Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Solten
#48553
Mintha... <#hehe> Az hogy milyen hulyeseget ir ki a honlapjara egy-ket toketlen bolt az egy dolog. Attol a lap meg AM2+ -os marad. AM3-ra mar kulonben is DDR3 foglalatokat pakolasznak. Minek tennenek ra DDR2-t?? Kompatibilis az AM2+ -os lapokkal az AM3-as CPU.

Saor Alba

MaSzKa
#48552
<#worship>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48551
igen

de ez mintha am3-asként árulnák

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48550
Merevlemez: Már jó pár hónapja kapható az 500GB-os az F3-ból és eddig nem nagyon jelezték a vásárlók, hogy tömeges probléma lenne vele. Nyílván azt nem tudjuk, hogy 2-3-4-5 év múlva is mûködni fognak-e vagy sem.
Szerintem a legmegbízhatóbb márka egyébként a Hitachi. Ezt többször is hangoztattam.
A weboldalukon már fent van, és néhány üzletben már rendelhetõ is az USA-ban a 7K1000.C változat, mely szintén 500GB-os tányérokkal van felszerelve, mint az F3.
Amennyiben nem bízol a Samsungban és tudsz várni 1-2 hónapot, biztosan elérhetõ lesz itthon is.
Reménykedtem benne, hogy október közepére megjön, de még európai weboldalon nem láttuk.
#48549
Optikai egység: ÛPioneer 216. Halk, gyors és olcsó írót keresel ugye, ennek a háromnak pedig szerintem csak a Pio felel meg manapság.A halkságához nem férhet kétség, a NEC egyértelmûen hangossabb, a Samsungok és LG-k is halkak, de egyáltalán nem gyorsak, sõt! Egy gyári film berippelése velük (eltekinte a moddolt FW-es LG-ktõl) kész örökkévalóság, min. fél óra! Mindez a Pio-val 12 perc..Olcsóság: tény, hogy vannak kb. 500-1000 Ft-al olcsóbb írók már, de ez szerintem nem akkora összeg, amin spórolni kellene, ha a tartósság és megbízhatóság is számít.Egyébként mostanság szinte már csak õk fejlesztenek/készítenek írót: Samsung, LG, Liteon és klónjai (Asus, Plextor), NEC/Optiarc és Pio, de már õk sem sokáig, ahogy hallani lehet, mert átállnak a BD-re. Szóval egyre szûkül a kör sajnos, én már csak az NEC-ben bízom hosszú távon...
#48548
Monitorból Fusi és acer kapásból felejtõs! Az Asussal és a Hanns-G-vel együtt nagyjából a monitorok Tesco Gazdaságos változatai. (mint tudjuk TG ill. már TV termékek között is van jó, csak szerencse kell hozzá, de egy min. 40-50k-s monitor esetében elég költséges zsákba macska!)LG és Samsung bárhonnan nyugodtan vásárolható, mert gyárilag van rájuk pixelgarancia. Más terméket csak akkor megvenni, ha az eladó az eladás elõtt vállal rá pixelgaranciát!LG-bõl: LG W2284F (wide) vagy W2261V (fullHD) de ezek 50 körül vannak
BenQ-bõl: E2220HD (FullHD) de pixelgaranciával szintén 50
Samsung-ból: 2233BW (wide) 42-45 körül, ha még van valahol ill. a már említett két fullHD-s 2243SW ill. 2233SW
Solten
#48547
Jaja, es? Tudja mindegyik AM2+ lap.

Saor Alba

MaSzKa
#48546
Supports AMD AM3 Phenom II/ Phenom/ Athlon series processors

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48545
ASRock M3A790GXH, Socket AM3!!! ez is 1 vicc 38eft-éot kiad 1 ánusz-rockért<#nemtudom>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48544
Supports next generation of 45nm AMD AM3 CPU

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48543
AM2+ -os: link

Saor Alba

MaSzKa
#48542

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48541
melyik?

Saor Alba

MaSzKa
#48540
most vettem észre gigának van olyan am3-as lapja ami nem támogat ddr3at

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48539
Francnak kergetitek a sracot ujabb koltsegekbe... <#rolleyes>

Plusz egy szavazat az SAMSUNG 1000GB F3-ra.

