Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

redmonk
#70433
Ja én nézem de csak akkor ha szempont meg saját magamnak. Amúgy pont legittelem.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#70432
Vannak vele problémák hidd el, utána olvasok a dolgoknak azért nem csak a levegõbe beszélek.

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70431
Egy relatíve olcsó laptól ne várd már el még azt is,hogy dizájnos legyen. Igenis jó lap az,csak nincs rajta 125 USB csatoló,meg 78 PCI-E foglalat. 1db VGA-val felszerelt VGA-s,tuningot nélkülözõ konfigba elmondanád,hogy miért szar ez a lap?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70430
Nincs igazam? 😛 Tudom hogy te is nézed mi milyen színû stb.. 😄D

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

redmonk
#70429
LOL 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#70428
És ez a színösszeállítás is borzalmas .. 😞

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

V43 1105
#70427
<#puszi>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#70426
<#wow3>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

V43 1105
#70425
Ha ingyen lenne se kéne 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

KranaZoli
#70424
Ez se lehet annyira rossz szerintem és olcsó is.

ASRock P67 Pro3 B3 alaplap

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Jakuza001
#70423
Jah csak a linkelt H-s lap dragabb ennel, tunning lehetoseg nelkul es ez tobb featuret tud, es ugyanugy van rajta USB3 es Sata6, tehat ezt neki jobban megeri megvenni.

redmonk
#70422
Ha azt a procit választja és nem tervezi a tuningot akkor felesleges Z-s lap szerintem.

#70420: annyira nem néztem át a listát...

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Carlos
#70421
Nem tervezek SLI-t.

Þór vígi þessi rúnar

KranaZoli
#70420
Õ kérdezte a véleményünk. Én megírtam melyiket venném. AsRock az itt miért nem játszik?!?! <#kerdes>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Jakuza001
#70419
Ha a Giga is jo neked akkor inkabb ezt vedd : Gigabyte GA-Z68AP-D3-B3

Mondjuk en egyiket se vennem, de hat a te dontesed.
Amugy lesz CF vagy SLI ? Azt latom tunning nem lesz, de ez kerdeses mert ha nem akkor eleg egy egy PCI-E slotos lap is.

redmonk
#70418
Az lehet, de nem biztos, hogy +10k-t meg ér a Gigabytehoz képest. Pláne a H67.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70417
Én Asus-t választanám, nem kérdés.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#70416
Ebbõl ami nem teljesen kerek Nekem:



Dimensions (Product)
113 L x 134 W x 155 H mm

Ha úgy akarom betenni (márpedig gondolom úgy kellene!), hogy a venti párhuzamos az elsõ és hátsó ventikkel akkor amivel számolnom kell az 134mm, vagy 155mm?! De 155mm az magasság nem?! Pöcsömért nem tudnak egy olyan ábrát kitenni, mint CM...

CM a méretei miatt talán jobb lesz Nekem(!)

Dimension
120 x 79.7 x 158.5 mm (L x W x H)

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70415
Ott van lejebb. Válassz melyik éri meg neked jobban. H67-es lapért én speciel nem adnék 30rugót. Házból a CM370 jobb megoldás talán illetve valami Corsair CX Builder táp 430W vagy 500W. Minden más okés.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

V43 1105
#70414
Muszáj az Aqua ? 😛

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Carlos
#70413
Enyémre valaki? <#help>

Þór vígi þessi rúnar

KranaZoli
#70412
Dehogynem vettem, sorjában:

- 2db Asus GTX 560 Ti Top;
- Gigabyte GTX 570 Windforce3;
- Asus GTX 570 DirectCUII

(mire meglett a megfelelõ VGA 😊

- Kingston SSD;
- Intel Q9550 + CM HyperTX3;
- PCI SATA Raid Controller

Nem elég. <#schmoll2> Van ami Saját pénz, van ami "ajándák"; becserélt; ... Tökmind1...

Ezeket most ki kell pihennem és élvezni ezt az vasat.

Már megvan mi lesz. 1deül a CPU hûtõ a kérdéses még, ui. Nekem felsõ tápos a házam és nem tudom, hogy izmosabb CPU hûtõ rendben elfér majd-é, vagy sem.

