556
Senki nem veszi észre, hogy átverik a nézőket???????
  • PetruZ
    #273
    Még az is lehet. Ugyanis elköltöznek a Fehérvári útról. A Budafoki úton, a Camponától nem messze, a 6-os út leágazásánál (ahol a benzinkút meg a "meki" van) épül az új székházuk. :)
  • Taranov
    #272
    A szenny magyarországi képviselője újabb ízléses reklámmal állt elő.
    A győzike show ajánlójában egy kutya szarik.
    Ezt kell néznie annak, aki nézi a TV-t.
    Ilyenért szerintem büntetést kéne adni, bár őket az sem nagyon zavarja.
  • Mészy
    #271
    Tuti, hogy 2* ugyanazt láttam. Azért nyitottam ezt a topikot, mert teljesen kész lettem ettől az átveréstől!
  • Taranov
    #270
    A híradójukban mindig kétszer annyi halott van, mint máshol :D
    Egyébként a TV2 a legrosszabb híradóban szerintem, mert mindig kinyilvánítják a véleményüket a műsorvezetők.
  • Taranov
    #269
    Nagyon színvonaltalan a Benne leszek a tévében, de azért jópofák ezek a hülyék :)
    A zsűri most összeszedte magát, az első adásban már sajnáltam a résztvevőket, mert leugatta őket a zsűri.
  • Cicero
    #268
    Hát igen, ez mondjuk eléggé dúrva... De nincs mit tenni, ha panaszt adsz be kiröhögnek... Én is csak a híradót meg max. a Fókuszt nézem ha valami normálisat adnak benne...
  • Cicero
    #267
    Figy... Nekük volt annyi eszük és szerencséjük hogy elmentek színésznek, avagy komikusnak...
  • Cicero
    #266
    Biztos hogy a délutáni kvíz műsorokat nem adják le 2x egymás után ezt én nemtom hogy Te honnan szűrted. Álltalában amikor hazajövök suliból, bekapcsolom a tv-t és nézem a nevetséges 0681320320-ukat, és röhögök a hülye embereken akik betelefonálnak, de én még egyszer sem láttam hogy leadták volna 2x azt a műsort, és ha ezt is csinálják, van annyi eszük, hogy nem veszed azt Te észre... A beszavazó show-ról, meg az ilyen Való Világ hülyeségekről nekem is az a véleményem hogy csalás az egész... Főleg most itt van a Benne Leszek a TV-ben... Hogy az mekkora egy f***g... Arra is ki jelentkezik azt nemtom...
  • a.carkey
    #265
    Én képzelődöm, vagy a másik szenny, a Blikk fóruma is megszűnt? :)
  • Taranov
    #264
    A Pofa be! nagyon jó volt, aztán a szintén 2003-as Balhé is ment valamelyik kereskedelmi csatornán, szóval tényleg vannak jók. Meg ugye a Barátok Közt, az a non plusz ultra :)
  • MagyaR
    #263
    Azér vannak jó műsorok rajta.

    Meg gondolj bele, azt mindenhol belehet fogni : D.

    Habár a tv2 azzal, hogy vasárnap leadják a pofa be-t, ami 2003-as film.
    2003 nyarán vagy ősszel vetítették asszem.
    Tehát ezzel kiütötte a ringből az rtl-t.

    Mert ezt a pofa be-t még a hbo-n is simán vetíthetnék.
    Ottis pl. a Gyűrűk ura 1-et csak 2 év után vetítették.

    Monnyuk szntem a 3-at is csak jövőre fogják.
  • Taranov
    #262
    Mert nincs szükség az RTL Klubra. Egyébként találó, amit DJ Bee18 mondott, de azért ha reálisan nézem, jó, hogy van RTL Klub, mert néha azért megtekintek rajta egy-két műsort, bár így is fáj, hogy hülyítik az embereket.
  • winnie
    #261
    miért?
  • DJ Bee18
    #260
    egy parkolóház hasznosabb lenne az egész RTL Klub épülete helyett, ezzel mindent elárultam
  • Taranov
    #259
    Attól tartok azt nézik.
  • Garfield
    #258
    Igen, valahogy én sem értem, miért hiszik azt a kereskedelmi tévéknél, hogy a néző annyira hülye, hogy a B-kategóriás, iszonyúan vacak akciófilmet nézi, bezzeg a Gandhi-ról elkapcsolna.
  • winnie
    #257
    megfordítanám - örüljünk, hogy mennek olyan filmek, mint a gandhi. nyilván egy kereskedelmi tévé inkább tömegigényeket elégít ki, mintsem ugényes rétegekhez szól főműsoridőben. (sajnos ez a világrendje, nem véletlenül vezetik magasan a bulvárlapok az újságeladási staisztikákat - érdemes összehasonlítani a story 450ezres példányszámát a magyar narany vagy a heti válasz (hogy mindkét oldalt megemlítsem) 40ezres példányszámával) vagy a blikk 350ezres példányszámát a 95ezres magyar nemzettel vagy az 50ezres magyar hírlappal)

    nokomment. tömegigényeket kell kielégíteniük az ilyen csatornáknak, ha tetszik, ha nem (jóhogy nem tetszik, de egy ker. tévének nyereséget kell prdukálnia, nem?)
  • Tikal #256
    szerintem az a durva hogy mindig ilyen szar filmek mennek főmusoridőben mint ami a Gandhi előtt ment az a virusos genyo meg atomvonat halálvonat stb, a jo filmek meg mindig 11 után vannak....
  • winnie
    #255
  • Garfield
    #254
    Na jóóóó, de legközelebb mondjuk a Találkozásokat szakíthatná meg egy Gandhi...
  • csokkoli
    #253
    Tisztelt Rtl Klub!
  • winnie
    #252
    bizony, de sajnos ők előre szóltak:

