Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gigabyte GA-EP45-DS3R s775: 30,5x24,4
Nem tudom ebbõl kiderül-e egyértelmûen belefér-e ebbe a házba, de vki biztos jobban ért hozzá, mint én. (csak azért aggódom ennyire ,mert megrendeltem már a gépet, de azt mondták ok minden)
pedig csak kis tuning volt pci 33 helyett 34mhz
többet se veszek ilyet /és még csigabyte is/<#vigyor3>#vigyor3>
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
gondolom a válság miatt
nem fizetnék meg a jobbat
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
de van uaennyiért am3 as is
én ezeket a lapokat venném
Biostar TA790GX A3+ (790GX/SB750) 2 év - 28.600Ft
ECS Elitegroup A785GM-M (785G/SB710) 2 év - 21.700Ft
Sapphire PURE PI-AM3RS785G (785G/SB710) 2 év - 20.300Ft
Sapphire PURE CrossFireX PC-AM3RS790G (790GX/SB750) 2 év - 31.200Ft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Biostar TA790GXBE (790GX/SB750) 2 év - 22.800Ft!!!
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
gagyibájt az olcsóbb megoldás mellett döntött
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
fõleg hogy 710nél jobb az sb750
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
"Játékokhoz elõször VGA-t kell választani, utána processzort."
(from PH! korajot teszt... <#rolleyes>#rolleyes>)
Saor Alba
Csak azért fura ha nem, mert megrendeltem egy boltból az összes alkatrészt, és azt mondták tökéletes konfig, mindegyik kompatibilis a másikhoz. A 7 végén meg is les za gépem (azt mondták letesztelik elõtte -ez nyilván annyit jelent h bekapcs gép, BIOSBA kukkant -30mp, azt ennyi 😊, és összeszerelt állapotban szállítják. Amúgy a teljes konfig pár sorral lejjebb, ha érdekel vkit.
<#zavart1>#zavart1>
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
csak 800ftal drágább
de hybrid crossfire csökkenti a fogyasztást
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Amit most "linkeltem" arrol mi a velemeny? Mert kaptam arra egy 18k-s ajanlatot. Ugyanaz mint a VX csak modularis, ugye?
Saor Alba
iPonbol tudtok ajanlani egy 450-es halk es jo minosegu tapot? Ami jelnleg is kaphato.
Koszi!
Surgos lenne, mert feladtam mar a tobbire a rendeles, csak ez kimaradt 😄
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.350 Ft
AMD Phenom II 545 AM3 BOX: 20.738 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 21.538 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA: 14.038 Ft
POWERCOLOR HD4850 512MB PCS DDR3 PCIE: 26.600 Ft
THERMALTAKE WingRS 200 VJ70001N2Z: 10.901 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.387 Ft
129.722 Ft
Saor Alba
Egyébként a tesztek alapján a legkisebb i5 kétszer gyorsabb mint 8000-es széria.
[merlinw.org]
Azert nem gondoltam volna hogy az Intel az LGA1156-ot ennyire kihereli... <#zavart1>#zavart1>
Saor Alba
AMD Phenom II 545 AM3 BOX - 20.738 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT - 11.887 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE - 26.121 Ft
80.096 Ft.
[merlinw.org]
csak alaplap, proci, vidkari, memoria a lenyeg 😊
köszi elõre is
...
Segítségeteket szeretném kérni! Új gépet akarok venni! Kb. 120.000-130.000 HUF-ot szeretnék költeni rá! Monitorom van és egér ill. billentyûzet sem kell! Jó lenne ha tudnátok segíteni! Fõleg játék konfig. legyen! Elõre is köszi!
Sziasztok!
All hail the double x!
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
kopikingel mi újság, vett már gépet?
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