Ez lesz, ezen már nem fogok pöcsölni:

- ASUS P8P67 REV 3.0
- INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155 BOX
- KINGSTON 8192MB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/8GX

Hûtõ variációk:

- COOLERMASTER Hyper 212 Plus
- ARCTIC COOLING Freezer Xtreme Rev 2
- ARCTIC COOLING Freezer 13 Pro

Ebbõl az Xtreme Rev 2-rõl nem tudom, hogy hosszában elfér majd-é; vagy sem. A CM HyperTX3 és a tápegység között maradt cirka 1,5-2cm (asszem)

Látnom kellene a lapot, hogy mennyi hely marad a hûtõnek.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

redmonk
#70411
Te még egyelõre semmit sem vettél, maradjunk ott. 😄
De talán még mindig nem tudod, hogy mi is kell. 😄

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Carlos
#70410
No akkor most hezitálok e kettõ között:
-ASUS P8H67 alaplap
-Gigabyte GA-PH67A-D3-B3 alaplap

Holnap mennék leadni a rendelést...
Nincs olyan gubanc, hogy az asus videókari jobban szereti az asus alaplapot? Miért ilyen olcsó a Gigabyte? Nem azért, mert "gagyi" ?

Þór vígi þessi rúnar

KranaZoli
#70409
Akkor talán meg kellene nézni a gyártó oldalán is.

A Tied ekkora lap: 24.5 cm x 24.5 cm

Ez meg az ATX-es H67: 30.5 cm x 22.1 cm

Úgy befog akkora felületen melegedni minden, mint a xar. Én biztos nem vennék ilyen lapot.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Jakuza001
#70408
Mondjuk meg mindig nem ertem minek olyan H-s lapot venni,ami ennyire draga es amin meg integralt VGA sincs.

redmonk
#70407
Gigabyte GA-PH67A-D3-B3 alaplap 22.490,-

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

Jakuza001
#70406
Tessek: P8H67

Carlos
#70405
itt azt mondja ATX méret:
Aqua lap

A lényeg, hogy Aqua-s legyen, az általad említett nem kapható ott. Mit javasolnátok helyett akkor a konfignak?

Þór vígi þessi rúnar

KranaZoli
#70404
Az, hogy xar pici, zsúfolt lap. Mit csinál a ház többi részében?! Rizst fog termeszteni?! GTX 560 Ti 2 slot melegedik rendesen; gondolom proci sem 30 fok terhelés mellett.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Jakuza001
#70403
Miutan megszokta, hogy az 1000Hzes gamer egerenek egerkurzorja a menuben egy millimeter mozditasra atszalad a kepernyon, mert erre nem igazan gondoltak a nagyokos Asus-nal. 😄

redmonk
#70402
Mért lenne az gond, hogy microATX-t vesz? Nem változtat semmin.

!be hard, be ruthless! Origin: H4NZo

KranaZoli
#70401
Miért microATX-es lapot veszel egy ATX-es házba?!?! (qrva pici az a lap! - zsúfolt lesz rajta minden.)

ATX-es H67-esbõl Nekem ezt javasolták: ASUS P8H67 REV 3.0

1ébként szerintem OK.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Carlos
#70400
Érdekelne a véleményetek, mert úgytûnik, hogy tényleg vennem kell... Nagyon szarakszik ez a mostani... Lefagy, újraindul, nem memóriagond lesz, mert amit eddig ramatynak hittem, most megy... Szóval alaplapos lesz sajna. 😞

Þór vígi þessi rúnar

KranaZoli
#70399
Én azt hittem az a problémád vele, hogy grafikus. <#worship>

Ez szerintem nem paraszt vakítás. Haladni kell a korral. Persze sokan a mai napig oda és vissza vannak az XP-ért; mert Seven csicsás. De az elõnyöket már nem ismerik. Én biztos ezen megoldás mellett teszem le a voksom, inkább mint a régi Giga BIOS-oknál (ill. ami a videóban is van: új lap; régi BIOS -> fapados) Szerintem látszik rajta, hogy nem csak a külcsínre mentek rá, funkcióban is okés, Én logikusan elrendezettnek vélem a felépítését is.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Solten
#70398
Irtam hogy van vele? Valoszinuleg nem turkalsz a BIOS-ban minden nap orakat hogy kulonosebb jelentosege legyen. Felolem belerajzolhatnak hupikek torpikeket is. Amugy kellemesebb a szemnek azt alairom.

"Szerintem ezt az utat fogják választani a BIOS gyártók. (nem tudom, csak gondolom!)"

Erre merget vehetsz... 😄D Vagy nem ilyennel szerelt deszkanal a frissebb BIOS mar ilyen (a la Gigabyte).

