Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h
Saor Alba
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Saor Alba
Az attol hogy valaki letakaritotta rola a port még nem lesz uj és attol hogy most minden a gyári értékan megy még egyáltalán nem biztos hogy nem volt szénné tuningolva eddig, ezt nem látod nem tudod ellenörizni csak azt veszed észre hogy valami nem ugy fog müködni ahogy kellene, ja és elöbb utobb észre fogod venni hogy gyenge a gép ez meg az nem megy el rajta és hamár most hogy még meg sem vetted már tuningolni kell eleve rossz jel. igy várj vele még egy kicsit és vegyél egy uj konfigot mert a most fellelhetö legalso kategoriás alkatrészek is gyorsabbak mint amik a használt konfigba van.
Processzor AMD Athlon II X2 260 3.20GHz AM3 BOX 1 db 13.813 Ft
Memória KINGSTON 1024MB DDR3 1333MHz CL9 KVR1333D3N9/1G 2 db 5.775 Ft
Videókártya ASUS EAH5570/DI/1GD3(LP) PCIE 1 db 15.750 Ft
Merevlemez WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA2 WD5000AAKS 1 db 9.663 Ft
Optikai egység SAMSUNG SH-S223C/BEWE Fehér 1 db 4.876 Ft
Ház COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430 1 db 9.932 Ft
Táp FSP FSP400-60APN 1 db 8.375 Ft
Összesen 84.995 Ft
Én inkább ilyesmibe gondolkoznék, ezen lehet finomítani még, picit drágábbra jöttem ki mint az általad írt keret. De sztem ne vegyél használtan ilyen gépet, nem ér ennyit. Ez új, garis minden cucc. Erõsebb, jobb. 😊
PS3 Slim 250 PC
Ellehet oket olvasni. Szoval te biztos kivetelezett vagy, vagy pedig csak beszukult a latoszoged attol, hogy neked is az a lapod van. Eljenek a markahu vasarlok akik meg a szart is csokinak nezik. 😄
Athlon X2 4400+
ASUS M3N78
2GB DDR2 800MHz Micron
Geforce 8200 Silent DDR2 HDMI
Seagate SATA2 500 GB
LG DVD Combo
450 W M-tech 12 cm-es ventilátorral
Ralink WI-FI kártya
+ Ezüst ház elöl 2 USB-vel.
Ezt veszem hétfõn 30 rongyért gari nélkül, de újszerû állapotban.
Kéne még bele egy közepse VGA amivel lehet játszani is, és valami komolyabb AM2-es proci, a kettõre együtt lenne 25k-m, tehát nyilván használt hardverben gondolkodom.
Mit ajánlotok?
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Különben sem azt mondtam, hogy ajánld az UD3-at. Nem kell. Viszont minden gyártónak van 24-30k közötti P67-es lapja. Külön kívánság nélkül ne a 44k-s Pro lap legyen az alap. Ezzel az erõvel lehetne a 80k-s extreme-et is ajánlani, mert miért ne.
Téma lezárva.
[merlinw.org]
Mert ez a topic arrol is szol, hogy szart ne ajanlgasson senki, semmilyen penzert.
[merlinw.org]
[merlinw.org]
[merlinw.org]
[merlinw.org]
Az alaplappal kapcs. pedig - és tényleg utoljára, innentõl befejeztem - én is szeretem költeni a pénzt - ki nem? - viszont más pénzét pont itt nem kellene.
Mert akármit mondasz, ha nem akarja a 2500K-t 5GHz felett hajtani, ha nem kell neki Quad-SLI - fõleg, hogy Radeont vesz - ha nem kell neki blutooth port a lapra, ha nem akar két különbözõ gyártó VGA-ját beletenni, akkor baromira kidobattok vele 20 ezer fotintot az ablakon.
[merlinw.org]
De hogy tovabbi jo dolgokat mondjak a laprol, a lapon talalhato egy gomb amivel belehet a nem supportalt memoriakat etetni a geppel, ha esetleg nem akarna elindulni valamelyik nyuglodo rammal.
