós pasikra :)(
  • nicknevmax15
    #197
    sziasztok megtudná v-ki adni Umberto Eco-tól a Rózsa neve című könyv rövidített változatát?
  • CLINT EASTWOOD9
    #196
    Ábel a rengetegben-t ismeri valaki?
    Valami tartalmat látott valaki, valamilyen könyvben, vagy a neten?
    Olvastam de jólenne egy kiegészítőnek egy összefogó tartalom vagy rövidítés.
    Én már megnéztem pár oldalon, amiket tuttam, de semmi.
  • asfa
    #195
    A légy jo mindhalálig-rol egy tartalmat nem tud vki adni?
  • Shadow_THH
    #194
    van filmben, vedd ki a könyvtáratokból
  • lazsi
    #193
    Jókai: Fekete gyémántok című regényét kellene elolvasnom sűrgősen! Ha valakinek van olvasónaplója vagy rövidítése és eltudja küldeni a [email protected] címre azt nagyon megköszönném!
  • akyyy
    #192
    elsőbe fél osztály jácotta szinházba:DDD
  • Shadow_THH
    #191
    van róla rajzfilm, majdnem egy az egyben ugyanaz
  • SASboy
    #190
    Az Orwell - Állatfarm művéről nem tud valaki valami rövid elemzést? holnap fogalmazást írok belőle. Fontos lenne! PLS HELP
  • hen-tes
    #189
    Hejderejj..
    Lehet, hogy bennem van a hiba, de valahogy nekem ez most tényleg nem megy.
    El kéne olvasnom Csokonaitól a Dorottyát.. De ez a szöveg!! Olvasom és röhögnöm kell, mert kb mint egy vásári roma.. jó mind1, nem ez a lényeg. Nincs meg valakinek a története magyarítva?
    Fontos lenne, köszi előre is :)
  • Shadow_THH
    #188
    Móricztól az Úri muri meg van valakinek?
  • CLINT EASTWOOD9
    #187
    Twist Oliver olvasmány kéne nekem röviden?
    Kerestem sok helyen, de nem találtam, véletlenül nincse meg valakinek?
  • Shadow_THH
    #186
    ezt is neten keresgéltem hasonló szisztéma alatt, de nagyon minimális anyag van róla :( szal kicsi az esélye hogy megtalálod
  • mammut
    #185
    Beszterce ostroma kellene nekem röviden. Ha valaki tud, segítsen, mert eddig még nem találtam sehol. Köszi...
  • DJ Bee18
    #184
    Értelmes ember lesz belőletek :)))
  • DJ Bee18
    #183
    Mi lehet az a kurva fontos dolog egyébként, amiért nincs rá időd?
  • Mike
    #182
    Itt van megjött Bagaméri
    a fagylaltját maga méri
  • Mike
    #181
    az egy dolog

    de azért pl. értelmiségi körökben ilyet ne nagyon mondj Tolsztojra, hogy: "szutyok szar orosz"

  • Dzsini
    #180
    Alfonzó rulzik! :D
  • Shadow_THH
    #179
    Ánya, csája van? (...) De nem élte meg Dadus! :DD
  • magus
    #178
    Ne menjünk bele, nem szeretem az oroszokat. Láttam színházban párat, és olvastam is, de nem tetszenek. Unalmas, és ráadásul a legtöbb a lelki vívódásról szól, amit nekem kurvára nincs időm elolvasni.

    Trax amugy megtaláltam röviditettben utolag, a polcomon.
  • Johnyy
    #177
    puska.hu!!! elhatároztam hogy kiolvasom életem 1. kötelkezőyét!! lehet nem lesz belől semmi!!!!
  • traXion
    #176
    Nem utolsó pillanat, az ma van. :D

    De már szereztem.

    A puska.hun meg csak elemzés van, szal nem rövidített.
  • Vlala #175
    ez elég meredek kijelentés volt...
  • Mike at home
    #174
    iiiiiiiiii

    azert Tolsztojra ilyet mondani

    en a fold ala sullyednek szegyenemben
  • magus
    #173
    trax, nem valaszoltam, mert nem volt meg, sot asse tudom melyik szutyok szar orosz irta:)
  • Mike at home
    #172
    de miert utolso elotti pillanatban ju eszedbe

    (mondjuk en is akkor szoktam, pedig mindig megfogadom, hogy utoljara :)))
  • traXion
    #171
    köszi
  • Shadow_THH
    #170
    fuhh ivan iljics hadd gondolkozzam... Azt hiszem hogy google volt nálam, meg a puska.hu-n is fenn van ingyen.
  • traXion
    #169
    Azt hiszem így nem megyek át az olvasmányellenőrző dolgozaton, de azért köszi. :)