Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gurubefree
#68280
Gyorsabb .... holnap tudok tesztet csinalni ha kivancsi vagy ra. En 2x500GB Samu F3-at hasznalok Raid0-ban ami azt jelenti hogy a rendszer 1GB latja a 2 HDD-t. Ha jol emlekszem ( lehet nem pontos ) olyan 223/240 az iras/olvasas nekem Raid0-ba

Gondolom van az alaplapon Raid vezerlo Bios engedelyez a Raid ..... valamelyik F gombal lehet bemenni a Raid setup-ba ahol konfiguralod a HDD-ket.

ゾルターン

#68279
Csak a referencia hûtõs, 2GB-s, bios kapcsolós moddolható. Ezek közül a Giga kártyái a legbiztosabb választások.

Én nem tudom honnan rendelted a géped, de én át sem vettem volna a helyedben!

www.smart-bus.hu

redmonk
#68278
Sziasztok

Valaki eltudná nekem gyorsba mondani, hogy mire és miért jó ha 2 vinyót RAID-be kötök? Hányas RAID legyen és azt, hol tudom megtenni?

Bocs a lámaságért soha nem láttam és pláne nem csináltam ilyet.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

MerlinW
#68277
<#zavart1>

[merlinw.org]

gurubefree
#68276
Vannak olyan story-k 😄

Ha valaki szemfules akkor Media Mark-ban nagyon sokat lehet sporoni amikor teritik az uj dolgokat ( csak az elarazasokat kell figyelni )
Vettem 75k-val olcsobban Sony Vaio-t Debrecen Media Mark ... sot meg ingyen tatyot is kaptam hogy csondben legyek a tobbi vasarlo elott 😄

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

MerlinW
#68275
Jaja😊

[merlinw.org]

gurubefree
#68274
De ha minden igaz akkor a cpu is 7k-val rovidebb. Igy min. 10k-val kevesebb volt a vegosszeg.

Bar az ember soha nem reklamal ha kevesebbet fizet ... csak azt veszi eszre ha tobbet 😊


Mindegy ... nem kell ezt ragozni. Vissza kell vitetni. Megeri az a par nap varakozas . Ha meg eleg tokosnek erzed magad ezek utan ingyen mice pad !!! 😄

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

MerlinW
#68273
Asus 4k-val drágább (legalábbis ipon-ban)

[merlinw.org]

MerlinW
#68272
Ha iponnál vetted, telefonálsz, küldik a futárt és másnapra megkapod a helyes terméket.

[merlinw.org]

gurubefree
#68271
Van valami kulonbseg a Sapphire es az Asus kozott arban ?

Ha mast nem is elsore de azert feltunonek kellett volna lenni hogy kevesebbet fizetsz 😄

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

MerlinW
#68270
Nemtom, én ha ASUS-ért fizetek, ne adjanak Sapphire-t és fordítva. Különben Sapphire-t kértem volna😊 Lehet lázadó vagyok, de én sosem hagytam annyiban az ilyet, fõleg nem ilyen árkategóriában.

Ha kiflit adnak zsömle helyett azt még elviselem. De 50k-s kategóriában NE sz@rozzunk már😊

[merlinw.org]

V43 1105
#68269
Mondtam én is neki hogy inkább a procira koncentráljon.. 😊)

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

gurubefree
#68268
Az izgalom <#kuss> felig vak ilyenkor az ember. A szamar is lo .

En a vga-val nem szoroznek az is tokeletes.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

MerlinW
#68267
Logikusan telefonálj és küldd vissza (természetesen õk jöjjenek, ne te vigyed). Nehogy már annyiba hagyd... ennyire nem lehetsz birka😊
Az baromira senkit sem érdekel mi van a HDD-n, miután csak a VGA-t és a procit küldöd vissza.
Mondjuk értelmes ember elõször megnézi mit vesz át a futártól, mielõtt kifizeti😉
A jövõdre való tekintettel: futár jön, csomag átvesz, kibont, megnéz, fizet. Ez a helyes sorrend😊 Az hogy a futár siet, morog meg makog, ne érdekeljen, nem a te dolgod.

[merlinw.org]

gurubefree
#68266
Ez olyan mint amikor veszel egy Suzukit Bandit-ot es kapsz egy Mini Riga robit. Motor motor de megsem az amit rendeltel ... ugye.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#68265
hsfsdkdskdfklsdaff

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#68264
Így így így , egyetértek, tessék visszamenni és kicsapni a balhét baszod, fizettél érte ....

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

gurubefree
#68263
Semmi gond nincs azzal hogy beraktad a gepbe. Vedd ki be a dobozba es vissza a feladonak. Meg kell mondani hogy csak akkor vetted eszre amikor beraktad. Ez mind nem a te hibad hanem az elado hibaja.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

V43 1105
#68262
😞((

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Hecker007
#68261
honnan rendelted a cuccokat?

#68260
<#falbav><#falbav>

Mar a gepben van, es tobb orat toltottem mire a programokat felraktam stb...most mar cseszthetem hogy visszavigyem...meg varjak megint napokat, nincs turelmem. VGA nem gond, de a CPU-val nyehh.
gurubefree
#68259
Alapesetben a 2GB kartyak modolhatok ... a te esetedben en nem tennem a dual-bios hianya miatt 😞 ha valami balul sul el akkor szia a kartyanak.

