Milyen gépet vegyek most?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
Én is gépcserén gondolkozom, látom szép számban van ajánlat mit érdemes, nem is kérdem majd visszaolvasom õket.
Csak azt kérdezem szerintetek mikor éri meg cserélni, még most október végén, november elején, vagy várjam meg a karácsonyi vásárlás idõszakát? Akkor felfelé mennek az árak mert többen vesznek, vagy épp hogy le mert akciók vannak?
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.713 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 14.801 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.215 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA: 12.351 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 24.367 Ft
THERMALTAKE WingRS 200 VJ70001N2Z: 10.425 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.041 Ft
Ez igy 116 ezer. 4 GB Ram eseten kb egy 10 essel tobb. Phenom II 720 + 7-8 ezer Ft.
Saor Alba
Az új amd procikban nem vagyok otthon, meg a ddr3 is megéri már. Eljutottunk oda megint, hogy az intel nem éri meg.
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Jol, HD 3200 IGP van a lapon. HD ready tv-k azok 1366*768-asok altalaban nem? Ahhoz siman passzolna egy 4850.
Saor Alba
xboxot akar elpasszolni 60ért.
a fullhd dolog alá én is 4890et raknék hacsak nem 5ezres szériát :\
a 45583mas konfig mennyire állja meg a helyét? jól látom, hogy nincs benne videókártya?
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 22.737 Ft
TRANSCEND 2048Mb JetRAM DDR2 800Mhz KIT: 10.475 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.215 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA: 12.351 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.875 Ft
COOLERMASTER RC-341-KKN3-GP Elite 341 Fekete mATX: 8.849 Ft
SAMSUNG 2243SN: 39.405 Ft
119.257 Ft
Saor Alba
"De ezekben a CPU nem gyengék?"
Nem.
"Ez a certino ez a celeron kategória?"
Nem egeszen... <#zavart1>#zavart1> Centrino az Centrino Celeroncs meg Celeroncs.
#48576: ez se rossz.
Saor Alba
kérdem én hogy az amd x3 720 még mindig olyan bika proci?
ha Solten úr, vagy valamelyik hozzáértõ egy gépet összedobna alá, mert teljesen kijöttem a gyakorlatból :$
x3 720ra gondoltam 2-4 giga ramra, meg 4850 elég lenne kb
elõre is köszönöm!!
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
miatt fos
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
AMD AM3 Phenom II 720 X3 2,8GHz BOX Black Edition 27500ft
AMD AM3 Athlon II 620 X4 2.6GHz BOX 23500ft
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
De ezekben a CPU nem gyengék? Ez a certino ez a celeron kategória?
Mi a megfelelõje mondjuk a Core2Duo -nak laptopban?
Olyan gép kellene, amiben van 2 gb ram, egy min. 160-as HDD, wifi és egy elfogadható CPU. 3-4 évet le kellene majd húznia.
A link 3 talán a legjobb, bár ez meg AMD, azt meg nem ismerem.
Haz; ez is jo vetel szerintem: link.
Saor Alba
Processzor: AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX Black Edition 1 db 24.175 Ft
Memória: GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT 1 db 25.937 Ft
Videókártya: SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 25.616 Ft
Optikai egység: NEC AD-7243S fekete 1 db 5.426 Ft
Ház: COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.550 Ft
Táp: GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.042 Ft
Összesen: 119.883ft Vagy: Alaplap: MSI 770-C45 16.757 Ft
Processzor: AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition 27.705 Ft
Memória: GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT 21.338 Ft
Videókártya: SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 25.616 Ft
Optikai egység: NEC AD-7243S fekete 1 db 5.426 Ft
Ház: COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.550 Ft
Táp: GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.042 Ft
115443 Ft
Saor Alba
gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W
Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H AM3
Kingmax 2GB DDR3 PC3-10600 1333MHz
WD 500GB 16Mb SATA2
AMD AM3 Phenom II 720 X3 2,8GHz BOX Black Edition vagy
AMD AM3 Athlon II 620 X4 2.6GHz BOX
XFX ATI HD4850 512MB DDR3.
Azért választottam két procit mert nem tudom mennyire számít az L3 megléte,ha nem akkor marad a x4es, ha igen akkor az x3as.Meg egy tápot tudnátok-e ajánlani hozzá?? Elõre kösz a segítséget.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
közben rájöttem
amúgy giga lappal eléggé használhatatlan a p3asom
mivel csak egér van, billentyûzet nincs
és nvidia zöld hályogot kaptam a tnt2 model64-estõl
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Saor Alba