Tervezed egyébként a komoly tuningolást? Csak mert az kerül +20k-ba az alaplapon.
[merlinw.org]
Mindenesetre teljesen korrekt most mar az egesz konfig. Amin meg faraghatsz ar, az a Pro nelkuli Asus P8Z68-V, par csatolo nincs rajta mint a Firewire kevesebb 2db-al kevesebb sata 3, 2-vel kevesebb usb3 es a DTS surround sensation es 5 ezerrel olcsobb, de ez mar nem oszt nem szoroz.
Mert ha az én kis szerény keretemböl szeretném kihozni a legtöbbet ott már eléggé megfontolando az a pár forint is hogy mi mit ér meg
- RAM DDR3 CORSAIR 8Gb/1866 Vengeance: 24.500,-
Ezekre gondoltam. :-)
De így is egyértelmû. :-)
Kösz a figyelmeztetést!
Így akkor: 248.196 Ft
Mondom nezd meg az arakat.
RAM DDR3 CORSAIR 8Gb/1866 Vengeance: 24.500,-
Corsair 8192MB 1600MHz CL9 DDR3 Vegeance Kit2 - CMZ8GX3M2A1600C9: 25.163,-
De akkor 1866 drágábban vagy 1600 olcsóbban?
RAM DDR3 CORSAIR 8Gb/1866 Vengeance: 24.500,- Gianni. :F
Az amit te akarsz IPONban venni nala 2k-val olcsobb.
De akar a G.Skill-bol F3-12800CL9D-8GBSR is jo (ez a Sniper seria) es ez is csak 23.990 ellenben a 25.5k-val.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Az alaplappal pedig továbbra sem értek egyet, de a ti pénzetek😊
[merlinw.org]
Szerintem ezt még gondold át.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Én csak azt mondom ezzel, hogy elvileg gyorsabb. Megvennéd ugye spóroltál vele 10k-t. Aztán ha meg tényleg nagyon kell a 6/8GB memória akkor meg raksz hozzá még 5k-t és veszel még egy ilyen KIT-t. Amivel lenne majd 8GB CL7-es memóriád. Azért az már üt nagyon.
Ja azokra. Hát ahhoz nem értek majd mindjárt valaki megmondja, hogy melyik megoldással ért egyet ebben az esetben.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Köszi a segítséget még1x :-)
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Majd itt a többiek ezt mindjárt megmondják.
8GB nem kell ha csak nem 3DSMAX-t használsz vagy videótszerkesztesz stb stb. Ez még -10k és akkor szerintem nagyon gyors és ütõs gép lesz. Maximum még egyszer még egy ilyen memória KIT-t veszel hozzá aztán csókolom.
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
Így viszont akkor meg is van 250k-ból. <#pias>#pias><#pias>#pias><#pias>#pias><#pias>#pias>
ASUS P8Z68-V PRO: 44.334,- (iPON)
Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX: 43.990,- (Gianni)
Corsair 8192MB 1600MHz CL9 DDR3 Vegeance Kit2 - CMZ8GX3M2A1600C9: 25.163,- (iPON)
COOLER MASTER Hyper 212 Plus 7202,- (iPON)
ASUS ATi HD 6950 2Gb EAH6950DCII/2DI4S/2GD5: 53.990,- (Gianni)
Intel 80Gb 320 Series (SSDSA2CW080G3K5): 34.990,- (Gianni)
Western Digital 1Tb SATA3 32Mb HDD (WD10EALX): 12.990,- (Gianni)
FSP Aurum Gold 600W: 20700,- (iPON)
243.359 Ft
2500 Ft iPON
3000 Ft Gianni
Szállítás: 5500 Ft
Végösszeg: 248.859
!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo
8 giga sztem egyelõre felesleges, bár ki tudja mit hoz a holnap...
Mindenesetre ezt is 18 ezer körül meg lehetne úszni.
PS3 Slim 250 PC