Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#67731
Szia!

Asus GTX560Ti DirectCU II 173Font ez nem lesz "karcsú" a többi cucchoz képest?

PS3 Slim 250 PC

kifli
#67730
"? RAID? Az 1 terras Samsung F3: 40 font."

aztán napokig mentheti róla az adatait mint én XD

inkább a barracuda...
redmonk
#67729
Rendben. Megfogadtam ,elfogadtam a tanácsokat. Mindent nagyon köszi srácok.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

pointer4
#67728
Neeeee <#idiota>
gurubefree
#67727
£240-ert ilyet mast nem kapsz .... az biztos. Nekem is olyan van mint Solten szomszednak 😊

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#67726
Az, kisse nehez beszerezni, allandoan elkapkodjak... 😊

Saor Alba

Solten
#67725
Koreaban verdakat is nyomatnak.. Hehhhehhee...



link

Saor Alba

redmonk
#67724
27"-n jöhet bármi ahogy írtam is. Ez akkor bestbuy?

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

gurubefree
#67723
50" Plasma ; 32" LCD ; 27" LED monitor ; 22" LED TV + MAJKROVAVE ....mind Samu 😊 ja a blurejt nem hagyhatom ki meg a 2 irot a gepben . muhahahaha

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

pointer4
#67722
Na mikróm nem volt, de porszívó.... azt nee, olyan hangos volt amit kaptunk, mint egy barkasz kipufogó nélkül, és még nem is szívott 😄
Solten
#67721
Ha nem paraznal, kifoghatnad az ev vetelet (LED): link.

Az Iiyama japo ceg, kb, a monitorok es kijelzok hajnala ota leteznek.

Saor Alba

redmonk
#67720
Na akkor valszeg a Seagatebõl WD lesz. Ha eddig nem volt gondom nem kockáztatok alapon 😄
SSD egy Corsair Force 3 lesz.

Kérdésem még, hogy akkor monitor milyen. 23-24" DELL vagy LG ajánlatot kérnék 27" jöhet bármi. scan.co.uk-t használtam az árakhoz eddig

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#67719
Nekem a HDD-ivel se voltak gondjaim. De a mikrojaval es a porszivojaval is qrva elegedett vagyok... <#vigyor>

Saor Alba

pointer4
#67718
"Seagate vagy WD"

Amelyikhez épp kedved van, egyikben se csalódtam soha.

Samsung 2 dolgot tud gyártani, ami jó, és nyugodtan meg lehet venni, egyik a monitor választéka, a másik a reklámhamutartó.
gurubefree
#67717
Ha azt nezzuk hogy a Raid0 hoz 220/250 ming a a 60GB SSD ettol alig gyorsabb es dupla annyiba kerul . Hat akinek masra nem kell kolteni lehet megeri.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

redmonk
#67716
Merevlemezbõl így veszek majd csak nem tudom melyik jobb. Seagate vagy WD. Én mindig WD-t használtam soha semmi gondom nem volt vele. De hallottam jókat errõl a Seagaterõl is. Viewsonic Iyama monitorok milyenek? Mert ha lhet akkor vennék 27col körülit is. Samsungtól semmit sem vagyok hajlnadó venni. Állandóan csak beszoptuk vele.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

pointer4
#67715
SSD Raid 😄

Viszont azon elgondolkodom, hogy ugye a winyónál pont az elérési idõvel van gond, de ha raidbe rakom, akkor az még rosszabb lesz, pontosabban a lassabbik elérésû idejét a másiknak is meg kell várni.
Tehát amiben egy ssd jobb egy winyónál, annál a radi winyó még rosszabb 😄

redmonk: csináld azt amit én, 60gb SSD, és 2*1 TB winyó, azt le van szajva minden 😄
gurubefree
#67714
az SSD-nek pont az a hatranya amiben a Raid jo .... write speed

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#67713
SSD 3 ..... a megfizetheto arkategoriara gondoltam 😊

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#67712
Dell U2311, de ennyiert mar kaphato 27"-es Viewsonic, Iiyama...

