Milyen gépet vegyek most?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sir Quno Jedi
#49102
Bezony, nekem is bejött. Uccsó 3 fõ tápom Chieftec volt.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#49101
<#integet2><#eljen>

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

mila69en
#49100
már szénné húztam a gépet, procit mindent amit csak lehetett plussz terhelésért, és teljesen hangtalan marad a chieftápocska tetszik😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#49099
lehet kifogtam egy fos darabot😄 mindegy aki meg vette majd legarizza ha nem tetszik neki bár azt mondta ez ilyen töknormális dolog cx ilyen,.... csak azért hallgattam sokszor értetlenül a zajt mert az én gépem sehol sem hajt 400W-ot 300at se szerintem😄 olvasgattam olvasgattam többen panaszkodtak már a cx-re, jó hogy megszabadultam tõle!😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49098
<#taps>A Chieftec gps 450 szerintem jó választás, nekem már régóta megvan és semmi gond nincs vele, és csendes.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

#49097
<#eljen>

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|G.Skill Aegis 2*8Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3 Plus|Philips 243V7|Windows 10 Home 64bit|Ess10

#49096
Fsp Everest 400w is jó választás. Az FSP Everest 400W vagy Corsair CX400 ugyanannyit tud a 12V-os ágán, mint pl az 550-es Chieftec, továbbá az Everest és a CX400 magasabb hatásfokkal rendelkeznek, halkabbak és az Everest moduláris is.
#49095
Lehet belenyúltál. Ha meghajtod a superb460-at na annak van hangja.
mila69en
#49094
nos ennyit a corsair cx400-ról😄 túl is adtam rajta, néha akkora hangja volt mint a mosógépünknek(terhelés alatt)<#levele> amit totál nem értek mert tesztek alapján ennyire nem hangos<#zavart2> egy chieftec gps 450 került a helyére és hangját se hallom eddig😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#49093
Köszönöm Teknõsbika és Solten a segítségeket, rágcsálom az infót 😊

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49091
Ezt áfa nélkül 120-ért 😄
dragon11
#49090
GAMER PC:-D

#49089
<#eljen><#szeret>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Solten
#49088
Hello.

GIGABYTE GA-MA770T-UD3P: 19.800 Ft
AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX: 36.400 Ft
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT: 25.175 Ft
GIGABYTE GV-R577D5-1GD-B HD5770 1GB PCIE: 41.743 Ft
FSP SAGA II 500W: 12.687 Ft
THERMALTAKE Element T VK90001N2ZD: 14.963 Ft

150.768 Ft

Saor Alba

#49087
Alaplap: ASUS M4A79XTD EVO 28.600 Ft
Processzor: AMD Phenom II 720 2.80Ghz AM3 BOX 26.494 Ft
Memória: KINGMAX TinyBGA 4096Mb DDR3 1333Mhz KIT 21.663 Ft
Videókártya: POWERCOLOR HD4870 512MB DDR5 MD5-G PCIE 32.587 Ft
Merevlemez: WD 500GB 7200rpm 32MB SATA2 14.150 Ft
Billentyûzet + Egér: GENIUS KB-C210 3.088 Ft
Ház: COOLERMASTER RC-331-KKN1-GP Elite 8.581 Ft
Táp: CORSAIR PSU-400CX 12.150 Ft
Összeszerelés 1.875 Ft
Összesen: 149.189 Ft
#49086
Alaplap: MSI 770-C45
Processzor: AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 BOX
Memória: GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT
Videokártya: SAPPHIRE HD4850 512MB GDDR3 HDMI PCIE
HDD: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2
ODD: NEC AD-7243S fekete
Ház: COOLERMASTER RC-500-KKN1 Sileo 500 Fekete
Táp: CORSAIR PSU-400CX

Összesen: 149.475 Ft ( 119.580 Ft + áfa )
#49085
Alaplap: AM3 Gigabyte GA-MA770T-UD3P 3 év gar: 18.990,-
Processzor: CPU AM3 Phenom2 X4 955 BOX Black 3 év gar: 40.990,-
Memoria: 2xDDR3 RAM Kingmax 2 GB/1600 MHz 3 év gar: 25.000,-
Gigabyte Radeon HD 5770 3 év gar: 34.990,-
HDD WD 750/SATA2/32M (WD7501AALS) Caviar Black 3 év gar: 16.990,-
Tápegység: Gigabyte 460W (FSP belsõs) SuperB GE-R460-V1 3 év gar: 9500,-
Ház: Cooler Master Elite RC 335 ház: 9500, -155.960Ft árak innen
kifli
#49084
kari az jó szerintem, inkább egy 4 magos proci 😊
#49083
itt az enyém az 140be van kb

gondolod tegyél bele egy tizessel drágább karit..
#49082
Szevasztok,
Nem tudom Ti hogy csináljátok, h. néhány perc alatt összeállíttatok egy mûködõképes és kompatibilis gépet pl az ipon-n, de nekem nem sikerül.
(a kompatibilitás pl kérdéses számomra mindig)

A kérésem az, h. valaki legyen oly' kedves, és dobjon össze egy félkonfogit max bruttó 150.000,- Ft-ért, ami a következõket tartalmazza:
- ATX Ház,
- 500 W v. feletti táp
- 2 v. 4 G RAM
- AM3 v. jobb socket alaplap
- egy "belevaló" csúcs processzor
- ATI videokártya, ezen van a hangsúly, "Õ" legyen nagyon jó, akár a többi alkatrész hátrányára (persze optimális kereteken belül)
- ha még belefér, akkor winchester 😊

Üdv és köszönöm, Berv

!!! Nem vagyok aláírásra jogosult !!

#49081
Noh úgy néz ki kezd össze állni a gép...

