Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#48703
Majd jönnek a profik,õk tuti tudnak valami jobbat.

Amúgy mire lenne a gép?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Danny1987
#48702
70ért lehet ennél jobbat kapni?

Live for nothing or die for something.

#48701
szvsz nem.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Danny1987
#48700
* Processzor: Athlon64 LE-1640 AM2 - 1 év garancia
* Alaplap: Asus M2N68-AM - 3 év garancia
* Videokártya: ATI HD4350 512MB DDR2 - 3 év garancia
* Memória: 2GB DDR2 - élettartam garancia
* Merevlemez: 160GB SATAII - 3 év garancia
* Optikai meghajtó: DVD író - 1 év garancia
* Kártyaolvasó belsõ USB2.0 vagy floppy meghajtó 1,44MB - 1 év garancia
* Tápegység: 450W - 1év garancia
* Számítógépház (elõlapi USB-s): 1 év garancia
* Billentyûzet: 101 gombos magyar PS/2 - 1 év garancia
* Egér: optikai 3 gombos PS/2 - 1 év garancia

70000-ért.
Megéri?

Live for nothing or die for something.

#48699
És szerinted az általad ajánlott Gigabyte-ot belehet építeni abba a Dell házba? Mert én is úgy akartam hogy ha összejön a pénzem akkor egy ilyesmi lapot venni és kicserélni és ha abban jók a cuccok akkor áttudnám menteni õket belõle.

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#48698
Nem mindenki csak játszik!<#ejnye1> És akkor sem fogyaszt 400wattot ha 100%-osan terhelem sem.
#48697
Egy...
...kettõ...
...három.
Újonnan, inkább egy ilyen gépre építs, mintsem használtra.

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

kifli
#48696
hát netezés is idle-nek számít 😊 (legalábbis eléggé minimásil a terhelés)
schrank
#48695
mert ugye idlében szoktad használni mi ? <#lama>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#48694
xDD Tipikus.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48693
Ja ok... mert voltunk a Médija márkba, és megkérdeztük az eladótol, hogy mennyit fogyaszt a plazma tévé. Erre elkezdi 330wattot (Samu,50coll). Mondtam az nem rossz. Erre õ..van otthon számítógép?...mondom jah...abba hanyas táp van..400-as...na látod, az is fogyaszt annyit...mondom neki, IDLE-ben 100wattnál nem eszik többet a gépet. Erre csak----><#zavart2> azt se tudta mi van...
#48692
Igazából a motoromat cserélném el rá.
25000Ft-ért van meghirdetve és ad hozzá monitort, bill-t meg egeret is.
Keretem meg nincs sajnos új gépre egyáltalán.
Játszani egyáltalán nem is akartam rajta. Valóban csak letöltõ gép lenne egy kis msn-el meg zenehallgatással.
Spec.: P4 2,6GHz; 1Gb DDR2 RAM; 160SATA vinyó; DVD újraíró; 15" TFT monitor, bill, egér

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

#48691
P4-es széria, hacsak nem olcsó, nem ajánlom. Mennyi lenne az ára? Mi a keret amit gépre költenél?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

schrank
#48690
ne ikszeld már ki az elsõ számjegyeket mert így sosem tudom meg mi a fákk van <#rinya>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

kifli
#48689
nem mondhatom el hogy olvassd el a #48683 és #48685 hszt, mert akk megszegem az ígéretem 😄
#48688
Hellosztok
Lenne egy olyan kérdésem hogy a Dell OptiPlex SX280as géprõl mi a véleményetek?
Netezõs gépnek lenne csak használva. Mennyire megbízhatóak ezek?

Lenovo ThinkPad T400; Sennheiser HD 201; Merida Matts TFS Trail 350D

schrank
#48687
mit nem árultok ?had én is ,had én is <#vigyor5>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

kifli
#48686
szabad 😊 és bízhatsz bennem nem árulom el senkinek 😄
mila69en
#48685
akkor azt szabad megvenni? úgy döntöttem veszek egy-et barátkozom vele picit..... de pszít el ne mond senkinek<#idiota> PowerColor Radeon 4850 PCS Arctic Cooling hûtõvel õ lenne

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

kifli
#48684
általában a gyárilag tuningolt nem ref hûtõvel szerelt modellek kapnak ilyen neveket
mila69en
#48683
ati kártyáknál mint pl PowerColor-nál a PCS pontosan mit jelent?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#48682
Dehogy is fogyaszt annyit!