Saor Alba

Solten
#67711
Ugy gondoltam hogy az 500-as helyett vegyen inkabb 1 terrasat... 😊 Ha f*sik a Samsungtol van meg valasztek. Kettot, ha RAID-rol van szo, +20 fontert, + 1TB hely.

"3x 500GB mar hozzod is az SSD szintet"

Nem fogod egy SATA 3 SSD-et. 3 meghajtonal meg 3x -os esely az adatelpatkolasra RAID 0-nal.

Saor Alba

gurubefree
#67710
Dell ... ez nem is kerdes. Nekem Samsung F3 van a gepben . 2x 500GB Raid0. Tkeletesen mukodnek.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#67709
ugy gondolod van olyan gyors az a 1TB Samsung mint a 2xSeagate Raid0-ban ? szerintem a leheto legjobb alternativa ha valakinek nincs +£100 SSD-re a Raid0 .... 3x 500GB mar hozzod is az SSD szintet ( gondolok a megfizetheto kategoriara ) es 10x annyi tarolo hely mellett.
60GB SSD csak for op-nak kicsit tulzas ( persze nem vitatott az ertelme ) £80-ert.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

redmonk
#67708
Szeretem a márkát ennyi. Milyen LG vagy DELL monitort ajánlanál max olyan 250fontig? Samu F3 soha nem kellene. WD vagy Seagate

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#67707
A Corsair szponzoral vagy mi? <#alien> Amugy jo kis osszeallitas, egyedul az olcso monitor log kicsit ki a sorbol. Na meg a Performance 3; A SandForce vezerlos OCZ Agility 3 joval gyorsabb es kb. ugyanannyi.

2x Seagate Barracuda 7200.12 S-ATA3 500GB 29Font/db

? RAID? Az 1 terras Samsung F3: 40 font.

Saor Alba

gurubefree
#67706
Lassan 10 ev .... azt mondta ennyit meg megerdemlek . Mondtam ok .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Solten
#67705
Ja hogy az asszony csak ugy meglep olyanokkal amikert nekem konyorognom kell... <#hehe> Nem rossz.

Saor Alba

Her Laca
#67704
Úgyszintén<#worship>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Solten
#67703
Rendben kollega, errol ennyit, a jovoben atsiklom a legbol kapott hulyesegeiden... <#worship>

Saor Alba

Her Laca
#67702
Nem vitázom. Legyen 100 fok és béke😊 Így te is jobban alszol ,nekem meg mindegy😊 Térjünk vissza e kis kitérõ után a topik eredeti témájához😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Solten
#67701
Most megfogtal, elfelejtettem hogy neked az Anus-fele van 😊 A hiperszuper hutojuk se fog 25 fokkal huvosebbet csinalni, max. 10-el. 😊

Saor Alba

Her Laca
#67700
Ahogy gurubefree az övét😊 neki alacsony a kártya hõfoka,mindenki másnak 80-90 ,mégse vontuk kétségbe a szavát. De keress még táblázatokat😊 én megyek aludni😊
Egyébként én játszom kollega😊 nem furmarkolok! Még egyszer mondom ez nem az amikrõl te teszteket hozol😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

redmonk
#67699
Srácok. Nem sokára költözöm ki Angliába és szeretném a véleményeteket kérni a géprõl amit kint hoznék össze. Kérlek ne mint egy újgazdagra mert nem vagyok az tekintsetek csak hát ott jóval komolyabb a fizetés.

