119
avagy mire készülnek?
  • Ronny
    #119
    BUÉK!
  • akyyy
    #118
    BuéK!
  • akyyy
    #117
    szép éles a tükröd
  • angello
    #116
    mak makkk mak makkk mak

  • [HUN]PAStheLoD
    #115
    támadni fognak .. ez biztos ;]
  • akyyy
    #114
    :(
  • nemcsakfeel
    #113
    már köztünk vannak ? a franc!!
  • The Garrett
    #112
    Asszem ez a legmegfelelőbb topik erre. Emailbe jött:
    KOMOLYAN GONDOLJA az illető
    "" Hiaba torlom le az Internet Explorert a geprol a Task Managerben meg
    > mindig azt irja hogy muxik, virul es fogyasztja a memom rendesen.
    > iexplorer, stb. Valami otlet?
    >
    ""
  • Prank
    #111
    májk hemö!!!555
  • akyyy
    #110
    Majmok Bolygóka!!!!!!444
  • Xboxman
    #109
    MAJMOK!!!!!!3333
  • akyyy
    #108
    hmm
  • degenerator
    #107
    khm
  • nemcsakfeel
    #106
    egyest nem kapok?
  • selwik
    #105
    Jól van fiam leülhetsz:))
  • FtranX
    #104
    mér megint megint flémelni????!
  • nemcsakfeel
    #103
    Ha nem érted, talán olvasd el mégegyszer hátha rájössz!!! gyökérkém.

  • FtranX
    #102
    A discovery-n volt egy műsor a stigmákról és ott nagyon jól körüljárták a dolgot.
    Több konkrét esetet is megvizsgáltak és arra jutottak, hogy a legtöbbnél "vallási önkívületben" tudtokon kívül saját maguk okozhatják a sebeket (dörzsöléssel, vegyszerekkel) Nem azért, hogy átverjenek bárkit is, hanem azért, mert annyira erős a vágyuk Krisztus szenvedéseinek átélésére.
    Ugyanakkor megemlítették a psziché szerepét is. mutattak egy kísérletet, ahol a hipnotizált alanynak a karjához nyomtak egy pénzérmét és azt mondták neki, hogy az tűzforró volt. Kis idő múlva az érme helye bepirosodott, majd pár óráig úgy is maradt.

    Szóval érdekes téma.
  • Loál János #101
    Kiló, zsííír!
  • Loál János #100
    Pszichosebészet stigmásoknak. :D
  • magus
    #99
    gondolom mivel azorvostudománnyal szoros kapcsolatban áll a pszichologia, ezen belul is a sebek, gondolom van:)
  • The Garrett
    #98
    soten van pszihologia?
  • hen-tes
    #97
    én úgy hallotam meg úgy rémlik hogy 8 részes.. de nagyon nem biztos.. ::)
  • magus
    #96
    Multkor lattam egy erdekes riportot a Sote Pszochologia tanaraval, a Stigmakról, vagyis, hogy emberek elszenvedik Jézuis sérüléseit. És elismerte, hogy ez létezik, bár sok a csaló, de szerinte az emberi tudat képes előidézni séüléseket magéban ha a tudat olyan magas szinten akar vmit. Onnan látszik, hogy ők maguk idézték elő (tudtokon kivul), hogy a tenyerukon jelentek meg a sebhelyek, holott a középkori freskok, és még ma is, hibásan ábrázolják Jézus keresztrefeszítését, mert nem a tenyerébe, hanem a csuklójába verték a szeget. Bár ez nem tartozik ide, de szte m érdekes...
  • Punker
    #95
    az új Majmok bolygója.
  • FtranX
    #94
    nem, mi megy rajta?
  • Punker
    #93
    nézi valaki az HBO-t?
  • FtranX
    #92
    sztem az első rész volt a legjobb. A mai volt a befejező rész? Mert így elég lezáratlan a történet.
  • hen-tes
    #91
    igy van ! :)
  • Balo
    #90
    Most magamat is kijavítanám: 6 részes. Ez már nekem sem tetszik, már túl hosszú a történet. 3-4 rész még elmegy, na de 6...
  • hen-tes
    #89
    és még az hogy túl sok volt belőle
    asszem pont most is az megy :(
  • hen-tes
    #88
    jaj bocs :)
    sztem meg elég izés történet :) (jobb szót nem találtam)
  • Tikal #87
    kigyohoz csak annyit hogy nem tekintik gonosznak pl indiában kinában, inkább nekik mást jelent... és mivel ott ezek oshonos fajok megtanultak ezekkel az állatokkal egyutt élni, és nem félnek toluk, szoval nem a gonoszság jelképei, nem is lehetne hisz számukra minden élolény egyforma ( keleti vallások)

    A kigyo elég fura lény, se lába se uszoi és mégis mozog, kecses, szép és mégis megol egy embert egy kis kigyop is stb, talán ezért fordul elő sok kulturában, egy kecskében nincs semmi érdekes vagy egy disznoban, viszont a kigyoban igen, vgy a macskában :)
  • Balo
    #86
    Csak kijavítanálak... 5 részes, így nehezen trilógia :)
    Nekem tetszett, szerintem érdekes történet, bár egyáltalán nincs valóságalapja.
  • The Garrett
    #85
    nem is rejtélyes csak érdekes:)
  • hen-tes
    #84
    tehén.. na az egy szent állat !!
    és ő a legokosabb és egynapon az uralmuk allá hajtanak mineket !!(jól írom ? :)
    És a majmok lesznek a tehenek háziállatának(ember) a kajája !!
  • szurmakotium
    #83
    Goualdok rlz
  • FtranX
    #82
    mi az, hogy mindenki ezt választja? :) talán inkább sok helyen előfordul, hogy ezt választották.
    olyan hely is van ahol a kígyó szent állat.

    Én nem látok ebben az egészben semmi rejtélyeset.
  • szurmakotium
    #81
    viva monkeyz
  • hen-tes
    #80
    szal..
    láttátok a majmok bolygólya trilogiát amit most adtak le a tívíben oszt huáááá..
    szal ez az eegész egy baromság.