Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Saor Alba
de ez mintha am3-asként árulnák
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Szerintem a legmegbízhatóbb márka egyébként a Hitachi. Ezt többször is hangoztattam.
A weboldalukon már fent van, és néhány üzletben már rendelhetõ is az USA-ban a 7K1000.C változat, mely szintén 500GB-os tányérokkal van felszerelve, mint az F3.
Amennyiben nem bízol a Samsungban és tudsz várni 1-2 hónapot, biztosan elérhetõ lesz itthon is.
Reménykedtem benne, hogy október közepére megjön, de még európai weboldalon nem láttuk.
BenQ-bõl: E2220HD (FullHD) de pixelgaranciával szintén 50
Samsung-ból: 2233BW (wide) 42-45 körül, ha még van valahol ill. a már említett két fullHD-s 2243SW ill. 2233SW
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Plusz egy szavazat az SAMSUNG 1000GB F3-ra.
Saor Alba
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Optikai egység: samsung 223L
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P
Processzor: AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3 BOX Black Edition
Memória: GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT
Videókártya: GIGABYTE GV-R585D5-1GD-B HD5850 1GB PCIE
Merevlemez: SAMSUNG 1000GB F1 7200rpm 32MB SATA2
Optikai egység: LG GH-22NS40 SATA Fekete
Ház: GIGABYTE GZ-X5 Fekete
Tápegység: CORSAIR PSU-450HX
Monitor: SAMSUNG 2233SN
ez igy 258.097 Ft
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Összeraktam egy gépet amit 2-3 hónap mulva meg akarok venni!
Vélemények?Van-e valami gond az összeállítással, ha igen akkor mit cseréljek?
alaplap: GIGABYTE GA-P55-UD3
processzor: INTEL Core i5-750 2.66Ghz 1156 BOX
memória: GEIL Evo 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT
merevlemez: SAMSUNG 1000GB F3 7200rpm 32Mb SATA
cpu hûtõ: Xigmatek Balder SD1283 Heatpipe Cooler 120mm
videókártya: SAPPHIRE HD5870 1GB GDDR5 HDMI PCIE
tápegység: FSP Everest 400W
optikai meghajtó: LG GGC-H20LRB
ház: GIGABYTE GZ-X3 Fekete
monitor: BENQ G2420HD
hdfilmekhez elég 2gb is xp alatt
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
All hail the double x!
[merlinw.org]
Most veszek egy gigabyte SM56 P55-Ud3-as alaplapot. Nem tudom eldönteni, hogy az integrált hangkártyát használjam vagy a mostani audigy 2 ZS-ét? Az audigy kártyámhoz létezik már a win 7-ét alá driver?
Gigabyte SM56 P55-UD3,Intel CoreI5 750,Apacher 4GB/1800MHZ,MSI Radeon 5870,FSP Epsilion 600W,Samsung TFT 24\",Thermaltake element TVK 9000,NEC Sony optiarc AD 7243
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______