MSI 770-C45
MD Phenom II 550 3.10Ghz AM3 BOX
GEIL Value 4096Mb DDR3 1333Mhz CL7 KIT
SAMSUNG 500GB F3 7200rpm 16Mb SATA2 HD502HJ
GIGABYTE Superb 460W
GIGABYTE GV-R489OC-1GD HD4890 1GB PCIE
SPIRE Rolo - SP2857B

Mi a véleményetek róla? Van esetleg gyenge pontja, amin változtatni kéne?
A táp elég lesz hozzá?
#49080
Én a helyedben 4890-et venném meg.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

CopyKing92
#49079
5770 et még húzni is tudod :> de viszont ha 4890 et akarsz akkor Ultra Durable-s Gigabyte-t vegyél

sztem. <--

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#49078
SAPPHIRE HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X PCIE, azt írja h ez 975MHZ fut tehát egy húzott kari, 50ropi (állítólag így húzva brutális, odaveri a GTX 285 öt)

5770- 41eft

De ennyi különbség engem nem érdekel ha jobb
CopyKing92
#49077
5770* <#vigyor3>

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

CopyKing92
#49076
várd meg míg ki jön az új drájver sztem. de amúgy inkább 4770 hisz 40nm es..

Samsung GT-I9000 - Galaxy S - Shit You Know I May Not Have Had Sex, But I Can Fuck You Up. Yeah...XDD

#49075
4890-et mennyiért tudnád venni?

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#49074
Sziasztok!

Szerintetek melyik videokártya lenne a jobb választás?????

HD4890- már egy húzott darab 1Ghz környékén fut...
vagy
HD5770... nem írnak róla fergeteges dolgokat max annyi h tud dx11et, de a játékok még nem... meg lassabb is...

ELÕRE IS KÖSZÖNÖM
#49073
Nekem egy 5000ft-os Mercury házam van 😄 már 8 éves lesz. És semmi baja, nem is karcos, szellõzése se rosz. (27 fokos cpu)
Sir Quno Jedi
#49072
Nem csak a fok a lényeg, hanem pl. a szerelhetõség, tartósság stb. Attól függ mit akarsz tenni a házba és mennyit, meg hányszor... 😄DD

Nekem is vannak tök fasza közel noname házaim is és nagyon beváltak azok is az évek során.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#49071
Nekem tudjátok milyen házam van? Egy mercury. Mert azt az 5-10 fokot leszarom...
gurubefree
#49070
Engem igazan a belso elrendezes fogott meg .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Sir Quno Jedi
#49069
Eszt má' én is láttam. De továbbra is az a véleményem, hogy itt a kinézetet és a nevet kell elsõsorban megfizetni. Pont dupla olyan drága, mint amit mûszaki tartalomban megérne. Viszont szép!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

gurubefree
#49068
Ezeknel a hazaknal a kabelek limitalt hossza a gond ... mar az en hazamnal is pedig az nincs ilyen magas .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

gurubefree
#49067

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Sir Quno Jedi
#49066
Jaja, ennyi pénzbõl Solten simán egy szuperfriss menõ komplett konfigot dob össze (igaz csak AMD-t). 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#49065
PC-7B Plus II: 24k HUF



Elodje, a Plus kb. 20 ropi volt. Kicsit mas kategoria mint a 15k-s Aerokaka 😊

Saor Alba

mila69en
#49064
hm aranyérmes ház😄 120ezeré ne aranyérmes legyen, hanem arannyal bevont<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sir Quno Jedi
#49063
De ez a beteg! Ez az x2000-es tesó.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

mila69en
#49062
nem is drága<#idiota> csak éppen hogy nem éri el a 90ezer magyar aranyat!

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#49061


ez nagyon bejön semmi csicsa... ránézésre semmi extra, totál minimal!😄 csak az ára nem tetszik annyira<#idiota>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sir Quno Jedi
#49060
No ebben elég barátságos a légáramlás!!!! 😄DD Ráadásnak kétzónás, teljesen külön vezérelhetõ alul és felül.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#49059
Ha most mer`? Lehet hogy tenyleg most latott eleteben eloszor ekkorat... <#vigyor> Derek egy hw-tesztertol... <#idiota>

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#49058
Áhhh, ehhez olyan lakás/ház is kell, ahol ez jól mutat. Lakásomba tán jó lenen, de ide a házamba ez túl jó. Ez már sznob házikó, mert jó és szuper, de túl drága és annyival nem nyújt többet. Viszont vizuálisan igen meggyõzõ.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

mila69en
#49057
jól néznek ki zsír minimal style-osak ezek is<#eljen> múltkor ph-n láttam hirdettek egy zsír újat...hamar el is vitték😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

gurubefree
#49056
Ja ... meg 2 munkahelye van hogy tudjon ra sporolni <#vigyor>
Bar osztom a velemenyed ... nagyon jo hazak .

A kedvenc : Lian Li X500

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Sir Quno Jedi
#49055
Mindég a tápnál bukik a dolog. Egy jó tápban VAN anyag, ergó NEHÉZ. Hiába a pillekönnyû házikó, amint berakod a tápot, ott a vége...

Én is vettem most ezt az új, 450W-os mezei Chieftec tápot és olyan rohadt nehéz ez is, hogy a fos ház amibe tettem tán még könnyebb is mint a táp. Bazki. Evvan.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Solten
#49054
Nalam is majd ez lesz a befuto <#eljen> Ennek a mininek gyonyoru ar/ertek mutatoja van. Vagy valami Lian Li... <#zavart1> Bar azok dragabbak a full aluminium miatt.

Saor Alba

Sir Quno Jedi
#49053
Jah a mini az könnyû.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3