    22:50 Gandhi (angol-indiai történelmi dráma, 1982) 180' (12)
    00:35 Találkozások (12)
    00:50 Gandhi (ango
  • Garfield
    #251
    A ká anyját a csatornának, nézném a Gandhit, erre benyomják azt a gagyi és vérciki "Találkozások"-at.
  • nagykispeter
    #249
    Milo és Szabolcs ,így akartam
  • nagykispeter
    #248
    Hát igen ,de az a balfasz majka egyszer elszólta magát a tv-be hogy ismeretség kell hozzá hogy valaki bejusson.De az is lehet hogy párt igazolvány is kell.Pl. a nyertesek Milo szabolcs(azt hiszem így hívják)
  • winnie
    #247
    A Való Világra visszatérve pedig ebben ez a legrosszabb, hogy ennyire alulművelt, és tehetségtelen embereket néznek a nézők.

    ez miért baj? ki kellene kötni, hogy vetélkedőbe, egy játékba csak intelligens emberek jelentkezzenek?
  • Taranov
    #246
    Ha már egyszer meglátom milyen a szobád, levonom a következtetéseket :)
    A Való Világra visszatérve pedig ebben ez a legrosszabb, hogy ennyire alulművelt, és tehetségtelen embereket néznek a nézők. Pl. a focisták sem valami műveltek, de ők legalább valamit tudnak, ami érdekes, viszont a Való Világosoknál egy kicsit érdekes, hogy mindegyiknek megjelenik egy lemeze, meg írnak róluk az újságokban egy ideig, aztán ennyi.
  • Mike
    #245
    különben hogy tudna téged megítélni? látnia kell :)
  • Garfield
    #244
    De könyörgöm, neked mi közöd van ahhoz, hogy milyen színűre festem a szobám (én látom nap mint nap, te nem, én élek benne, nem te), hogy milyen műsort nézek (én nézem, nem te, én tudom, hogy engem mi szórakoztat, nem te)???
  • Taranov
    #243
    Hát igen. De ez vezet az emberek elhülyítéséhez. Azzal foglalkoznak az emberek, hogy mit mondott az Ágica, meg a Majka, akik annyira műveletlenek, hogy semmi helyük Vágóval szemben a Legyen Ön is Milliomosban.
  • Mike
    #242
    azok meg komálják, hogy hülyítik őket
  • Taranov
    #241
    Hát egyáltalán nem relatív az ízlés.
    Elviekben igaz az, hogy nem létezik rossz ízlés, de a gyakorlatban nem.
    Ha a te szobád rózsaszín, és barokk freskó utánzatok vannak rajta rózsaszínben, akkor joggal mondhatom rád, hogy rossz az ízlésed.
    A való világban olyan emberek szerepelnek, akikre azt lehet mondani, hogy egyszerűek.
    Néha 10-10 percet láttam belőle, és nyelvi hibákkal küzködő emberek beszélnek olyan egyszerű dolgokról, hogy akit ezek érdekelnek, arra senki sem mondja, hogy nem egyszerű, csak eltér az ízlése azokétól, akik történelmi folmeket vagy művészeti előadásokat néznek.
  • Garfield
    #240
    És te honnan veszed a bátorságot, hogy amúgy két panelprolizás közben előírd bárkinek is, hogy mi a jó és mit kell nézni? Az ízlés relatív és ne akarja senki sem rákényszeríteni a sajátját a másikra.

    Nem a nézett műsor határozza meg az embert, hanem az ember (jelleme, gondolkodása, műveltsége, hangulata, stb.) határozza meg a nézett műsort.
  • Taranov
    #237
    De itt nem az a baj, hogy nekem nem tetszik, hanem az, hogy hülyíti azokat akik nézik.
  • Taranov
    #236
    nem tudom
  • Taranov
    #235
    Én kivételesen ismerem, de nem minden versét, nem is mondom, hogy Ady szakértő vagyok.
  • Mike
    #233
    vagy a második kerületben, társasházban
  • Mike
    #232
    Ady rengeteg verset írt, ez kevésbé ismert

    pl. én sem ismerem
  • csokkoli
    #230
    Röhögtem régebben az ágica nevű faparaszton,hogy nem tudta ki volt Madách! Ilyen birkákat minek tesznek adásba?
  • PetruZ
    #225
    Ma újabb példát láthattunk erre. A déli híradó szerint fingja sincs senkinek, mi történik az oroszoknál, meg beszakadt az iskola teteje, eközben már majd' egy órája ment az élő adás a német rtl-en és a cnn-en és mutatták, hogy sorra hozzák ki a gyerekeket, felnőtteket, mindenki rögtön a vizespalackoknak ugrott, néhány embert bekötözve cipeltek, mások egyszerűen elájultak a kimerültségtől, stb. Az m1-en sem délben, sem a fél 1-es világhíradóban nem tudtak semmiről, csak valami "meg nem erősített információkról".