Azt megkerdezhetem hogy miert nem kuldod vissza ?

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

pointer4
#68258
A K-jelenti a tuning opciót, illetve kb 7 rongyot árkülönbségben.
A vidkarit majd más megmondja, azt nem tudom.

Áhh, megtaláltam ezt a listát:



Tehát jó esélyed van unlockolni, hacsak nem történt azóta valami, de kérdezz rá a radeon topicba, ha itt nincs más válasz.
Krisztiam
#68257
amúgy csak a K-t lehet húzni tudtommal

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

Krisztiam
#68256
honnan rendelted? nem azt kaptál amit rendeltél? 😮

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

#68255
Megjött a gépem...khm hát nem úgy ahogy szerettem volna.
Intel Core i5-2500K 3.3GHz BOX helyett a simát kaptam...szal nincs "K".
ASUS ATI HD 6950 2Gb EAH6950DCII/2DI4S/2GD5 helyett meg Sapphire Radeon HD 6950 2GB.

Sikerült kitombolnom magam, és most higgadtan szeretnék két kérdést feltenni:
Ezt a sima processzort lehet e húzni, és meddig, meddig ajánlott?
Ezzel a vga-val tudok e valami tuningot kezdeni, pl ezt fel lehet e ugyan úgy húzni 6970re. (nincs 1 2 bios kapcsoló a kártyán).
Kösz elõre is mindent! I'm active.
#68254
én nem akarok gépet csak a véleményetekre vagyok kiváncsi amitt összeírtam gépet
V43 1105
#68253
Irj egy összeget mennyit szánnál rá 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#68252
csak nagyon ez futná ki
V43 1105
#68251
Mennyi zsetonod van rá ? Csak mert játékhoz lehet jobb lenne egy p67-es lap.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Csibusz
#68250
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni, hogy ezt a gépet mennyiért tudnám eladni?
X4 630 AMD
260 GTS Galaxy
260 HDD
2 gb ddr3 ram Geil
GMC toast r2 ház
lg író
Köszi elõre is
#68249
hát leginkább HD film meg játék
V43 1105
#68248
Mire ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Sir Quno Jedi
#68247
Jó az az I7. Powából sosenem elég. Ha van rá píz...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Krisztiam
#68246
még én sem döntöttem, inkább 100szor körülnézek, nehogy úgy járjak, mint a mostani p4-es gépemmel...

Asus P8Z77-V, Intel Core i7-3770 3.40 Ghz, Corsair 32GB DDR3, ASUS RTX 2070 SUPER 8GB, WD 1000 GB 7200Rpm, Samsung 860 EVO 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo, Corsair HX 650W, HAF 912 Plus

#68245
alaplap: Asrosck H67M
VGA: Ati HD 6850 1Gb DDR5 Gigabyte
RAM: 4GB Kingston
proci: Intel Core i5 550

szerintetek?
V43 1105
#68244
Szerintem elég neki, de várd meg a többi szaki mit mondd tápügyben.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

efti
#68243
Chieftec GPS450AA-101 A

WWFSMD?

V43 1105
#68242
Milyen táp ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

efti
#68241
igen. Csak abban remenykedek, hogy a 450es tapom eleg hozza. Nem nagyon maradt ra keret ha nem lenne eleg

WWFSMD?

V43 1105
#68240
Nem rossz! Te írtad össze? 😊

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#68239
Megpróbálnám a pénzügyeim úgy alakítani, meló mellett még egy kis plusz melót bevállalni stb...

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

efti
#68238
Szeretnem kerni a hozzaertobbek velemenyet a kovetkezo konfigrol:

Asus P8P67
intel i5 2400
2x4GB Kingmax Hercules 1600
Asus 6850 DirectCu

Celja: filmezes, nezetes, neha napjan jatek

WWFSMD?

Her Laca
#68237
Van + 10K-d ?

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

V43 1105
#68236
HAF 932 megéri azt a plusz 10k-t ?

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#68235
Hát most mit csináljak? Mindig találok valami újat amin filózok na..XD de majd lassacskán meglesz az.. <#hehe>xD

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

pxxl
#68234
2105 új üzenet. WTF?

All hail the double x!

Her Laca
#68233
Bakker te mire gépet veszel ,én már nyugdíjas leszek😊
Hogy mit össze nem tudsz variálni egy retek pc-n😊Szerintem neked nem is kell😊csak beszélgetni jól lehet róla:XD

Rájöttem, hogy uralkodni nem is nehéz, csak trónhoz jusson az ember ebbe a tolongásba.

pointer4
#68232
Ráadásul ha a géped 302Wot vesz ki a hálózatból, abból még lejön a táp hatásfoka. Ami, ha mondjuk 80%-os, akkor csak 240W*ra van szüksége a gépednek a mûködéshez. 😊
MerlinW
#68231
Méricskéltem egyet, a masinám pihenõ módban 151W-ot fogyaszt, Furmark-al terhelve pedig 302W-ot. Fincsiii😊 Proci és VGA 10%-ot húzva. Francnak ide 500-as táp😊

[merlinw.org]