Saor Alba

#48538
A monitor nem dvi csatis (új benq-k sem rosszak), bár ha ennyit szánsz a cuccra 80k-ért van ips panelest is. Vinyóból hitachi vagy wd (egytárcsás).
mila69en
#48537
jaja mer +5k simán megér +5év garanciát😄 mert a hx450-re 7évet vállal a corsair fsp csak 2év és ha mondjuk 2 év múlva úgy döntesz, hogy fejleszted a gépet(mondjuk+egy vidikari) kellene nagyobb tápot venni... egy még 5év-re granciális tápot simán el lehet adni😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48536
oké köszi akkor az lesz

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Solten
#48535
2233SN: Csak D-Sub-os... <#levele>

SAMSUNG 2333SW: <#eljen>

Saor Alba

#48534
ok köszi

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

MaSzKa
#48533
Merevlemez: SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32MB SATA2
Optikai egység: samsung 223L

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48532
na akkor ez lesz a gépem:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P
Processzor: AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition
Memória: GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT
Videókártya: GIGABYTE GV-R585D5-1GD-B HD5850 1GB PCIE
Merevlemez: SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2
Optikai egység: LG GH-22NS40 SATA Fekete
Ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete
Tápegység: CORSAIR PSU-450HX
Monitor: SAMSUNG 2233SN

ez igy 258.097 Ft

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

MR ME
#48531
neked mindig a táppal van a bajod <#idiota>

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

Solten
#48530
Akkor mar Scythe Mugen 2, 11-12k... 😉

Saor Alba

#48529
A Xigmatek hûtõt 11.5k ért vesztegetik!
Solten
#48528
Hi. Pl valassz CL7-es memoriat... Ezt a Xigmatek hutot mennyiert vesztegetik?

Saor Alba

mila69en
#48527
magával a táppal nincs bajom😄 mert tényleg jó... de ezek között a cuccok között elég kakukk tojás😊 még egy 5ezrest rádob azt vehet egy corsair-HX-et

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

kifli
#48526
jó az a táp hozz, mibajod vele?
mila69en
#48525
hát ha már ennyit áldozol rá.. szerintem ne a tápon spórolj😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48524
Ennyit a plazma hulladékról.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#48523
jó gép bár én inkább amd választanám vagyis választottam is és azt fogok is választani

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

Dave00
#48522
Hali mindenki, 120ezer forint értékben kellene nekem egy sz.gép, összetudnátok gyorsan dobni egyet?Elõre is köszi.

#48521
Hali!
Összeraktam egy gépet amit 2-3 hónap mulva meg akarok venni!
Vélemények?Van-e valami gond az összeállítással, ha igen akkor mit cseréljek?
alaplap: GIGABYTE GA-P55-UD3
processzor: INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX
memória: GEIL Evo 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT
merevlemez: SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA
cpu hûtõ: Xigmatek Balder SD1283 Heatpipe Cooler 120mm
videókártya: SAPPHIRE HD5870 1GB GDDR5 HDMI PCIE
tápegység: FSP Everest 400W
optikai meghajtó: LG GGC-H20LRB
ház: GIGABYTE GZ-X3 Fekete
monitor: BENQ G2420HD
#48520
nekemis bele van égve a crt-n

MaSzKa
#48519

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48518
Gondoltam segít valamit...
#48517
Néha játszik rajta de nem a legüberebb játékokkal, szóval nem szempont.
pxxl
#48516
így is cpu limites 😄 de persze ha váltás van akkro miért ne ha befér mellé 😄

All hail the double x!

#48515
Jajj elfelejtettem hogy hd filmekhez kell (proc 3 giga).
#48514
4550 minden gamer gép mellé elég...5870+4550 crossfire<#finom>
MerlinW
#48513
Természetesen ha módod van rá akkor az Audigy-t. Windows update-es drivert használd egyelõre.

[merlinw.org]

MerlinW
#48512
Gamer cucchoz is elég😊

[merlinw.org]

#48511
Csaó!

Most veszek egy gigabyte SM56 P55-Ud3-as alaplapot. Nem tudom eldönteni, hogy az integrált hangkártyát használjam vagy a mostani audigy 2 ZS-ét? Az audigy kártyámhoz létezik már a win 7-ét alá driver?

Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243

#48510
Ha nem gamer cucc, akkor minek 1 gigás? Maga a 4550 elég.

#48509
Nem gamer cucchoz elég egy 4550 1 gigás kártya? A monitor 24".
Solten
#48508
Nemi eletedtol eljutottunk a mobiltelefonig... Erdekes.

Saor Alba

MaSzKa
#48507

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48506
<#hehe>

Saor Alba

gurubefree
#48505
Ne vedd magadra

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

MaSzKa
#48504
<#ejnye1><#shakehead>

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______