1957
Star Wars: Republic Commando
  • InfectedMann
    #1811
    Most olvasom, hogy 3 rész van össze vissz? A Kashyyykkal vége is az egésznek? Hát ez nem tartott sokáig. Ha tegnap nem DVDzek végig is vittem volna az egészet
    Aszittem sokkal hoszabb ez a játék
  • roblee
    #1812
    Hogy élveztem ezt a game-t. Lehet megint nekiesem. Én mondanék semmi rosszat a grafikájára. Nekem nagyon tetszett az is. Remélem lesz folytatása, bár egyelőre ezzel kapcsolatban nincsenek hírek.
  • InfectedMann
    #1813
    Ez a Kashyyyk eléggé megizzasztott :)
    Kár, hogy ilyen rövid volt ez a gém :(
    Szívesen röpködtem volna akár a levegőben mint a 3. rész elején vagy hasonlók.
    Remélem tényleg lesz folytatása vagy valami :)
    Nekem nagyon tetszett.
  • InfectedMann
    #1814
    Amúgy tényleg nem lehet senkinek egy szava se erre a gémre :)
    Grafika, Zene, Hangok (főleg 5.1 -ben), MI is elfogadható... tehát tényleg nagyon ott van.
    És tényleg nem az a fejvesztve rohangálok típusú FPS :)
  • roblee
    #1815
    5.1-ben én is kipróbálnám. Majd ha lesz rá keret, akkor beruházok.
    Már most érzem, hogy a hétvégén újra teszem és hanyagolom a Splinter Cell:DA-t.
  • peti94
    #1816
    szar a videókártyád
  • peti94
    #1817
    hülye
    az a küldetés hogy vedd fel a snipert
    utánna kell kirobbantani
  • fsgh
    #1818
    nem tudjátok hogy lesz-e második része?:)
  • Alwares
    #1819
    Hát jó lenne 2. rész, Unreal3 engine-el... Egyébként most szedtem le megint asszem kijátszom újból :)
  • adios
    #1820
    Tudnátok adni egy cracket plz?Mert a cd-n nincs rajta és nem találok olyan verziót ami működik is.THX!
  • tomifiu
    #1821
    CSá valaki tudna küldeni cracket?
    Köszi
  • psanchez
    #1822
    Sziasztok,

    Multiplayerben szeretnék játszani, de mindig ledob a szerverről, mert már vki játszik azal a kóddal amivel én. Persze én is egy tört játékkal nyomulok:(. van vmi megoldá, hogy kikerüljem ezt?
    Köszi
    L
  • skynlyne
    #1823
    hali

    tomifiú:a www.gamecopy.com-on le lehet tölteni
    ha nem találod ad meg az e-mailcímedet és elküldöm

    ENNYI
  • Seth
    #1824
    1 hónap alatt talán már megtalálta...
  • sariol
    #1825
    CSá all
    Nekem is ugyanolyan problémám van mint psancheznek tehát hogy kiírja hogy a kód már megeggyezik ha valaki tud rá valamit mondani az megköszönném.
  • Deagle
    #1826
    Tudok rá valamit mondani: vedd meg! már mindenhol kb 4-5 ezerért megkapható, és nem lesz vele semmi probléméd
  • sariol
    #1827
    és illegálisan nem lehet megoldani?
    mert azért 4-5 ezer csak azért mert most játszok vele egy hónapig az sok...
  • Deagle
    #1828
    direkt ezért találták ki azt a kódot hogy anélkül ne lehesen multiplayer-ezni. ezért szerintem illegális megoldás erre a problémára nincs. max addig probálkozol azzal a kódal amit épp használsz, amíg épp nem játszik vele senki.
  • sariol
    #1829
    ok, kösz
  • csincse
    #1830
    hy all! figyu nem eredeti a rc-m !-hol tok nézni feltört servert??-vagy pls adjatok már ip-t !!! előre is kösz!
  • mark10
    #1831
    Én átt tok küldeni akárkinek KREKET msn-en!
    Az msn címem a következő:[email protected]
  • szeor
    #1832
    jó ez a játék
    kár hogy az ötperces pályán nem jutottam túl, mert g**imódra oldották meg..
    diretk külön metegettem, hogy lássam az időt, 3 perc alatt végigmentem, de amint az utolsó ajtón bemegyek, mindjárt csak egy percem marad.. az meg ugye kevés..
    ez tartott két napig, majd eltörött a fülesem, így letöröltem, mert ennyit ez a sz.. nem ér..
    kösz lucasarts.. egyélmény volt..
  • tommygiant
    #1833
    Csáh!
    Kicsit régi a kérdésed, de azért válaszolok:
    http://www.xfire.com
  • kékherceg
    #1834
    Sziasztok!