Corsair 600T White 130Font
Corsair HX650 88Font
Asus P8Z68-V PRO 148Font
Intel Core i5 2500K 156Font
Corsair H80 Hydro 82Font (A házban elõl,felül,oldalt 1-1 200mm-es venti)
Corsair Dominator 2x4GB 1600MHZ CL9 97font
Asus GTX560Ti DirectCU II 173Font (Egy életre elegem van az ATi dolgaiból)
Corsair Performance 3 64GB 93Font
2x Seagate Barracuda 7200.12 S-ATA3 500GB 29Font/db
LG 10x Blu-Ray Writer 65Font
LG E2360V-PN 179Font (Samsung kivételével minden egyéb javaslatot elfogadok)
Összesen: 1269 font

Amire használni fogom. Játékok közül csak az APB Reloaded. Ezen kívül fotó, videó szerkesztés és hasonlóak. Majd lehet, hogy dualmonitor rendszer is lesz meglátom, elsõ körben biztosan nem. Magamat ismerve 2-3évig tökéletes lenne. Márka hû vagyok, és szeretem a lehetõ legtöbb komponenst egy márkából venni. A Blu-Ray író az nem miattam van.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Solten
#67698
Tudsz vele azert futeni is:

Saor Alba

gurubefree
#67697
Na .... az asszony pajtars meglepett a The Witcher 2-vel ma . Holnap proba . Elvarom toled is hogy felmutass valamit 😄

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Her Laca
#67696
Ja a logó az a te tiszteletedre készült😊 Elég késõn vetted észre😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Her Laca
#67695
Igazad van😊 Most nézem van ez 100 fokos is. Most jobb?
Jelzem a ref 80 fokos😊 Ezt meg elrontották avval a bitang hûtõvel. Le is kell fûrészelnem belõle.
Na hanyagoljuk a témát. Igazad van mint mindig😊

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

pointer4
#67694
VGA flamewar 😄
Her Laca
#67693
Isten õrízen ettõl . Eszedbe ne jusson, hallgass rám ,legalább most az egyszer😊 Ki a fenével vitáznák én ilyen jó ízüket akkor.
Mondom egy rakás vacak az egész.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

Solten
#67692
Igen, minden tesztben terheles alatt min 80 fokos volt a kartya, ennyire azert nem kene zoldhalyogosnak lenni (cuki a kis logod)... 😄DDDD Na mindegy, termeszetesen hiszunk neked, a tesztoldalak ugy is baromsagokat mernek es irkalnak... 😊)))

Saor Alba

gurubefree
#67691
Az istenit ....holnap veszek en is egyett. Ha masra nem is papir nehezeknek jo lesz.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Her Laca
#67690
Ha még csak a paszianszal lenne. De szim közben is😞 Nem tudom mitévõ legyek,lehet ki kell vennem a plusz ventiket amiket a AMD-s kártya miatt kellett betennem. Ez így nem járja na. Lehet eladom a francba .Nem akar nekem itt forrni. Téli estéken mi fogja a lábam melegíteni .<#falbav>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

pointer4
#67689
Ne figyelj rá, csak irígy 😄
Solten
#67688
65 fokos passziansznal, derek, csokolgasd meg az Nvidia mernokoket... <#vigyor>

Saor Alba

pointer4
#67687
<#eplus2> Én visszavinném, hogy átverek 😄
V43 1105
#67686
XDD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Her Laca
#67685
Nem jó. Rohadjon meg csak 65 fokos. Megszoktam a jó 80 at a radeonon,és oszt nem értem mi ez a trehányság NV éktõl,pedig mindenki mondta ,hogy jó meleg lesz. Többek közt azért is vettem,hogy a fûtésbe besegítsen. Erre jól kicsesztem magammal . AH,hagyjuk is mert ideges leszek.

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

pointer4
#67684
Viszek tojást, csinálunk rántottát ? <#beka3>
Her Laca
#67683
Az eredeti az a kalapos😊 A cigis verzsön az csak utána jött.😊

580 at hagyd már😊 Vacak egy hardver,szót sem érdemel. Ne is vegyen senki,elég ha én "szívok" vele.😊<#ravasz1>

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

gurubefree
#67682
<#smile>csak vicc volt. Amugy az nem kalap hanem cigi. Mondom
hogy ez az 580 nagyon rossz hatassal van rad

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;