Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hungary27
#48603
nekem msi van és tényleg jó 1gb-os ban
mila69en
#48602
haver megvette a sapphire 4850-et, haljak meg jó kis kártya😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Solten
#48601
😊

Saor Alba

MaSzKa
#48600
Ugyanolyan mint az eddigi Samsungok - hibátlanok

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48599
Nem igazan a HIS erdeme, mindegyik 5770 ugyanilyen szvsz, hiszen referenciak egyelore.

Saor Alba

#48598
Oké köszi mindenkinek.

#48597
Nem.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

kifli
#48596
nem
#48595
Üdv Solten. A tegnapi Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H AM3-as alaplapra visszatérve megnéztem és volt integrálva ATI Radeon HD 4200 vga. Ezt nem befolyásolja, hogy 4850-et teszek majd bele??

#48594
Helló!
Én is gépcserén gondolkozom, látom szép számban van ajánlat mit érdemes, nem is kérdem majd visszaolvasom õket.
Csak azt kérdezem szerintetek mikor éri meg cserélni, még most október végén, november elején, vagy várjam meg a karácsonyi vásárlás idõszakát? Akkor felfelé mennek az árak mert többen vesznek, vagy épp hogy le mert akciók vannak?
Klemice
#48593
köszönöm!

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#48592
Kártyák fogyasztása: His tud valamit. katt
#48591
Ugyanolyan mint az eddigi Samsungok, felejtõs ez is. Optikaiból Pioneer v. Nec.
MaSzKa
#48590
http://www.rambazar.com/index2.html

én itt vettem a ramjaim

olcsó és egyedi

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48589
SAMSUNG SH-S223L a legújabb samu

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48588
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 20.138 Ft
AMD Phenom II 545 3.00Ghz AM3 BOX: 19.713 Ft
GEIL Value 2048Mb DDR3 1333Mhz KIT: 14.801 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.215 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA: 12.351 Ft
XFX HD4850 512MB DDR3 PCIE: 24.367 Ft
THERMALTAKE WingRS 200 VJ70001N2Z: 10.425 Ft
GIGABYTE Superb 460W: 9.041 Ft

Ez igy 116 ezer. 4 GB Ram eseten kb egy 10 essel tobb. Phenom II 720 + 7-8 ezer Ft.

Saor Alba

Klemice
#48587
Igen ezért mondtam a 4850-et. Egy becslés kéne mennyibõl tudná kihozni a dolgokat.
Az új amd procikban nem vagyok otthon, meg a ddr3 is megéri már. Eljutottunk oda megint, hogy az intel nem éri meg.

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

Solten
#48586
"jól látom, hogy nincs benne videókártya?"

Jol, HD 3200 IGP van a lapon. HD ready tv-k azok 1366*768-asok altalaban nem? Ahhoz siman passzolna egy 4850.

Saor Alba

Klemice
#48585
Én is kérdeztem tõle, mondtam hogy 50 körül van a 2333sw de az alá minimum 120ért kell gép, ha nem 150. Erre mondta hogy ott a tvje
xboxot akar elpasszolni 60ért.
a fullhd dolog alá én is 4890et raknék hacsak nem 5ezres szériát :\
a 45583mas konfig mennyire állja meg a helyét? jól látom, hogy nincs benne videókártya?

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

Solten
#48584
Megis mennyi lenne az osszeg, Klemice ur? 😊 Full HD-hoz sovany lesz az egy db 4850.

Saor Alba

Solten
#48583
ASUS M4A78-AM: 14.350Ft Ft
AMD Athlon II X4 620 2.60Ghz AM3 BOX: 22.737 Ft
TRANSCEND 2048Mb JetRAM DDR2 800Mhz KIT: 10.475 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE: 5.215 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA: 12.351 Ft
FSP ATX-350PNF: 5.875 Ft
COOLERMASTER RC-341-KKN3-GP Elite 341 Fekete mATX: 8.849 Ft
SAMSUNG 2243SN: 39.405 Ft

119.257 Ft

Saor Alba

Solten
#48582
Nm.

"De ezekben a CPU nem gyengék?"

Nem.

"Ez a certino ez a celeron kategória?"

Nem egeszen... <#zavart1> Centrino az Centrino Celeroncs meg Celeroncs.

#48576: ez se rossz.

Saor Alba

Klemice
#48581
hali srácok, havernak kéne egy gép konkrét elképzelése nincs jelenleg egy 32 colos hd ready tv-t akarna vele kihajtani, késõbb lehet beruházna egy fullhd monitorba
kérdem én hogy az amd x3 720 még mindig olyan bika proci?
ha Solten úr, vagy valamelyik hozzáértõ egy gépet összedobna alá, mert teljesen kijöttem a gyakorlatból :$
x3 720ra gondoltam 2-4 giga ramra, meg 4850 elég lenne kb
elõre is köszönöm!!

