Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#47152
Megnéztem a méreteket: CoolerMaster Elite 341 Black m-ATX torony: 185x365x400
Gigabyte GA-EP45-DS3R s775: 30,5x24,4
Nem tudom ebbõl kiderül-e egyértelmûen belefér-e ebbe a házba, de vki biztos jobban ért hozzá, mint én. (csak azért aggódom ennyire ,mert megrendeltem már a gépet, de azt mondták ok minden)
#47151
De kis szellemes valaki. <#zavart2>
MaSzKa
#47150
most szállt el a gigabyteomon a ps2 port

pedig csak kis tuning volt pci 33 helyett 34mhz


többet se veszek ilyet /és még csigabyte is/<#vigyor3>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47149
ahogy elnézem minden gyártó spórol


gondolom a válság miatt

nem fizetnék meg a jobbat

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47148
elnéztem az am2+
de van uaennyiért am3 as is

én ezeket a lapokat venném

Biostar TA790GX A3+ (790GX/SB750) 2 év - 28.600Ft

ECS Elitegroup A785GM-M (785G/SB710) 2 év - 21.700Ft

Sapphire PURE PI-AM3RS785G (785G/SB710) 2 év - 20.300Ft

Sapphire PURE CrossFireX PC-AM3RS790G (790GX/SB750) 2 év - 31.200Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47147
Neha felrebeszel... <#vigyor>

Saor Alba

Solten
#47146
Meg az MSI, Anus is... <#zavart1> SB750-es gondolom ezresekkel dragabb.

Saor Alba

#47145
"gagyibájt" <#confused>
MaSzKa
#47144
én ezt a lapot venném 23eft alatt

Biostar TA790GXBE (790GX/SB750) 2 év - 22.800Ft!!!

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47143
a 785g chipset elvileg kompatibilis a sb750-el

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#47142
az amd partnerei döntik el, hogy sb710 vagy 750 kerül a 785g mellé

gagyibájt az olcsóbb megoldás mellett döntött

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47141

Saor Alba

atenza
#47140
Tudnátok egy kicsi atx-es házat ajánlani kb 10-15 körül? Nem kell sok 5,25" hely meg 8 winyó-férõhely sem...

Solten
#47139
A 785G is SB710-es.

Saor Alba

MaSzKa
#47138
de akkor is megéri megvenni azt
fõleg hogy 710nél jobb az sb750

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#47137
Hybrid CF csak beleposzintu VGA-val mukodik, tehat osszeadodik az IGP es a GPU teljesitmenye, ha arra gondolsz hogy "lekapcsolja uresjaratban" a GPU-t, az nem mukodott az elodnel sem, es tudtommal itt sem.

Saor Alba

Solten
#47136
m-ATX hazba nem igazan fer ATX-es alaplap, esetleg kalapaccsal.

Saor Alba

#47135
Összegeztem a tényeket,akinek kérdéses lenne<#vigyor2>

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Solten
#47134
Koszonjuk az ertelmetlen kommentet

"Játékokhoz elõször VGA-t kell választani, utána processzort."

(from PH! korajot teszt... <#rolleyes>)

Saor Alba

#47133
Ha jól értelmezem, ebbe a házba: CoolerMaster Elite 341 Black m-ATX torony -- nem fér bele a köv alaplap?: Gigabyte GA-EP45-DS3R s775
Csak azért fura ha nem, mert megrendeltem egy boltból az összes alkatrészt, és azt mondták tökéletes konfig, mindegyik kompatibilis a másikhoz. A 7 végén meg is les za gépem (azt mondták letesztelik elõtte -ez nyilván annyit jelent h bekapcs gép, BIOSBA kukkant -30mp, azt ennyi 😊, és összeszerelt állapotban szállítják. Amúgy a teljes konfig pár sorral lejjebb, ha érdekel vkit.
#47132
Tehát összesítve az eddigi neten fellelhetõ teszteket: proci igénytelen játékokban amiknél szinte mind1 hogy 2 vagy 4 mag,az amd egálban a korájokkal,itt ott1-2 fps-el kikap (azonos órajelen persze koráj leveri AMD-ket) ,itt ott 1-2 fps-el nyer,komolyabb prociigényes játékoknál AMD lemarad mint a szar. Köszönjük
<#zavart1>

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

MaSzKa
#47131
alaplapból miért nem 785?
csak 800ftal drágább

de hybrid crossfire csökkenti a fogyasztást

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

I.C.ram
#47130
Koszonom!
kifli
#47129
jó táp, ilyenem van és elég halk 😊
Solten
#47128
Jaja, szuper cucc.