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

kifli
#48681
nem
#48680
Ez engem is érdekel...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#48679
De a gép ugye nem fogyaszt annyit, amennyi wattos a táp? Szóval, ha 400as táp van benne, akkor 400w-al tekeri az órát IDLE-ben is?
Solten
#48678
<#wow2> <#vigyor>

Saor Alba

MaSzKa
#48677
http://prohardver.hu/tema/re_eljott_a_joarasitott_negymagosok_kora/hsz_56-56.html

ez mekkora véletlen szted?
most olvasom az athlon 2 x4 620-asnál

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#48676

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48675
"Nostradamus" xDD

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#48674
Oke Nostradamus.

Saor Alba

MaSzKa
#48673
pont ezt mondtam nektek 1éve én is itt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Solten
#48672
Ja ott ott olvashato:

"Elmondható, hogy alacsony, nem kellõ terhelésnél, rosszabb a hatásfok, mint optimális kihasználtságnál, tehát feleslegesen nagy, túlméretezett, 500+ wattos tápoknál fajlagosan többet fizetsz ugyanannyi energia elõállításáért, mintha optimálisan kihasználnál egy kisebb (de minõségi!!!) tápot."

Saor Alba

#48671
Pro-n olvastam tán, hogy miért nem érdemes túlméretezett tápot venni?

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Kontrakcio
#48670
-.-

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

#48669
"Maradékból lehetne összehozni egy 700w körüli tápot"

Ezen szakadtam....😄DD <#eljen><#hehe>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

MaSzKa
#48668
PowerColor HD4850 PCS 1GB 27700Ft

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

S2000
#48667
Tudom, maradék 10k-t bátorkodtam felhasználni.<#zavart1>
#48666: Õ kérte a 750est, persze egy 500gb F3 jobb választás. A dvdez nem nagyon értek, bevallom.<#vigyor>

Tehát kis javítással:
SAPPHIRE HD4850 1GB GDDR3 HDMI PCIE 29.625 Ft
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ 12.350 Ft
SAMSUNG SH-S223L/BEBE Fekete 5.675 Ft
Összesen: 138.310 Ft

(Maradékból lehetne összehozni egy 700w körüli tápot.<#hehe>)

MaSzKa
#48666
SAMSUNG 750GB 7200rpm 32MB SATA2 16.113 Ft

SAMSUNG SH-S223B/BEBE Fekete 5.215 Ft



ezek elavultak már

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48665
Neki csak 4850 kellett volna.az (~) -10k.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

S2000
#48664
Szerintem:
GIGABYTE GA-MA770T-UD3P 20.138 Ft
AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX Black Edition 26.506 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT 25.425 Ft
SAPPHIRE HD4870 1GB GDDR5 DUALDVI PCIE 39.580 Ft
SAMSUNG 750GB 7200rpm 32MB SATA2 16.113 Ft
COOLERMASTER RC-335-KKN1-GP Elite 9.550 Ft
GIGABYTE Superb 460W 9.041 Ft
SAMSUNG SH-S223B/BEBE Fekete 5.215 Ft
Összesen: 151.568 Ft

Monitorhoz még tovább kéne csonkítani...<#help>

Kontrakcio
#48663
és ezért nem kell lámának elkönyvelni,csak más a hozzáállás

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Kontrakcio
#48662
nos, mivel látom h nem fogok ebböl nyertesen kijönni, ezért aszondom, jó redben, lehet h adtam bõven ráhagyást táp terén, de igy nem ütközök tápkorlátba, és tudom a köv hsz az lenne részetekröl " de elég 550-600w os h ne legyen" nekem a válaszom meg az h , 600-750w között nincs sok különbség , erre ti meg azt h ," de nagyon is van" én meg erre azt mondom, nah azt mondom, más a nézõpontotok gyereke 😄

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

kifli
#48661
de nem kell erõsebb táp az új konfighoz sem, mert egyre csökken a fogyasztás 😄
MaSzKa
#48660
a és b típusú 200eft-os villám és túláram védelmed is van a 200eft-os gépeden?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#48659
nemhiába ajánlják elég gyakran...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Kontrakcio
#48658
amugy meg, az sem rossz táp 😊

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Kontrakcio
#48657
huhh, lehet h erlsõre nem jött össze, de 2.ra ki is tolta kisgyerek :I

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

schrank
#48656
ja ha lakatosnak tanulsz és hegesztened kell majd ...

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

schrank
#48655
abból a 20k-ból amit trafóra költöttél inkább iratkozzál be egy linkelõ tanfolyamra te ûberláma <#mf1>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

Kontrakcio
#48654
és azért vettem ekkorát amit máer mondtam h fasse tudja h mit hoz a jövõ, lehet kelleni fog az a 700W- hidd el

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,