Saor Alba

KranaZoli
#70397
Mi a probléma vele?! Ha tudja ugyanazt, mint bármelyik eddigi BIOS és van hozzá grafikus felület is?! <#nemtudom>

Nekem tetszik. Notikban már régóta vannak hasonló grafikus BIOS-ok. Nem ennyire grafikus, de hasonlóak. Szerintem ezt az utat fogják választani a BIOS gyártók. (nem tudom, csak gondolom!)

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#70396
Az. Aki nem tudja mit csinál de legalább egeret használhat hozzá xD

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

Solten
#70395
Ez az UEFI a legujabb marketing-foldmuvesvakitas... 😊)

Saor Alba

Carlos
#70394
Ok, az elhangzottak alapján módosítottam egy picit a konfigot:

-ASUS P8H67-M PRO alaplap
-Intel Core i5 3.3GHz dobozos Socket 1155 i5-2500
-2x2GB 1333MHz DDR3 RAM Kingston (KVR1333D3N9/2G) CL9
-1TB WD 3.5" Caviar Black WD1002FAEX SATA600 64MB cache winchester
-ASUS GeForce ENGTX560 TI DCII/2DI/1GD5 1GB GDDR5 PCIExpress
-Samsung SH-222AB/BEBE SATA DVD író Super Multi fekete OEM
-Thermaltake Commander MS-I VN400A1W2N táp nélküli ház fekete USB 3.0
-FSP HEXA 500W Active tápegység.

Errõl mi a véleményetek?

(ez kábé 145K-ba kerülne nekem, mert az áfát visszakapnám)

Þór vígi þessi rúnar

KranaZoli
#70393
Semmi gond. Akkor jók voltak a tanáraim. <#wink>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Ams
#70392
nem, nem megy, bocs visszaszívtam. 😄

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

KranaZoli
#70391
"nem értem hogy függ össze a h67 ---> 1333mhz memória, és z68/p67 ---> 1600mhz memória..."

Ok. Én csak nem rég okosodom.
Megy az 1600-as RAM 1600Mhz-en H67-es lapban?!

Ha igen, akkor vmit rosszul tudok. <#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

KranaZoli
#70390
Jahhh, Árgép az felhoz minden lóf*szt. 😊

Hát nem tudom, szerintem nagy kijelzõn is elég pofás. 😄



Ams: Dánkesõn! <#worship>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Ams
#70389
nem értem hogy függ össze a h67 ---> 1333mhz memória, és z68/p67 ---> 1600mhz memória...

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

Ams
#70388
Az XMP-s modulok tartalmaznak egy elõre beállított profilt(idõzítések, szorzók), amivel könnyen be lehet lõni a memóriát a gyártó által ajánlott beûllításokra.

Minden ddr3 memória, a bios alap beállításaival 1333mhz-en megy 9-9-9-24 idõzítésekkel. Ha XMP-s a memóriád, a biosban ezt egy klikk a reklámozott értékekre állítani.

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

Jakuza001
#70387
Azert nem olyan csini az nagy kepernyon csak azokon a kicsi kepeken, mondom ezt ugy hogy nekem is ez van. 😄
Amugy MSI talan meg szebb is, de nem az UEFI szepsege a lenyeg.

Amugy most neztem meg argepen, 2-3k-t ment azota fel az Asus Z68-v is, de meg mindig megveheto 37-38ert, szoval azert a P8H67 31-ert nem tunik olyan olcsonak, meg igy sem.
Igaz azt hozzatennem argepen nem 31k hanem csak 27-28k.

KranaZoli
#70386
Ipon-on Z68?! Én erre írtam:

"Mitol lett ez ennyi amikor mar 35-ert Z68at lehet kapni Asusbol ?"

Mióta láttam YT-on: Asus; MSI; és Gigabyte P67-es BIOS-okat 1értelmû, hogy Asus lesz. De nem csak azért, mert grafikus (úgy sem azt akarom majd nézegetni non-stop - bár nagyon epic!) de szinte mind1ik tesztben külön kiemelik, hogy az eddigi legjobb; legrészletesebb BIOS.

V43 1105: Szerintem a Z68-as ugyanúgy korrekt i5 2500K-hoz is.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

V43 1105
#70385
Én ezzel úgy vagyok, hogy:
i5 2500 -> akkor H67
i5 2500k -> akkor P67
i7 2600k -> akkor Z68

<#vigyor>

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

Solten
#70384
Pl.: ipon. De van 23-ert is Gigabyte (Z68). Azert ez lett ajanlva mert ragaszkodsz az Asushoz, mondjuk nagyon jol felszerelt lap 3 ev garival, szerintem megeri az arat.

Saor Alba