    Már többen kérdezték,de jó megoldást még senkinek sem írtak, ezért teszem fel újra. Betölti az első pályát a game és kilép. A kártyám egy 8600-as nvidia, szóval nem arról van szó,h gagyi. Rétettem no cd/dvd crack-et, de az sem használt. Tud valaki segíteni?
  • norbi56
    #1835
    hello mindenk valaki tud nekem küldeni 1 cd key-t(CD-kulcsot)?
  • raptor22
    #1836
    5b96-86b4-8685-a6b5-eu20
    2b80-4f0e-2a1f-ff70-eu20
    87b1-7c84-1227-4e5c-eu20

    egy pár cd kulcs. Vki megtudná mondani hogy honnan tudom letölteni azt a no cd/dvd crack-et?mer kéri a cd-t.előre is köszi
  • raptor22
    #1837
    megvan a crack.
    viszont kilép amikor elindítanám az 1. pályát.
    az a pixel shader v micsoda az fontos hozzá? lehet h azért lép ki?
  • norbi56
    #1838
    köszi
  • adammmmmmm
    #1839
    Valaki meg tudná mondani hogy a játék mért dob ki?
    a fő menüben még semmi baj eindítom a játékot végig megy a the begining alati töltés és aztán kidob egy olyan hiba üzi vel hogy az exe hibát észlelt.
    Nem értem mert az előző gépemen működött és ráadásul a játék is eredeti.
    Valaki tudna valami megoldást?
  • Deagle
    #1840
    telepítsd újra
  • zserrbo
    #1841
    Valaki meg tudná mondani miért lép ki rögtön az új játé indításánál, azaz az első pályánál? betölti fullra aztán kilép vagyis ha közepesre veszem akkor kilép, ha fullra akkor meg úgy marad. Jó gépem van szóval ez nem lehet gond.
    Látom másnak se tudták megmondani miért :(
  • zserrbo
    #1842
    nálam nincs hibaüzenet sem
  • zserrbo
    #1843
    Meg fura, az is, hogy a menüben krv-ra érzékeny az egér, alig lehet eltaláni valamit is. hiába veszem le 6-ról 1-re. Aztán betöltésnél normális lesz, remélem nem mondtam hülyeséget, asszem van kurzor betöltéskor. Nem nézem meg még1x. 2 egérre is néztem, az egyik USB másik PS2 :)
  • gyuri12
    #1844
    a belly of the beast(asszem) pályán mit kell csinálni akkor,amikor egy nagy terembe érkezünk,mindenhonnan droidok jönnek,és a plafonon van 3 ágyú, középen egy konzol, odaküldtem egy katonát,bevédtem a környéket,jöttek az ellenek,és bumm.felrobbant az egész,és mindenki meghalt.mit kell ott csinálni?
  • Seth
    #1845
    a konzolt kell basztatni asszem 1 teljes percig, szóval rohadtul kell sietni(az odajutáskor fuss mint a meszes) és lőni az ellent, mert kell még kb 10 másodperc amíg kimenekülsz. Rohadt idegesítő rész
  • gyuri12
    #1846
    bazz.akkor kezdhetem előlről...
  • Slig
    #1847
    Na látom hogy mindenki akinek geforce 8-a van szenved ezzel a problémával hogy fagy a game amikor betöltené az első pályát. Nekem gf8500gt-m van. A kérdésem az lenne hogy nincs erre megoldás?
  • AlbyCobra
    #1848
    Hi all!
    Gondolom már sokszor felették ezt a kérdést,de Felraktam a játékot megcrackoltam és azt írja hogy rakja be az eredeti cd-t/dvd-t
    egyik ismerősöm mondta hogy töltsek le sr7.stopot de azzal sem működik. Tud valaki segíteni?
  • Borat
    #1849
    Üdv mindenkinek!
    Lenne egy nagy problémám.Feltelepítem a Republic Commando-t és ahogy új játékot akaro kezdeni,a betöltési képernyő után kidob a játék a Windows-ba,azzal a hibaüzenettel,hogy a RepublicCommando.exe hibát észlelt,ezért leállt,a fájlok amikkel dolgozott,valószínűleg elvesztek.
    A videókártyám: NVIDIA GeForce 8600 GT

    Valaki tud nekem segíteni?Ahogy látom,már mások is ezzel a gonddal kűzdenek.Ha valaki tudna nekem segíteni,azt nagyon megköszönném!
  • Slig
    #1850
    Megvan a megoldás. A bump map-et le kell szedni low-ra. Sajna gf8-as vga-kon ez van... de nem lesz sokkal rondább