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

MaSzKa
#48580
intel shared GMA-X4500 / max.384MB

miatt fos

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48579
azt tegyük hozzá:

AMD AM3 Phenom II 720 X3 2,8GHz BOX Black Edition 27500ft
AMD AM3 Athlon II 620 X4 2.6GHz BOX 23500ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Dave00
#48578
Az istenit megint elfelejtettem a monitort odaírni, hogyha belefér akkor kellene egy 22"os monitor is!Talán mostmár mindent sikerült leírnom😊

Dave00
#48577
Köszi csak azt elfelejtettem írni hogy inkább netezésre, és video szerkesztésre kellene a gép és HDD-vel együtt😊 Ha úgy megint összetudna írni valaki egy jót azt nagyon megköszönném😊

kirol
#48576
kirol
#48575
Köszi!

De ezekben a CPU nem gyengék? Ez a certino ez a celeron kategória?
Mi a megfelelõje mondjuk a Core2Duo -nak laptopban?

Olyan gép kellene, amiben van 2 gb ram, egy min. 160-as HDD, wifi és egy elfogadható CPU. 3-4 évet le kellene majd húznia.

A link 3 talán a legjobb, bár ez meg AMD, azt meg nem ismerem.

Solten
#48574
link3, link4 Bar ezeknel elkel majd egy memoria bovites.

Saor Alba

Solten
#48573

Saor Alba

#48572
Honnan szerzed a konfigot??

Solten
#48571
F.sznak ragaszkodsz a NEC irohoz bar tokmindegy, amugy: <#eljen> Bar a HDD kimaradt... <#smile>

Haz; ez is jo vetel szerintem: link.

Saor Alba

kirol
#48570
Laptopból most mi lenne a legjobb vétel olyan 100-120k körül?

#48569
Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 1 db 20.138 Ft
Processzor: AMD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX Black Edition 1 db 24.175 Ft
Memória: GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT 1 db 25.937 Ft
Videókártya: SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 25.616 Ft
Optikai egység: NEC AD-7243S fekete 1 db 5.426 Ft
Ház: COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.550 Ft
Táp: GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.042 Ft

Összesen: 119.883ft Vagy: Alaplap: MSI 770-C45 16.757 Ft
Processzor: AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition 27.705 Ft
Memória: GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL9 KIT 21.338 Ft
Videókártya: SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI BSP PCIE 1 db 25.616 Ft
Optikai egység: NEC AD-7243S fekete 1 db 5.426 Ft
Ház: COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 1 db 9.550 Ft
Táp: GIGABYTE Superb 460W 1 db 9.042 Ft
115443 Ft
#48568
Oké jegyeztem. Köszi még1szer a segítséget. ISTENEK vagytok!!!

Dave00
#48567
Hali, 120ezerért összedobnátok nekem egy gépet?

#48566
Kártyából a His-nek nagyon jó a hûtése (iceq) ha belefér a keretbe.
Solten
#48565
Geteanegy ugyben inkabb nem nyilatkoznek, tegyel ra egy Hyper TX3-at. Alaporajelen mondjuk a gyari huto is boven jo.

Saor Alba

#48564
szerintem menni fog rajta még az enyémen is megy akkor azon száguldozni fog az enyémhez képest

gigabyte m56s-s3/amd athlon64 x24800am2/ kingston 2x1024mb ddr2 800khz/ sapphire radeon hd 3850 256mb/ wd 160gb/ chieftec p4, atx12V 400W

#48563
Köszi szépen.Lehet hogy hülyeséget kérdezek ,de jól fog szerepelni rajta a Shift meg a GTA IV? Ja meg hûtõt milyet tegyek bele,mert nélküle melege volna gondolom.

Solten
#48562
Udv. Kul. SZVSZ:

- Samsung 500 F3 vinyo
- Phenom II 720
- Gigabyte Superb 460W

Saor Alba

#48561
Üdv mindenkinek. Szerintetek jó így ez az összeállítás??

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H AM3
Kingmax 2GB DDR3 PC3-10600 1333MHz
WD 500GB 16Mb SATA2
AMD AM3 Phenom II 720 X3 2,8GHz BOX Black Edition vagy
AMD AM3 Athlon II 620 X4 2.6GHz BOX
XFX ATI HD4850 512MB DDR3.

Azért választottam két procit mert nem tudom mennyire számít az L3 megléte,ha nem akkor marad a x4es, ha igen akkor az x3as.Meg egy tápot tudnátok-e ajánlani hozzá?? Elõre kösz a segítséget.

Solten
#48560
Nyilvan utalnak ra (joggal) hogy AM3-as CPU is passzol bele.

Saor Alba

MaSzKa
#48559
de mondom megtévesztõ a giga, mert am3 felirat is rajta van

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48558


közben rájöttem
amúgy giga lappal eléggé használhatatlan a p3asom
mivel csak egér van, billentyûzet nincs
és nvidia zöld hályogot kaptam a tnt2 model64-estõl

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48557
Tehat a latasoddal.

Saor Alba

MaSzKa
#48556
eléggé áttekinthetetlen a honlap

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48555
Hogyne, a hardveraproval nem szerencsetlenkedek (waste of time). Mi az hogy fogalmad sincs ne idegejl... <#hehe> Nem hiszel a gyari honlapnak vagy a latasoddal van gond? <#smile>

Saor Alba

MaSzKa
#48554
fogalmam nincs
de a gyerek am3asként árulja
írd be neki a frankót

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______