Saor Alba

Solten
#47127
<#vigyor1>

#47124: uhum

Saor Alba

I.C.ram
#47126
Koszi!

Amit most "linkeltem" arrol mi a velemeny? Mert kaptam arra egy 18k-s ajanlatot. Ugyanaz mint a VX csak modularis, ugye?
kifli
#47125
tirexi nehogy sírvafakadjon hogy egy i5 megveri néhol a prociját 😄
I.C.ram
#47124
Corsair HX PSU- 450HX Modular

Ez jo tap, ugye?
Solten
#47123
Dobj ra egy ezrest: link

Saor Alba

I.C.ram
#47122
17 korul.
Solten
#47121
max. ar?

Saor Alba

I.C.ram
#47120
Remelhetoleg utolso kerdesem! 😄

iPonbol tudtok ajanlani egy 450-es halk es jo minosegu tapot? Ami jelnleg is kaphato.

Koszi!
Surgos lenne, mert feladtam mar a tobbire a rendeles, csak ez kimaradt 😄
#47119
Hátha érdekel valakit i7-i5 teszt emitt.
Solten
#47118
Hi.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 21.350 Ft
AMD Phenom II 545 AM3 BOX: 20.738 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 21.538 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.170 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA: 14.038 Ft
POWERCOLOR HD4850 512MB PCS DDR3 PCIE: 26.600 Ft
THERMALTAKE WingRS 200 VJ70001N2Z: 10.901 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.387 Ft

129.722 Ft

Saor Alba

MerlinW
#47117
AMD kicsinálja mindet😊

Egyébként a tesztek alapján a legkisebb i5 kétszer gyorsabb mint 8000-es széria.

[merlinw.org]

Solten
#47116


E8600... <#fejvakaras> <#zavart1>

Saor Alba

Solten
#47115
Amugy hivatalosan is elstartolt a korajot: teszt1, teszt2, teszt3 <#zavart1>

Saor Alba

Solten
#47114
Jaja, az 1156-os korajhet mar csak ketcsatornas memoriavezerlot tartalmaz, a korajotbol meg kimaradt a Hyper-Threading es a virtualizacio. Valamint oriasi butitas, hogy a mindket CPU-ban levo PCI Express vezérlõ csak 16 sávot támogat... <#szomoru2> (ennyit a CF-rol, SLI-rol...)

Azert nem gondoltam volna hogy az Intel az LGA1156-ot ennyire kihereli... <#zavart1>

Saor Alba

ScarY MAN
#47113
köszönöm 😊

...

MerlinW
#47112
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P - 21.350
AMD Phenom II 545 AM3 BOX - 20.738 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT - 11.887 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE - 26.121 Ft

80.096 Ft.

[merlinw.org]

ScarY MAN
#47111
60-80 körül egy gépet összeallitana nekem(vagyis nem nekem xD) valaki?

csak alaplap, proci, vidkari, memoria a lenyeg 😊

köszi elõre is

...

#47110
Hali!!!
Segítségeteket szeretném kérni! Új gépet akarok venni! Kb. 120.000-130.000 HUF-ot szeretnék költeni rá! Monitorom van és egér ill. billentyûzet sem kell! Jó lenne ha tudnátok segíteni! Fõleg játék konfig. legyen! Elõre is köszi!

Sziasztok!

pxxl
#47109
francba <#rinya><#gunyos1>

All hail the double x!

kifli
#47108
nem, az 1156-os foglalatba a gyengébb procik jönnek majd, míg az 1366-ba a csúcskategóriás i7-ek
pxxl
#47107
háháááá <#eplus2> <#mf1> így járt. de majd vesz másik villát, másik sarokkal, új korajhet-el <#hehe>

All hail the double x!

Klemice
#47106
hmm a régi kórájhetes procik pl ami tirexi barátunknak van 1366-os foglalatosak, az új i5-i7 család meg 1156-os, tehát aki beleinvesztált az 1366-ba az beszopta?

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Solten
#47105
francokat... <#zavart1>

Saor Alba

Klemice
#47104
hú de rég jártam itt..
kopikingel mi újság, vett már gépet?

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Solten
#47103
HKC "tapokat" van kepuk belerakni, tovabb nem is olvasom.

Saor Alba